Pearl Jam in Zagreb!

1673674676678679860

Comments

  • jurasica wrote:
    joj, ja sam totalno out u zadnje vrijeme i sad mi je zao da sam se ukljucila... kad vidim ova 2 koncerta, jooooojjjjj.... ljudi nisu ni svjesni kolika je to sreća... na žalost, uvijek to skužiš kad propustiš... neka, bit će još koncerata... a vi koji idete u kanadu, kak bu vam se štucalo!!! :)
    Tu smo iste, slazem se. Ja bijah u Americi do jucer, tako blizu Alpine Valley, a tako daleko...nisam mogla ici ni od tamo... Muka mi je bilo gledat, al na fb stalno isplivavaju videa.. I onda pogledam bend kako prasi, oni, Cornell i svi, a prva 3 reda skoro spavaju. :roll: To sto ste rekli da se neki zale na setliste samo cu rec - razmazenci bezobrazni neodgojeni. Imaju privilegij8u biti tamo i jos se zale. Bas sam ljuta, zato vise ni ne citam forum nego pratim koliko mogu ekipu na fejsu koja je uspjela ici na festival weekend.
    Nisam jos uspjela rezervirat kartu za film u ZG, a 99% bih trebala doci...pa se vidimo, ekipa. Svim "Kanadjanima" sretan put i rokajte za nas. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    evo izašao je i wash i smile video.. priceless :)

    edit: priceless bi bio da zvuk ne krči ovako, ali doživljaj mora da je fantastičan
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • [quote="jurasica"
    eddie beats his ass in so many different ways.... ;)[/quote]

    hahahahaha slažem se ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • [quote="_annie_"

    za sva tri koncerta dobili smo brojeve sjedećih mjesta, vidjet ćemo kako će to izgledati...

    [/quote]


    Kako to misliš dobili ste već brojeve :o

    Ja sam dobio ovaj mail od 10c

    Please read the following information regarding your Ten Club tickets for PEARL JAM on September 19th at Credit Union Center in Saskatoon, Saskatchewan.
    1) You will receive (2) reserved seated Ten Club tickets, which have been allocated by seniority in advance of the show. Rows 1-2 and 9-10 have been randomly assigned regardless of seniority.
    2) You must collect the tickets at the box office on the day of the show, with a valid photo identification. Only the 10c member can collect the tickets. No exceptions.
    3) All ticket sales are final. No transfers, refunds, exchanges. Reselling of 10c tickets for above face value will result in cancellation of ticket purchase, and revocation of all future ticket benefits from the Ten Club.
    4) Doors will open at 6:30 pm.
    5) Fan Club box office at the Credit Union Center will open at 3 pm on the day of the show for 10c ticket distribution. Ticket distribution will end approximately at 9:15pm.
    6) All ticket sales are final. No exchanges, refunds, or transfers.
    7) Reselling of Ten Club tickets for above face value will result in ticket cancellation and revocation of future ticket benefits.
    Additional questions regarding your tickets can be directed to <!-- e --><a href="mailto:tickets@tenclub.net">tickets@tenclub.net</a><!-- e -->.

    Ja sam mislio da te brojeve dobiješ tek kad preuzmeš karte na box office :?:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Kako to misliš dobili ste već brojeve :o
    Ja sam mislio da te brojeve dobiješ tek kad preuzmeš karte na box office :?:

    Gordan: Ma to je i Anica htjela reći samo se krivo odrazila. I mi smo dobili isti mail kao i ti. Bad woman... :twisted: Ne bacaj nam Niku u očaj, već je mislio da je nešto propustio. :mrgreen:
    Nego, kak ste odjednom živnuli, baš sam se ugodno iznenadio. :clap: Samo tako naprijed. Predsjednički par nam je nešto manje aktivan, ali vjerujem da nadgledaju situaciju u "državi". :D Moramo dogovoriti primopredaju. Nemojte da smo mi u Kanadi, a da banner skuplja prašinu u Zagrebu.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    [quote="_annie_"

    za sva tri koncerta dobili smo brojeve sjedećih mjesta, vidjet ćemo kako će to izgledati...


