Pearl Jam in Zagreb!

1671672674676677860

Comments

  • veddermanvedderman Posts: 801
    Da li znamo koji sat počinje film u Zagrebu?
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    Jesi izdržao, Niko? :D

    Mi smo napokon obavili sve rezervacije - B&B, hotel, stan, hotel (Calgary, Edmonton, Vancouver, Seattle).
    Mogli smo i malo jeftiniju destinaciju naći za turneju :mrgreen: Kanada je stvarno skupa... Sreća da je tečaj tu gdje je... Mislim da bi pao odlazak u Južnu Ameriku, samo da ovo nisu objavili ranije :ugeek:
    Uzeli smo i avio-kartu Edmonton-Vancouver, čujemo da u Vancouveru čovjek ima što vidjeti pa štedimo vrijeme, odustali smo od putovanja kroz nacionalne parkove... Još trebamo srediti samo prijevoz Calgary-Edmonton i Vancouver-Seattle.

    Polako me počinje tresti putna groznica :)

    Jedino ne mogu prežaliti što smo u zraku u vrijeme premijere filma (slijećemo u 19:55). Avio-karte je, naravno, kupio Gordan :mrgreen:


    Hey, ja sam jučer također kupio avionsku kartu Calgary-Vancouver u jednom smijeru jer se vračam iz Vancouvera doma. S kartama sam gotov, dva smjestaja koja imamo u planu prepuštam Tyler-u...on je ipak domačin ;)
    Još puno i ne razmišljam o svemu jer sam ful u poslu, gužva je tako da nemam kad :D ali jedva čekam da me počne pucati PJ groznica.
    Naručio sam sa amazona knjigu o Kanadi da se malo informiram što bi htio vidjeti, žao mi je samo što ne vodim i moje na put.
    A stvarno šteta za premijeru filma što nečete stići...a tko je mogao znati kad ste kupovali karte :?:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    snih wrote:
    Mi rezervirali dvije za ZG premijeru. Danas je već rezervirana oko trećina dvorane, tako da ko nije neka to učini. To bi mogao biti najveći zg(cro) PJ miting ever. :)

    Super je da i u nas ide premijera i to u 3 kina :thumbup:
    Bit će ful zanimljivo puno PJ kino u Zagrebu...dovedite malo freške krvi na ovaj forum :lol::lol:

    Koje majice se nose??


    Nove???????? ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • veddermanvedderman Posts: 801
    snih wrote:
    Mi rezervirali dvije za ZG premijeru. Danas je već rezervirana oko trećina dvorane, tako da ko nije neka to učini. To bi mogao biti najveći zg(cro) PJ miting ever. :)

    Super je da i u nas ide premijera i to u 3 kina :thumbup:
    Bit će ful zanimljivo puno PJ kino u Zagrebu...dovedite malo freške krvi na ovaj forum :lol::lol:

    Koje majice se nose??


    Nove???????? ;)

    Alo Franky :) Možeš pitati i provjeriti u kinu, koji sat počinje film?
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • siljosiljo Posts: 2,203
    vedderman wrote:

    Alo Franky :) Možeš pitati i provjeriti u kinu, koji sat počinje film?

    Matej, film je u 21h...

    mozes rezervirati na http://www.movieplex.hr/sadrzaj/pretrag ... earl%20jam (potrebna je rezervacija)...

    javi ako hoces da ti ja rezerviram...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • veddermanvedderman Posts: 801
    siljo wrote:
    vedderman wrote:

    Alo Franky :) Možeš pitati i provjeriti u kinu, koji sat počinje film?

    Matej, film je u 21h...

    mozes rezervirati na http://www.movieplex.hr/sadrzaj/pretrag ... earl%20jam (potrebna je rezervacija)...

    javi ako hoces da ti ja rezerviram...

    Hvala Ranko! Več sam rezervirao 4 ulaznice. Vidimo se 20tog ;)
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • masnimasni Posts: 1,657
    ajde priznaj da nisi mislio da ces ikad ici u ZG samo radi filma u kinu :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • veddermanvedderman Posts: 801
    masni wrote:
    ajde priznaj da nisi mislio da ces ikad ici u ZG samo radi filma u kinu :D

    haha da, priznajem :D baš možemo biti sretni da imamo šansu.... u sloveniji nijedan distributer nema interesa i skoro poslao sam ih k**** :D
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    rezervirala i ja!
    :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ja isto rezervirala dvije karte, za sebe i diktatora u egzilu, koji ce tada biti nazad u domovini. Uzela sam nam karte zadnji red sa strane, ako ga narod dobro ne prihvati kad se vrati da moze lako pobjec iz kina. :mrgreen: Bit ce fakat izgleda super velik meet-up, bas fora! Moramo se prije zasjest kolektivno u neku birtiju, ofkors!

