Pearl Jam in Zagreb!

1669670672674675860

Comments

  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Evo da nas vratim na prvu stranicu, kad me već toliko dugo nije bilo. Puno posla, majstori u kući, kaj da vam velim... Dani su mi postali prekratki.
    Lijepo je bilo pročitati precjednikov iscrpan australski izvještaj, iako pratimo njegovo kretanje preko instagrama. ;) Žao mi je što precjednički par nije imao vremena od Melbournea potegnuti još malo prema zapadu do 12 Apostola po Great Ocean Roadu. Stvarno se isplati, ne samo zbog Apostola. Ne znam za australsku zimu, ali znam da se nikad nisam tako znao smrznuti kao za vrijeme australskog ljeta u Melbourneu. Ono kao ljeto je, ti se lagano odjeneš, a onda se spusti noć, puhne vjetar i sa 30+ temperatura padne na 15 pa se smrzneš k'o p*#% :mrgreen:
    Drago mi je bilo vidjeti da se išlo i na The National u Ljubljanu. Ja sam htio, ali Anica je baš tu večer morala bedinati svoje austrijske gazde. Tako nam propade druženje koje je Šiljo spomenuo. Za Šibenik još nismo odlučili, ali bliži se dolazak Poguesa, pa ćemo prekinuti koncertni post koji traje još od Black Keysa u Amsterdamu :) , ako me sjećanje dobro služi. :(
    Hajde, dajte malo živosti, da nas opet ne baci na 108. stranicu...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    eto, malo dižem temu da priupitam tko se sprema u južnu i srednju ameriku???
    niko, hoćemo? anyone? :mrgreen:

    napokon smo uboli let za kanadu - poskupilo umeđuvremenu na 1400 usd, a onda je dragi našao kombinaciju preko beča pa letimo beč-vancouver i seattle-beč za 1000 po glavi, što je skroz u redu :)
    iz us ambasade smo dobili blagoslov za korištenje naših starih viza i prelazak granice na kotačima iz smjera kanade :)

    još malo pa pakiranje!!!! veselim se kanadi i bez koncerata, a ovako pogotovo!

    od ostalih novosti samo to da je boravak pri kraju i imat ćemo dovoljno velik prostor za zimski meetup (ako nisu zeznuli podno grijanje... tu me puca paranoja sa svom tom glazurom kojom su zalili cijevi :o )
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Kakva južna amerika, ja južnije od Konavoskih sela ove godine ne smijem :lol::lol:

    Imam starog dobrog prijatelja u Peru/Lima i sto puta me je zvao da dođem a ja uvijek odgovorim kad bude PJ svirao onda ću doći...sad kad vidi da je koncert tamo gotov sam, neće me 7 mora oprati :silent:

    Jako mi je drago da se PJ napokon odlučio vratiti tamo, bilo im je i vrijeme.
    Nešto čitam da ekipa sa 10c kartama neće imati raniji ulazak na koncert, što je velika sramota, nadam se da će 10c ispraviti grešku, jer koji k... onda kupujemo 10c karte koje su ionaku uvijek skuplje od ostalih :twisted:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja ne znam kaj da velim osim da sam bila u šoku kad je ranac napisao da je bio na skunk anasie u akvarijusu... fakin šit, nisam imala pojma da uopže sviraju u zg.... kod mene doma mali kaos... vili mi je zveknuo na pod (iz moje ruke) i napuknula mu potkoljenica pa sad malac mora nositi longetu... jadna mu baba... inače sve ok...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    inače sve ok...

    (onaj smajli koji se drzi za glavu)

    a kaj se tice Skunka, nisi pazila ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    jurasica wrote:
    inače sve ok...

    (onaj smajli koji se drzi za glavu)

    a kaj se tice Skunka, nisi pazila ;)

    priznajem, rastresena ko einstein... i wish... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    edited July 2011
    ajme jedva nas nađoh :) pa reko brž bolje da neš napišem!

    pa di ste ljudi evo nam opet ljeto :) po svud opet neki novi genijalni posteri!!

