Pearl Jam in Zagreb!

1675676678680681860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    iksam
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ovaj Nothing As It Seems Demo je preodličan


    daj link :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • A neka malo vatre i iskre...bilo je i vrijeme da se zapali atmosfera na ovom forumu :lol:8-)

    Gledam set listu od Toronto 2...koja drama Garden, Sad, In My Tree, SOLAT, Rats

    Hey, zaboravio sam reći da sam kupio Hrvatsku zastavu od 1.5m :lol::lol:;) samo da se zna.



    Još 2 dana
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Setlista Toronto 2 opet odlična. In My Tree, Sad i Present Tense sve na jednom mjestu :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    A neka malo vatre i iskre...bilo je i vrijeme da se zapali atmosfera na ovom forumu :lol:8-)

    Gledam set listu od Toronto 2...koja drama Garden, Sad, In My Tree, SOLAT, Rats

    Hey, zaboravio sam reći da sam kupio Hrvatsku zastavu od 1.5m :lol::lol:;) samo da se zna.



    Još 2 dana

    Gordan: Bože, pa ti ideš za dva dana. Koji sretnik! :lol: Ti zastavu, a ja ću se pobrinut za banner.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Backspacer minimalno, Avocado nula bodova...jako lajkam oba Toronto seta :mrgreen:
  • _annie_ wrote:

    Gordan: Bože, pa ti ideš za dva dana. Koji sretnik! :lol: Ti zastavu, a ja ću se pobrinut za banner.

    Malo sam se zaletio....za 3 dana to jest u petak rano u jutro :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    toronto 2 mi je bolji dosta od jedinice..

    sad, garden, present tense, solat, light years.. savrseno.. zadnje dvije sam cuo, al na koncerte idem dok ne cujem i prve 3 :D (kad me strefe i te 3, onda cu nac nove naravno :))
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ne stignem pohvatat sva videa sa zadnjih koncerata, ali onaj Chloe Dancer/Crown of Throns je OMG! Suze lijem, one padaju :oops:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    A neka malo vatre i iskre...bilo je i vrijeme da se zapali atmosfera na ovom forumu :lol:8-)

    Gledam set listu od Toronto 2...koja drama Garden, Sad, In My Tree, SOLAT, Rats

    Hey, zaboravio sam reći da sam kupio Hrvatsku zastavu od 1.5m :lol::lol:;) samo da se zna.



    Još 2 dana

    veliki like i to te ja pitam za zastavu!!! ali šta nije bilo veće?!? :)

    @gabrovci: kad vi krećete?

    nego, sretan vam put svima i želim vam setliste o kakvima samo možete sanjati pa neka vam se i neki snovi ispune... :) mi smo s vama kako god okrenete...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    jurasica wrote:
    @gabrovci: kad vi krećete?

    nego, sretan vam put svima i želim vam setliste o kakvima samo možete sanjati pa neka vam se i neki snovi ispune... :) mi smo s vama kako god okrenete...

    Gordan: Hvala na lijepim željama. :D Mi se pokrećemo u utorak 20.9. Siguran sam da će setliste biti na razini dosad viđenih na turneji. Jedan mix dosadašnja tri koncerta bio bi idealan :mrgreen:
    Kaj mislite, jel bi odsvirali Strangest Tribe kad bi uz ZAGREB REMEMBERS napravio dodatni sign STRANGEST TRIBE? :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    toliko su nas razmazili s ovim listama da sam pogledao ovu sinoćnju i pomislio da je "ništa posebno" :D
    a dao bih lijevu cipelu da ju čujem.. ja sam lijevak pa mi je lijeva cipela dosta bitna :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    nego, sretan vam put svima i želim vam setliste o kakvima samo možete sanjati pa neka vam se i neki snovi ispune... :) mi smo s vama kako god okrenete...
    Potpisujem svaku šeficinu riječ! Well said!

