Pearl Jam in Zagreb!

1677678680682683860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    Gordan: No, dobro... izgleda da ništa nije puklo i da sljedeća dva koncerta neće doći u pitanje.

    Dobro je, prilično smo se zabrinuli kad je Niko zvan "legenda koja je na lutriji dobila front row dead freakin center" javio...a baš smo komentirali doma kak si sigurno skakao kao lud na neku stvar tipa RVM i krivo sletio :mrgreen: Hebale ih stolice!

    Držimo fige da se oteklina smiri što prije i niš, budeš skakao na ovoj nozi koja ti je OK :mrgreen::D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    _annie_ wrote:
    Gordan: No, dobro... izgleda da ništa nije puklo i da sljedeća dva koncerta neće doći u pitanje.

    Dobro je, prilično smo se zabrinuli kad je Niko zvan "legenda koja je na lutriji dobila front row dead freakin center" javio...a baš smo komentirali doma kak si sigurno skakao kao lud na neku stvar tipa RVM i krivo sletio :mrgreen: Hebale ih stolice!

    Držimo fige da se oteklina smiri što prije i niš, budeš skakao na ovoj nozi koja ti je OK :mrgreen::D

    Gordan: niste valjda mislili da već nisam skakao. U svakom zlu neko dobro, još ću malo nabildat desni kvadriceps :) samo da koljeno izdrži :)
    Inače, zaboravih spomenuti Edovu gestu kad je izveo tipa na stage, jer je ovaj već neko vrijeme tražio Parachutes. Posjeo ga čika Eddie kraj sebe i natjerao ga da mu drži riječi. Toliko toga, a nakon ozljede lijepa gesta čovjeka iza nas kojeg je Šiljo već citirao. Htio me čovjek vozit u bolnicu. Ne zna on kakvi smo mi Hrvati "tough guys" :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: nema uopće riječi za te sve vaše priče, jedva čekam da se i Niko uspije javit na pitu da podijeli i on još neke informacije koje nam je javio i tak... ono, nemrem doći k sebi koliko mi je drago kaj imate takvo iskustvo na ovoj turneji! pregenijalno!

    Za one koji ne gledaju druge threadove prenosim malo s Calgary Fanviewsa:
    JM56394 wrote:
    Why is this one of the Greatest Bands of the Last 20 years?

    While I was at the Saddledome Box Office Collecting my Fan Club tix, someone in front of me won the lottery = ROW 1 FLOOR.
    To listen to the absolute JOY of these 2 guys screaming was fantastic. Pure excitement, and this is hours before the show started.

    Thanks to the Band and the TEN CLUB......

    I was really happy to get row 6, as well.
    My 47th show.

    J.


    I onda još ovo, mislim hebemu kakav je to bend:
    My cousin Sean was the inspiration for myself and the rest of my family to get into this band. He was the oldest cousin of ours and opened our eyes to this religion that we call Pearl Jam. He passed away in 2007 and it was devestating to our family.

    My brother and I ran into Mike early in the day and had a nice chat with him about the city, jobs, and The Bow River. Before he left, I explained to him what I said above, and told him that Deep was Seans favorite song and that he never got to hear it live, and that we were wondering if there was any chance they could play it tonight while all of our cousins were at the show. Not only did they play it, as well as dedicate it to Sean, they did the same with Light Years as well. What an absolute surreal moment for all of us at the show tonight. That is something we will never ever forget, and something we will cherish forever.

    Thank you so much guys.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    otkud uopće početi...

    saznati za R.E.M. u trenutku osobnog PJ hypea - baš čudno... odmah sam pomislila na njihove die-hard fanove...
    divan bend. prva njihova faza mi je oduvijek bila draža, ali, recimo, uberlin sa zadnjeg albuma mi je u top 5 pjesama ove godine.

    a sad kanađani...

    pa, gordane, preživiš sve ove europske mosh pitove, i onda ozlijediš nogu u dvorani sa sjedećim mjestima, ahahaha
    nemojte mi zamjeriti smijeh, znam da je bolno, ali to mi odmah prošlo kroz glavu. :D

    a niko, care, jesi ti taj koji je vrištao od sreće pred blagajnom?
    prvi red? geeeeee. zagreb remembers in your face!!!
    jedva čekam da napišeš detalje.

    ja sam još uvijek pod dojmom k'o da sam i sama bila na koncertu, baš mi je dokumentarac udario u glavu.