    malo shtekam s koncertima ove godine stiso me poso (al i pokoje poslovno putovanjce pa se ne žalim previše ;)

    tak sam propustila i skunk al još me drži od prošle godine pa nije greda :)

    nadam se da ću konačno uspjet odzujat do šibenika na z national...
    Post edited by shela on
  • shelashela Posts: 657
    (evo jos jedan post u svrhu poticanja treda nam ;)

    nego buduci da ne mogu sam tak na juznu polutku :( , koncentrirala sam se na domaca izdanja ;) i moram vam rec da su mi bas super novi tbf-ovci i hladno pivo! tbf ima pregenijalne tekstove i klasično su zarazno optimistični :) hladno pivo sam krenula slušat sa stavom - ajme evo ih opet snimaju pjesme za reklame al su mi se sukladno tomu kao pravi kvalitetni đinglovi dost zavukli u uho :) i baš se veselim idućim koncertima! kaj vi slušate ovih dana??
  • shelashela Posts: 657
    ovo je post sam za vilija - da mu što prije bude bolje nogica!! spajdrmen mali - bu to sve ok :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    shela wrote:
    (evo jos jedan post u svrhu poticanja treda nam ;)

    nego buduci da ne mogu sam tak na juznu polutku :( , koncentrirala sam se na domaca izdanja ;) i moram vam rec da su mi bas super novi tbf-ovci i hladno pivo! tbf ima pregenijalne tekstove i klasično su zarazno optimistični :) hladno pivo sam krenula slušat sa stavom - ajme evo ih opet snimaju pjesme za reklame al su mi se sukladno tomu kao pravi kvalitetni đinglovi dost zavukli u uho :) i baš se veselim idućim koncertima! kaj vi slušate ovih dana??

    Gordan: Preslušao sam TBF i potpuno se slažem s tobom. Prve dvije stvari su mi onak, a onda kreće ludilo. Hladno pivo još nisam stigao poslušat, ali planiram. Čuo sam nekoliko stvari koje mi nisu na razini Šamara i Knjige, ali dajem im šansu da me razuvjere.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    shela wrote:
    (evo jos jedan post u svrhu poticanja treda nam ;)

    nego buduci da ne mogu sam tak na juznu polutku :( , koncentrirala sam se na domaca izdanja ;) i moram vam rec da su mi bas super novi tbf-ovci i hladno pivo! tbf ima pregenijalne tekstove i klasično su zarazno optimistični :) hladno pivo sam krenula slušat sa stavom - ajme evo ih opet snimaju pjesme za reklame al su mi se sukladno tomu kao pravi kvalitetni đinglovi dost zavukli u uho :) i baš se veselim idućim koncertima! kaj vi slušate ovih dana??

    Gordan: Preslušao sam TBF i potpuno se slažem s tobom. Prve dvije stvari su mi onak, a onda kreće ludilo. Hladno pivo još nisam stigao poslušat, ali planiram. Čuo sam nekoliko stvari koje mi nisu na razini Šamara i Knjige, ali dajem im šansu da me razuvjere.

    Nažalost nemoj se nadati da će ti Svijet Glamura sjesti ko Knjiga Žalbe ili Šamar, nema šanse album je toliko lošinji da nije uopće smiješno. Uživo su mrak nema što ali sa novim albumom su dosta ispod njihove razine.
    Novi TBF je zato totalni zakon, čista petica, bio sam i na koncertu nedavno, super je bilo.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    pozdrav ekipa

    sad kad smo se zalaufali i došli do sredine druge stranice, vrijeme je i da se vratimo tamo gdje nam je mjesto, na prvu! :)

    nakon inmusica i ja sam imao koncertni post do poguesa (ako ne računamo večeri na strossu :)).. klasična irska veselica, svirka odlična, vokal očekivano mrmljajući.. but hey, mislim da je shane bio trjezniji i od gore spomenutog matt-a u ljublani, tako da cheers fot that..

    trenutno sam u preslušavanju bendova s terranea - the thermals, chad vangaalen, frank turner, mogwai, ... da ne nabrajam dalje.. jednostavno sam poskidao sve s onog "glavnog" plakata i budući da se satnica ne preklapa (btw, upravo je jučero objavljena detaljna satnica na službenim stranicama i na muzika.hr) pokušat ću pogledat što više..

    counter koji odbrojava dane do godišnjeg trenutno je na 2, što će reći da u sub krećem na GO.. lagana turnejica ove godine obuhvaća poreč-rab-makarsku-hvar-terraneo..

