Pearl Jam in Zagreb!

1670671673675676860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Upravo sam kupio 2 karte za PJ TWENTY Sept. 20 Calgary Empire Studio, dan prije koncerta :P

    olrajt! vedderman (Matej) ce probati nabaviti karte za Toronto premijeru, isto dan prije Toronto 1 koncerta... brijem da bi se tamo i band mogao pojaviti..

    uzivaj! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Da se i mi javimo. Svima veliki, veliki pozdrav!
    Mislim da svi mozemo mirne duse zakljuciti da je stvarno bilo iznad svih nasih ocekivanja, a sve ove posebne stvari koje su se desile su jednostavno nevjerojatne.
    Koncert je objektivno bio bolji od svih na kojima smo bili, svaka cast nasoj publici koja je fenomenalno reagirala na band. Mi drugu noc za redom prvi red na Mikeovoj strani, lagano smo izubijani i mrtvi, ali... Sto se tice banda ocito se vidjelo da fakat uzivaju, posebno Jeff i Stone koji su se stalno cerili. Siljo i ja smo stalno nesto signalizirali Jeffu (famozni 3Fish simboli) i vise puta nam je mahao i nasmijao se. Stone nas je skuzio i mahnuo nam, Mike se na kraju koncerta okrenuo k nama i zahvalio nam, a Ed sa zastavom iz Beca je posebna prica (steta sto ova dvojica nisu pofurali ZG majice).
    Pa dalje, Elcielo i seka u prvom redu sa Edovim defom (zaaakon, a jos i penkale, ful nam je drago, go you!), Dreadis legenda isto ulovio def uvalio BiH zastavu, Siljo sa Mikeovom setlistom (steta za Leash koji smo cekali poslije Alive)...
    Pa onda svi sa picksima... Iva i ja podijelili par komada, pozdrav Doctoru, sretan rodjendan Asfodel (sad i sluzbeno :) ), pozdrav Niki iz Dubrovnika koji nam je cuvao ledja. Pozdrav Crvenom (C2V3N je napokon razotkriven) kojem je bivsa ulovila Edovu setlistu, kako si spustio ekipu na threadu sa fanviews jer su zaboravili Last Exit, respect legendo!
    Stvarno je sve skupa bilo preposebno, sviraju nam Thumbing My Way koji je Iva toliko cekala i to ga odsviraju bas u ZG...ma mislim stvarno.

    Ljudi, jos jednom svima veliki pozdrav, probati cemo vrlo skoro uploadati slike iz Beca i ZG, ima ih opet dobrih, a i filmice na YouTube.
    A i neko okupljanje bi trebalo skoro organizirat da jos malo razmjenimo dojmove, slike...

    Vidi što sam iskopao :lol::lol::lol:


    Kad je to bilo ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Vidi što sam iskopao :lol::lol::lol:


    Kad je to bilo ;)
    Iva: stvarno...kad je to bilo..."oh my god, it was a million years ago" kako bi rekli momci koji sviraju u mojoj "ljetnoj avanturi" ;)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Vidi što sam iskopao :lol::lol::lol:

    Kad je to bilo ;)

    :)

    skoro 5 god... uf...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • grudicegrudice Posts: 211
    Ehej raja, sta ima? Odmarate?

    Evo smo se mi vratili kuci nakon odmora u US of A. Nekako nisam uhvatio vremena (more, rostilj, pivo, spavanje;) da napisem koju rijec nakon Edovog koncerta u St Louisu. Kako hocu da razvucem ovaj slatki osjecaj (a i zbog vracanja na prvu stranu) ja cu malo pomalo pisati o koncertu… sad pa sad.

    Fox Theatre, St Louis, MO. Wow! Koja prostorija! Koja akustika! 2894855698_b6f4e6310d.jpg
    Dobili smo pravo dobra mjesta, balkon – prvi red. Tacno u sredini ispred/iznad Eda. Inace nemamo srece s lutrijom ali ovaj put nam se posrecilo. Pogled odlican. A onda se ugasise svjetla.