    Kako to misliš dobili ste već brojeve :o

    [/quote]

    iiiiiii, koja panika... :lol: ali niko, ja bi se isto tako uspaničarila... :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    _annie_ wrote:
    Kako to misliš dobili ste već brojeve :o
    Ja sam mislio da te brojeve dobiješ tek kad preuzmeš karte na box office :?:

    Gordan: Ma to je i Anica htjela reći samo se krivo odrazila. I

    zapravo nisam htjela to reći, muž :twisted:
    svjesna sam postojanja tog maila, ali na računu za kupnju karata preko ticketmaster.ca smo za svaki koncert dobili i ovakav detalj:
    Section TKT#
    Row GA7
    Seats 71 - 72

    pa što bi to bilo ako nisu mjesta? anybody?
  • _annie__annie_ Posts: 980
    _annie_ wrote:
    zapravo nisam htjela to reći, muž :twisted:
    svjesna sam postojanja tog maila, ali na računu za kupnju karata preko ticketmaster.ca smo za svaki koncert dobili i ovakav detalj:
    Section TKT#
    Row GA7
    Seats 71 - 72

    pa što bi to bilo ako nisu mjesta? anybody?

    Gordan: K vragu, ženo, zašto mi to nisi pokazala, nego me blamiraš pred cijelim svijetom :lol: Niko, ja sam :o , :? i :shock: . Nisam znao za postojanje ovih podataka. Možda bi i ti trebao provjeriti svoje račune. Ja iz ovih stopa idem provjeriti gdje se nalaze ova mjesta koja navodi my dearest enemy :twisted:
  • _annie_ wrote:
    _annie_ wrote:
    Kako to misliš dobili ste već brojeve :o
    Ja sam mislio da te brojeve dobiješ tek kad preuzmeš karte na box office :?:

    Gordan: Ma to je i Anica htjela reći samo se krivo odrazila. I

    zapravo nisam htjela to reći, muž :twisted:
    svjesna sam postojanja tog maila, ali na računu za kupnju karata preko ticketmaster.ca smo za svaki koncert dobili i ovakav detalj:
    Section TKT#
    Row GA7
    Seats 71 - 72

    pa što bi to bilo ako nisu mjesta? anybody?

    Ja te detalje na mail-u od Ticketmaster-a nemam, samo order number 2 tickets x show???
    Ne znam što je to??
    Malo mi je to čudno još ako se radi o lutriji nije da ste kupovali sjedeće karte??
    Provjerit ću još kod Tylera što je on dobio.

    A u svakom slućaju još čekam ovaj zadnji mail od 10c za Vancouver kartu, dobio sam prva tri Sas. Edm, Cal, ali zadnji nisam??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    jurasica wrote:
    e, a koji je ovo bend iz official filmića "thank you..." sa PJ20 koncerta? ona 2 frajera kaj zadnji govore koji su ogromni utjecaj PJ imali na njih? ma ne znam nikoga zapravo... daj napišite da ova seljanka bude malo informiranija....

    poštovana seljanko :mrgreen: , ta dvojica su iz grupe The Strokes. ;)
  • snih wrote:
    jurasica wrote:
    e, a koji je ovo bend iz official filmića "thank you..." sa PJ20 koncerta? ona 2 frajera kaj zadnji govore koji su ogromni utjecaj PJ imali na njih? ma ne znam nikoga zapravo... daj napišite da ova seljanka bude malo informiranija....

    poštovana seljanko :mrgreen: , ta dvojica su iz grupe The Strokes. ;)
    :lol:
    Juras, nisam ni ja znala.

    Ocemo neku cugu i druzenje prije filma? (kazem to, a nisam jos kartu uspjela nabavit, ne stima im stranica od movieplexa...)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    upravo digla karte za film u movieplexu. je da je rano, al nek su karte v žepu.
    nadam se nekom meetupu.
    skroz sam ispala iz PJ mooda, nit ih slušam, nit razmišljam o njima (tu ne ubrajam eda solo, to veze nema s PJ), nit pišem po forumu (iako vas redovno čitam), ali ovaj filmić s betterman iz NYC (a zapravo italije, hehehe, kak su mogli tako fulati?) mi je totalni flashback.
    i to na najluđi trenutak u mom fanovskom stažu - legendarni zg koncert, na sve prije i poslije njega. kad se sjetim kako sam ridala nakon koncerta, sve me dođe sram, al' opet, to je bio takav emocionalni vrtlog, čovječe, morala sam to nekako izbaciti iz sebe. :oops:

