Pearl Jam in Zagreb!

1667668670672673860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    niko, ge ni jal no!!!! :) baš se netko krasno sjetio... najbolje mi je ono oprosti onome tko nam nameće drugu muziku... :):lol::lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica wrote:
    niko, ge ni jal no!!!! :) baš se netko krasno sjetio... najbolje mi je ono oprosti onome tko nam nameće drugu muziku... :):lol::lol:

    Amet na kraju je ko šlag na kraju :lol::lol:

    Nadam se da će mi ova molitva pomoći u četvrtak jer je prodaja karata za Kanadu odgođena. Jučer standardna drama za PJ20.

    Ja ganjam karte za Saskatoon, Calgary, Edmonton i Vancouver.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Nažalost, nikakve molitve nisu pomogle. 10c sustav ponašao se kao da mu je upravo tolika i cijena. Po tko zna koji put je razočarao, ali sada onako, jebački. Nadam se, iako sumnjam, da je Niko bio bolje sreće, ili bilo tko od vas (za Niku znam pouzdano) koji su pokušavali ubosti bilo koju kartu. Anica je probala i uspjela ući u "Goods", strpati Calgary i Edmonton u košaricu, ali checkout - nula. Uvijek ista priča, zapinjanje na prvom koraku. Anica sada spava, ja sam preuzeo tipkovnicu, radim istovremeno na dva stroja, ali sad se više ne uspijeva ni spojiti na sustav. Ne znam koliko će ljudi biti na tim koncertima iz 10c, ali prema onome što se piše na forumu, čini mi se - vrlo malo. Inače, gađali smo mini turneju Calgary - Edmonton - Vancouver. Zasad će to ostati samo maštarija.
    Neko vrijeme ne želim vidjeti riječi poput connecting, connected, checkout, buy, etc.
    Sva sreća da u hladnjaku ima dovoljno piva i da je Itunes prepun PJ-a. Kad neće da mi dođemo do njih sve do Kanade, nek' praše u Samoboru! :mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Eto, sada su i službeno priznali da su zasrali.
    Sorry our store is temporarily closed please read below.

    We're shutting down the Canada pre-sale due to ticketing system failure. We'll be moving to another temporary system tomorrow to handle the Canada pre-sale for Ten Club. We'll be posting more information on the site tonight regarding how the Canada pre-sale will work and when it will recommence. We will provide everyone at least 2 hours notice on the website and via the social networks before the pre-sale starts again. Stay tuned.

    Više sreće sutra svima kojima je ostalo dovoljno energije da još jednom uđu u ring.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Jedna stvar mi nije jasna:

    Je li isto biti logiran u Goods-ima ili na forumu??
    Jer sinoć nije bilo više od 500 članova na ovoj stranici (na dnu home page od foruma uvijek piše koliko ima članova i gosta itd) pa to je jedan usrani broj koji uopće ne bi trebao biti problem za neki bolji server.
    Zašto se onda događaju ovakve stvari, stvarno ne razumjem nakon što su navodno popravili veliki problem kad je bila PJ20 prodaja, taj dan btw bilo je oko 1600 članova u jednom trenutku.
    Oni se navodno trude i trude pa onda ispričavaju, uvijek ista sranja, pa zar se ne može u 21 st. 2011 g. na taj dan iznajmiti neki jaći bolji server koji može podržati veču masu ljudi...stvarno ne razumljem.

    Uglavnom 4 sata sam sinoć proveo na F5, čak i nisam bio toliko uznemiren zbog sranje, nekako sam se nadao da će ponoviti prodaju što se i dogodilo.
    Danas je nastavak, neka fora preko Ticketmaster-a.

    Inače uspio sam dobiti mail "initial confirmation of your Ten Club ticket purchase for the Saskatoon show"
    Znaći da sam ipak nešto uspio ubosti,sa tom kartom sam uspio obaviti sva 3 koraka samo što me na kraju izbacilo a nisam mogao vidjeti History.
    3 puta sam imao Calgary na step 2 ali ništa.

    Tyler nije uspio ni doći do goods-a, a slao sam mu direktni URL link da se ne gubi na početnoj stranici ali ništa od toga.