    Inace bih se isto ko masni voljela osvrnut na Terraneo, iako bijah samo jedan dan, ali bilo mi je fakat super, a i jako, jako drago da sam vidjela hrpicu dragih ljudi. Nacijonalci su meni bili super, kao netko mi je rekao da im kao svirka nije bila savrsena (a s onim vjetrom nije bilo lako procijenit rekla bih), ali meni su bili odlicni! I tak...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Iva: ja isto rezervirala dvije karte, za sebe i diktatora u egzilu, koji ce tada biti nazad u domovini. Uzela sam nam karte zadnji red sa strane, ako ga narod dobro ne prihvati kad se vrati da moze lako pobjec iz kina. :mrgreen: Bit ce fakat izgleda super velik meet-up, bas fora! Moramo se prije zasjest kolektivno u neku birtiju, ofkors!

    Vraća nam se Šime iz daleka :lol: ajde da dovede ovaj narod u red malo smo se rasuli :lol:
    Iva ti molim te popis u ruke i tko se ne pojavi na ovakav meet up...neopravdani, ne primaj ni doktorske ispričnice :lol:

    I ja bi s vama fakat ali hebiga ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva ti molim te popis u ruke i tko se ne pojavi na ovakav meet up...neopravdani, ne primaj ni doktorske ispričnice :lol:

    I ja bi s vama fakat ali hebiga ;)
    Iva: imas pravo Niko! Jedino Gabrovci i ti, kojima ispricnice potpisuje PJ glavom, bradom i gitarama, mozete ne doc! Ostali svi ima da se nacrtaju tamo! :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    ovo se zove intimni show, svi goli do pasa u maloj sobici...zakon
    http://www.youtube.com/watch?v=yy4dNQ5U ... playnext=5

    zamisli ovakak koncert sa Ed-om :lol::lol:

    evo još jedan dobar Frank Turner
    http://www.youtube.com/watch?v=gfGLzDQ7 ... laynext=10
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    ovo se zove intimni show, svi goli do pasa u maloj sobici...zakon
    http://www.youtube.com/watch?v=yy4dNQ5U ... playnext=5

    zamisli ovakak koncert sa Ed-om :lol::lol:

    evo još jedan dobar Frank Turner
    http://www.youtube.com/watch?v=gfGLzDQ7 ... laynext=10


    Frank je neviđeni majstor. Na Terraneu je doslovno rasturio. Meni to najupečatljiviji nastup ove sezone.

    Iskren je - to mu je najjači adut.

    Ako netko slučajno ga još nije poslušao, kaj se čeka? ;)
  • veddermanvedderman Posts: 801
    Halo folks! Treba mi info za put do movieplexa u Zagrebu. Dolazi nas 5 Slovenaca, a možda još više :D
    Idemo na granicu kroz Rogatec i onda na autoput A2 do Zagreba
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • siljosiljo Posts: 2,203
    vedderman wrote:
    Halo folks! Treba mi info za put do movieplexa u Zagrebu. Dolazi nas 5 Slovenaca, a možda još više :D
    Idemo na granicu kroz Rogatec i onda na autoput A2 do Zagreba

    evo ti link sa google maps:
    http://maps.google.com/maps?saddr=Rogatec,+Slovenia&daddr=Nova+Ves+17,+Centar+Kaptol,+10000,+City+of+Zagreb,+Croatia+(MOVIEPLEX)&hl=en&sll=46.13417,15.630798&sspn=1.006832,2.469177&geocode=FTBkwQIdjIzvACmBQ31rR45lRzHmqvU5-QBIlw%3BFd4puwIdCM7zACGCgkGkuRq38CmvxrDsBNdlRzEOfjqmPO6SZg&mra=ls&vpsrc=0&t=h&z=10


    ispod kina je garaža pa vam je tamo najlakše parkirati... kad dođete blizu, pratite znakove za "Centar Kaptol", to je shopping centar u sklopu kojeg je kino...

    kaj, nisi dobio karte za Toronto premijeru?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited August 2011
    Iva: evo, ja cu probat, a onda nek me drugi isprave ili dodaju ako im padne na pamet jednostavniji put:

    Kao prvo, adresa je Nova Ves 17 i kino se nalazi u jednom shopping centru koji se zove Kaptol centar. Centar ima svoj parking, koji nije skup, mislim da je mozda oko 1€ po satu, a ako na blagajni kina potvrdite parking kartu dobijete tri sata besplatnog pakriranja: http://www.movieplex.hr/sadrzaj/kina/de ... 51#anfahrt

    Sto se tice dolaska autom, mozda je najbolje da upises adresu u Google maps i od tamo dobijes cijelu rutu.