    i da, naručila bih DVD, pa pošto nikad ništa ne naručujem, može mi netko objasniti foru s dijeljenjem troškova?
  • Ok...odakle da pocnem
    20 godina, 20 koncert, sinoc PJ20, prekrasan suncani dan u Calgariju...dok smo se vozili prema dvorani za uzeti karte, govorio sam Tyleru da bi bilo super da dobijemo neku lutriju, nisam ni slutio ovako nesto.
    Nisam mogao vjerovati kad mi je zena izvadila karte iz kuverte, prvo sam ugledao broj 22, mislio sam; shit to nije bas blizu kad ono Floor 1 seat 22... :o:o :shock: mogao bi nastaviti slagati ove sokirane glavice do sutra, tako sam se osjecao, suze u ocima sam imao.
    Tyler je vec kad sam stigao u Kanadu rekao da ce u Calgariju biti sa curom a ostale koncerte idemo zajedno tako da je ustvari njegov prijatelj prosao najbolje :lol: , covjek mi se zahvaljivao cijelu vecer nije mogao vjerovati gdje se nalazi a boga mi ni ja.
    Mudhoney preskacemo, nije nikome napeto ih slusat od ekipe tako da smo se lagano dosetali u 20:40 do prvog reda, nakon sto smo naravno obavili merch ;)
    Ali ne samo da smo bili u prvom redu nego I was in the midle of Eddie's crutch, kao sto je Pajo rekao dead freakin centar a iza tebe metar i vise prostora sa skakanje...mogao sam skakati lijevo_desno a biti u prvom redu, :lol: nevjerovatno.
    Kad je ekipa izasla na stage docekala ih freakin Hrvaska zastava od metar i po razapeta na ogradi, nakon mozda 4/5 pjesama sto sam skakao ispred Ed-a ko ludak, tip se priblizio i preskocio zvucnik da bi mi dao njegov freakin pick...I almost shit my pants.
    Za vrijeme cijelog Deep-a drzao sam ZAGREM REMEMBERS ispred zastave i jos sam u dvije prilike vadio transparent ispred ograde, Ed je trznuo na njega.
    Na kraju prvog encore bacio sam zastavu ispred Ed-a i naravno kad je izlazio sa stage-a da je pokupio zastavu, uspio sam slikati jednu sliku dok odlazi jer nisam bio spreman sa aparatom kad je podignuo zastavu u zrak ;)
    Tyler je dao svom prijatelju njegov Calgary Flames dres sa imenom VEDDER broj 10, fenomenal dres koji je nosio kad su zadnji put kad su Flames igrali finale Stanly Cup (mozes samo zamisliti koliko je njemu vazan taj dres) ipak je odlucio da se dres baci Ed-u...hey kad je ED dobio dres, kad mu ga je Quiny bacio, mogao si vidjeti na njegovom licu odusevljenje a tek publika...ludilo, urnebes. Dres je ostao visiti na mikrofonu sve dok se nisu vratili a onda ga je Ed slozio ispred Matt-a.
    Imam hrpu dobrih slika, sutra kad se probudim nostojat cu ih staviti negdje da ih mozete vidjeti.

    Steta samo na kraju za nasega Gordana koje ga je ponijelo freakin RVM, nadam se da ce sutra biti bolje, da smo barem imali onaj sportski hladni sprej koji nogometasi koriste da te malo posprejamo i vratimo u igru ;)

    Sto jos da recem...ovo je stravno bilo predobro...set lista mi uopce nije bila vazna, sad je citam: Deep, Brain of J. , Light Years, Johnny G, Crazy Mary ...itd.

    Sutra odmor a onda idemo dalje Edmonton...ali kako poslje ovoga mozes ocekivati bolje???
    70 Pearl Jam Shows in 12 countries and counting!
  • hahaha nisam ni primjetio sam sam logiran pod Ty imenom :lol::lol:
    jebiga ne da mi se sad mijenjati umoran sam

    laku noc
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hahaha, baš sam se pitala tko je ovaj Nothings Changed, i zašto mu je prvi post na našem threadu toliko dugačak, a nije se ni predstavio :mrgreen:

    niko, iz svake riječi pršti uzbuđenje.
    baš mi je drago da nakon ovoga mogu reći:
    ipak sam zavidna vama preko bare! :D
  • elcielo wrote:
    hahaha, baš sam se pitala tko je ovaj Nothings Changed, i zašto mu je prvi post na našem threadu toliko dugačak, a nije se ni predstavio :mrgreen:

    niko, iz svake riječi pršti uzbuđenje.
    baš mi je drago da nakon ovoga mogu reći:
    ipak sam zavidna vama preko bare! :D
    Potpisujem. :)
    Niko, care. Bas ti je super i neka je. Zbilja su najbolji band na svijetu.
    Danas sam tuzna zbog vijesti o REM-u. Kako je zvucalo It Happened Today? Je Ed nesto rekao prije? Citam fanviews i vas tu-sretnici! Gordane, drzi se i ne skaci po stolicama vise :D
    Bas mi he gust citat vas svih i totalno sam nabrijana na turneju!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    prejakooo! to se traži.. samo zastavu i banner u facu.. pa ce razmisliti dobro drugi put gdje ce doc :)

    jedva cekam slike..

