Pearl Jam in Zagreb!

1672673675677678860

Comments

  • grudicegrudice Posts: 211
    Rijeka wrote:
    boze koja je ovo provincija
    i za gledat film u kinu moram ic u Zagreb
    :(
    Joj suti, meni se cini da cemo mi morati putovati do Finske ili Danske kako bi pogledali film. :cry: Jos nista ne objavljuju za Svedsku.
    ovo se zove intimni show, svi goli do pasa u maloj sobici...zakon
    http://www.youtube.com/watch?v=yy4dNQ5U ... playnext=5
    Odlicno! Energija me podsjeca na Waiting Room od Fugazija: http://youtu.be/SGJFWirQ3ks.
    masni wrote:
    evo došao je i taj dan za prvu PJ tetovažu..
    Ej, cestitam! Super je ispala!

    Gordan: Volio bih da idemo moja ženica i ja, ali izbor je pao na zapadnu obalu: Calgary, Edmonton, Vancouver i, naravno, nakon Vancouvera posjet Seattleu.
    :shock: Ma ja, samo vam tu jos Montreal i Toronto fale na listi pa da se od ljubomore pravo naljutim :D;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    grudice wrote:
    :shock: Ma ja, samo vam tu jos Montreal i Toronto fale na listi pa da se od ljubomore pravo naljutim :D;)

    Gordan: Ma znam ja da to zvuči nezahvalno, al' matere mi, nisam taki. :mrgreen: Nego, znaš kako to kod nas ljudi ide: imaš trzalicu, pa ti baš bude dobro oko srca, al' onda se javi onaj mali čovječuljak i kaže: "a što ne bi i gitaru..." :lol: I nije meni baš toliko do Montreala i Toronta... Radije bih ja do Brazila i Argentine ;)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    fora ova stvar sa mozaicima: http://www.pj20mosaics.com/

    klik na mozaik, full screen, zoom in :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    fora ova stvar sa mozaicima: http://www.pj20mosaics.com/

    klik na mozaik, full screen, zoom in :)

    Gordan: Vauuu... :D:clap: :thumbup: Čovječe, kolika je to rezolucija i kako, recimo, nabaviti takav poster, a da bude ovako cool kao što izgleda na stranici? Još je bolja varijanta ako imaš mišić s kotačićem... Vrtiš kotačić, a ono jedna slika postaje njih stotine i sve se dobro razaznaju. Totalno cool! 8-)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    siljo wrote:
    fora ova stvar sa mozaicima: http://www.pj20mosaics.com/

    klik na mozaik, full screen, zoom in :)

    Gordan: Vauuu... :D:clap: :thumbup: Čovječe, kolika je to rezolucija i kako, recimo, nabaviti takav poster, a da bude ovako cool kao što izgleda na stranici? Još je bolja varijanta ako imaš mišić s kotačićem... Vrtiš kotačić, a ono jedna slika postaje njih stotine i sve se dobro razaznaju. Totalno cool! 8-)

    Cool izgleda, fora je.
    Ima negdje na netu i mislim da se program zove mosaic ili tako nešto, odabereš sliku koju hočeš da ti obradi daš mu file sa svim drugim fotkama i on ti složi za minuticu takav mozaik, sječam se da smo dječije slike ja i Iva tako slagali. Ima par opcija, da li hočeš da ti se slike ponavljaju itd...baš je fora program.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ne znam vi...ali što se više bliži ovaj vikend mene izjeda sve iznutra...bez obzira što idem u Kanadu ideja da neću biti na ovakvom važnom PJ događaju ne totalno ubija...kako sam to mogao propustiti...jesam li dobro odabrao kanadu umjesto PJ20...nekako mislim da sam prevario samog sebe, ne radi se samo o koncertima, koncerta će biti još stotinu ali samo je jedan PJ20 a da ne spominjem Rock Poster Convention u PJ muzeju za vrijeme festivala sa Brad, Ames, Munk Hampton i ostalima..... :cry:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ne vidim baš da ti zdravlje može ići "na bolje" ako se nastaviš tako preispitivat i grist :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: brijem da ce te Kanada sasvim fino utjesiti ako te muci propustanje koncerata Niko! ;)

    A to koliko te samo negdje mora gristi propustanje Rock Poster Conventiona.........to tebe zapravo muci, priznaj! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
  • PJ20 film sada i u Ljubljani, u kinu Šiška :D
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ajaj, Niko... Nemam riječi utjehe. Kod nas i nije bila stvar izbora, već početak 9. nije bio u kominaciji zbog Eurobasketa i mog posla. Imamo šou u uredu i nadam se da nikome neće pasti na pamet predložiti moj ostanak jer ću morati dati otkaz :mrgreen:
    Enivej, volim dvorane više od open-air festivala ali ćinjenica je da bih najradije cijeli 9. bila na sjevernoameričkoj turneji - bez daljnjega :) Taj plan čuvam za penziju... Tek što nije ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    vedderman wrote:
    PJ20 film sada i u Ljubljani, u kinu Šiška :D


