Pearl Jam in Zagreb!

1668669671673674860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Koja vam je bolja izvedba/video/style???

    stara, i zvučno i vizualno.
    u spotu je ed malo pregorio :mrgreen:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    http://www.youtube.com/watch?v=lqZ0-PhH ... ure=relmfu

    a ovaj spot sam skroz propustila.
    kak je frajer subliminalno ubacio i privatne snimke :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    vi koji idete u canadu ste jednostavno pukli :)
    al to smo znali i prije..

    držim fige da sve prođe bez ikih problema..

    i ajmo tu gruziju večeras progutat :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    vi koji idete u canadu ste jednostavno pukli :)
    al to smo znali i prije..

    :lol::lol:;)


    i ajmo tu gruziju večeras progutat :)

    Ajde, u slast, večeras na meniu je "Lešo Gruzija"
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Da ispravim svoj post...ono sinoć je bila lešo Hrvatska, čista sramota. Moj Biliću ispucao si sve kredite na račun PJ možda bi bilo bolje da smo izgubili i da je on pošao doma svirat malo gitaru jer ono je čisti raspad sistema, Jest pogodili smo 2 sative ali sve jedno jako, jako loše. A onaj Runje koji k....c on radi na bari??




    Protiv koga smo mi ono igrali...kako se zove ekipa...Gruzija?????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    elcielo wrote:
    Koja vam je bolja izvedba/video/style???

    stara, i zvučno i vizualno.
    u spotu je ed malo pregorio :mrgreen:

    haha slažem se! malo je nekak prenabrijana ova druga verzija :) isto mi je draža stara verzija

    e baš gledam dokumentarac o Neil Youngu Heart of Gold na RTL2. fora :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: meni od Can't keepova isto bolji stari - ipak je u starom spotu vise feelinga. Za ovaj novi sam se pobojala da otkad to nas Edvard snima spotove upicanjen u odjelcu?!? Onda sam skuzila da je suljica zericu seljacka, da momak nema carape i da je isto odijelo upotrijebio i za drugi spot. :lol: All is right with the world...

    Btw, i mi upravo gledamo cika Neila... ;)

    Btw2, zadnjih dana zivim na The Nationalovim novim divotama, posebno: http://www.youtube.com/watch?v=G-Vg2YS- ... ata_player

    Kakvi carevi, stvar su napravili za igricu: http://www.youtube.com/watch?v=ghgmi2cm ... ata_player

    A i ova druga, koju su napravili za taj neki film mi je super: http://www.youtube.com/watch?v=rx3PW1mq ... ata_player

    Kaze pajo da ih navodno sviraju na koncertima, dakle, ne bu nam lose u Sibeniku!!! :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    za portal pjesmu sam čuo, ovu drugu nisam, pa se zahvaljujem na otrkiću :)

    nego, koliko vas ide u šibenik? i kakav je okvirno plan? siguran sam da će sve skupa biti odlično, ali možda mi je malo too much 420kn davat za 4-5 dana cijelog festa.. Čekam jednodnevne ulaznice, pa ću vidit kako iskombinirat nešto..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    znam par ljudi koje će ovo obradovati, uključujući i mene :)

    http://www.muzika.hr/clanak/31880/najav ... ljani.aspx
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Me likeee :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    dakle precjedniče, bon voyage i jaaaaaaviiii seeeee!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • zagizagi Posts: 414
    http://grungereport.net/?p=5144
    ... i time su se mnogi rjesili glavobolja oko smisljanja poklona, hhh


    http://i78.photobucket.com/albums/j99/m ... CF2295.jpg
    ovo je rad nekoga s foruma, pa me zanima jel zna netko odakle je fotka po kojoj je napravljana slika ili otprilike kada je nastala. vidala sam ju na netu prije, ali naravno kada ju trebam nemogu ju naci. unaprijed hvala na pomoci, a ako nitko nema nikakve ideje probat cu pitati autora
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    zagi wrote:

    http://i78.photobucket.com/albums/j99/m ... CF2295.jpg
    ovo je rad nekoga s foruma, pa me zanima jel zna netko odakle je fotka po kojoj je napravljana slika ili otprilike kada je nastala. vidala sam ju na netu prije, ali naravno kada ju trebam nemogu ju naci. unaprijed hvala na pomoci, a ako nitko nema nikakve ideje probat cu pitati autora