    @elcielo: ma poštarina je cca 11 dolara, pa ako nas je više dijelimo te pare.. al iskreno, nisam razmisljao sta je s carinom preko 300kn.. al svejedno..

    i nitko mi nije odgovorio za kupovinu kod nas? znam da smo pricali da ce nesto bit, al ne sjecam se da li se radilo o solo dvdu ili deluxe izdanju? mislim da je tako nesto bilo.. kao bit ce OST i DVD, ali ne i ovih DELUXE izdanja.. pa ono, budući da je shipping i prije dana objave dvd-a u desetom mjesecu, a i limited edition je, ako nitko pametno ne odgovori kroz par dana za naše trgovine, piknem si to? btw.. jel itko naručio već?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • grudicegrudice Posts: 211
    Jao jao jao!!! Ovdje svega! Bas je ozivjelo. Zivio PJ20!

    Snih&Co - ubijate sa PJ100 listom. PJ20 recenzije filma na sve strane. Izvjestaji iz Kanade. Niko ispred Eda pa ostao bez zastave! Annie & FlashGordon polijecu na RVM. I slijecu ;). U goodsima BlueRay sa preko 4 sata ekstra materijala. Holiday Single na putu. I Deep! Jos malo pa ce i PJ20 ploca. Kanada butlezi se mixaju u studiju. O jeeee!
    Nikom nije ljepse neg je nam! :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    prejakooo! to se traži.. samo zastavu i banner u facu.. pa ce razmisliti dobro drugi put gdje ce doc :)

    i nitko mi nije odgovorio za kupovinu kod nas? znam da smo pricali da ce nesto bit, al ne sjecam se da li se radilo o solo dvdu ili deluxe izdanju? mislim da je tako nesto bilo.. kao bit ce OST i DVD, ali ne i ovih DELUXE izdanja.. pa ono, budući da je shipping i prije dana objave dvd-a u desetom mjesecu, a i limited edition je, ako nitko pametno ne odgovori kroz par dana za naše trgovine, piknem si to? btw.. jel itko naručio već?
    Gordan: mislim da kad na tri koncerta zaredom, u freakin' Kanadi, vide Zagreb Remembers, neće imati izbora kad sljedeće godine dođu u Europu.
    Glede ost-a, dvd-a i deluxea, frend koji radi u Menartu mi je rekao da će prodavati ost, a za dvd tad još nije znao ništa. Nadali su se da će i knjigu prevesti, ali za to moraju pričekati da bude obkavljena u Americi. Nekako sumnjam da će imati deluxe. Osim Tena, nijedan drugi nismo mogli nabavit kod nas. Mi smo svakako zainteresirani kad se bude naručivalo.
    Hvala svima na brizi :) I am still alive :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Samo kratkonod mene, nakon Nikinih i GGovih postova...
    Bilo je super, jos da mi GG nije sje... najdrazu pjesmu svojim deadly egzibicijama... I onda se cudi kako nisam vidjela koliko je divljao na RVM... kao da ima sanse da ga gledam uz sve sto se zbiva na stageu :D
    Malo sam ljuta na njega, priznajem vam da sam zaprijetila da drugi put vodim Klaru, ona ce se ponasati odgovornije ;)

    Imala sam tremu za Niku, rekoh GGu da bi mi bio bed nastupati pred Eddiejem, haha, zamisli ne znas rijeci pjesme u kljucnom trenutku, kad te pogleda :D

    Meni je definitivni highlight bio Release, ne znam kako me to tako rasturilo, suza je kanula... Eda je islo s rijecima i sve se poslozilo. Moj strah se nije materijalizirao, ekipa je bila na nogama ali ipak to nije kao u Europi... Sto ne znaci da necu i drugi put na ovaj kontinent zbog njih. GG je obecao New York prvom slijedecom prilikom i to je jedini nacin da se iskupi za ove budalastine od sinoc ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    Meni je definitivni highlight bio Release, ne znam kako me to tako rasturilo, suza je kanula... Eda je islo s rijecima i sve se poslozilo.
    Iva: ma ja stalno hoću priznat kak sam na filmu zaplakala na Release iz Verone na PJ20, ali sve mi nešto bed da se javno deklariram kao najveći wuss tu na pitu. :D Pa mi sad evo drago da je i tebe Release sastavio...tako to hoće s tom stvari očito...