    uopće ne zavidim vama koji idete preko bare, nimalo se ne šalim. PJ koncerti u mom sjećanju su spektakularni upravo zbog atmosfere i publike, a nešto slično se na američkom kontinentu neće desiti. priznajem samo europu i južnu ameriku. ipak, želim vam setliste iz snova, i dobar provod s ekipom.
    banner je obavezan. i, da, ako itko, nekom ludom srećom, bude u prilici popričati s nekim iz benda, neka ga pita jesu dobili one penkale iz zagreba. to me pitanje muči sve ove godine, niš ja ne vjerujem zg promotorima/organizatorima koji su vršili primopredaju. :mrgreen:
  • elcielo wrote:
    PJ koncerti u mom sjećanju su spektakularni upravo zbog atmosfere i publike, a nešto slično se na američkom kontinentu neće desiti. priznajem samo europu i južnu ameriku.

    Sorry ali Pearl Jam su uvijek spektakularni bez obzira na atmosferu i publiku ;)

    Ovu priliku da proslavim punih 20 godina veze sa ovim bendom ne bi propustio ni da sviraju u sobi punoj Eskima koji nemaju pojma o čemu se radi :lol:

    Malo mi je čudno i žao mi je što se toliko ljudi ohladilo od cijele PJ situacije baš ovu godinu koja je puna nekih zbivanja, hrpa nekih novih izdanja, bez obzira što ne dolaze u EU (nisu ni 2008)

    ...kakve ste to lijekove pili da vas je prošla PJ groznica...mora te se opet razbolit, nije fora :lol:


    off topic
    ovo drugo poluvrijeme nas je spasilo, već sam mislio da ćemo završiti kao košarkaši.
    Što mislite je li Biliću vrijeme otkucalo da se vrati gitari :lol::lol:;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    kužim da se ne slažeš, ali, ponovit ću, meni je interakcija i feedback publike skoro 50%, ako ne i više, onog što čini nezaboravan koncert.

    a što se PJ letargije tiče, pa ja sam uvijek u njoj, heh, izvlače me jedino europske turneje.
    al' dobro, moram priznati da me i ovaj dokumentarac pomalo vraća korijenima. :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    meni se konto koncerata može nabrojati na prste jedne ruke (srećom, cijele :)), tako da o zasićenju nema ni govora.. bar dok ne popunim i sve prste na nogama.. ali shvaćam anu i ako postoji jedan kontinent na koji bih poletio zbog njih to je, zasad, samo južna amerika.. sjever bi došao u obzir samo ako se radi o nekom kultnom venueu ili gradu..

    iako vjerujem da će koncerti u kanadi biti fantastični :)


    biliću bih dao šansu da ovo izgura do kraja eura.. ima istine i u tome da su mediji stvorili sliku o lošijoj atmosferi nego što ona uistinu i je.. koliko god je lagana skupina, zbog našeg lako-ćemo mentaliteta, treba im dat kredita bar do kraja eura.. ionako mu poslije mandat ističe i pokoji igrač će se oprostiti od repke nakon idućeg ljeta..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    meni se konto koncerata može nabrojati na prste jedne ruke (srećom, cijele :)), tako da o zasićenju nema ni govora.. bar dok ne popunim i sve prste na nogama.. ali shvaćam anu i ako postoji jedan kontinent na koji bih poletio zbog njih to je, zasad, samo južna amerika.. sjever bi došao u obzir samo ako se radi o nekom kultnom venueu ili gradu..

    iako vjerujem da će koncerti u kanadi biti fantastični :)


    biliću bih dao šansu da ovo izgura do kraja eura.. ima istine i u tome da su mediji stvorili sliku o lošijoj atmosferi nego što ona uistinu i je.. koliko god je lagana skupina, zbog našeg lako-ćemo mentaliteta, treba im dat kredita bar do kraja eura.. ionako mu poslije mandat ističe i pokoji igrač će se oprostiti od repke nakon idućeg ljeta..

