Pearl Jam in Zagreb!

1674675677679680860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    evo jedna superduper backstage galerija s PJ20:

    http://www.spin.com/gallery/backstage-p ... -bash#main



    @sid : i ja sam u dvorani 3
  • _annie_ wrote:
    Ma kakvo sjedenje, to možda da je Edov koncert, ova fotka iz Montreala je baš nice!!!
    jedva čekam...poludit ću ;)

    Gordan: Čudno mi je što nisam vidio da si objavio fotku postera. Ili si "u kazni", pa ne smiješ, ne samo kupovat, nego ni gledat postere. :mrgreen: E, pa kad nećeš ti... :D
    postermontreal.th.jpg
    Baš me zanima svijetli li u mraku :mrgreen: To bi bila fora. Meni je ptica i ovako skroz ok, prilično efektna.

    Ukinuo sam embargo na postere :roll: imam par veza koji mi kupuju postere po koncertima :lol:
    Čekam bazooka tubu sa 6 Edovih postera i to onih naj :mrgreen: tako sam uštedio hrpu $$$$
    Druga tuba leti direktno kod Tylera sa posterima od PJ20 Klausen i Hampton.

    Ovaj special edition od Klausena ljubičasti je mrak (Iva tebi bi se svidio ;) )...samo 17 komada ih je rendom prodano na merch štandu
    http://www.artillerydesign.com/main.php
    cijena na eBayu prava sitnica :shock:

    Malo me nervira što 10c neće imati prodaju postera sa PJ20, to stvarno nije u redu, još su napravili dosta nekih special edition postera kao ovaj
    http://www.studiomark5.com/blog/10-club ... on-poster/
    Mislim žašto samo 20 komada, pa ovakav poster bi trebali radit jedan put godišnje barem 1000 kom.

    Uglavnom ovaj poster iz Montreala je od Jeff Soto, tip rastura u zadnje vrijeme jako mi se sviđa, kod Ranka mi je njegova sova ;)
    http://www.potatostamp.com/images/SoundGardenSoto.jpg

    a ovo je lista od onoga što nas čeka na ostatku turneje u Kanadi..nadam se da ćemo potrefiti dobre postere ;)
    Ames Bros
    Brad Klausen
    Dabs & Myla
    EMEK
    Frank Kozik
    Greg Simkins
    Jeff Soto
    Justin Hampton
    Munk One
    Ron English
    Sean Cliver
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    Ej raja, sanjao sam vas sinoc pa zato evo jedna za dobro jutro:

    http://www.latenightwithjimmyfallon.com/video/pearl-jam-ole-9-8-11/1353799


    :shock: :shock: :o:o :P :P :D:D:D:D:D:D:D:D
  • grudice wrote:
    Ej raja, sanjao sam vas sinoc pa zato evo jedna za dobro jutro:

    http://www.latenightwithjimmyfallon.com/video/pearl-jam-ole-9-8-11/1353799


    :shock: :shock: :o:o :P :P :D:D:D:D:D:D:D:D


    Fucking Ole'
    Baš sam je krenuo slušat, skinuo sa homepage-a ;)

    What to say OLE?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Jimmy nema vokal baš kao Eddie ;) ali skroz je korektan. Brijem da bi za back vokale poslužio bolje od ostalih članova benda :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292

    Iva: baš sam bila htjela nešto stati u obranu Ane Z. o tome kako je legitimno da se netko štufa PJ-a i da uzme pauzu i čak htjedoh nekako polu-hrabro reći kako sam ja isto trenutno u takvoj fazi, ali onda sam evo danas tu na poslu (ili kako bi se ovo mjesto zapravo trebalo zvati: bottomless pit of stupidity and despair) nešto razmišljala o smislu života i kliknula na ovu Edovu serioznu izvedbu pa se polomih od smijeha i nekako mi se sve vratilo nazad u pravu perspektivu. Ima Jurasica pravo, samo su PJ i fanovi mu bitni, a ostalo je sve nebitno... I eto, sad opet tražim klipove, gledam slike s turneje na FB i tako... Blaženi PJ... :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    hehe, fora su mi ove samospoznaje :mrgreen:

