Pearl Jam in Zagreb!

1680681683685686860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    Na prvom klipu se vidi banner ako malo bolje pogledate lijevi gornji kut odmah na pocetku :)..
    Iva: vidjeli, sjednite 5 iz drzanja bannera! ;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Hvala, drugarice :D

    Meni pari kao "Awww, look at that - Zagreb!"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Nema stajanja, kupili smo karte za Gomez u Showboxu! Nadamo se nekom iznenadnom nastupu naših dječaka ili barem nekom od njih. :) Baš raspravljamo bi li trebali ponijeti banner ili ne? :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    odite na taj parti u gradu i recite da ćete im pokazat pozivnicu za koji mjesec kad stigne do nas :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    odite na taj parti u gradu i recite da ćete im pokazat pozivnicu za koji mjesec kad stigne do nas :)

    Gordan: mogli bi podignut šator ispred "generalštaba" i čekat kad će zabava. Možda je osiguranje podmitljivo, a možda možemo kao pozivnicu iskoristiti ZAGREB REMEMBERS :mrgreen:
    Edit: inače jučer vrlo pristojan show u Showboxu. Gomez su bili ok, ali najviše nas se dojmio band iz Nashvillea, The Kopecky Family Band. Probajte ih pronaći, sviraju svakojake instrumente, dobri vokali, a uživo su imali odličnu energiju.
  • _annie_ wrote:
    masni wrote:
    odite na taj parti u gradu i recite da ćete im pokazat pozivnicu za koji mjesec kad stigne do nas :)

    Gordan: mogli bi podignut šator ispred "generalštaba" i čekat kad će zabava. Možda je osiguranje podmitljivo, a možda možemo kao pozivnicu iskoristiti ZAGREB REMEMBERS :mrgreen:
    Edit: inače jučer vrlo pristojan show u Showboxu. Gomez su bili ok, ali najviše nas se dojmio band iz Nashvillea, The Kopecky Family Band. Probajte ih pronaći, sviraju svakojake instrumente, dobri vokali, a uživo su imali odličnu energiju.
    Svakojake instrumente? Nesto a la Arcade Fire? :mrgreen: Moram to malo istrazit. Joj, bas super da ste bili na showu i Showboxu :))
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    podjsećaju me na edward sharpe & magnetic zeroes, pogotovo fućkanje na pjesmi birds :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    podjsećaju me na edward sharpe & magnetic zeroes, pogotovo fućkanje na pjesmi birds :)

    Gordan: To mi je jedan od problema s današnjim indie, alternative rock bandovima; među mnogima postoje sličnosti, teško je izvući nešto po čemu su drugačiji. Kopecky su uživo zvučali jako dobro, ali nisam siguran da će uspjeti napraviti planetaran uspjeh. Hoće, ako tako budu htjeli menadžeri. To je danas najveći problem.
  • Slušam PJ20 soundtrack...mrak, delirij...Nothing As It Seems demo je super.

    I veše od očekivanja je ovaj album/kompilacija ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • zagizagi Posts: 414
    simpaticna je ova obitelj Kopecky

    preslusavam danas malo po jubitou Star Annu i bas mi se svida. jako zanimljiv vokal, i na losijim live snimkama super zvuci
    ova For when i go mi je bas sjela
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Slušam PJ20 soundtrack...mrak, delirij...Nothing As It Seems demo je super.

    I veše od očekivanja je ovaj album/kompilacija ;)

    Gordan: Da, da, a vidim i da na chartovima dobro prolazi :) Nego, kako žena, djeca? Jesu li se privknuli da si opet doma? :mrgreen: A ti, imaš li problema sa spavanjem?
  • _annie_ wrote:
    Slušam PJ20 soundtrack...mrak, delirij...Nothing As It Seems demo je super.

    I veše od očekivanja je ovaj album/kompilacija ;)

    Gordan: Da, da, a vidim i da na chartovima dobro prolazi :) Nego, kako žena, djeca? Jesu li se privknuli da si opet doma? :mrgreen: A ti, imaš li problema sa spavanjem?