    _annie_ wrote:
    Gordan: Hvala na lijepim željama. :D Mi se pokrećemo u utorak 20.9. Siguran sam da će setliste biti na razini dosad viđenih na turneji. Jedan mix dosadašnja tri koncerta bio bi idealan :mrgreen:
    Kaj mislite, jel bi odsvirali Strangest Tribe kad bi uz ZAGREB REMEMBERS napravio dodatni sign STRANGEST TRIBE? :D

    Auuu to bi bilo ultra cool, iako je request možda malo previše ambiciozan. ;)

    Mi nekak nikad nismo s tim znakom kombinirali nikakav request nego je ideja čisto pilanje i konstantno podsjećanje...helouuu, da to smo opet mi dosadnjakovići iz kroejše, izvolte se vratit...a i ne znam kako bismo smislili koju bi pjesmu ZG čopor htio čuti odsviranu za sebe - to nam ni veliki sudija snih sigurno ne bi mogao izračunati ;) Iako sudeći po svim igricama s kojima nas je izmučio u zadnjih par godina, prilično je jasno tko je faforit :D:D
  • masni wrote:
    toliko su nas razmazili s ovim listama da sam pogledao ovu sinoćnju i pomislio da je "ništa posebno" :D
    a dao bih lijevu cipelu da ju čujem.. ja sam lijevak pa mi je lijeva cipela dosta bitna :)

    hahahaha ;)
    da kad preletiš set listom it's ok ali nije wow ali kad malo bolje pogledaš ostali bi bez cipela kako masni kaže :lol:

    Hvala na željama!!!
    Što se tiže nekih posebnih želja neću se previše nadati recimo Lukin II (slow version) za nju bi recimo dao i neki dio tijela..... recimo kosu....da me ošišaju jedinicom :lol:;)
    Ja se više nadam dobrim posterima, jer sa koncertom se ne mogu razočarati ali sa posterom da...zadnja dva su koma, dobro da smo ih skinuli sa liste.

    večeras pakiranje :wave:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    da kad preletiš set listom it's ok ali nije wow ali kad malo bolje pogledaš ostali bi bez cipela kako masni kaže :lol:
    Gordan: Nije bitan samo popis, nego i redoslijed. Možda još i važniji, a tu ima dosta "safta". :D
    Što se tiže nekih posebnih želja neću se previše nadati recimo Lukin II (slow version) za nju bi recimo dao i neki dio tijela..... recimo kosu....da me ošišaju jedinicom :lol:;)
    Gordan: Pazi što želiš! Ja svugdje nosim aparat za šišanje! :mrgreen: :twisted:
    Ja se više nadam dobrim posterima, jer sa koncertom se ne mogu razočarati ali sa posterom da...zadnja dva su koma, dobro da smo ih skinuli sa liste.
    Gordan: Valjda ćemo uspjeti "ubosti" jedan dobar od tri! Imamo još nepopunjenih zidova u kući ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    ma sam vi idite gore.. mi ostali cemo se zabavljati na zvonku bogdanu i joletu :)

    valjda će im posteri ove godine biti bolji :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    ma sam vi idite gore.. mi ostali cemo se zabavljati na zvonku bogdanu i joletu :)

    valjda će im posteri ove godine biti bolji :D

    Gordan: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
    Mislit ćemo intenzivno na vas i uz pomoć moderne tehnologije podrobno vas izvještavati o našem kretanju "tamo gore".
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: samo da kazem da je snih najgori mucitelj kojeg je covjek ikad sreo... Dakle kakve zadatke taj covjek daje...uzas! I sad mi se opet ide na koncerte, slusa PJ stalno i sve je otislo kvragu! Ufff!

    Nego Kanadjani nasi, kaj bu vama dobroooo!!! Strava jedna! :D
  • Prvo javljanje iz Kanade, let je bio ok DBK-Frankfurt-Calgary pogledao 2 filma i proletilo vrijeme.
    Sad je 5 sati u jutro jos nisam isao spavat tako da uhvatim ritam, Ty sprema veceru to jest
    moj dorucak ;-)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    izašao link i na soundtrack.. ovo nije torrent, pa nije bed ovako objaviti, zar ne? :)

    http://www.rlslog.net/pearl-jam-twenty- ... -2011-oma/
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Prvo javljanje iz Kanade, let je bio ok DBK-Frankfurt-Calgary pogledao 2 filma i proletilo vrijeme.
    Sad je 5 sati u jutro jos nisam isao spavat tako da uhvatim ritam, Ty sprema veceru to jest
    moj dorucak ;-)