    a kaj se tiče supruga ti, sorry, ali imaš najvećeg heroja s ratnom ozljedom u PJ svijetu! ono, braniteljsku mirovinu bi trebao dobit za pokazano zalaganje na PJ showovima! a ti tako.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

    btw, LOL za "Eda je išlo s riječima"! :D Vidiš ti čem se mi veselimo, kad tip strefi dobro riječi! :mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Sorry što vas peglam, ali još uvijek sam pod dojmom svega od sinoć (možda i zbog otekline na zglobu) :) No, s kim podijelit svoje oduševljenje, ako ne s vama. Nisam veteran (tek osmi koncert), nije da se palim na statistiku, ali neke su brojke zadivljujuće:
    - od 28 pjesama iz Calgaryja, 10 sam ih prvi put čuo, od toga su 7 bili njihovi originali i 3 covera (a svirali su ih 4)
    Isn't this great or what? Only PJ can do it
  • Jao, jao... Toliko prekrasnoće :) u posljednjih nekoliko dana! Kad čitam ove reviews iz Kanade, srce mi se topi od sreće, al onak iskreno. Žao mi je zbog ozljede, Gordane, ali sve to ide u rok službe, ne?

    Niko, care! Uživala sam čitajući tvoj izvještaj i moram priznati da si majstorski odradio posao u prvom redu! Ako nakon ovoga ne dođu u Zagreb, onda stvarno... E da, i uvijek nositi rezervnu zastavu na turneju. :mrgreen:
    pajo wrote:
    Iva: ma ja stalno hoću priznat kak sam na filmu zaplakala na Release iz Verone na PJ20

    I ja, al evo lakše mi je kad znam da nisam jedina. :) Rockumentary je bio odličan, dva sata u kinu su mi prošla u trenu i, naravno, htjela sam još. Da ne duljim i ne prepričavam već napisano (ionako nisam pretjerano vješta s riječima) samo ću reći...

    I FUCKING LOVE THIS BAND!!!!!
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • snihsnih Posts: 1,052
    nakon dva dana konačno sam uspio sve posložit u sebi i izbaciti van... pa pročitajte, ako vam se da ;)

    http://www.ravnododna.com/pearl-jam-twenty-%E2%80%93-snazna-i-emocionalna-rock-prica/
  • masnimasni Posts: 1,657
    ok, znaci za deluxe izdanje ruke u zrak su digli ana zadro i natečeni zglobovi (tako ti je, annie, sad si obilježena).. "problem" kod naručivanja je što se deluxe dvd (ili blue ray) i OST ne mogu mixati u narudžbi.. ni međusobno, niti s drugim goodsima.. tako da jedino možemo podebljati kvantitetu.. što me dovodi do pitanja carine.. da nam ne bi nabili carinu ako naručimo 5-6 komada? ipak je to velika cifra u odnosu na pišljivih 7 dolara za solo naručivanje :P

    ::samo razmislja na glas::
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    a da pošaljemo nekome u sloveniju? ili je to blesava ideja?

    @snih
    jako dobar tekst, profesionalan.
    ali ja bih i ovdje jedan mali osvrt sniha, a ne tomislava sporiša, ako kužiš što hoću reći.
  • snihsnih Posts: 1,052
    elcielo wrote:
    a da pošaljemo nekome u sloveniju? ili je to blesava ideja?

    @snih
    jako dobar tekst, profesionalan.
    ali ja bih i ovdje jedan mali osvrt sniha, a ne tomislava sporiša, ako kužiš što hoću reći.

    ma znam, razumijem - ali baš pričam frendu kako mi je jedno s fanovima dijeliti opće oduševljenje, a nekak ipak drugačije kada to moram objaviti javno - odmah navučem neke drukčije naočale :)

    meni je bilo pregenijalno... film me razbio u paramparčad... jako emotivno sam ga proživio... i totalno mi je super sve ovo s filmom i top listom i ovim kanađanima, koliko me povuklo unutra pa se čak zavrtili albumi Pearl Jama u autu i to razni, a što se od Backspacera nije dogodilo... totalno me sve zelo... eto ti kratki osvrt od sniha :mrgreen::D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    sjedi, 5! :)

    ma mene još drži to neko raspoloženje da samo želim čitati o reakcijama na film, na listu, na PJ općenito.

    pa vas pitam, što kažete na broj 1? tko bi rek'o. :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    elcielo wrote:
    a da pošaljemo nekome u sloveniju? ili je to blesava ideja?