    Sve je ok ;) svi su dobili poklone :lol::lol:
    Što se tiće đetlega / spavanja mislim da sam bolje prošao sad na povratku nego u Kanadi, trebalo mi je samo jedno jutro da se namjestim tamo sam se više mučio sa spavanjem.
    Kad vi krećete nazad, koliko još đipanja imate?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    zagi wrote:
    simpaticna je ova obitelj Kopecky

    preslusavam danas malo po jubitou Star Annu i bas mi se svida. jako zanimljiv vokal, i na losijim live snimkama super zvuci
    ova For when i go mi je bas sjela

    vec vidim neku crazy mary izvedbu s njom :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • zagizagi Posts: 414
    to bi bilo prekul

    inace, jeste provjerili mail? dobro, mozda su neki dobili i ranije, ali meni je dan bas lijepo poceo s digitalnim verzijama deepa i bozicnog singla :D pretpostavljam da to znaci jos neka cca 3 tjedna do opipljivog izdanja, ali nema veze, doci ce
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    zagi wrote:
    to bi bilo prekul

    inace, jeste provjerili mail? dobro, mozda su neki dobili i ranije, ali meni je dan bas lijepo poceo s digitalnim verzijama deepa i bozicnog singla :D pretpostavljam da to znaci jos neka cca 3 tjedna do opipljivog izdanja, ali nema veze, doci ce

    baš sam i ja to htjela napisati.... baš lijepo iznenađenje... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Sve je ok ;) svi su dobili poklone :lol::lol:
    Što se tiće đetlega / spavanja mislim da sam bolje prošao sad na povratku nego u Kanadi, trebalo mi je samo jedno jutro da se namjestim tamo sam se više mučio sa spavanjem.
    Kad vi krećete nazad, koliko još đipanja imate?

    Gordan: Mi polijećemo iz Seattlea za kojih 12-ak sati, a do doma ima jahanja, 5 sati čekanja na Heathrowu i još tri i pol sata vožnje iz Beča do Samobora. No, kaj je to za sve doživljene užitke :D .
    @ masni: Crazy Mary veliš? Morat ću to poslušati.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ljudoooovi!

    posebno kanađani, vama bi ovo moglo biti itekako zanimljivo!

    10. 10. ponovno PJ20 u movieplexima!

    vidimo se?
    :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    elcielo wrote:
    ljudoooovi!

    posebno kanađani, vama bi ovo moglo biti itekako zanimljivo!

    10. 10. ponovno PJ20 u movieplexima!

    vidimo se?
    :D

    Gordan: Pa to je sjajna vijest. :D Moram si osloboditi tu večer. Inače, samo da javimo da smo bez ikakvih poteškoća stigli domu svom. Bilo je lijepo dok je trajalo. Valjalo bi to ponoviti, ali uz mnogo brojnije hrvatsko PJ izaslanstvo. :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Lijepa vijest da se PJ20 vraća u kino...ja neću dohodit jer imam posla, ali vi se opet zabavite ;)

    Anica i Gordan, nice to be home ah??

    Wow jeste li slušali Christmas single, Faling Down i neka luda verzija Jeremy...možda najbolji single do sada.

    Uspio sam preko Ty kupiti Vs & Vitalogy Delux Box i tamo ima po par demo verzija na svakom albumu...very nice!! Gadget-i su možda bolji bili u Ten Box-u ali sve je za pet u svakom slučaju.

    DVD box je naručen, normalna verzija....je li netko od vas naručuje Blue Ray staff???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Malo slažem set liste sa turneje :ugeek: , nemam onu freakin PJ Iphone aplikaciju koja je btw najbolja stvar koju sam vidio na mobitelima....samo radi toga bi ga kupio :roll: ali ako sam uspio to posložit kako treba;
    na 4 koncerta svirali su 79 različitih pjesama od kojih je 15 koje sam prvi put čuo (PJ i coveri zajedno)
    kao;
    Garden, Wash, Deep, U, Brain Of J., Mankind, Off He Goes, In The Moonlight, Ole', Setting Forth, Johnny Guitar...

    Dobar ulov ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Malo slažem set liste sa turneje :ugeek: , nemam onu freakin PJ Iphone aplikaciju koja je btw najbolja stvar koju sam vidio na mobitelima....samo radi toga bi ga kupio :roll: ali ako sam uspio to posložit kako treba;
    na 4 koncerta svirali su 79 različitih pjesama od kojih je 15 koje sam prvi put čuo (PJ i coveri zajedno)
    kao;
    Garden, Wash, Deep, U, Brain Of J., Mankind, Off He Goes, In The Moonlight, Ole', Setting Forth, Johnny Guitar...