    što drugo reći nego - vidimo se i uživajte mi svi skupa :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Uspjeli s prvom stranicom! Victory! :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    Uspjeli s prvom stranicom! Victory! :)
    Gordan: Moramo se vratiti na prvu stranicu! Čestitke Hajduku za 0-0 s mojim omiljenim klubom koji je više od kluba. Počinje me tresti kanadska groznica a još su dva mjeseca do tada. Morat ću nagovorit Anicu da se uprizorimo na Terraneu. Masni, zakaj se nismo vidjeli na Poguesima? Meni je bili totalno super.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Čestitke Hajduku također, dječaci su dobro igrali bez obzira što se Barca samo zagrijavala, kad bi ovako igrali u prvenstvu možda bi bilo zanimljivije i napetije u svakom slučaju.
    Kanada...još mi se čini dosta daleko ali jako se veselim posebno Calgary koncertu broj 20 da proslavim punih 20 godina ove PJ veze :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Alo ekipa buđenje ... wtf :shock:

    PJ20 is happening a vas nigdje :shock:

    PJ Twenty cd i PJ20 Book su u goodsima :shock:

    Ne znam da li opet čekat 10c 6 mjeseci da oni to pošalju ili da naručujem preko drugih kanala ili možda ako se može kupiti u butigama ??????


    evo da vas malo prodrma da se trznete iz gaća :lol:
    http://www.youtube.com/watch?v=O8v09-wlFiM
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    PJ20 ORIGINAL SOUNDTRACK
    Soundtrack from the film includes 2 CDs with 29 tracks of rare and unreleased from across Pearl Jam's 20 year history

    Pearl Jam Twenty

    Cameron Crowe
    Country: USA
    Year: 2011
    Language: English
    Runtime: 120 minutes
    Format: DCP(D-Cinema)
    Executive Producer: Michele Anthony
    Producer: Cameron Crowe, Kelly Curtis, Morgan Neville, Andy Fischer
    Production Company: Vinyl Films
    Principal Cast: Jeff Ament, Stone Gossard, Mike McCready, Eddie Vedder, Matt Cameron, Chris Cornell, Kurt Cobain, Neil Young
    Screenplay: Cameron Crowe
    Writer:
    Cinematographer: Nicola B. Marsh
    Editor: Chris Perkel, Kevin Klauber
    Sound: Dennis Hamlin, Frank Lugo
    Music:
    Production Designer:
    Canadian Distributor: Films We Like
    US Distributor:
    International Sales Agent: WME
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    PJ Twenty cd i PJ20 Book su u goodsima :shock:

    Ne znam da li opet čekat 10c 6 mjeseci da oni to pošalju ili da naručujem preko drugih kanala ili možda ako se može kupiti u butigama ??????

    knjiga je preko 10c 35$, a na Amazonu 23$... :roll:

    ako se na 10c naruce knjiga i soundrack, shippa se odvojeno... znaci placamo 2 postarine? :roll:

    pogodite cija je dostava brza :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    PJ Twenty cd i PJ20 Book su u goodsima :shock:

    Ne znam da li opet čekat 10c 6 mjeseci da oni to pošalju ili da naručujem preko drugih kanala ili možda ako se može kupiti u butigama ??????

    knjiga je preko 10c 35$, a na Amazonu 23$... :roll:

    ako se na 10c naruce knjiga i soundrack, shippa se odvojeno... znaci placamo 2 postarine? :roll:

    pogodite cija je dostava brza :)

    Da...pratim raspravu na porch-u i 99 ljudi od 100 naručuje sa Amazona nakon što su se svi opekli sa čekanjem Edijevog materijala, nije mi toliko ni u cijeni koliko me smeta njihovo kašnjenje. Jučer sam tek dobio mail da će moj order biti šipan za 24 sata znaći za jedno mjesec dana dobijam Songbook i Uke album i DVD :shock:

    Je li netko od vas to naručivao?

    Pokušavam također skontati gdje će još biti prikazivan PJ Twenty film osim na Toronto Festivalu, govori se o raznim teotrima svugdje negdje...jedva čekam taj film :P :P
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Da...pratim raspravu na porch-u i 99 ljudi od 100 naručuje sa Amazona nakon što su se svi opekli sa čekanjem Edijevog materijala, nije mi toliko ni u cijeni koliko me smeta njihovo kašnjenje. Jučer sam tek dobio mail da će moj order biti šipan za 24 sata znaći za jedno mjesec dana dobijam Songbook i Uke album i DVD :shock:

    Je li netko od vas to naručivao?