    Auuu. Glen, Glen. Nakon sto je Edova solo turneja objavljena i Glen najavljen kao “predgrupa”, Niko mi je poslao par YouTube linkova za nekoliko Glenovih live izvedbi. Odusevio sam se dinamikom i osjecajima. Covjek i gitara. Tiho i glasno. Tuzno i sretno. Odmah sam se bacio na Spotify i preslusao sve sto je tamo bilo, od The Framesa pa do The Swell Season. Ti studijski snimci me nekako nisu dirnuli, producenti valjda nisu uspjeli da uhvate onu dinamiku koja me je privukla pa sam Glena i ostavio na stranu. Ali kada je ovdje izasao, opet sam s gitarom… Covjek je napravljen da svira live! Ne treba ga pustati u studio. Kada je zavristao pred kraj Leave, ej… malo me strah bilo hoce li Ed moci to da nadmasi – eto toliko je dobar bio. Goose bumps do neba.

    Mislim da se jedno 48 puta zahvalio Edu i jos mu nije jasno otkud on koji je ”odrastao slusajuci Edov glas sada snima pjesme i ide na turneju s njim”. Ispricao nam je i kako su se upoznali. Na njegovom koncertu prosle godine je jedan momak izvrsio samoubistvo. Sutradan je Glen s nepoznatog mu broja dobio poziv na mobilni. Javio se i cuo: ”Hello. This is Eddie Vedder. Do you have a minute to talk?” Ed ga je tjesio i pricao kako je i on prosao kroz isti pakao nakon Roskilde. Pricali su par sati, o svemu. Sutradan u isto vrijeme: “Hi. This is Eddie. Feeling better?” Prekosutra isto. Par mjeseci poslije su se sreli u studiju i snimili Sleepless Nights. :)
    Ko da mi nismo znali da Ed ima ogromno srce. ;)

    Eto, moram furati sada. Nastavicu ”izvjestaj” ovih dana, moram ovu bombonu polako cuclati :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Pa Igore kuću stara ja se sve pitam di si...di ste???
    Ovaj početak priče je super, nije preša samo ti komad po komad piši ;) nigdje mi ne idemo.
    Slika teatra izgleda mrak...šteta samo što se dobili najloši poster na turneji :cry: dobro da te nisam peglao za merch :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: WOW Igore! Kakav predivan venue! I koji dobar review, ko' najbolji krimic, jedva cekam nastavak! :)

    Bas mi je drago da ste se tako nauzivali...vjerujem da ce nastavak price biti jednako sjajan...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    grudice wrote:
    Mislim da se jedno 48 puta zahvalio Edu i jos mu nije jasno otkud on koji je ”odrastao slusajuci Edov glas sada snima pjesme i ide na turneju s njim”. Ispricao nam je i kako su se upoznali. Na njegovom koncertu prosle godine je jedan momak izvrsio samoubistvo. Sutradan je Glen s nepoznatog mu broja dobio poziv na mobilni. Javio se i cuo: ”Hello. This is Eddie Vedder. Do you have a minute to talk?” Ed ga je tjesio i pricao kako je i on prosao kroz isti pakao nakon Roskilde. Pricali su par sati, o svemu. Sutradan u isto vrijeme: “Hi. This is Eddie. Feeling better?” Prekosutra isto. Par mjeseci poslije su se sreli u studiju i snimili Sleepless Nights. :)
    Ko da mi nismo znali da Ed ima ogromno srce. ;)

    Čitam po 6 put ovaj dio priče i totalno sam oduševljen :P
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Igore, a gdje je nastavak? Zapeo si na roštilju? :mrgreen:

    Mi se vratili s mora, polako se selimo u novi boravak, lova presušila ali karte su u džepu i nema povratka tj. nema odustajanja od odlaska ;)

    Imamo neviđen peh da u Calgary trebamo sletjeti pola sata prije PJ TWENTY i ne stižemo na film :/
    Niko, zavidimo ti...
  • grudicegrudice Posts: 211
    Evo, evo... sta se ljutite ;)

    Jeste pregledali "Water on the Road”? Ne bih da pricam o nekim detaljima da ne kvarim dozivljaj :)