    moram priznati da se meni trenutačno skroz sviđa koncepcija u kojoj jedan dio godišnjeg planiramo obiteljski (klasika, more i to) a za drugi dio čekamo PJ objave da nas iznenade :mrgreen:
    taj spoj otkrivanja novih mjesta uz ponovno otkrivanje ljubavi prema glazbi i svega ostalog što prati koncerte je za 5 :D

    priznajem i da mi nedostaje godišnjeg odmora (neki ne stižu iskoristiti, a meni nikad dosta - kvragu, pa cijeli smisao ovog rintanja je u tome da se dobro provedeš kad nisi na poslu) - u to ime sam dala svoj glas za odluku da u firmi povećamo broj dana godišnjeg nakon što sam vidjela da mi za kanadu fali jedan dan :shock:

    ne isključujem da će tko-zna-kad doći do zasićenja pa ćemo ići, nemam pojma, valjda na krstarenje s ostalim penzićima :mrgreen: - uzimanje pauze je također vrlo legitiman izbor...
  • masnimasni Posts: 1,657
    bemti bolja mi je balls in your mouth nego ole! :shock:

    i ovo.. shit tyrone..
    http://www.youtube.com/watch?v=QBML5DCNTOc
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    Ole je višak s Backspacera i to se kuži. Mada, ima i lošijih na Backsu iako je u cjelini još uvijek prilično dobar. :)
  • snih wrote:
    Ole je višak s Backspacera i to se kuži. Mada, ima i lošijih na Backsu iako je u cjelini još uvijek prilično dobar. :)

    Da totalno se osjeti backspacer sound, skoro kao Got Some...hmmm
    Prvo kad sam vidio ime pjesme šokirao sam se....da mi je netko rekao da će se jedan dan PJ pjesma zvati Ole' poslao bi ga u onu stvar :lol::lol:
    Slušao sam je dosta puta, sve ok ali baš se slažem sa gore navedenim....čisti Backspacer materijal
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • I shall sully this thread with my English, just to say that this set is my favorite of 2006. :lol:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    I shall sully this thread with my English, just to say that this set is my favorite of 2006. :lol:

    Gordan: Couldn't agree more. :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    bemti bolja mi je balls in your mouth nego ole! :shock:

    i ovo.. shit tyrone..
    http://www.youtube.com/watch?v=QBML5DCNTOc

    Gordan: I meni, i meni.... ;) Sva sreća da je Ole ispao s Backspacera. Ne znam, Snih, koja je to lošija koja je ostala na albumu? Ja nijednu ne bih mijenjao za Ole.
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    masni wrote:
    bemti bolja mi je balls in your mouth nego ole! :shock:

    i ovo.. shit tyrone..
    http://www.youtube.com/watch?v=QBML5DCNTOc

    Gordan: I meni, i meni.... ;) Sva sreća da je Ole ispao s Backspacera. Ne znam, Snih, koja je to lošija koja je ostala na albumu? Ja nijednu ne bih mijenjao za Ole.

    Supersonic
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    _annie_ wrote:
    masni wrote:
    bemti bolja mi je balls in your mouth nego ole! :shock:

    i ovo.. shit tyrone..
    http://www.youtube.com/watch?v=QBML5DCNTOc

    Gordan: I meni, i meni.... ;) Sva sreća da je Ole ispao s Backspacera. Ne znam, Snih, koja je to lošija koja je ostala na albumu? Ja nijednu ne bih mijenjao za Ole.

    Supersonic

    Gordan: Čak i uz onaj pam-pam-param-param dio mi je Supersonic za Ole upravo to - Supersonic!
  • _annie_ wrote:

    Gordan: I meni, i meni.... ;) Sva sreća da je Ole ispao s Backspacera. Ne znam, Snih, koja je to lošija koja je ostala na albumu? Ja nijednu ne bih mijenjao za Ole.

