Pearl Jam in Zagreb!

1679680682684685860

Comments

  • siljo wrote:
    evo PJ20 knjige i na našim policama:

    http://www.algoritam.hr/?m=3&p=proizvod ... &id=149210

    zakon, tribalo bi navratit do algoritma popodne :)
    "And sometimes is seen a strange spot in the sky, a human being that was given to fly..."

    "We are all determined by our gene pool...obviously, somebody peed in yours"-Walter Bishop
  • siljosiljo Posts: 2,203
    uh, sad sam tek skuzio razliku u cijeni kod nas i na Amazonu...

    290kn vs. 22$ + poštarina... :o

    rijetko smo talentirani trgovci...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    uh, sad sam tek skuzio razliku u cijeni kod nas i na Amazonu...

    290kn vs. 22$ + poštarina... :o

    rijetko smo talentirani trgovci...

    u algoritma je uvijek sve skuplje..evo ja sam narucila preko amazona game of thrones box set 120kn s postarinom, a u algoritma mislim da je nekih 200kn.
    "And sometimes is seen a strange spot in the sky, a human being that was given to fly..."

    "We are all determined by our gene pool...obviously, somebody peed in yours"-Walter Bishop
  • Knjiga mi je dosla 46 dolara sa postarinom, znaci opet jeftinije nego da sam u Algoritmu uzela..
    Al pitanje kad ce doc i dal cu morat platit carinu :evil: :cry:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Evo, sad sam opet trazila onaj Crazy Mary iz Londona '07. i tocno se vidi gdje je Ed rekao CROATIA i napravio rukom po srcu :) :oops: Mislim da nas vole i sigurno ce doci opet.
    Zagreb Remembers kampanja je genijalna! SVaka cast, Mr. and Mrs. President na super banneru i odlicnoj ideji. Dodje mi da sad kupim kartu za Juznu Ameriku i tutnem im u facu opet :D
    Speaking of, jel se netko predomislio za Novembar nakon ove lude kanadske turneje i filma i cijelog PJ frenzy'ja? :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Knjiga mi je dosla 46 dolara sa postarinom, znaci opet jeftinije nego da sam u Algoritmu uzela..
    Al pitanje kad ce doc i dal cu morat platit carinu :evil: :cry:

    Neces morat placat carinu jer se knjige ne carine. A doc ce za jedno mjesec i po. Ja cu se jos malo strpit sa knjigom i sa PJ20 deluxe. Ali u svakom slucaju mislim zaobici 10c i za jedno i za drugo.

    Inace, welcome Mare! Zajednicki prijatelji su tu kako cujem! :P

    A ovim kanadanima...svaka vam cast ljudi..odradili ste posao svjetski, nakon ovog ocekujem ne da dodu u Hrvatsku nego da dodu na turneju po Hrvatskoj koja ce ukljucivati i tajni koncert na Susku, te da nakon toga izbace dvd Slicice u okviricu po Jadranicu. Zglobovi ce zacijeliti, ozljede su sastavni dio svakog sporta, a mi skupljamo malo drukcije utakmice u nogama. :D

    O setlistama ne bih puno, jer stvarno se ovaj bend vise ne moze komentirati na taj nacin. I sve sto kazes gubi svaki smisao kad vidis kamenog za bubnjevima, i kako se Chloe Dancer/Crown of Thorns polako sulja na setliste. I to sve govoris praveci se potpuno indiferentan sto su odsvirali pol No Code-a u jednu vecer.
    Death or glory!

  • Da, faking pola. SEST pjesama! 6! Kao, ne, ne, ne volimo ga (na dvdu nis o No Codeu), a sad tu sviraju.
    ODlicna ideja za tour po HR i secret show na Susku :mrgreen: Mislim da im ne bi bilo lose.
    "We're big in Croatia", da vidim ona the National sta ce sljedece ljeto. Najbolje da se udruze pa po HR i Jadranu :lol::mrgreen: Ok, pricam gluposti, ali mogu mastat, jer sve je moguce s ovim bendom ;)
    Hvala na infu za ne carinjenje knjiga-nisam znala.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • zagizagi Posts: 414
    ok, ima nesto u svemu ovom- upravo je na PJradiu snimka iz Zagreba
    Edijeva zdravica ... "we're gona love you long time" i small town song :D
  • A, concert flashbacks...danas je Zagreb. Slusat cu ako uspijem kad zavrsim radit, ako ne, onda poslije na ipodu :) aaaaah
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    probudila sam se s ogromnim smajlom na licu, ne mogu vjerovati sinoćnjoj savršenoj večeri!

