Pearl Jam in Zagreb!

1676677679681682860

Comments

  • killroykillroy Posts: 739
    Hej, ljudi, takodjer oko 8 stizem. Bas mi je drago da cemo se opet malo podruzit. Nisam bas pratio u zadnje vrijeme stase dogadja preko bare, ali ne moze ne bit odlicno.

    Junacima preko puno dobre zabave zelim!

    E da, i kolko sam cuo ako je informacija tocna, film ce se prikazivati u dvije dvorane istovremeno. Puno pj ekipe :)

    woohoo!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    Hej, ljudi, takodjer oko 8 stizem. Bas mi je drago da cemo se opet malo podruzit. Nisam bas pratio u zadnje vrijeme stase dogadja preko bare, ali ne moze ne bit odlicno.

    Junacima preko puno dobre zabave zelim!

    E da, i kolko sam cuo ako je informacija tocna, film ce se prikazivati u dvije dvorane istovremeno. Puno pj ekipe :)

    woohoo!

    hm, tko je killroy? ;)

    sala-mala, lijepo te citati D! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    Hej, ljudi, takodjer oko 8 stizem. Bas mi je drago da cemo se opet malo podruzit. Nisam bas pratio u zadnje vrijeme stase dogadja preko bare, ali ne moze ne bit odlicno.

    Pa welcome back legendo! Vec sam taman htio opominjat clanove koji se ne javljaju vec duze vrijeme :mrgreen: ...a ima ih jos par takvih, ajmo javite se :evil:

    Onda se vidimo gore prije filma, tko zauzme neku poziciju nek javi par ljudi gdje je i vidimo se tamo...

    Happy PJ20 svima!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    izgubljeni psi javljaju se na prozivku i uopce ne zele ispricavati se za vlastito nesudjelovanje, jer nemaju bas nista za reci kao svoje opravdanje. jednostavno, propusti se dogadaju.

    Sid, friend of mine i moja velika malenkost smo u zg negdje oko 4, toplo se nadam, pa ako ima ranoranioca, zivi i zdravi nam bili, a ako nema, vidimo se oko osmice gore..

    bravo masni za dead man recenziju :D
    Death or glory!

  • _annie__annie_ Posts: 980
    G&A: Odvalili smo prvih 380 km puta :) Čekamo u Beču ukrcaj za London, pa dalje za Calgary. Znam da smo nezasitni, ali užasno nam je žao kaj nismo s vama na PJ20 ili bar s Nikom u Calgaryju. Pišite još večeras da imamo nad čim slinit kad sletimo u Calgary :)
    I da, bravo svima za recenzije. Jedva čekam novih 20 :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    a ne stignete na film? :D


    neeegooo, preporuka za parking...importanne ili kaptol centar..ima li kakve razlike u cijeni bitne? ili je to isto
    Death or glory!

  • snihsnih Posts: 1,052
    Mislim da ti je svejedno. Ja bih odabrao Kaptol jer si tada na licu mjesta, a do centra ti treba 5-6 minuta. ;)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:
    neeegooo, preporuka za parking...importanne ili kaptol centar..ima li kakve razlike u cijeni bitne? ili je to isto

    u Kaptolu imas 3h besplatnog parkiranja ako gledas film (a valjda gledas :D)...

    u garazi na Langovom trgu mozes platiti mobitelom ako ti tako vise odgovara, a nije predaleko...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    siljo wrote:
    Rijeka wrote:
    neeegooo, preporuka za parking...importanne ili kaptol centar..ima li kakve razlike u cijeni bitne? ili je to isto

    u Kaptolu imas 3h besplatnog parkiranja ako gledas film (a valjda gledas :D)...

    eee, to je info..a jel se to racuna i ako auto ostavim tamo 5-6 sati?
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:
    eee, to je info..a jel se to racuna i ako auto ostavim tamo 5-6 sati?

    ako ostanes 5h, placas za 2h...

    na ovoj stranici pise za 3h free parkinga uz svaku kupljenu ulaznicu...
    http://www.movieplex.hr/sadrzaj/kina/de ... 51#anfahrt

    bilo bi dobro kad bi se uz 2 ulaznice moglo skupiti za 6h :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ti bokca. jos bi mogli neku dobru dnevnicu skupit :D
    Death or glory!

  • Hey ekipa, cekam da se Ty probudi pa da krenemo nazad za Calgary.