    Supersonic[/quote]

    Gordan: Čak i uz onaj pam-pam-param-param dio mi je Supersonic za Ole upravo to - Supersonic![/quote]

    Supersonic ima supersonic ime, bolje nego Ole' :lol::lol:;)

    Nadam se da ćemo na novom albumu vidjeti, to jest čuti Of The Earth...to je mrak stvar
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • evo snimke Late Night Jimmy Fallon, All Night

    http://theaudioperv.com/2011/09/10/pear ... 99-fallon/

    vidi se Dimitri u majici I SAW PEARL JAM ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    totalno je lud taj dimitri :D

    definitivno ne umjesto supersonic.. meni je ona u top 5 sa specara :D ako bih morao baš neku izbacit onda bi to bio speed of sound..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    totalno je lud taj dimitri :D

    definitivno ne umjesto supersonic.. meni je ona u top 5 sa specara :D ako bih morao baš neku izbacit onda bi to bio speed of sound..

    Slaažem se za D i za Speed of Sound ;)

    Nego ja sam odradio top 100 pjesama za Snih-a nadam se da ima i ostalih pacijenata :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    kaj mislite, jel njima svirati tak u nekom showu malo u banani? meni to izgleda ćelavo, ali kao što uvijek kažem i s obzirom da sam osoba niskih kriterija kad su PJ i kolači u pitanju, daj šta daš! :)

    nego, htjela bih ispraviti malu pomutnju, da mi ana z. ne zamjeri ako je shvatila kao i neki od vas... svatko ima pravo na svoje mišljenje i to je tak, ali kad nas je niko oprao da smo izdajice i stavio nas u isti koš, morala sam regirati... već ste svi skužili da sam ja jako ograničena glede muzike koju slušam, za razliku od vas i meni je taj naš pearl jam stvaaarno jedan veeeliki izvor sreće koji nikad ne presušuje tak da se ja njih držim ko pijan plota i bok... isto kao što već 15 godina u vinceku isključivo jedem isključivo sadoled od kestena i stračatele... to je tak i doviđenja... :) ja sam jednostavna, priprosta spodoba i ne mislim u skorije vrijeme mijenjati faforite!

    eto, vidimo se 20.09 - jedva čekam... babysitterica je osigurana tak da nema zime... :D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    a joj, Tontoronto 1 setlista razbija bubrezne kamence... :)

    MAN trilogija, RITFW sa Neil Youngom, It's OK i Save It For Later tags, Chloe Dancer into Crown Of Thorns...

    Long Road, Off He Goes....

    me like...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    jurasica wrote:
    kaj mislite, jel njima svirati tak u nekom showu malo u banani? meni to izgleda ćelavo, ali kao što uvijek kažem i s obzirom da sam osoba niskih kriterija kad su PJ i kolači u pitanju, daj šta daš! :)

    nego, htjela bih ispraviti malu pomutnju, da mi ana z. ne zamjeri ako je shvatila kao i neki od vas... svatko ima pravo na svoje mišljenje i to je tak, ali kad nas je niko oprao da smo izdajice i stavio nas u isti koš, morala sam regirati... već ste svi skužili da sam ja jako ograničena glede muzike koju slušam, za razliku od vas i meni je taj naš pearl jam stvaaarno jedan veeeliki izvor sreće koji nikad ne presušuje tak da se ja njih držim ko pijan plota i bok... isto kao što već 15 godina u vinceku isključivo jedem isključivo sadoled od kestena i stračatele... to je tak i doviđenja... :) ja sam jednostavna, priprosta spodoba i ne mislim u skorije vrijeme mijenjati faforite!

    eto, vidimo se 20.09 - jedva čekam... babysitterica je osigurana tak da nema zime... :D