    Gordan: I mi smo htjeli u Južnu Ameriku, ali nismo mogli čekati službenu obavijest. Da su je objavili ranije, možda bi umjesto Kanade izabrali Brazil i Argentinu, iako nisam nezadovoljan činjenicom da će naša turneja završiti u Seattleu. :D
    Glede nogometne repke složit ću se s Masnim. Pogodio je sve "u sridu". Ostaje pitanje - tko poslije njega?
  • _annie_ wrote:
    masni wrote:
    meni se konto koncerata može nabrojati na prste jedne ruke (srećom, cijele :)), tako da o zasićenju nema ni govora.. bar dok ne popunim i sve prste na nogama.. ali shvaćam anu i ako postoji jedan kontinent na koji bih poletio zbog njih to je, zasad, samo južna amerika.. sjever bi došao u obzir samo ako se radi o nekom kultnom venueu ili gradu..

    iako vjerujem da će koncerti u kanadi biti fantastični :)


    biliću bih dao šansu da ovo izgura do kraja eura.. ima istine i u tome da su mediji stvorili sliku o lošijoj atmosferi nego što ona uistinu i je.. koliko god je lagana skupina, zbog našeg lako-ćemo mentaliteta, treba im dat kredita bar do kraja eura.. ionako mu poslije mandat ističe i pokoji igrač će se oprostiti od repke nakon idućeg ljeta..

    Gordan: I mi smo htjeli u Južnu Ameriku, ali nismo mogli čekati službenu obavijest. Da su je objavili ranije, možda bi umjesto Kanade izabrali Brazil i Argentinu, iako nisam nezadovoljan činjenicom da će naša turneja završiti u Seattleu. :D
    Glede nogometne repke složit ću se s Masnim. Pogodio je sve "u sridu". Ostaje pitanje - tko poslije njega?

    Imam super frenda u Peru, Lima koji me godinama nagovara da dođem kod njega a ja sam mu obećao kad bude PJ svirao stižem, kontam ko zna kad će oni svirat tamo...nije da mi se ne ide tamo ali voditi cijelu familiju nije baš lako...
    uglavnom, stiže mi njegov mail kad su objavili turneju; koliko karata treba da mi uzme...što sam mogao kad je već bilo riješeno za Kanadu, da su objavili zajedno turneje vjerovatno bi drugačije odabrao ali jebiga.

    Važno da je svirke nije bitno gdje ;)

    A što se tiće Bilića slažem se...tko poslje njega, to je najveći problem
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    Gordan: I mi smo htjeli u Južnu Ameriku, ali nismo mogli čekati službenu obavijest. Da su je objavili ranije, možda bi umjesto Kanade izabrali Brazil i Argentinu, iako nisam nezadovoljan činjenicom da će naša turneja završiti u Seattleu. :D
    Glede nogometne repke složit ću se s Masnim. Pogodio je sve "u sridu". Ostaje pitanje - tko poslije njega?

    mislim da vam je kanada bolja opcija jer je SA turneja uglavnom stadionska... ne znam sviraju li igdje u dvorani... za one koji razmisljaju o SA, iz Budimpeste se moze dobiti povratna karta za Sao Paulo za ispod 6000kn... iz Zagreba je oko 7500kn.. a tamo su 2 koncerta.. prema ostalim SA gradovima je dosta skuplje.. ;)
    _annie_ wrote:
    Ostaje pitanje - tko poslije njega?

    Jadranka Kosor? :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ajme, kako je živo :D

    Niko, ove informacije su s karata koje smo kupili na ticketmaster.ca, kad idem isprintati potvrdu s njihove stranice (ako klikneš na "order detail" u konfirmacijskom mailu). Ne isključujem mogućnost da je to bilo samo zbog bolje organizacije prodaje, a da će mjesta biti dodijeljena onako kako smo dobili info od kluba...