    Pokušavam također skontati gdje će još biti prikazivan PJ Twenty film osim na Toronto Festivalu, govori se o raznim teotrima svugdje negdje...jedva čekam taj film :P :P

    meni smeta i razlika u cijeni... 12$ mi toliko ne bode oci koliko 50% veca cijena preko 10c... ne govorimo o 5-10%, nego o 50%...

    a PJ20 ce imati premijeru u Torontu, vjerujem da ce biti i po drugim festivalima... ZagrebDox je krajem veljače 2012. ;)

    znam jedan zgodan birc u Zagrebu u kojem bi se dala organizirati projekcija za 30ak ljudi bez zezancije sa nekim pravima za prikazivanje... imaju ok ozvucenje, platno i projektor.. ako bude zainteresiranih, mogli bi nesto sloziti...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • shelashela Posts: 657
    e ovome se ful veselim :D
    PJ20 ORIGINAL SOUNDTRACK
    Soundtrack from the film includes 2 CDs with 29 tracks of rare and unreleased from across Pearl Jam's 20 year history

    Pearl Jam Twenty

    Cameron Crowe
    Country: USA
    Year: 2011
    Language: English
    Runtime: 120 minutes
    Format: DCP(D-Cinema)
    Executive Producer: Michele Anthony
    Producer: Cameron Crowe, Kelly Curtis, Morgan Neville, Andy Fischer
    Production Company: Vinyl Films
    Principal Cast: Jeff Ament, Stone Gossard, Mike McCready, Eddie Vedder, Matt Cameron, Chris Cornell, Kurt Cobain, Neil Young
    Screenplay: Cameron Crowe
    Writer:
    Cinematographer: Nicola B. Marsh
    Editor: Chris Perkel, Kevin Klauber
    Sound: Dennis Hamlin, Frank Lugo
    Music:
    Production Designer:
    Canadian Distributor: Films We Like
    US Distributor:
    International Sales Agent: WME
  • shelashela Posts: 657
    e pa dođe mi da odjednom obučem sve svoje pj majice i druge memorabilije :D
    nego hoće li biti kod nas neki tribute?? tipa ko ovaj pokret na fejsu - http://www.facebook.com/home.php#!/even ... 0308296622
    hoćemo li se pouzdati da će nešto bit organizirano u zg-u (a moglo bi) ili ćemo probat nešto pokrenut? :D
    ajme fali mi jedna fina turnejica....
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Knjizica me zanima, ali malo cu pricekati s tom kupnjom, vjerojatno ce kroz koji mjesec na ebayima i amazonima to biti puno prihvatljivije. A i svejedno mi je cekati mjesec i po duze, ili mjesec i po da knjiga preko Rovaniemija stigne iz Sijetla do Rijeke. Water on the road je nedavno dosao nakon svoje putesestvije, pretpostavljam da je vec gledan nekoliko puta na tom pothvatu. :D..Tako da duboko vjerujem kako cd-e, dvd-e, knjizice i ostali materijal necu vise narucivati preko njih negoli preko pouzdanijih i u krajnjoj liniji jeftinijih kanala.

    I samo da dodam, Bon Iver je album godine! A ovaj PJ 20 movie sample je nabrijavanje samo takvo. I onaj Mikeov tumblr mi je totalni LOL. :)
    Do Terraneanja :)
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:

    meni smeta i razlika u cijeni... 12$ mi toliko ne bode oci koliko 50% veca cijena preko 10c... ne govorimo o 5-10%, nego o 50%...

    Znam da nije fora da 10c košta više ali ne mogu se oni nositi sa Amazonom i njihovim poštanskim ugovorima, oni šipaju sto milijona pakata dnevno naravno da imaju jeftine cijene i ugovore, nema šanse da ih 10c prati sa tim ponudama to je tako i gotovo ali barem da nisu tako spori sa isporukom bilo bi puno bolje.
    Ako se ne varam Amazon će ti poslati 3 paketa u različitom razdoblju i neće naplatiti nego samo jedno slanje ako svi predmeti nisu odmah spremni..to mogu samo oni raditi jer ih vjerovatno više košta skladištenje nego slanje paketa.
    Mislim da ću i ja uzeti ovaj put od Amazona ili sl.
    Sorry 10c ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    siljo wrote:

    meni smeta i razlika u cijeni... 12$ mi toliko ne bode oci koliko 50% veca cijena preko 10c... ne govorimo o 5-10%, nego o 50%...