    Vidio sam to više puta ali ne znam sad točno gdje?
    Pokušao sam napravit mali topic search na The Art Wall thread ali nisam uspio naći, pokušaj i ti ako već nisi raditi pretragu pod raznim nazivima, ako ne nađeš tu sliku naći češ dosta drugih ;)

    Alo Pajo što ima down under??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    In no particular order:

    Chuck Sperry
    Dabs and Myla
    EMEK
    Jeff Soto
    John Glomb
    Jordan Buckley
    Kozik/Jermaine
    MARK 5
    Maxx 242
    Munk One
    Roland Tamayo
    Tom Tomorrow


    Evo jebiga kad vas nema nigdje, ni za lijeka da ja postam listu posteraša za Edovu turneju koja kreće sutra ako se ne varam.
    Nema Klausena i Ames-a malo čudno, opet neka nova imena i neki stari old-timeri kao Kozik i Sperry...bit će zanimljivo u svakom slučaju.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: pa ima i ok imena! Trebalo bi biti ok postera... Iako, s njim se nikad ne zna. :)

    Ne javljamo se jer smo u takvoj guzvi na poslu, svatko na svom kontinentu, da nish ne stizemo. :( Imat cu ja valjda sad vise vremena kad budem dokona, (not) "lost in translation" supruga u Sydneyju.

    Kak vama Kanadjanima teku pripreme za put? Karte i hoteli rezervirani?

    I jel' se nabrijavate na InMusic vi koji ste tu? Koliko uopce ljudi ide?
    Mi idemo u Sibenik svakako, ali eto, na nista drugo ne... ;)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Kak vama Kanadjanima teku pripreme za put? Karte i hoteli rezervirani?

    Našao sam jedini let koji postoji, jedini koji mogu koristiti ako letim baš te dane, cijena čista sitnica, samo osam milja kuna...pas im mamicu :twisted: :twisted:
    Drugo nisam ni gledao, to prepuštam domaćinu da obavi, tih par hotela za jednu noć neće biti problem, veći dio puta obavljamo sa autom jedino mislim da ćemo letiti do Vancouvera jer bi vožnja trajala 16 sati :shock: malo previše, kad uzmem avionsku kartu nastavit ćemo sa ostatkom organizacije.


    Razmišlajo sam o reizdanju Vegeta majice, pa ako ima još zainteresiranih javi te se pa da to obavimo zajedno.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ode precjednik i mi svi začkomimo... dakle, precjednik će se brzo vratiti i mislim da mu neće biti drago da nas traži na 83. strani.... ;) nego, kad tko ide na godišnji? pretpostavljam da je većina sljedeći tjedan u zagrebu? osim precjedničkog para, naravno... ja gibam na more s čudovištima, bog mi pomogo! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Hej ljudi, pali smo na 3. stranicu. Ne pamtim to otkad sam se zakačio na vas. :D Preuzimam svoj dio odgovornosti i vraćam nas na prvu stranicu. Vidim da se mnogi spremaju na In Music. Anica i ja još uvijek nismo kupili karte, ali imamo one za The Pogues na Šalati 14. srpnja. Jipi, bit će to povratak u Dublin na par sati.
    Nego, htjedoh s vama podijeliti nešto na što sam skroz slučajno naišao tragajući za ishodištem Edove mržnje (ne znam nijednu primjereniju riječ) prema Celine Dion.
    http://www.homunculus.com/articles/garofalojaneane/garofalocmj980323.html
    Razgovor je vođen prije 13 godina i zanimljivo ga je pročitati s tim vremenskim odmakom. A ima se što za pročitati. I u kvantitativnom i kvalitativnom smislu.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    Iva: Kak vama Kanadjanima teku pripreme za put? Karte i hoteli rezervirani?

    Gordan: Zasad ništa nije kupljeno ni rezervirano. Ne znam kaj čekamo, ali još uvijek čekamo. Uvalili smo se i sad nema povratka. Al' vidite vi kakvi su divljaci ti Kanađani. Porazbijaše pola Vancouvera zbog jedne hokejaške utakmice. Ispada da su naši huligani mila majka prema njihovima, a mi smo kao divljaci.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Alo ekipa, pa di ste, piši te što ima ako ste na praznicima i gdje ste, koje ispite polažete ako ste na faksu, kako je bilo na gay pride-u samo da se piše.