    Gordan: Mislim da bi tebi jako dobro bilo kod moje mame :D Glede kolača, a ne PJ-a (tu ne bi naišla na neko razumijevanje). Ja u Vinceku jedem kremšnite i kesten pire, a kad malo bolje razmislim, kremšnite već jako dugo nisam, tak da sam ih se dosta zaželio. E, a glede ograničenja, ja to uopće nisam skužio :mrgreen: . Nego, volio bih s vama podijeliti saznanje, ako već nisam, kako je Radio 101 u posljednje vrijeme postala vrlo "PJ friendly" radio postaja. Mogu reći da ih slušam gotovo svakodnevno (i 101 i PJ) i da ne prođe dan a da ne puste barem jednu stvar najdražeg nam banda, što svojevoljno, što u Phoneboxu.
    @ šiljo: Toronto set kicks guzu... :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    toronto stvarno odlična lista.. ranko, jel bed sad malo i veći? :P

    @niko: ne brini, nisi jedini, i ja sam složio liste.. ova s coverima mi je bila easy, al zato top 100 sam se oznojio.. pa nije lako odlučit koja ti je 42., koja 65., a koja 89. pjesma :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    toronto stvarno odlična lista.. ranko, jel bed sad malo i veći? :P

    @niko: ne brini, nisi jedini, i ja sam složio liste.. ova s coverima mi je bila easy, al zato top 100 sam se oznojio.. pa nije lako odlučit koja ti je 42., koja 65., a koja 89. pjesma :D

    Gordan: I ja sam probdio dvije noći dok je nisam složio. Da je idem ponovno slagati, mislim da bi bila drugačija, ne nužno pri vrhu, ali od 40. mjesta na niže sigurno. Tko to može složiti točno znajući koja mu je stvar za Top 50, a koja nije. Priznajem, ja ne mogu. Nisam dovoljno kvalificiran. :mrgreen:

    Nego, jeste li vidjeli snimku RITFW u Torontu s ujkom Neilom. Super je kut iz kojeg je snimano, pa se vidi kako Mike stišće pedale dok čiča Neil praši na njegovoj gitari. :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Na ovakvu setlistu nemaš kaj reć, dodat...to je to!

    Pričitao upravo transcript sa PJ20 pressice koju su momci odradili sa Cameron Croweom...krasno štivo i po svemu se čini da ćemo i za film reć, to je to!
    http://www.twofeetthick.com/2011/09/pj2 ... n-toronto/

    I da, mi smo jučer na brzinu složili liste i bilo je standardno... :mrgreen:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    vidim da me se često spominje u zadnjim postovima - niko je zapalio iskru, a ja sam malo polila benzinom, al' nek' gori plamen :mrgreen:
    nisam ni očekivala da svi dijele (pa čak ni 20% vas) moje mišljenje/odnos spram PJ, i to je super, fakat stižemo ovdje s različitih pozicija, i to je baš zanimljivo.

    a sad kratki komentari zadnjih događaja:

    - ole, votafak? svi kažete da je to ostatak s backspacera, a ja ću vam reći da sam taj album poslušala ravno 2 puta, i nisam sigurna znam li ijednu pjesmu napamet. eto, nek sam i to priznala. 8-)

    - PJ20 screening, haha, momci u sakoima, a mikey i s kravatom, smiješni su.

    - lista 100 pjesama, uf, koji zadatak. sigurna sam samo za prve dvije pjesme, a ostatak bi svaki drugi dan izgledao drugačije.

    - jurasica, probaj karamelu ;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Krenem nešto surfat i naletim na stream cijelog PJ20 soundtracka na Rolling Stoneu. Ako ćete poslušati, evo linka:
    http://www1.rollingstone.com/hearitnow/player/pjtwenty.html
    Ja upravo uživam i razmišljam da još malo pojačam :twisted:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Slušam ovu verziju Gardena i zamišljam si kak' je to bilo tada u nekom klubu veličine KSETA, a kak' je to danas. :mrgreen: Eh, koji sretnici koji su ih tad mogli čuti in vivo...
  • Ovaj Nothing As It Seems Demo je preodličan
Sign In or Register to comment.