    toliko sjajnih pjesama, eddiejevo nazdravljanje zagrebu, post na vancouver threadu... mrak...

    ne želim zvučati nezahvalno, ali što bih dala da su u ova tri koncerta ubacili još oceans i in my tree. ali, ok, sad imam razlog više za ići dalje na koncerte :)
    sid, bilo bi predivno ići i u južnu ameriku, ali stvarno ne znam koliko bih godišnjeg (a i koliko love) trebala imati da realiziram sve svoje želje. nadam se europi dogodine! i zagrebu, naravno!

    btw. ovo što pišu za lame crowd, moram priznati da je prilično točno. atmosfera je, generalno govoreći, bila sjajna, ali puno je previše statične ekipe. u calgaryju i edmontonu 15. i 14. mjesto na flooru, sinoć 13. na tribini (meni puno bolje) - na sva tri koncerta bilo je ljudi okolo (i to nezanemariv udio) koji su jedva tu i tamo mrdnuli, čak i onih koji su sjedili :shock:

    ako budete raspoloženi za neko druženje nakon našeg povratka, možemo organizirati meetup s projekcijom fotki kod nas :)

    sutra idemo za seattle i otvorit ćemo oči i uši, iako se ne nadam takvoj sreći... pročitala sam na nekom threadu da u headquartersima imaju party, samo uz pozivnice, naravno. iskreno, party me ne pali koliko neki mali koncertić u intimnijoj atmosferi. što bih dala za to.... dajte sugestije - koje venue da posebno popratimo?

    happy anniversary, everybody!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    edited September 2011
    _annie_ wrote:
    sutra idemo za seattle i otvorit ćemo oči i uši, iako se ne nadam takvoj sreći... pročitala sam na nekom threadu da u headquartersima imaju party, samo uz pozivnice, naravno. iskreno, party me ne pali koliko neki mali koncertić u intimnijoj atmosferi. što bih dala za to.... dajte sugestije - koje venue da posebno popratimo?

    happy anniversary, everybody!!!

    pronjuskajte oko Showboxa, preko puta Pike Place Marketa iako vidim da su od 27.09. bookirani... tamo su Soundgarden imali onaj secret show pod imenom Nude Dragons...

    Showbox SoDo nema nista za 28.09. pa prođite kvartom ;)
    ni Moore Theater nema nista...

    drzim fige da nesto ubodete, ako ne, onda "samo" uzivajte u gradu :)
    Post edited by siljo on
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Kaze Jason da misli da nece bit nis...nemam pojma, ja bih svejedno malo naculila oci i usi :) Uzivajte, Seattle je prekrasan i genijalan! Koliko ste tamo?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Tri noci i tri dana :) Krecemo sutra ranom zorom da ne gubimo dan, vec prije podneva smo u Seattleu :)
    Tako sam blentavo sretna, lol :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Btw. ako nesto cujete, procitate... javite, moze i sms-om, iako se zakacimo na net cim je neki wi-fi u djiru
  • Rijeka wrote:

    Inace, welcome Mare! Zajednicki prijatelji su tu kako cujem! :P

    hehe, vec me obavjestila luce da ste frendovi :D
    "And sometimes is seen a strange spot in the sky, a human being that was given to fly..."

    "We are all determined by our gene pool...obviously, somebody peed in yours"-Walter Bishop
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    @mare - dobro došla među frikove! :) svoji i ponosni! :)

    @canadian crew - a jel vas posralo (koristim nikin žargon :lol: )... ma kak ja uvijek kažem, ne bi vas da niste zaslužili u nekoj svemirskoj jednadžbi...

    mislim si ja jesam li jeb... ljubomorna ili samo malo, ali osmijeh na licu dok sam čitala vaše (naše) doživljaje govori da je to ipak sreća zbog vas pa sam samo malo ljubomorna... uostalom, ja sam fakat 2000. proživila dane života pa sam podojena po tom pitanju... iako ne bih imala ništa protiv da se malo zaletim do SA u 11. mj.... :) eh, možda 2013. :)

    nego, još nisam ispucala onaj kod za besplatan download jednog boota kaj sam dobila sa analognim članstvom, pa će to bez razmišljanja biti vancouver čim će biti moguće.... he, he... ne vjerujem da ste uživo čuli tu setlistu... :D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    otkud da počenm.. dobrodošlica svim novim članovima, nadam se da će nas biti sve više i više.. dogodine će se cijela zagrebačka/pulska Arena znati :)

    kad je gordan objavio slike, iz prve sam mislio da se Željko Vela na jednoj priključio akciji Zagreb remembers, al se sjetih da je on večeras u Lyonu, valjda nije toliko lud čovjek haha :)

    evo ga.. druga sekunda.. ZAGREB!