    Glede turneje... Imam samo pozitivna iskustva s posjetima SA kontinentu, Amerika mi je super (tu sam obično kontra mnogih, iako sam daleko od toga da idealiziram). U Kanadi nisam bila i vjerujem da će mi se svidjeti, a posebno Vancouver. Tako da sam i turistički totalno za Kanadu. A glede koncerata - pašu mi dvorane, to mi je ok. Jedino mi ne pašu sjedeća mjesta u varijanti ako ekipa ne poludi (uglavnom sam bila na sjedećim mjestima, ali ne sjedeći). Slažem se, atmosfera je gotovo sve u koncertu ali puno ovisi i o nama samima. Meni su sjajno legli skoro svi koncerti od ZG nadalje. Izuzetak je Munchen koji mi je bio tak-tak, iako je nekima bio super. Budimpešta i Ljubljana u mlađim danima mi isto nisu bili neki spektakl. London je neusporediv, s onim ogromnim prostorom i brojem ljudi, to mi nije neka fora: pretiha glazba, previše glasova sa strane...
    Btw. i u Berlinu i Dublinu smo pored nas imali onih koji su sjedili kao u kazalištu ali problem nastaje ako takvi prevladaju...
    Uskoro ćemo saznati, valjda neće biti razočaranja, a reprizu Zagreba ne očekujem :D

    Nogomet i košarku neću komentirati, dovoljan mi je doma Gordan s malim ponoćnim diskusijama sa svojim kolegama... navijala sam da Gordan ne ide u Litvu, to mi je jedino bilo važno ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Grrrrrr...ulogirao se, napisao kilometarski post, klik na submit i veli mi da se moram ulogirat da postam...i netragom mi nestade post u bespućima interneta :x

    Anyway, da vam prepričam...bla, bla, jako mi se svidio PJ festival i žalim što nikako nismo mogli bit tamo. Čini mi se da je cijela priča bila zamišljena za fanove/frikove i stvarno ne razumijem da itko tko se smatra istim, može reći da nije uživao u cijelom iskustvu...totalno čudne, fanovske i istovremeno sjajne setliste, skoro trosatne svirke, hrpa gostovanja (uvijek kukamo, joj da bar uleti neki gost), Cornell i TOTD (za koje bi svi fanovi, kak je već netko napisao, dali bubreg), frikin PJ muzej (vidio neke fotke od tamo, Edova prva gitara, magnetofon na kojem je snimio "the prve 3 pjesme", hrpa t-shirta, stage propsi kroz godine...genijalno i zanimljivo isključivo uber-fanovima) itd.
    Svidja mi se ovaj review jer koliko mi se čini ovako izdaleka, dobro opisuje što se tamo dešavalo:
    http://consequenceofsound.net/2011/09/f ... rl-jam-20/
  • pajopajo Posts: 3,292
    Od ostalih vijesti, diktator se kriomice vratio u domovinu i zatekao vrlo aktivnu zajednicu :? :mrgreen:

    Jako mi je super to kaj svi postate i jako mi je super da bumo se vidli na PJ20 screeningu. Nekako mi se čini da je taj uradak također sjajan i totalno usmjeren ka fanovima što me vraća na ovo kaj je Niko legenda dobro primjetio i lagano nas opomenuo, a to je da je 2011. vrhunska PJ godina kakvu smo frikovi samo poželjet mogli. S druge strane totalno razumijem i ful je zanimljvo kako smo svi u nekim različitim fazama sa bendom, ali apsolutno je genijalno da je 2011., a mi tu još uvijek nekaj pišemo i to više manje držeći se omiljene nam teme :)

    A osim toga, zakon je da ćemo i ove godine imat nekoga na turneji, da bumo se poslije našli i s guštom slušali standardne tour priče, komentirali setliste itd...e i da bude netko opet zabio ZG banner jadnom Edu pred facu :):D Gordane, javi se pa se dogovorimo za primopredaju ;)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    _annie_ wrote:
    _annie_ wrote:
    Kako to misliš dobili ste već brojeve :o
    Ja sam mislio da te brojeve dobiješ tek kad preuzmeš karte na box office :?:

    Gordan: Ma to je i Anica htjela reći samo se krivo odrazila. I

    zapravo nisam htjela to reći, muž :twisted:
    svjesna sam postojanja tog maila, ali na računu za kupnju karata preko ticketmaster.ca smo za svaki koncert dobili i ovakav detalj:
    Section TKT#
    Row GA7
    Seats 71 - 72

    pa što bi to bilo ako nisu mjesta? anybody?