    Kakav je plan onda? Turneja Ljubljana-ZG.. 2 filma su 2 filma :D

    Šalim se.. Ma pitam ako ste rezervirali karte za ZG da ne propadnu :P
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Avaj, stigao i taj prokleti Labour Day vikend. Svi u Alpine Valley odoše, a nikoga od nas, šmrc :cry::cry: Da je bar netko tamo... Imam osjećaj kad je jedan da smo svi... A da baš nitko nije, to je fakat bed. Shvaćam te Niko, u potpunosti. Mogli su barem, kao RHCP, mislit na nas širom svijeta, pa pustiti sliku i zvuk po kinima. Mogli smo u kampirat u Movieplexu ili Cinestaru :mrgreen: Eh, da su se barem sjetili... A dok čekamo na početak svirke, Masni zagudi na kitari ;)
    Nego, nama je 17 dana ostalo do puta, 18 dana do prvog koncerta. Baš me zanima, kaj nam možete poželjet da čujemo na ovoj mini-turneji i koje nam openere predviđate? "Sometimes" is strictly forbidden. :mrgreen:
  • Danas pogodio 4 ulaznice za PJ20 na TIFF u Torontu bez problema :D
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • vedderman wrote:
    Danas pogodio 4 ulaznice za PJ20 na TIFF u Torontu bez problema :D

    Nice!!!
    Znaći ti ideš 3 puta u kino :shock: :lol::lol:
    _annie_ wrote:
    Baš me zanima, kaj nam možete poželjet da čujemo na ovoj mini-turneji i koje nam openere predviđate? "Sometimes" is strictly forbidden. :mrgreen:

    :lol::lol::lol:
    To stvarno ne bi bilo u redu...umrijet ću od smijeha ako se dogodi a sigurno hoće :lol::lol:

    nadam se onda da bude samo jedanput ;)


    ...ja nema nekih posebnih želja, ali ako mi daš mislit onda možda: Garden (čuo na prvom koncertu '96 i od tada ništa) zatim Brother i Smile za kraj :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • a evo malo čudnih postera :shock:

    http://insidetherockposterframe.blogspo ... -show.html

    ne znam što bih rekao...osim da nisam zadovoljan
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Što je nema komentara za prvi koncert :o


    Set lista je stvarno neočekivana, što je bilo za očekivat :lol::lol: Malo kratka za ovako važan događaj ali dobro. Temple of the Dog i Mother Love Bone materijali...so prešs, to se ni mastercardom ne može platiti.

    Večeras je valjda drugi dio, drugo desetljaće na tapeti, nadam se ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Što je nema komentara za prvi koncert :o


    Set lista je stvarno neočekivana, što je bilo za očekivat :lol::lol: Malo kratka za ovako važan događaj ali dobro. Temple of the Dog i Mother Love Bone materijali...so prešs, to se ni mastercardom ne može platiti.

    Večeras je valjda drugi dio, drugo desetljaće na tapeti, nadam se ;)

    Gordan: Pišem ovo jedno sedam sati kasnije od onoga kad sam počeo post i planirao ga završiti, ali odvedoše me od kompa i jedna stvar vodila drugoj, i eto me sad. Set lista očekivano neočekivana, kao što reče Niko. Ne znam koliko je kratka... brojčano možda, ali prema onome kako su prenosili na netu što se svira, čini mi se da je sve skupa trajalo skoro tri sata. Valjda je bilo ono, red priče, red pjesme, pa svi ti gosti... Neprocjenjivo. Nisu svirali mnoge uspješnice... Jako čudno je vidjeti set listu bez Even Flow ili Alive ili Black, a nisu svirali nijednu od njih :?: :!: Bilo je nekih koji su uspjeli putem mobitela prenositi sliku na justin.tv, možda to učine i ove noći. Isplati se provjeriti. Vjerujem da ste svi već pretražili youtube. Ja sam još jutros naišao na Hunger Strike, odlična kvaliteta slike, ton malo puca:
    http://youtu.be/-3HInbSDdk8?hd=1
  • siljosiljo Posts: 2,203
    fora je setlista od sinoc i bas mi je drago kaj je ekipa dobila TOTD reunion :)

    steta kaj im je tak šugavo vrijeme....