    Znam da nije fora da 10c košta više ali ne mogu se oni nositi sa Amazonom i njihovim poštanskim ugovorima, oni šipaju sto milijona pakata dnevno naravno da imaju jeftine cijene i ugovore, nema šanse da ih 10c prati sa tim ponudama to je tako i gotovo ali barem da nisu tako spori sa isporukom bilo bi puno bolje.
    Ako se ne varam Amazon će ti poslati 3 paketa u različitom razdoblju i neće naplatiti nego samo jedno slanje ako svi predmeti nisu odmah spremni..to mogu samo oni raditi jer ih vjerovatno više košta skladištenje nego slanje paketa.
    Mislim da ću i ja uzeti ovaj put od Amazona ili sl.
    Sorry 10c ;)

    sve sto si rekao stoji, ali kod Amazona je cijena goodsa 33%niza nego kod 10c (ili je kod 10c 50% skuplje, ovisi s koje strane gledamo :D ), a ne cijena postarine... no dobro... i ja cu malo kod Amazona :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Nevjerojatno koliko malo treba...ne slusas ih valjda godinu dana, ne pratis previse kaj se zbiva, znas da ne ides na koncerte, slusas svasta nesto drugo, cak pocinjes sramezljivo neke druge bendove navodit kao najdraze i sto se desi, pet sekundi hebenog trailera za hebeni dokumentarac i krecu trnci, vidis Eda i Jeffa i imas feeling kao da si vidio neke super frendove nakon sto godina, mjuza u pozadini zvuci kao nesto najbolje na svijetu, obuzme te neka neopisiva sreca...a najjace od svega jos kad vidis potpuno jednaku reakciju i srecu kod hrpe drugih dragih ljudi, to je to! :D:)

    Anyway, pozdravaljam vas sve, brojim sitno i jako mi je drago da cu vas puno vidjet 10.8. a i na jesen bi svakako trebali opalit neke zesci meet-up, pogotovo ako se nekako docepamo dokumentarca...a i samo da vas lagano podsjetim da ove godine slavimo 5 godina od 26.9.2006. :shock:

    Bon Iver je svakako album godine zasad, ali Viktor i ja smo stari papci koji okidaju na pussy boy glazbu tak da nismo bas neko mjerilo :mrgreen::mrgreen:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    ...

    same here!

    osim za Bon Iver, jos im nisam dao priliku, stoje u redu :)

    kaj se tice trailera, kad Lynch pita Eda, a ovaj onak suti i pogleda prema gore i onda ona scena kad trce po stepenicama, a Ed si fura svoj retro kofercic... cisti adrenaline shot! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hola svima!

    evo i mene nakon 3 tjedna godišnjeg i opet malo proputovanja po francuskoj .:)

    kupila sam si eddieja veddera tamo, i to mi je jedina poveznica s PJ, hehe

    i ja preslušavam novog bon ivera, kao i mmj, a terraneo me neće vidjeti jer naprosto nemam godišnjeg. šmrc. a baš bih htjela vidjeti the national, a možda još i više frank turnera koji mi je totalno otkriće. :)

    trailer za PJ20 baš nabrijava, jedino što mi je prvi dio s lynchom i edovim zurenjem totalni deja vu na SVT kad eddieja pitaju što njemu znači glazba. totalno ista faca, samo 10-ak godina starija. :mrgreen:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Nevjerojatno koliko malo treba...ne slusas ih valjda godinu dana, ne pratis previse kaj se zbiva, znas da ne ides na koncerte, slusas svasta nesto drugo, cak pocinjes sramezljivo neke druge bendove navodit kao najdraze i sto se desi, pet sekundi hebenog trailera za hebeni dokumentarac i krecu trnci, vidis Eda i Jeffa i imas feeling kao da si vidio neke super frendove nakon sto godina, mjuza u pozadini zvuci kao nesto najbolje na svijetu, obuzme te neka neopisiva sreca...a najjace od svega jos kad vidis potpuno jednaku reakciju i srecu kod hrpe drugih dragih ljudi, to je to! :D:)


    Ja sam se već počeo brinuti kod nabrajanja drugih najdražih bendova :lol::lol:
    Oprostit ćemo vam te ljetne avanture :lol::lol:
    siljo wrote:
    pajo wrote:
    ...

    same here!
    kaj se tice trailera, kad Lynch pita Eda, a ovaj onak suti i pogleda prema gore i onda ona scena kad trce po stepenicama, a Ed si fura svoj retro kofercic... cisti adrenaline shot! :)

    čisti adrenalin, slažem se
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Upravo sam kupio 2 karte za PJ TWENTY Sept. 20 Calgary Empire Studio, dan prije koncerta :P
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.