    Za sinoc sto da recem nego da je bilo super, venue nije nesto velik mozda 12000 ovo je ipak mali gradic a u krugu od 6 sati voznje nema nista neko farme.
    About show:
    Uvod se nastavlja kao i u EU sa Phillipe Glass da bolje ne moze...cekas da se ugase svijetla i da ugledas sjene kako se penju na stage. Prvo Matt a zadnji Ed naravno. Pojavio se u paletunu ili ti ga u sakou.
    Mike od pocetka je bio totalno raspolozen, bili smo na njegovoj strani 6 red, not bad.
    Cijelo vrijeme je slagao neke smjesne face I komunicirao sa publikom...par puta sam mu mahnuo sa zastavom.
    Ne znam sad na kojoj pjesmi ali on I Jeff su se igrali hvatice oko zvucnika, trcali jedan za drugim sa gitarama.
    Ed s druge strane nije bas bio 100% u formi, nesto ga je grlo smetalo, pio je neki caj ili slicno iz salice cijelo vrijeme, malo je manje komunicirao nego obicno...
    Moram se spremat, cijemo se kasnije

    Uzivajte veceras svi zajedno, pozdrav svima!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Hey ekipa...

    hej kanađani! :)

    vozite polako natrag, uzivajte u svirkama i pozdravite Celine Dion :)

    u Goods section se moze naruciti film u 3 verzije i jedan sexy ruksak ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    kako ćemo odraditi ovo danas? ne pričati uopće o onome sinoć? :D

    jer šta se uopće može reći osim superlativa.. mislim da sam trepnuo dva puta u dva sata.. nuff said
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    radim neku PP prezentaciju i vec sam pola sata na prvom slajdu... distraction u obliku Unthought Known na repeatu u slusalicama...

    vrtim si razne filmove u glavi iz zadnjih 20god i sad mi stigne mail notification sa LinkedIn-a od frenda s faksa sa porukom: "Ranko, samo klikni Yes i sve će biti u redu..." :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Molim da napišete ovdje čim ugledate dvd filma ili soundtrack u nekom izlogu music shopa jer ću istog trenutka ustat iz ureda, sjest na bicikl, otić kupit to i pustit si na laptopu.
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Masni, di si zbrisao sinoc? ccc

    Ja ne znam vise sto reci...jos mi se nisu slegli dojmovi.. Dobro, nije bas kao nakon ZG koncerta, al opet, sve i nasem naj bendu jucer u 2 sata pogledano i tako lijepo prikazano da bih zbilja sad osla u Kanadu da mogu. Bas ono...vratis se u tour i PJ mode samo tako. :) :oops:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ha, dobro si rekao masni, izgleda da šutnja najviše govori o tome što nam je film učinio. :D

    bilo je divno.
    na stranu moje već izraženo njurganje što nema "no codea" i yielda" u filmu, ali mislim da je to više do c. crowea nego do benda samog.
    sve ostalo je bilo fantastično.
    stone je definitivno razum benda.
    iznenadilo me a) što ga je toliko pogodilo da je s vitalogyjem ed preuzeo kontrolu nad pisanjem pjesama (ali, opet, to je potpuno razumljivo uzevši u obzir činjenicu da je kamenko control freak, heh)
    i b) što ne pere suđe
    mike je dobra duša benda, uvijek bio.
    jeff je dijete.
    dio o bubnjarima je bio baš blesav, ahahaha

    one snimke s pijane mtv svirke su priceless, kako je ed bio u-b-i-j-e-n :mrgreen:

    super mi je opaska crowea na početku da je seattle glazba posebna jer su "those guys indoors a lot" LOL

    uvijek mi je smiješno vidjeti eda na početku karijere, baš je imao čudan način govora, nekak bi usne skupio u polusmiješak i pričao. sram valjda.

    šteta što dokumentarac s azijske turneje nije nikad izdan.

    neil je bio urnebes kad se smijao iza stagea na edovom govoru u R'NR hall of fameu, hehe

    jel' mi se čini da je samo chris cornell bio croweov ne-PJ sugovornik?


    bilo vas je baš lijepo vidjeti! :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    dobro masni reče... meni su još uvijek usta razvučena od smijanja... osim kaj mi se dogodio malevni mishap (čitaj pauk mi premjestio auto u 23.38 u strojarsku)... mmj!!! to znači majku mu j.... a ne my morning jacket... :lol: inače sam super...
    znam da mi ne trebaju reminderi koji podsjećaju zašto baš PJ ali dobro je s vremene na vrijeme vidjeti ovako nešto... da toga ima stalno, brijem da bi bila u nekoj profesionalnoj ustanovi gdje bi se drugi brinuli za mene... :lol:
    i naravno, ekipa koja zasladi sve PJ related... e di vas čovjek nadje?!?! ;) ma pusa najveća svima, pa naravno i onima koji nisu bili s nama u materijalnom obliku... :)

    i da, sid, afkors, ono, hvaaalaaa veeelika za reket! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    eeee, a tko je star anna čije cd-je prodaju u goods sectionu? opet sam nekaj prespavala?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    dobro masni reče... meni su još uvijek usta razvučena od smijanja... osim kaj mi se dogodio malevni mishap (čitaj pauk mi premjestio auto u 23.38 u strojarsku)... mmj!!! to znači majku mu j.... a ne my morning jacket... :lol: inače sam super...
    znam da mi ne trebaju reminderi koji podsjećaju zašto baš PJ ali dobro je s vremene na vrijeme vidjeti ovako nešto... da toga ima stalno, brijem da bi bila u nekoj profesionalnoj ustanovi gdje bi se drugi brinuli za mene... :lol:
    i naravno, ekipa koja zasladi sve PJ related... e di vas čovjek nadje?!?! ;) ma pusa najveća svima, pa naravno i onima koji nisu bili s nama u materijalnom obliku... :)

    i da, sid, afkors, ono, hvaaalaaa veeelika za reket! :)

    jebemti (jedna rijec) juras! :)

    da te nema, trebalo bi te izmisliti... ali to sam ti vec sinoc rekao :D

    danas je 2god i 1 dan od premijere Unthought Known.. to mi je jedna od rijetkih stvari koja mi je bolja u studijskoj nego u live verziji... na repeatu od jutra :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    eeee, a tko je star anna čije cd-je prodaju u goods sectionu? opet sam nekaj prespavala?