    http://www.youtube.com/watch?v=gY2j-D6t4QA
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Dobro ljudi kaj je ovo neki chat room ili forum :mrgreen::D Zadnji put je ovako aktivno bilo negdje recimo prije 5 godina :mrgreen:

    Anyway, par stvari...dobro ne baš par :mrgreen:

    Prvo, službena dobrodošlica novoj frikuši zvanoj Mare...sad fino nastaviš redovito postat ovdje, dolazit na meet-upe, pa na koncerte s nama...

    Drugo, bokte stvarno nas je kolektivno razvalilo sve skupa što se događa:

    Festival, turneja, setliste...nekako mi se čini po svemu što se da pročitat da su koncerti strava i da su momci u velikoj formi, a osim toga da su i prilično emotivni i pozitivni oko nastavka cijele priče. Valjda ih je stvarno sve skupa oko PJ20 obljetnice podsjetilo koliko je sjajno da su još uvijek skupa i dalo im neki novi poticaj.

    Film...apsolutno perfektan uradak i klanjam se do poda hiljadu puta tom gigantu Cameronu Croweu koji je uspio to sve posložit iz trilijardi trilijona sati snimljenog materijala. A lik je samo takav PJ frik, tu nema greške :mrgreen: Strašno lijep feeling nam ostavio film...svi smo ga pogledali bez daha i još kad vidiš potpuno identične reakcije i jednoglasno oduševljenje od ekipe diljem svijeta...

    Top 100 lista...taj mučitelj Tomo i njegove spike "daj složite Top 100 PJ pjesama, rok vam je za dva dana" :x :mrgreen: Al dobro, moram priznat da guštam u svakom obliku statistike i izlistavanja Top ičega, a kamoli PJ pjesama tako da se brzo odazvasmo...ali onda naravno krećeš slagat pa si moraš poslušat malo pjesme pa onda zavrišiš preslušavajući kompletnu diskografiju i sve ikad objavljene bootlege, singlove, b-strane, covere itd. :D:mrgreen: Ali na kraju je bilo strašno krasno ić kroz listu i čitat te vrhunske crtice o najdražem ti bendu napisane od strane dragih ti ljudi...

    Kanađani...mislim, ne znam kaj bi vam rekao, sve skupa kaj vam se dešavalo nama ovdje predstavlja čistu sreću! Mislim koja ste vi ekipa legendarna, Niko legenda zvan "dvaput je dvaput" :mrgreen::mrgreen: , ludi Gabrovec si skrši zglob na Rearviewmirror :mrgreen::D :shock: 8-) ...pa care to ćeš prepričavat unucima koji neće moć vjerovat koliko si ultimativno cool bio, Tyler u dresu frikin Medvešćaka :mrgreen: ...i onda još za kraj lagano otvoriš official fanviews thread i vidiš kak je onak usput Ed "took a note of Zagreb Remembers sign" Anici i Gordanu želimo legendarni provod u "Meki" i ne bi se čudio da nam za koji dan javite kak ste u dućanu nabasali na Stonea i Jeffa koji čekajući u redu na kasi raspravljaju o tome kak bi možda ipak mogli 2 dana zaredom svirat Zagreb :mrgreen::D

    I na kraju kao da to nije dosta, sve skupa se poklopi sa finom "okruglom" obljetnicom krasnog dana od prije 5 godina kad smo se više manje svi skupa poupoznavali, a i bio je neki koncert taj dan :mrgreen:

    Eto, standardno udavih...e i svakako smo za Samoborsko okupljanje oko diaprojektora i pregledavanje Kanadskih slajdova...