    na HR forumu je netko stavio link na Better Man (10c snimka) iz MSG prosle godine.. gledam i vidim se, a znam da nisam bio tamo :D

    anyway, snimka je iz Torina 2006. .. .na 2:45 i na 3:30 se fino vidi CRO drustvance u prvom redu :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    haha zakon.. ja sam na pocetku mislio da si vidio žuti banner od predsjedničkog para pa "osjetio" i da si ti tamo..
    vjerojatno ekipa mislila stavit ovaj video..
    http://www.youtube.com/watch?v=_4BObpNQ ... r_embedded

    naježim se kad čujem ovaj početak..

    od setliste sinoć definitivno mi je as Smile s Glenom :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    hehe jesmo ikad bili 4. na listi? :D još malo pa bronca..

    nego, ne znam jesmo li pričali uopće o tome.. hoće biti soundtracka kod nas za kupiti? ili da se naručuje s amazona?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    hehe jesmo ikad bili 4. na listi? :D još malo pa bronca..

    nego, ne znam jesmo li pričali uopće o tome.. hoće biti soundtracka kod nas za kupiti? ili da se naručuje s amazona?

    Gordan: Pa, zaboravih iskomunicirat s vama... ne mogu vjerovat' da mi se to dogodilo. Evo maila koji mi je poslao frend koji radi u Menartu.
    Ovako soundtrack će biti oko 20.9. ne znamo još kad će točno stići, to možemo nekako preko mene srediti, možda i neki popust! J

    DVD još nemamo točan info bit će u prodaji nisam siguran jel preko nas.

    Knjigu pokušavam dobiti da radimo prijevod za HR – inače vani izlazi 13.9.

    Komplet sa knjigom na engleskom mislim da nećemo imati.

    Kako vam se svidjela Greatest Hits setlista od drugog dana? Čitam postove ljudi koji su bili nezadovoljni nakon prvog dana i ne mogu vjerovati... :? WTF! Bio si TAMO i nesretan si... Kako je to moguće :shock: Da je netko napisao htio sam čuti ovu ili onu stvar, to kužim, ali RAZOČARAN(A) SAM. Ako postoje dva nespojiva pojma to su: PJ svirka uživo i razočaranje. Tko se slaže? Ima li tko protiv? Fino. Jednoglasno smo zaključili da su svi razočarani obični ser... :twisted:
  • _annie_ wrote:

    Kako vam se svidjela Greatest Hits setlista od drugog dana? Čitam postove ljudi koji su bili nezadovoljni nakon prvog dana i ne mogu vjerovati... :? WTF! Bio si TAMO i nesretan si... Kako je to moguće :shock: Da je netko napisao htio sam čuti ovu ili onu stvar, to kužim, ali RAZOČARAN(A) SAM. Ako postoje dva nespojiva pojma to su: PJ svirka uživo i razočaranje. Tko se slaže? Ima li tko protiv? Fino. Jednoglasno smo zaključili da su svi razočarani obični ser... :twisted:

    Nemoj mi ništa govorit, čitao sam takve gluposti...tipa; razmišljam da li da sutra uopće odem na koncert :shock:
    Slažem se, možeš zaželit neku pjesmu ali biti tako razočaran to je previše, ja bi ih objesio na stup srama i bičevao :twisted: bez milosti :lol::lol:

    A za set listu od sinoć nemam riječi sad je čitam...i oprostite na izrazu ali da se usereš u gaće ;)
    Poslje ću se vratit još komentirati jer sad sam van sebe...
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    A za set listu od sinoć nemam riječi sad je čitam...i oprostite na izrazu ali da se usereš u gaće ;)

    jel to dobro ili lose? :)

    alive, black, jeremy, even flow i small town su sinoc odsvirali cime su potvrdili da je 2. dan bio za casual fanove za razliku od prvog dana koji je bio vise za izbirljive... po meni su napravili dobar posao.. za svakoga ponesto..

    ekipa se zali da im je smetao predugacak TOTD set oba dana... prijasnjih godina bi svi dali ruku u vatru da vide barem jednu TOTD stvar uzivo, a za ovakav set bi vjerojatno bubreg prodali.. sad kad su to dozivjeli, ne valja :lol:

    meni su setliste odavno prestale biti toliko vazne (naravno da se nakon svirke komentira, ali nije da cu poginuti za ovakvu ili onakvu setlistu)... puno mi je vaznije to kaj mogu putovati i vidjeti prijatelje s kojima se inace ne druzim...

    i da... osjecam se pomalo glupo kaj nisam isao na ovakvo nesto... imao sam dobre razloge zasto nisam isao, ali sad mi se ti isti razlozi iz frikovske perspektive ne cine nimalo opravdani... no dobro :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    U moru supercool stvari oko PJ20 festivala, naišao sam na jedan klipić u kojemu ugledah prilično bizarnu scenu.