    Dosta je jednostavno, ostanete na autoputu kad udjete u grad i vozite se sve dok ne prodjete McDonalds drive in koji ce vam biti s lijeve strane (nakon sto prodjete Nacionalnu i sveucilisnu knjiznicu pa jos jedan semafor) pa se onda spustite s autoputa (drugi izlaz na desnoj strani, smjer Centar). Tada cete sici na Držićevu ulicu i po njoj se vozite u srednjoj traci ravno pa na petom semaforu idete lijevo (zadnjih par semafora su jako blizu jedan drugome, cetvrti semafor je ispod nadvoznjaka po kojem ide vlak, na petom idete lijevo). Tada pratite cestu koja malo nakon semafora skrece desno, vi samo pratite cestu i idite ravno dokle god mozete (u Bauerovoj ulici ste sad). Na kraju Bauerove idete lijevo i usli ste u Vlašku ulicu. U Vlaškoj ulici se vozite ravno i nakon drugog semafora pratite cestu, koja skrece desno (i svi drugi auti ce ici desno). Na tom krizanju, kad morate desno se pazite malo tramvaja (ima prednost prolaska). Kad ste skrenuli gdje i svi drugi, tj. desno pocet cete se uspinjati - na drugom semaforu skrenite lijevo, nastavljate se uspinjati, na kraju ulice skrenete desno i na Novoj Vesi ste! Vozite ravno do ulaza u garazu Kaptol centra.

    Eto, molim da me dopune ostali ako sam nesto fulala, a i ako si isprintate google maps to bi trebalo biti dosta! Sretno!
    Post edited by pajo on
  • veddermanvedderman Posts: 801
    siljo wrote:

    evo ti link sa google maps:
    http://maps.google.com/maps?saddr=Rogatec,+Slovenia&daddr=Nova+Ves+17,+Centar+Kaptol,+10000,+City+of+Zagreb,+Croatia+(MOVIEPLEX)&hl=en&sll=46.13417,15.630798&sspn=1.006832,2.469177&geocode=FTBkwQIdjIzvACmBQ31rR45lRzHmqvU5-QBIlw%3BFd4puwIdCM7zACGCgkGkuRq38CmvxrDsBNdlRzEOfjqmPO6SZg&mra=ls&vpsrc=0&t=h&z=10


    ispod kina je garaža pa vam je tamo najlakše parkirati... kad dođete blizu, pratite znakove za "Centar Kaptol", to je shopping centar u sklopu kojeg je kino...

    kaj, nisi dobio karte za Toronto premijeru?

    Hvala za link! Karte za Toronto idu u prodaju tek 3. septembra. Mislim, da bit če teško. :D
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • veddermanvedderman Posts: 801
    pajo wrote:
    Iva: evo, ja cu probat, a onda nek me drugi isprave ili dodaju ako im padne na pamet jednostavniji put:

    Kao prvo, adresa je Nova Ves 17 i kino se nalazi u jednom shopping centru koji se zove Kaptol centar. Centar ima svoj parking, koji nije skup, mislim da je mozda oko 1€ po satu, a ako na blagajni kina potvrdite parking kartu dobijete tri sata besplatnog pakriranja: http://www.movieplex.hr/sadrzaj/kina/de ... 51#anfahrt

    Sto se tice dolaska autom, mozda je najbolje da upises adresu u Google maps i od tamo dobijes cijelu rutu.

    Dosta je jednostavno, ostanete na autoputu kad udjete u grad i vozite se sve dok ne prodjete McDonalds drive in koji ce vam biti s lijeve strane (nakon sto prodjete Nacionalnu i sveucilisnu knjiznicu pa jos jedan semafor) pa se onda spustite s autoputa (drugi izlaz na desnoj strani, smjer Centar). Tada cete sici na Držićevu ulicu i po njoj se vozite u srednjoj traci ravno pa na petom semaforu idete lijevo (zadnjih par semafora su jako blizu jedan drugome, cetvrti semafor je ispod nadvoznjaka po kojem ide vlak, na petom idete lijevo). Tada pratite cestu koja malo nakon semafora skrece desno, vi samo pratite cestu i idite ravno dokle god mozete (u Bauerovoj ulici ste sad). Na kraju Bauerove idete lijevo i usli ste u Vlašku ulicu. U Vlaškoj ulici se vozite ravno i nakon drugog semafora pratite cestu, koja skrece desno (i svi drugi auti ce ici desno). Na tom krizanju, kad morate desno se pazite malo tramvaja (ima prednost prolaska). Kad ste skrenuli gdje i svi drugi, tj. desno pocet cete se uspinjati - na drugom semaforu skrenite lijevo, nastavljate se uspinjati, na kraju ulice skrenete desno i na Novoj Vesi ste! Vozite ravno do ulaza u garazu Kaptol centra.