    Btw. kupila Iva jučer knjigu u Algoritmu i veli da su bile još samo dvije (naime naručili su ukupno 3, slovima tri) tako da požurite...knjiga je prilično ogromna i jako bogato opremljena. DVD smo naručili sa 10C, a ja uspio ubost i onaj ruksak koji se rasprodao u jedan dan. E i još nešto, ako se ne varam ovaj ili sljedeći tjedan bi se PJ20 film trebao početi prikazivati na US kabelskim "pay per view" kanalima, što znači da će se istovremeno pojavit negdje na netu pa bismo možda mogli osim Kanadskih slikica bacit jedno grupno gledanje filma...naravno sa frame-by-frame pauziranjem i analiziranjem svakog pojedinog detalja :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    lijepo je dobit presidential summary tu i tamo :D

    question.. jeste čitali negdje ili saznali kad bi mogli očekivat te deluxe? na stranici piše da će ih slat prije službene objave koja je 25.10.. jel to znači odmah ili "malo prije"? :)

    pitam u biti iz razloga što sam ja do 24.10. u portugalu, paaa da se ne dogodi da to dođe, a ja nisam doma. što povlači drugo pitanje, jel može to u pošti pokupit netko od mojih, ako napišem neku potvrdu da ih ovlašćujem za to haha.. imate iskustva?

    pitam i iz drugog razloga jer na amazonu nude za 28 funti + poštarina (300kn max) OST , Knjigu, i Water on the road DVD.. što mislim da je pretty fucking awesome deal ako znamo da je knjiga ovdje 290kn :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    lijepo je dobit presidential summary tu i tamo :D
    Iva: da summary! :D više nekako Castro-style obraćanje :lol:
    masni wrote:
    pitam u biti iz razloga što sam ja do 24.10. u portugalu, paaa da se ne dogodi da to dođe, a ja nisam doma. što povlači drugo pitanje, jel može to u pošti pokupit netko od mojih, ako napišem neku potvrdu da ih ovlašćujem za to haha.. imate iskustva?
    Iva: da, odeš sa svojim nekim u poštu, date teti osobne i nešto malo kuna i potpišete se na par mjesta i to je to ;)
  • zagizagi Posts: 414
    masni wrote:
    otkud da počenm.. dobrodošlica svim novim članovima, nadam se da će nas biti sve više i više.. dogodine će se cijela zagrebačka/pulska Arena znati :)

    kad je gordan objavio slike, iz prve sam mislio da se Željko Vela na jednoj priključio akciji Zagreb remembers, al se sjetih da je on večeras u Lyonu, valjda nije toliko lud čovjek haha :)

    evo ga.. druga sekunda.. ZAGREB!

    http://www.youtube.com/watch?v=gY2j-D6t4QA

    prekul!!! samo sta kaze odmah nakon Zagreb? meni je na prvu zvucalo kao dobro jutro :? :lol: i kad ponovo slusam nemogu uopce razabrat jel nesto na engleskom, mozak i usi su fokusirani na dobro jutro :D

    sto se tice arene zagreb/pula o tome sam jutros napisala post u zagreb remembers (masta radi svasta) ali je uzurbi negdje nestao (nadam se u draftu) :oops:
  • zagi wrote:
    masni wrote:
    otkud da počenm.. dobrodošlica svim novim članovima, nadam se da će nas biti sve više i više.. dogodine će se cijela zagrebačka/pulska Arena znati :)

    kad je gordan objavio slike, iz prve sam mislio da se Željko Vela na jednoj priključio akciji Zagreb remembers, al se sjetih da je on večeras u Lyonu, valjda nije toliko lud čovjek haha :)

    evo ga.. druga sekunda.. ZAGREB!

    http://www.youtube.com/watch?v=gY2j-D6t4QA

    prekul!!! samo sta kaze odmah nakon Zagreb? meni je na prvu zvucalo kao dobro jutro :? :lol: i kad ponovo slusam nemogu uopce razabrat jel nesto na engleskom, mozak i usi su fokusirani na dobro jutro :D

    sto se tice arene zagreb/pula o tome sam jutros napisala post u zagreb remembers (masta radi svasta) ali je uzurbi negdje nestao (nadam se u draftu) :oops:
    Kaze: (You) In the back-Zagreb!