    lokalna Seattle curka/band s kojima Mike zna ponekad zasvirati... dobro zvuce...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    jurasica wrote:
    eeee, a tko je star anna čije cd-je prodaju u goods sectionu? opet sam nekaj prespavala?

    lokalna Seattle curka/band s kojima Mike zna ponekad zasvirati... dobro zvuce...

    ne znam kaj bi ni da tebe nema.... ;) a baš smo si super...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • A jooooj
    Awwwwww :oops: :P
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    Šta smo rekli, hoće biti ovih deluxe izdanja za kupit kod nas?

    PEARL JAM TWENTY DELUXE DVD

    Ako ne, count me in za prekobarinu :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    Auuuu, skoro pa koda sam na koncertu bio. Moram priznat da sam mislio da ce ljudi vise pjevat, pljeskat, skandirat, bas ko na koncertu..a ono svi tihi ko bubice :)

    A kako i ne bi, kad je film tako opcinjavajuci. Hrpa nevidjenih snimki do sad, odlican zvuk u kinu, manje vise sve dobro obradjene teme vezane uz bend. Jedino su mi trebali Jacka Ironsa malo vise spomenut, pa on je tu bio vazan faktor.
    Al mislim... Stone...pa boze, ona salica... sigurno je lik spremao stan 5 minuta prije snimanja pa je tu salicu samo tutnuo u ormar da je sakrije :)

    Al ovo kad vidis da je proslo 20 godina vec...WTF? A nis, idemo u sljedecih 20 godina. Ak budu ko chika Neil, bit ce odlicno!

    Pozdrav svoj ekipi i valjda se vidimo skoro opet!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    R.E.M. vise ne postoje :(

    http://www.remhq.com/news_story.php?id=1446

    bas mi je nekak to tuzno... jedan od onih bendova sa integritetom...

    nisam se skoro rascmoljio...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Yo, Niko pogodio 1. red centar na loteriji! :D
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • siljosiljo Posts: 2,203
    vedderman wrote:
    Yo, Niko pogodio 1. red centar na loteriji! :D

    Niko javlja da mu je bilo bezveze i da mu je Ed maznuo zastavu.. prijavio ga je policiji, ceka se rasplet u Vancouveru ;)

    Edit: cek malo, pa i Gabrovci su bili na svirci? ili sam zabrijao? i? i?

    Edit2: sranje... kako Gordanov gležanj? ("There was a couple in front of me from Croatia, during RVM, he hurt his ankle. He was at the Stone side of the middle floor section in row 16, if you are on here I just want to make sure you are OK. Hope you enjoyed the show dispite your injury.")
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Hej ekipa! Evo našeg iliti mojeg prvog javljanja from Canada. Ležim u sobi i gledam u "suvenir" iz Calgaryja - ledeni oblog na lijevom stopalu i elastični zavoj preko svega. Posljedica mog divljanja i postavljanja stolica u "parteru". Preživio sam Given To Fly u main setu, pa i Alive na kraju main seta, ali glave me došao zadnji dio RVM-a na kraju prvog encorea. S pola metra doskočio na stolicu. Nice! No, dobro... izgleda da ništa nije puklo i da sljedeća dva koncerta neće doći u pitanje. Idem na štakama, kupit ću i invalidska kolica ako treba. :D
    Show, vau... Highlighta kooliko voliš. Prvo, Niko je bio u prvom redu (sredina) s Tylerovim frendom čije ime neću napisati da ga ne napišem pogrešno. Mi smo dobili 16. red i, narafski, Zagreb Remembers je završio kod Nike da ga može svako malo nabijat Edwardu u facu. :lol: Tyler je nabavio dres Flamesa broj 10 Vedder koji je njegov već spomenuti frend iz Saskatoona imao zadatak baciti Edu. Učinio je to pred kraj Alivea, spretni Ed ga uhvatio i bio vidno oduševljen. Spomenuo je sviranje u Saddledomeu u kontekstu "znam da je ovo za vas kao da sviramo u crkvi". Čuli smo tribute to R.E.M :( , čuli Lukin :mrgreen: , čuli meni najbolju izvedbu Crazy Mary ikad, i sve skupa bili opčinjeni skoro dva i pol sata. Je... nogu, kad je bilo tako dobro.
    Pozdrav domovini :D
Sign In or Register to comment.