    Eto, molim da me dopune ostali ako sam nesto fulala, a i ako si isprintate google maps to bi trebalo biti dosta! Sretno!

    Hvala ti puno pajo! Ovo moram da sprintam na papir i stavim na vetrobran kada odlazimo prema Zagrebu! ;)
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • masnimasni Posts: 1,657
    evo došao je i taj dan za prvu PJ tetovažu.. u dizajnu je naravno pripomogao i igor, i uz sitne preinake tattoo meštra osvanulo prije par sati na lijevom listu :)

    naravno da ce puno bolje izgledat kad zaraste sve, al eto, nisam mogao čekat da podijelim ovo s vama :)

    2dahr7t.jpg
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: a ja ne znam kak na iPadu stavit link s google mapsa pa se raspisala :D

    a valjda ce se i to moci na iPadu kad google postane iGoogle :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    evo došao je i taj dan za prvu PJ tetovažu.. u dizajnu je naravno pripomogao i igor, i uz sitne preinake tattoo meštra osvanulo prije par sati na lijevom listu :)

    bravo masniša! super izgleda... \m/

    igore, sjedni 5! :)

    btw, jel to iza na listu ili onako sa vanjske strane?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ajme masni prekrasan ti je tattoo!!! Mrak! Totalno se kuzi na prvu da je PJ (za laike) i brijem da ti totalno nece biti bed kad budes djedica imat taj tat na nozi! Stvarno uspio tattoo! I Igor i ti sjednite 5 kaj veli Ranko!

    Cipelice sam vidla i bas sam htjela komentirat kak je sad official, nema nicega na sto momci nece dati da se zalijepi njihovo ime za pare! :) Hah well, who cares.... ;)

    Btw, imaju i tenke: https://secure.pearljam.com/store/produ ... g?sku=4119
  • masnimasni Posts: 1,657
    siljo wrote:
    masni wrote:
    evo došao je i taj dan za prvu PJ tetovažu.. u dizajnu je naravno pripomogao i igor, i uz sitne preinake tattoo meštra osvanulo prije par sati na lijevom listu :)

    bravo masniša! super izgleda... \m/

    igore, sjedni 5! :)

    btw, jel to iza na listu ili onako sa vanjske strane?

    iza na listu, ovaj spic taman dodje do ahilove dolje.. velicine cca pedalj.. me like :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    evo došao je i taj dan za prvu PJ tetovažu.. u dizajnu je naravno pripomogao i igor, i uz sitne preinake tattoo meštra osvanulo prije par sati na lijevom listu :)

    naravno da ce puno bolje izgledat kad zaraste sve, al eto, nisam mogao čekat da podijelim ovo s vama :)

    2dahr7t.jpg


    Komplimenti za tetovažu, mrak izgleda ;)

    a ove vansice nisu moj đir, šteta što nisu smislili nešto bolje :cry:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    evo došao je i taj dan za prvu PJ tetovažu.. u dizajnu je naravno pripomogao i igor, i uz sitne preinake tattoo meštra osvanulo prije par sati na lijevom listu :)

    naravno da ce puno bolje izgledat kad zaraste sve, al eto, nisam mogao čekat da podijelim ovo s vama :)

    2dahr7t.jpg

    Gordan: Me :thumbup: Masni i Igore :clap: Malo je dugačak vrat te gitare, ne bi je bilo lako svirat s kratkim rukama kakve ja imam :D
    Kanadska groznica je već počela...
  • veddermanvedderman Posts: 801
    Da li ide ko od vas u Montreal i Toronto?
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • _annie__annie_ Posts: 980
    vedderman wrote:
    Da li ide ko od vas u Montreal i Toronto?

    Gordan: Volio bih da idemo moja ženica i ja, ali izbor je pao na zapadnu obalu: Calgary, Edmonton, Vancouver i, naravno, nakon Vancouvera posjet Seattleu. :)
Sign In or Register to comment.