    Uglavnom… Eddie je otvorio concert sa Waving Palms. Nakon nje, koju smo svi prestajali i nakon 5 minuta dugog aplauza i jezenja, dao nam je subtilan znak rukom da sjednemo. Sjedosmo. Samo sto nije rekao: Vezite se, polijecemo. Nije rekao ali je garant to pomislio. ;)
    Onda je nastavio sa jos KukuLele pjesama: Can’t Keep, Sleeping By Myself, Without You, Goodbye, You’re True i Light Today. Zvuk fantastican. Samo Edov glas i onaj mali instrument a teatar ima savrsenu akustiku tako da eho s kraja sale ima savrsen tajming i dolazi nekako kao neki tihi prateci hor. Ma savrseno. Nisam nista tako ranije dozivio.
    Ed se u ovom bloku pjesama prisjetio kako je kupio svoj prvi ukulele… kaze sjedio je ispred neke prodavnice na Havajima i cekao jarana. U radnji su prodavali: “Bait, fish hooks, a cargo knife and… a ukulele". Znamo sta je kupio. :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: E, Igore, Igore, dobro ti nas ložiš s ovim "nastavit će se..." :D Ovako nisam čekao nove nastavke još od doba kad sam gledao Twin Peaks. :lol:
  • grudicegrudice Posts: 211
    _annie_ wrote:
    Gordan: E, Igore, Igore, dobro ti nas ložiš s ovim "nastavit će se..." :D Ovako nisam čekao nove nastavke još od doba kad sam gledao Twin Peaks. :lol:
    :D
  • grudicegrudice Posts: 211
    A onda smo zaoprave poletili sa Sometimes (Niko bi se obradovao ;)). Lijevom nogom je u kresendu udarao ritam po Stomp boxu i tako dizao krov na Sali. Kao Baltazar. Kada je osjecao da mu Stomp box nije dovoljno glasan onda je, odmah pored njega, imao i bas pedalu koja je udarala u uspravno postavljenu i naljepnicama izljepljenu kutiju od Corona-e :shock: E taj zvuk je sjajan. E da, kada sam kod tih homemade instrumenata, jeste gledali ”It might get loud”. Pogledaj – ko nije.
    A onda lagano spustanje na zemlju, I am mine je posvetio Christopher Lee-Sye-u ovdje sa foruma kojem je tornado odnio kucu, pretpostavljam da ste na Porchu o tome vec citali. Btw, i prihodi sa pre-party-a su preko Whishlista isli istoj porodici.
    Kada je zasvirao Thumbing My Way odjednom kao da se Iva stvorila pored nas ali otisla je cim je presao na Driftin’ koja nam je nabacila osmjeh na lica. Ali i pored odlicne akustike i onog eha koji sam spomenuo opet je nekako nedostajao orginalni Jeff-ov country prateci vocal.
    Betterman u novom ruhu! Odlicna ali cudna nakom million slusanja orginalne verzije.

    A onda nas je poveo Into the Wild... Far Behind, Long Nights, Guaranteed i Rise. Auuu. Na Long Nights mu se i Glen pridruzio. Na Guaranteed je Edov glas, cini mi se, vise bio bas nego bariton. Ono kada te bas pukne u prsa i sve vibrira. E to. :)

    A znate ona zena tumac znakovima za gluhe sto ju je Eddie izveo na scenu u Touring Bend uz Given To Fly? E to je isto bilo u St Louisu i ista zena je bila i na ovom koncertu. Naravno Eddie ju je zapazio. Nasuo joj je casu vina i zamolio je da prevede i narednu pjesmu kako bi vidio kako pjesma izgleda. Poceo je svirati neke cudne rifove i zapjevao: ” "The singer is an asshole. The singer is a prick.” :D Ona je to prevodila da bi on rekao da mu je neko neki dan pokazivao isto to ali nije bio siguran sta je znacilo. :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    grudice wrote:
    Kada je zasvirao Thumbing My Way odjednom kao da se Iva stvorila pored nas ali otisla je cim je presao na Driftin’ koja nam je nabacila osmjeh na lica.
    Iva: ostala bih ja s vama i na Driftin'! :D
    grudice wrote:
    Poceo je svirati neke cudne rifove i zapjevao: ” "The singer is an asshole. The singer is a prick.” :D Ona je to prevodila da bi on rekao da mu je neko neki dan pokazivao isto to ali nije bio siguran sta je znacilo. :D
    Koji je to car! :lol:

    Nego, Igore, pises li ti stogod? Jer osim dizajnerskog, bome imas i storytelling gift! Ako nisi nikad razmisljao o pisanju, razmisli. ;) Sto kaze Gordan, cekamo nastavke samo tako...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: zaboravih napisat za ekipu koja ide na Terraneo da ja u utorak oko 17h krecem iz Zagreba za Jug. Pa ako nekome pase taj dan za putovanje morem vas povesti... Ja idem do Murtera, ali otfuram vas dokle god treba oko Sibenika, ako nekom treba... ;)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    grudice wrote:
    Kada je zasvirao Thumbing My Way...
    Iva: ostala bih ja s vama i na Driftin'! :D
    ...

    ma i ti si carica... :):) a ti igore, ja uvijek kažem, sigurno si zaslužio biti na takvom koncertu... to se jednostavno ne dešava nekom drugom... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Igore care :clap:

    Ja sam bio ovaj vikend preko bare u Italiji na veteranskoj/penzionerskoj veslačkoj regati gdje nas pozivaju redovno svake godine, dobra zezancija, klopa, shopping i malo veslanja na kraju. Redovno se vratimo sa peharom za osvojeno prezadnje mjesto, to nam je uvijek cilj samo da nismo zadnji :lol::lol::lol:

    Naletio sam na Edov cd i dosadilo mi je čekat 10c pa sam ga pokupio da ga već jednom poslušam, još nemam neke posebne dojmove.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    … A onda se vratio na PJ. Just Breathe je posvetio paru iz publike koji nece moci ici na Destination Weekend jer ce roditi bebu. Onda prica kako je on imao ”priliku da ima dvoje djece” i kako je reagovao na porodjaju kada je prvi put vidio svoje dijete… Ocekivao je naravno neku mjesavinu sebe i svoje zene, jel. Kad ono “Blue… purple… thing. What the fuck is that? Conehead?” :D Ti su mu porodi kaze ”highest he's been” i kako je to prilicno visoko jer se u svoje vrijeme podosta druzio sa Keith Richards-om. :D

    Nakon nje sing-along-ovi Elderly Woman i Unthought Known da bi glavni set zavrsio sa Arc. Vidio sam izvedbu na DVDu, dirnulo me, naravno! Ali uzivo je to ipak… uf. Koliko to njega jos uvijek boli!

    Onda prvi bis – Whishlist pa zatim Immortality gdje je u pola pjesme zaboravio tekst, malo smo ga izvukli ali ipak je skroz stao svirati. Dok je po glavi valjda prebirao tekst ispricao je kako ju je napisao u podrumu na komadu “masking tape”.

    U backstageu valjda imaju ti neki posteri na koje izvodjaci mogu da ostave svoj autograf. On je potrazio svoj i nasao jedan, valjda iz ’94. Njegov mali potpis negdje u uglu i uz njega dodano: ”I live to die”. Nasmijao se i uporedio kako je i to ipak bolje nego ”Die just to live”. Rece sam sebi kako je bio “asshole” i kako bi se volio vratiti nazad i “kick his ass”. Naravno, kaze, ne bi mu ni bilo tesko kad je taj asshole onolisni mali. :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ove Edove spike su mi najdraže :lol: koji opičeni lik ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    http://www.movieplex.hr/sadrzaj/filmovi ... lmid=34443

    PJ20 u HR kinima... ili kinu... ;)

    20.09., Movieplex Zagreb
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • veddermanvedderman Posts: 801
    siljo wrote:
    http://www.movieplex.hr/sadrzaj/filmovi/detajlfilma.aspx?filmid=34443

    PJ20 u HR kinima... ili kinu... ;)

    20.09., Movieplex Zagreb

    Ranko, javi mi kada idu ulaznice u prodaju. Ako ne uspijem dobiti ulaznicu za Toronto festival, onda dolazim u Zagreb!
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ukulele Song....malo sam ga vrtio u autu, ali ne možeš mu tako dati pravu šansu pa sam ga večeras uzeo sa sobom na komp i slušalice da ga preslušam kako treba...hmmm...ne znam hoću li izdržati do kraja, nekako se sve tjeram ali svaka nova pjesma sa istim zvukom gitarice me pomalo ubija, stvarno se trudim ali čini mi se da ga neću puno vrtiti.
    Baš me zanima kako ovaj album doživljavaju oni koji ne briju na PJ i Ed-a :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Jesi izdržao, Niko? :D

    Mi smo napokon obavili sve rezervacije - B&B, hotel, stan, hotel (Calgary, Edmonton, Vancouver, Seattle).
    Mogli smo i malo jeftiniju destinaciju naći za turneju :mrgreen: Kanada je stvarno skupa... Sreća da je tečaj tu gdje je... Mislim da bi pao odlazak u Južnu Ameriku, samo da ovo nisu objavili ranije :ugeek:
    Uzeli smo i avio-kartu Edmonton-Vancouver, čujemo da u Vancouveru čovjek ima što vidjeti pa štedimo vrijeme, odustali smo od putovanja kroz nacionalne parkove... Još trebamo srediti samo prijevoz Calgary-Edmonton i Vancouver-Seattle.