    nije blesava ideja, al nam ne bi pomogla jer je narudžba iz amerike.. to da je iz EU onda bi nam pomoglo..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    ok, znaci za deluxe izdanje ruke u zrak su digli ana zadro i natečeni zglobovi (tako ti je, annie, sad si obilježena).. "problem" kod naručivanja je što se deluxe dvd (ili blue ray) i OST ne mogu mixati u narudžbi.. ni međusobno, niti s drugim goodsima.. tako da jedino možemo podebljati kvantitetu.. što me dovodi do pitanja carine.. da nam ne bi nabili carinu ako naručimo 5-6 komada? ipak je to velika cifra u odnosu na pišljivih 7 dolara za solo naručivanje :P

    ::samo razmislja na glas::

    Gordan: Mislim da je rizik plaćanja carine ogroman ako će u paketu biti 5, 6 komada. Moje je mišljenje da deluxe pakete treba naručivati pojedinačno, a za one manje stvari je poželjno "ujedinjavanje" jer se troškovi šipanja bitno smanjuju.
    Edmonton here we come! Još samo 11 sati :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    snih wrote:

    ma znam, razumijem - ali baš pričam frendu kako mi je jedno s fanovima dijeliti opće oduševljenje, a nekak ipak drugačije kada to moram objaviti javno - odmah navučem neke drukčije naočale :)

    meni je bilo pregenijalno... film me razbio u paramparčad... jako emotivno sam ga proživio... i totalno mi je super sve ovo s filmom i top listom i ovim kanađanima, koliko me povuklo unutra pa se čak zavrtili albumi Pearl Jama u autu i to razni, a što se od Backspacera nije dogodilo... totalno me sve zelo... eto ti kratki osvrt od sniha :mrgreen::D

    Gordan: Malo sam zazirao od čitanja recenzije jer još nisam vidio film i ne bih htio znati previše prije nego što ga pogledam. No, nisam izdržao. Pročitao sam i slažem se s Anom: vrlo profesionalno odrađeno. No, mene bi zanimalo kako bi Snih (a ne Tomek Sporiš) odgovorio na jedan tekst objavljen u lokalnom kulturnom tjedniku u Calgaryju, u kojem je autorica zgužvala, zgazila i pljunula svih 20 godina najdražeg nam banda. Kad nađem link, pošaljem ga. Inače, uživam čitajući tekstove uz Top 100. Respect svima. Neviđena fora mi je bio onaj dijalog s Ljubicom u glavnoj ulozi. :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Evo linka koji sam vam obećao:
    http://www.ffwdweekly.com/article/music ... tion-8069/
    Očekujem reakcije. I ne samo Snihovu...
  • Buahaha. Ocito joj je netko iz benda stao na zulj. Ona ih mrzi. Takvi ljudi ne bi smjeli pisat za novine. Tocka.
    Mislim, bezosjecajni.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • da vidim radili ovaj link, upload-ao sam slike iz Calgarija za pocetak

    http://nikoc.smugmug.com/PearlJam/Calga ... 83_PPSc3kD
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ok link radi, imam samo jednu sliku Ed-a sa zastavom ali jos nekoliko dobrih slika

    Anica i Gordan nas cekaju tako da ne smijem puno gubit vrijeme :lol: danas krecemo u Edmonton nadam se da ce oni ubosti lutriju veceras...drzite nam fige ;)

    Ne stignem puno toga komentirat...film i ostalo previse toga se dogada ovih dana.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcielo wrote:
    a da pošaljemo nekome u sloveniju? ili je to blesava ideja?


    Če vam kadarkoli pošiljanje v Slovenijo pomaga - evo me ;)
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ma čim sam to napisala, pomislila sam na vas fellow slovenian jammers, a pomalo i na naseg silju koji ima slovenske korijene. :)

    ali, k'o što masni reče, nema smisla ako je iz USA.

    zapravo, ima samo ako je kod vas carinski sustav transparentniji i znate što možete očekivati. jer, ja ne znam 'ko kod nas pije, a 'ko plaća. grrrr.


    btw, malo roštam po starim DVD-ima. pogledala SVT.
    pa malo european montages s touring banda (kako sam zaboravila da se i jurasica i sintija tako lijepo vide unutra!), pa skroz malo IIC. i ono što sam rekla o talijanima i PJ neki dan. to iz mene progovara čista ljubomora, ništa više. 8-)
  • Tyler je danas dobio lutriju prvi red Stone side tako da danas cemo zajedno odraditi prvi red.
    Usput dok sam kupovao postere dobio sam Special Edition samo 20 prints i to freakin Emek najbolji poster u PJ katalogu.
    Sto vise da recem nego da me sere na ovoj turneji...
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.