    Sutra idem na koncert Hladnog Piva, baš se veselim i ako je novi album jedva dobio prolaznu ocjenu...ali s obzirom kako je bio dobar prošli album Knjiga žalbe imaju fore i kredita za još 3 loša albuma.
    "Knjiga žalbe" po meni najbolji album ikad sniman od kada je ove države.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Ovo stvarno nije normalno koliko smo postali nijemi. Očekivao sam da će bar netko napisati nešto o In Musicu. Ja bih, ali nisam bio. Jeste vidjeli Eda kod Lettermana? Nekako je na kraju djelovao kao da mu je neugodnjak kaj je tamo, kad je Dave izrekao rečenicu: "Da imam njegov glas, svi bi mi mogli ljubit riticu". :mrgreen:
    Ako niste vidjeli, pogledajte:
    http://youtu.be/857m8CBhxmg
  • _annie__annie_ Posts: 980
    evo, samo malo dižem temu s dna treće stranice i javljam kako sam jučer s balkona pomalo slušala let 3, koji je u prostoru bivše vojarne svirao na nekom bajkerskom susretu i žao mi je što nisam bila tamo. dragi je, naravno, kao i uvijek kad ne treba, sinoć bio na prijenosu :/

    nema nas nešto na netu, pri kraju smo s renoviranjem potkrovlja i uskoro ćemo u našem ogromnom boravku moći organizirati i meet-up :)

    edit: oooo, vidim da smo se ponovili s avatarom - ipak dragi ima vremena za igru ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ojla svima..

    ovih 5 dana mi je jednostavno bilo ludo.. sve neke diplome, festivali, ružiona..
    Moj se InMusic doživljaj uglavnom poklapa sa izvještajima.. Iako ne bih toliko nahvalio Arcade.. Možda sam previše očekivao.. Ili ću morat dočekat solo koncert pa će biti bolje, kao što mi je bio slučaj s Editorskima kad su nakon popodnevnog nastupa na InMusicu prije 2 ljeta došli solo u Aquarius i razvalili.. Ostale koje sam čuo su i Gentleman, Streetsi (doduše, malo zbog Grindermana), Grinderman (razvaljotina), TV (odgledao pola, nisam čuo svoje best stvari), Jami (koji mi je bio dosadnjikav), Elvis Jackson i možda najbolji (što je bedasto reć za ovakav internacionalni festival) Dubioza :)

    @Niko: ja navijam za Vegetu već godinu-dvije, tako da count me in, i za više komada :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    @Niko: ja navijam za Vegetu već godinu-dvije, tako da count me in, i za više komada :)

    Gordan: Zaboravih to napisati u jednoj od proslih poruka. I mi smo za Vegetu, o da, da, da...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    dakle, opšta društvena katatonija... ok... ja nisam bila na koncertima jer nisam imala vremena ali ono što sam čula sa jedne terase blizu jaruna je zvučalo super... njima koji tamo žive baš i nije bilo tako super... :) i tak... inače ništa novoga...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    Happy Birthday Iva!!!!!much love!!!!!! :)
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • pajopajo Posts: 3,292
    Prvo, stvarno mi bed sto se ne javih prije...nazalost ovdje svi rade ko ludi, totalna koncentriranost i profesionalnost...nema tu ekipe s posla, uredskih sala i posalica, kolektivne kave u jedan (koja dodje poslije rucka oko 12), dugih vikenda i ostalih izuma postenih neradnickih naroda...pa eto tako se i ja ukopio u te zapadnjacke spike i nikako ne stigoh se javiti ovoj dragoj skupini istomisljenika...

    Inace, ovdje je prilicno lijepo, grad je ogroman, zemlja jos ogromnija i ima se jako puno toga za vidjet. I supruga mi ovdje vec 3 tjedna skoro, ufurala se u ulogu kucanice slash turista :mrgreen: , a vikendom skupa pokusavamo obilaziti ovdasnje znamenitosti. Ovdje je kao zima, i domaci se kao ful smrzavaju i stalno pricaju kak je vrijeme katastrofa... nama je to malo smijesno jer se zima svodi na to da tu i tamo zapuse vjetar i onda ti je kao malo zima... :D
    Ja lagano svako jutro sa milijardu nas klonova sa losom kavom u rukama i bijelim slusalicama u usima lagano par stanica metroom i malo setnje do posla...sto mi dalo vremena da poslusam malo glazbe pa cu vas standardno zagnjavit sa par brzopoteznih...novi MMJ mi rula za ocekivat, poceo slusat druge albume Black Keysa mimo Brothersa koji me jos uvijek drzi i mogu rec da mi je ovaj Rubber Factory skoro jednako zakon, nadalje napokon sam ubro tog hebenog Bon Ivera kojeg prije bas nisam kuzio i ovaj mi novi album jako lijep...e da i khm, khm, pomalo kuzim zakaj su svi ti pitchforki i ostali preseratorski mediji odvalili na tog hebenog Kanye Westa, mislim ja inace jako cijenim dobar hip-hop i prije samo toga jako puno slusao, dodouse gore navednog ne bas, ali taj famozni ovogodisnji album je fakat dobar...