    Polako me počinje tresti putna groznica :)

    Jedino ne mogu prežaliti što smo u zraku u vrijeme premijere filma (slijećemo u 19:55). Avio-karte je, naravno, kupio Gordan :mrgreen:
  • zagizagi Posts: 414
    neznam za vas, ali ja sam misla da ce se film prikazivati u Hrv samo u Zg i taman sam pricala legici kako cu morati to otici pogledati, kad na grungereportu primjetih popis screeninga na kojem su i Osijek i Split :D
    Made my day!!!
    http://www.pj20.com/screenings/
    Croatia
    Theatre City County Tickets
    Movieplex Zagreb Zagreb City of Zagreb Info/Buy
    Cineplexx Osijek Osijek Osijelk-Baranja Info/Buy
    Cineplexx Split Split Split-Dalmatia Info/Buy
  • RijekaRijeka Posts: 801
    boze koja je ovo provincija
    i za gledat film u kinu moram ic u Zagreb
    o Fiorello LaGuardia, sto okreces se u grobu poput janjeta na raznju negdje po lickoj magistrali. vidis sto naprave od grada tvoji nasljednici.
    :(
    Death or glory!

  • masnimasni Posts: 1,657
    Ja sam rezervirao danas 6 karata.. Sve su karte dostupne na stranicama movieplexa, pa se samo registriate i rezervirate kartu.. morate ju samo pokupiti pola sata prije filma.. 40kn je jedna.. u biti je identicno sve kao i za svaki drugi film.. mislim da nece biti f5 panike i cekanja u redu i pustanja 10min prije ljude sa zlatnim narukvicama :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    samo bih se osvrnuo na terraneo jednu sekundu (pozdrav ivi koju sam sreo u drugom redu nationala :))

    bez premca najbolji festival kod nas na kojem sam bio (vani sam bio samo na novarocku kad je bio PJ, Incubusi, Killersi, Mando, Flogging, Smashing, .. pa nije baš za uspoređivat).. toliko pozitive nisam vidio od nekog PJ koncerta.. stvarno nisam očekivao od toliko različitih, a s druge strane opet sličnih ljudi, takvu atmosferu.. netko je napisao na ravno do dna rečenicu koja je stvarno opisala tu atmosferu - "netko te trkne pa ti kaže oprosti".. i još te ponudi rakijom..

    a o bendovima ne treba puno trošiti riječi.. national (2h svirke pred 10k ljudi.. i Lucky You :)), frank turner (kakav show), janelle, nouvelle, la roux, dubioza, mogwai, crystali, ... i onda hrpa bendova na manjem stageu tipa les lapins superstar koji su svirali 3 dana po glavnoj šetnici festivala.. pa handsome fursi koji su me baš oduševili (u tvornici su 30.9. ja mislim :)).. ma sve..

    još ekipa iz kampa, sviranje gitare do 9 ujutro.. aaa.. samo je logorska falila :)

    jednostavno - ponovilo se dogodine :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hej, masni, sad si mi dao misliti.

    znači li to što si rezervirao svoje ulaznice da PJ20 u kina igra taj jedan jedini dan?
  • masnimasni Posts: 1,657
    Tako je, da, igra samo 20.-og i normalno se mogu rezervirati ulaznice online kao i za svaki drugi film u kinu i pokupit do pola sata prije predstave.. Kad sam ih ja išao rezervirat jučer skoro cijelo kino je bilo prazno, tako da ne bi trebalo biti problema..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    Mi rezervirali dvije za ZG premijeru. Danas je već rezervirana oko trećina dvorane, tako da ko nije neka to učini. To bi mogao biti najveći zg(cro) PJ miting ever. :)
Sign In or Register to comment.