    :)) Bravo jos jednom Gabrovci! :)) Totalni respect. Pride! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • zagizagi Posts: 414
    http://www.youtube.com/watch?v=GtlwhhJvL7Q
    evo ga jos jedan video. na 20ak sec se cuje to "you in the back-zagreb" i sve jedno ne kuzim ovo poslije, al nema veze
    glavno da je on vidio i da su svi "kanađani" imali jos jedan koncert za pamcenje i neka im se posjet Seatlleu nastavi u tom tonu
  • _annie__annie_ Posts: 980
    First we take Vancouver, then we take Seattle :D
    Pusa svima iz vlaka!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    zagi wrote:
    http://www.youtube.com/watch?v=GtlwhhJvL7Q
    evo ga jos jedan video. na 20ak sec se cuje to "you in the back-zagreb" i sve jedno ne kuzim ovo poslije, al nema veze
    glavno da je on vidio i da su svi "kanađani" imali jos jedan koncert za pamcenje i neka im se posjet Seatlleu nastavi u tom tonu

    Gordan: Jao koliko ste raspisali :) Evo nas u pokretu, vlakom prema "Meki" uz Wi-Fi courtesy of Amtrak. :) Čitam i uživam, proživljavam opet sve iznova.
    No, da ne zaboravim, info za one koji još nisu naručivali. Menart je počeo s prodajom OST-a PJ20, a u listopadu će imati i DVD. Koliko znam, nikakvi deluxe paketi neće bit u prodaji.
    @masni: Željko Vela? Eh, ja bih radije izgledao kao EW aka Frodo ;)
    @jurasica: siguran sam da ćemo jednog dana, very soon, zajedno divljat u prvim redovima, kako i priliči jednoj majci i čovjeku "zlatne dobi" :lol:
    @mare: zaboravih na dobrodošlicu u cijelom kolopletu događaja. Pa dobrodošla, ovdje ti sigurno neće bit loše :)
    @pajo aka fidel: znam ljude koji bi "ubili" za onaj predivan PJ20 ruksak. :mrgreen: Navodno je unutra i pozivnica za party u Seattleu koji bi se trebao dogoditi ovih dana.
    Svima hvala za pohvale. Nije poza, ja sam se fakat osjećao kao da ste svi s nama kad sam imao ZAGREB REMEMBERS u rukama. :)
    I za kraj malo statistike:
    - 3 koncerta, ukupno 89 full version pjesama, 67 različitih! (stats by annie)
    Who needs Philly if you have Canada! :lol:
  • pajopajo Posts: 3,292
    zagi wrote:
    http://www.youtube.com/watch?v=GtlwhhJvL7Q
    evo ga jos jedan video. na 20ak sec se cuje to "you in the back-zagreb" i sve jedno ne kuzim ovo poslije, al nema veze
    Iva: ako se ne varam, kaze ono svoje standardno "All right, here we go!" ;)
    _annie_ wrote:
    @pajo aka fidel: znam ljude koji bi "ubili" za onaj predivan PJ20 ruksak. :mrgreen: Navodno je unutra i pozivnica za party u Seattleu koji bi se trebao dogoditi ovih dana.
    Iva: ta ce nam pozivnica biti huuuge korisna za 3-4 mjeseca kad 10C isporuci ruksak :lol:
    Uzivajte ljudi!!!!!! Tj. samo fino nastavite istim tempom - bez ozljeda, a sa sretanjem s bendom i slicnim sitnicama... Drzimo fige da se nastavi luda sreca Rvata u Kanadi!
  • Hey ekipa samo da se javim na brzinu, vratio sam se doma, naporan put sam imao...2 presjedanja sa samo 20-25min vremena između, baš mi je bilo veselo trčati po aerodromima, ali nema veze.
    Javim se kasnije sad se moram ipak malo družit sa familijom ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Hey ekipa samo da se javim na brzinu, vratio sam se doma, naporan put sam imao...2 presjedanja sa samo 20-25min vremena između, baš mi je bilo veselo trčati po aerodromima, ali nema veze.
    Javim se kasnije sad se moram ipak malo družit sa familijom ;)

    Gordan: I vrijeme je da te se oni malo dohvate :lol: Nek' si nam se ti sretno vratio. Pozdrav iz nekog gradića između Vancouvera i Seattlea.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Helou pipl, stigli u Meku! Još samo da sretnemo jedno od pet hodajućih božanstava i doživljaj će biti potpun. :mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Btw. kupili smo i Kuran prije dolaska u Meku, 40 cad je bila cijena :)

    Na prvom klipu se vidi banner ako malo bolje pogledate lijevi gornji kut odmah na pocetku :)
    Gordan tvrdi da Eddie kaze: Alright, look at that - Zagreb! Idem poslusati...
Sign In or Register to comment.