    Jos uvijek sam jako pissed off sto sam propustio Arcade Fire u rodnom mi gradu, ali se zato jako veselim drugom najdrazem mi bendu ušibeniku...nadam se da cu vas i vidjet mnoštvo tamo, ja slecem 7.8., a 9. palimo southbound...

    A sto se tice naaajdrazeg nam benda, procital jako lijep clanak o istome: http://seattletimes.nwsource.com/html/p ... arl03.html
    mali izvadak o tome kak se ekipa razbacala na neki stari disco hit :mrgreen: :
    Easy Street's Vaughn recalls serving as DJ at Vedder's wedding to Jill McCormick last year in Hawaii.
    Matt Cameron approached and asked Vaughn to play Chic's "Good Times."
    "It's the only way I am going to get Stone on the dance floor," Cameron told him.
    Vaughn found the song and watched something that still makes him smile.
    "Through the haze, I see these five guys, their arms in the air like on the 'Ten' album, just having the time of their lives,"


    Ajde bok, gotov mi radni dan, dosla zenica do mog ureda u North Sydneyu i odosmo sad u laganu setnjicu prek Harbour Bridgea nazad u grad...pozdravljamo vas sve i nadamo se da vas je vecina negdje razasuta po najdrazoj nam obali...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    ...

    olrajt! samo se vi toplo obucite :)

    ja sam ovaj tjedan odradio Skunk Anansie u Aquariusu i The National u Križankama (LJ)... dan za danom..

    Skunk su opet bili predobri... ne mozes ne smijati se od pocetka do kraja, cim Skin isplazi jezik, pokaze one bijele zube i zamase perjem koje nosi na pocetku koncerta :) opet se prosetala publici po rukama i malo si je stejdzdajvala... evo sto je napisala na twitteru:

    "I think Zagreb is my fave new town, what a storming crowd! Thankyou!"

    u Ljubljani se podruzih sa Sid, Vedranom i slovenskim PJ frikicima.. The National su mi bili dobri i nista vise od toga nazalost... Matt je bio malo janpi, pa nije bio 100% in, ali je sve djelovalo nekako simpaticno.. prve rijeci na pocetku koncerta, kad su se pojavili na stageu su bile nesto tipa "hello zagreb" :D toliko o tome koliko je doslo ljudi iz HRV :)

    nakon The Nationala u Berlinu i Ljubljani, konacno vidim koliko su veliki u Zagrebu... onda me ne cudi ni ovo kaj je Skin napisala :)

    mislim da cu Terraneo propustiti jer mi je potreban odmor u nekom malom, udaljenom mjestascu (iako mi jos uvijek duguju npr. Lucky You, Without Permission, a ni Available nisam cuo od Zagreba) :)

    eto, zelim svima toplo ljeto :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Danas sam se eto opet natjerao da pogledam na Given To Fly hoće li se na 8 stranici pojavit naš ZG thread kad on čak na trečoj stranici :shock: :lol::lol::lol: ovdje je zavladala totalna fjaka pa sam se prebacio na porch i provjeravam svaki dan nova izdanja postera za Edovu turneju to mi je ful napeto i zanimljivo, ima svega i svačega; od katastrofalnog smeća do vrlo dobrih postera.

    ovo su mi naj tri do sada
    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/137784
    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/138254
    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/137969

    Napokon sam kupio kartu za Kanadu, cijenu ne smijem ni spominjati nadam se samo da će to biti jako dobra 4 koncerta :lol:;) ostala događanja van Dubrovnika ne smijem ni spominjati ove godine tako da ne vidimo nigdje osim ako ne dođete na odmor u DU :lol:

    Pajo poslušaj i Magic Potion album od TBK ako već nisi on mi je također jedan od najboljih nekako na granici starog i novog zvuka, inaće Rubber Factory je zakon "Stack Shot Billy" najdraža njihova stvar.

    eto pozdrav svima na odmoru i onima koji još rade

    Naravno čekam da se Igor javi da čujemo kako je bilo na Edu, zaboravio sam koji je koncert bio u planu??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.