    Gordan: Pa sretno nam stigao. Nadam se da još ne spavaš i da nisi zaspao preko dana, znaš ono, poslije ručka, pa se taj power nap pretvori u tri, četiri sata i sjebe ti cijeli bioritam. Nadam se da ćeš izdržati barem do osam navečer. Mi ćemo morati taktizirati sa spavanjem u avionu. Ne bi smjeli zaspati, a kako dolazimo navečer, ne bi smjelo bit problema s prešaltavanjem na lokalnu uru.
    masni wrote:
    izašao link i na soundtrack.. ovo nije torrent, pa nije bed ovako objaviti, zar ne? :)

    http://www.rlslog.net/pearl-jam-twenty- ... -2011-oma/

    Gordan: Nisam siguran da će se nadležnima svidjeti, bez obzira što nije torrent. ;) Al' neka si ga stavio... I auto probaš prije nego što ga kupiš, čak i onaj za koji znaš da je pouzdan. :D

    Nego, naš veliki sudija Snih nikako da se oglasi glede one muke koju nam je priredio s Top 100 izborom. Baš bi me zanimala jedna interna Top 100 lista od naših pristiglih glasova. O, Sniše, gdje si? Oglasi se... :mrgreen:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    a nema ni glasa o tome nalazimo li se, i gdje i kad, povodom PJ20 u tkalči?
    jesam ja zabrijala da je neki meet-up u planu?
  • masnimasni Posts: 1,657
    odlična lista sinoć!

    a naći ćemo se negdje preksutra, red je :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    fellow freaks, jel ima tko akrtu viška za preksutra? sad bi išao i sintijin krešo (dobro, nismo mu ni rekli kaj planiramo) pa nam treba još jedna karta... ako znate prijatelja od prijatelja koji je rezervirao/kupio a nemre doći, javite pliiiizzzz...

    i da, pa narafski da ćemo se negdje ranije naći... ja bi u cascade centru jer ipak tamo izlazi elita, a tko smo mi nego elita... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Jedan dan... još samo jedan dan... Ne mogu vjerovat' da smo i to dočekali. Canada, oh Canada, here we come :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    wooohooo, kako je ovdje aktivno!

    sve naj ekipi u kanadi želim, ali i ja sam pomalo uzbuđena zbog filma, nadam se da ostali dijele feeling sa mnom. :)

    pogotovo kad čitam listu na potlisti, hehehe

    odlični, odlični tekstovi, ekipa! a tek je počelo!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ehej, planira li se onda kakvo druzenje sutra prije filma?

    Vedran i ja cemo se vjerojatno ranije dokoturati, pokupiti karte i sjesti na cugu pa tko naleti... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Ja predlažem da se nađemo u Kaptol centru. Mi ćemo vjerojatno doći dosta kasno (oko 8) pa mi je malo bezveze da se parkamo u Kaptolu pa onda u Cascade pa onda opet Kaptol. ;) A to da smo elita, jesmo. :mrgreen:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    snih wrote:
    Ja predlažem da se nađemo u Kaptol centru. Mi ćemo vjerojatno doći dosta kasno (oko 8) pa mi je malo bezveze da se parkamo u Kaptolu pa onda u Cascade pa onda opet Kaptol. ;) A to da smo elita, jesmo. :mrgreen:

    eh sniše, mi se nikada nećemo razumjeti... to je tak... ja sam se narafski šalila... mada se slažem s tobom da bi se mogli naći u kaptol centru kad smo već tamo... ne znam kak se tamo zovu bircevi ali tko prvi dodje, neka zauzme puno mjesta i javi drugima... ja bi mogla biti tamo već oko pola 8... ima li još tko da bi došao oko tog vremena?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    identična stvar, dolazim s ekipicom oko 8.. pokupit karte, sjest, pa se vidimo..

    inače, što kažete na koncert koji je strefio niku sinoć?

    in my tree, untitled, in the moonlight, dosta edovih razgovora i improva s publikom.. mislim da će niko bit zadovoljan..

    čim nije počelo sa sometimes si je pomislio "to je to.. ovo će biti dobra noć, predosjećam"
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.