    Radi se o Mudhoney gdje oni praše Touch Me I'm Sick prvog dana.

    http://www.youtube.com/watch?v=vSgzIMA-cXA&feature=related

    Molim Vas zamrznite sliku u prve tri sekunde i bacite pogled na publikum.

    Ja sam bio u šoku. :D:D

    Još ako rukom prekrijete bend i pogledate samo ostatak slike, sve će biti još luđe.

    Jebote, ko na nekoj ultra dosadnoj konvenciji (stolice skoro pa do steiđa, drijemež lagani...). :D:D

    Vama koji ste prolazili ameriku je možda to i normalno, ali meni je to preludo. :D
  • siljo wrote:
    A za set listu od sinoć nemam riječi sad je čitam...i oprostite na izrazu ali da se usereš u gaće ;)

    jel to dobro ili lose? :)

    Naravno da je dobrom smislu :lol::lol::lol: imao sam drugi izraz na pameti ali sam se suzdržao zbog vulgarnosti :lol:

    Anyway opet gledam set listu i ne mogu vjerovati Wash opener...pa samo za to bi ruku u vatru stavio, nakon dugog vremena LBC zatim frikin Satan's Bed...No Way pa Smile sa Glenom a da ne spominjem Call Me A Dog
    ludilo...ludilo, pravo ludilo
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Buuuu, hoću ja čuti Wash... I ja bih In my tree i još svašta...
    Iako se slažem sa Šiljom, potpisujem zapravo bilo kakve tri set liste (naravno, što raznovrsnije, to bolje).
    Ono čega se užasavam je da ćemo dobiti neka super mjesta naprijed, onako, penzionerski, u stolicama. A ekipa okolo sva sjedi s pivicom u ruci i lagano mrda glavom. E, to me stvarno plaši, to ne bih mogla podnijeti... Ovako, kao na filmiću kojeg je Snih linkao, strava...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    Ono čega se užasavam je da ćemo dobiti neka super mjesta naprijed, onako, penzionerski, u stolicama. A ekipa okolo sva sjedi s pivicom u ruci i lagano mrda glavom. E, to me stvarno plaši, to ne bih mogla podnijeti... Ovako, kao na filmiću kojeg je Snih linkao, strava...

    u kanadi su isto sjedeca mjesta? nije GA? kanadska turneja je bila na pocetku TAET (Jason's book) pa se vise ne sjecam :D
    ako ste u prvih 15ak redova na flooru ili negdje blizu na tribini, ne mora nuzno biti lose...

    kad sam vec spomenuo TAET, jel tko procitao cijelu knjigu? ja sam ju odradio na moru od prve do zadnje stranice i skroz mi je fora... o samim koncertima je mozda 5% knjige, ostalo su putovanja i druzenja s ekipom... mene je "umorilo" citanje, cudim se kak je on to odradio živ :D
    ne moram ni reci da sam bio malo ljubomoran na kraju... ok, ljubomoran k'o pas :)

    edit (spoiler): e da, fora je ukomponirao pricu o Sophie... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    u kanadi su isto sjedeca mjesta? nije GA? kanadska turneja je bila na pocetku TAET (Jason's book) pa se vise ne sjecam :D
    ako ste u prvih 15ak redova na flooru ili negdje blizu na tribini, ne mora nuzno biti lose...
    za sva tri koncerta dobili smo brojeve sjedećih mjesta, vidjet ćemo kako će to izgledati...

    glede knjige, krenula sam s čitanjem i vrlo brzo odustala. nije me se dojmilo na prvu ali planiram mu dati još jednu šansu...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    joj, ja sam totalno out u zadnje vrijeme i sad mi je zao da sam se ukljucila... kad vidim ova 2 koncerta, jooooojjjjj.... ljudi nisu ni svjesni kolika je to sreća... na žalost, uvijek to skužiš kad propustiš... neka, bit će još koncerata... a vi koji idete u kanadu, kak bu vam se štucalo!!! :)

    nego, cornell pustio kosicu - nice surprise...ali ja ga nikad ne bih pozvala na obljetnicu nakon kaj je ispovraćao ovih zadnjih godina u svojoj solo karijeri... a ni inače nisam ljubitelj njegovog glasa... eddie beats his ass in so many different ways.... ;)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    e, a koji je ovo bend iz official filmića "thank you..." sa PJ20 koncerta? ona 2 frajera kaj zadnji govore koji su ogromni utjecaj PJ imali na njih? ma ne znam nikoga zapravo... daj napišite da ova seljanka bude malo informiranija....
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.