    Dobar ulov ;)

    Gordan: Iako imamo aplikaciju koju spominješ (kad će više taj update :x ), nisam još radio pojedinačnu statistiku koliko novih pjesama sam čuo, jer sam već nakon Calgaryja bio na brojci 10. Rekao bih da ti je statistika prilično točna, jer je Anica napravila za naša tri koncerta, a ona je glasila (kao što sam već napisao ovdje): 3 koncerta, 89 full version pjesama od toga 67 različitih. Ti imaš jedan koncert više, pa je broj od 79 različitih prilično realan. :ugeek: :D
    Ulaznice za PJ 20 rezervirane. Vodimo i Klaru! ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    eto, svi opet na okupu.. ke lijepo :)

    ja cu u krajem ovog tjedna put španjolske i portugala izmust zadnje zrake sunca i mora od ove godine :)
    treba neki banner nosit? :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    nije u redu da nam ikonicu promijene na "no unread posts".. ispravljam :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    nije u redu da nam ikonicu promijene na "no unread posts".. ispravljam :D

    Gordan: To stvarno nije u redu :D Kaj se tiče bannera, ak' ti se baš nosi, kod mene je. Ne znam sam kaj stvoritelj aka predsjednik aka Fidel veli na to. :lol:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Nije baš skroz novo, ali kako se nitko nije oglasio s linkom, evo ja ćem ga stavit.
    http://youtu.be/Uyf5iIThX_M
    Multitasking Eddie... :D
    I baš je to moralo biti tu večer kad smo mi već bili u zraku, daleko od Seattlea :cry:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: A kad smo već kod shareanja linkova, evo još jednog.
    http://youtu.be/kAh1jH5F_i4
    Daje se na glasovanje: je li bolji original ili ovaj cover? :mrgreen:
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Tko ide na film u ponedjeljak? ja razmisljam da bih mozda dosla, ali jos nije sigurno jr u nedjelju dolazim doma s puta... javite se da znam, ne bih bas sama u kino ako odlucim doci. :oops: :P
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Tko ide na film u ponedjeljak? ja razmisljam da bih mozda dosla, ali jos nije sigurno jr u nedjelju dolazim doma s puta... javite se da znam, ne bih bas sama u kino ako odlucim doci. :oops: :P

    ja mozda odem u Splitu pogledati ako se uspijem dokoturati do Splita u neko razumno vrijeme...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    Gordan: A kad smo već kod shareanja linkova, evo još jednog.
    http://youtu.be/kAh1jH5F_i4
    Daje se na glasovanje: je li bolji original ili ovaj cover? :mrgreen:

    Neki dan sam je čuo na fejsu ali nisam imao prilike uživat....sad kad je malo bolje slušam po već 6 put...fucking amazing, kad Ed pjeva sa dubokim glasom jednostavno nema boljega...nisam nikad mislio da će napraviti Floyd cover ali super je. Prva liga!!

    I ja bi opet u kino da mogu :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    hejhej, pozdrav iz beča!
    (očito sam još uvijek na kandskom/američkom vremenu, čim mi se u ovo doba ne spava).

    samo da javim da sam totalno oduševljena činjenicom da se u zagrebu sprema nova projekcija PJ20 - bit će to perfektna točka na i mini-turneje, posjete seattleu i mjestima na kojima je sve počelo.
    nadam se da će neki odlučiti ponovo pogledati film (ja znam jednu osobu, moj bratić ide još jednom, nakon što je rekao da mu je to bio najbolji izlazak u kino... ikad).

    btw. ne znam jesmo li to podijeli s vama, ali dobila sam dojam u seattleu da im pearl jam nije toliko u srcu kao npr. nirvana. vjreojatno to ima veze s kurtovom preranom smrću, ali ipak... dakle, bili smo u showboxu, kroz crocodile samo prošli i večerali (vidjeli jednu eddiejevu fotku na kojoj pokazuje nesportsku gestu, u sklopu izložbe fotografija iz tog vremena - objesili su je pred ulazom u wc). jedino je easy street records (ali u njihovom susjedstvu, onaj u west seattleu) imao cijeli veliki izlog u raznim pj posterima i memorabilijama, pj postere po dućanu i svakakve uspomene, uključujući i veliku fotku s nastupa pj u dućanu.
    moram malo googlati o odnosu pj-seattle... možda ih ždere to što su dotepenci u bendu ;)
    ranko, kakav je bio tvoj dojam? je li još netko bio tamo?

    laku noć sada, sutra me čeka cijeli dan team traininga... yawn...
Sign In or Register to comment.