    he, he... bas ste me uveselili malo, osim kaj mi je niko sad opet u panici. :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    moram se ograditi od izjava ane z. jer to def ne ocrtava moje stanje? prvi koncert od PJ mi je i dalje najsretniji dan u zivotu, bez obzira na udaju, muza, djecu i sve ostale gadosti obiteljskog zivota... da mogu, sve bi ih ostavila i zgiljala prvo u alpine valley a onda bih docekala niku i gabrovce pa bi otisla i do JA! eh, wishfull thinking ali bit ce toga i za mene! zivijo nas pearl jam koji nas je sve ucinio boljim ljudskim bicima i zivjelo nase prijateljstvo! :);)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    vidim da su Setting Forth ubacili kao standardnu pjesmu u sredini prvog seta..

    p.s. ako netko ne iskoči s nekim rezultatom (držim fige da to ne bude Jurčić, ne zbog dinama nego zbog njega), mislim da je Štimac najbliže klupi..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    jurasica wrote:
    moram se ograditi od izjava ane z. jer to def ne ocrtava moje stanje? prvi koncert od PJ mi je i dalje najsretniji dan u zivotu, bez obzira na udaju, muza, djecu i sve ostale gadosti obiteljskog zivota... da mogu, sve bi ih ostavila i zgiljala prvo u alpine valley a onda bih docekala niku i gabrovce pa bi otisla i do JA! eh, wishfull thinking ali bit ce toga i za mene! zivijo nas pearl jam koji nas je sve ucinio boljim ljudskim bicima i zivjelo nase prijateljstvo! :);)

    Gordan: Hip-hip hooray, hip-hip hooray, hip-hip hooray!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    vidim da su Setting Forth ubacili kao standardnu pjesmu u sredini prvog seta..

    p.s. ako netko ne iskoči s nekim rezultatom (držim fige da to ne bude Jurčić, ne zbog dinama nego zbog njega), mislim da je Štimac najbliže klupi..

    Gordan: Vidim da nam neće bit tak loše u Kanadi, bez obzira na sjedeća mjesta. U Montrealu se baš i nije sjedilo...
    montrealcrowdrjbiscotti.th.jpg

    Lijepa set-lista, bez iznenađenja... Njih čuvaju za naš dolazak :D
    P.S. Štimac će nas odvest u propast...
  • Kanada nije Amerika ;) Ima dosta Amera, istina, al na 2 koncerta pred 6 godina u Kanadi je bilo ODLICNO! Nitko nije sjedio!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Pitanjce...u kojoj ste dvorani za PJ20 film? Ja sam danas uspjela konacno rezervirat kartu telefonom i mislim da je dvorana 3, ona veca koja ima 17 redova. Dodali su jos jednu manju, pa pitam. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasica wrote:
    moram se ograditi od izjava ane z. jer to def ne ocrtava moje stanje? prvi koncert od PJ mi je i dalje najsretniji dan u zivotu, bez obzira na udaju, muza, djecu i sve ostale gadosti obiteljskog zivota... da mogu, sve bi ih ostavila i zgiljala prvo u alpine valley a onda bih docekala niku i gabrovce pa bi otisla i do JA! eh, wishfull thinking ali bit ce toga i za mene! zivijo nas pearl jam koji nas je sve ucinio boljim ljudskim bicima i zivjelo nase prijateljstvo! :);)

    Jurasica ti si uvijek bila naš lider :clap:
    Živio PJ ma gdje bio
    _annie_ wrote:

    Gordan: Vidim da nam neće bit tak loše u Kanadi, bez obzira na sjedeća mjesta. U Montrealu se baš i nije sjedilo...
    montrealcrowdrjbiscotti.th.jpg

    Lijepa set-lista, bez iznenađenja... Njih čuvaju za naš dolazak :D
    P.S. Štimac će nas odvest u propast...

    Ma kakvo sjedenje, to možda da je Edov koncert, ova fotka iz Montreala je baš nice!!!

    jedva čekam...poludit ću ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ma kakvo sjedenje, to možda da je Edov koncert, ova fotka iz Montreala je baš nice!!!
    jedva čekam...poludit ću ;)

    Gordan: Čudno mi je što nisam vidio da si objavio fotku postera. Ili si "u kazni", pa ne smiješ, ne samo kupovat, nego ni gledat postere. :mrgreen: E, pa kad nećeš ti... :D
    postermontreal.th.jpg
    Baš me zanima svijetli li u mraku :mrgreen: To bi bila fora. Meni je ptica i ovako skroz ok, prilično efektna.
Sign In or Register to comment.