    Valjda će danas biti više sreće :roll:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ticketmaster 10c sale je bio šetnaj parkom kako bi se reklo.

    sad imam:
    Saskatoon
    Calgary
    Edmonton

    čeka se za sat vremena Vancouver i onda na spavanje ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Vancouver in 60 seconds, oborio sam svoj osobni rekord u brzini kupnje karata

    Gotov, idem spavat 2 sata ujutro je, 4 karte su u đepu ;)

    Gordane, Anica; nadam se da ste i vi sve obavili
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Evo, svečano objavljujem da ni ovaj put zdrav razum nije prevladao i imamo karte za zadnja tri koncerta :)
    Dragi je bio na rubu odustajanja, a onda se sjetio dobre, stare narodne: "Samo jednom se živi" i nije bilo povratka :)

    Uzeli smo osiguranje uz mogućnost povrata u slučaju odustanka, tek tako, da si umirimo savjest :mrgreen:
  • zagizagi Posts: 414
    svaka cast, cestitam svima koji su uspjeli kupiti karte i dobru zabavu zelim!
    naravno ocekujemo i nekakav izvjestaj :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Bravo ljudi! Massive respect za to kaj ste zabrijali na Kanadu i uspjeli nakon svega ubost karte...

    Niko, nema ti veze broj clanova ulogiranih na forum sa goods sectionom jer su vrlo vjerojatno na razdvojenim serverima, a u svakom slucaju su dva sasvim drugacija i odvojena servisa. Sve je to samo stvar odnosa broja frikova vs. upogonjenih resursa u smislu servera i linka...broj frikova se, jasno je vidljivo, svake godine samo povecava jer je cinjenica da je najdrazi nam bend od 2006. na ovamo jako okrenuo business dio svoje price i otvorio se raznim kanalima marketinga sto je, naravski uz ipak dobre albume :D, dodatno povecalo zanimljivost i potraznju za tim njihovim legendarnim turnejama.
    S druge strane cijeli taj "PJ ili 10C llc." sustav i dalje pokusava sto vise stvari drzati pod kontrolom i tako npr. i dalje sami handlaju prodaju fan club karata iako je jasno da jednostavno nemaju resurse za to. Sto god oni rekli, a drago mi je da barem komuniciraju, ostaje cinjenica da jos uvijek ne uspjevaju rjesit taj problem jer im se jednostavno ne isplati uloziti ozbiljne novce za nesto sto im treba 1-2 godisnje. Razlika se jasno vidi kad su pustili, odnosno platili, Ticketmasteru da im to odradi, sve je proslo bez problema...naravno jer se ta frikin firma iskljucivo time bavi i vjerojatno posjeduje i koristi odjednom na tisuce servera razbacanih diljem svijeta... ;)

    Eto malo me ponijelo jer mi je to sve skupa zanimljivo za pratit, pogotovo kad mogu fino relaksirano pratit sa strane, a ne ludjacki tuci po tipkovnici i trest se da li cu uspjet ubost kartu...moram priznat da mi uopce ne fali taj dio iako ako na kraju zavrsi sa happy endom kao sto je u vasim slucajevima zavrsio sve se to zaboravi... :mrgreen:
    Jako mi je drago da cemo imati predstavnike u Kanadi i nadam se da ce netko od frikova zapalit i za Juznu Ameriku tako da budemo i tamo represented :D Jedino mi je cudno da nitko ne brije na PJ20 :? Ja osobno moram priznat da ikako mozemo ici ove godine da bi ipak brijali na to jer mi se cini da ce cjelokupno iskustvo biti prilicno posebno...

    Eto, jos malo chit-chata, bio sam opet par dana u Beirutu, gradu u kojem semafore zovu "those lights", a prica se da su nedavno poceli uvoditi kazne za brzinu :mrgreen::D , down under palim tek 10.6. i to ipak na 2 mjeseca zasad tako da kao sto sam i naglasio, necete me se rjesit...gospodja mi bila u Varsavi ovaj tjedan i sad moram prestat drobit jer ju moram skupit na aerodromu :mrgreen:

    Aj bok i jos jednom congrats Niko i Gabrovci, jako smo ponosni na vas!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    precjedniče, drago nam je što imamo podršku prve obitelji :D
    da je pj20 bio u drugom terminu, a ne za vrijeme moje frke na poslu i europskog košarkaškog prvenstva, svakako bi bio u kombinaciji. iako ja već dugo brijem na zapadnu obalu, a ni kanada mi nije nezanimljiva, tako da mi ovo uopće nije bed :)
    2 mjeseca će, dakle, ovdje biti anarhija?! ili namjeravaš imenovati sukcesora? ;) prva dama će valjda imati oko na nama...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Hej ljudi, da se i ja oglasim. Zahvaljujem svima na podršci, a skromne priloge primamo na žiro-račun broj 9876543210 u Javorovoj banci :D . Supruga je, više-manje sve napisala. Mene jedino zanima jedna stvar: hoće li ZAGREB REMEMBERS vidjeti Kanadu?
    I još malo glede Ticketmastera. Koji paradoks s ovom turnejom. Ne znam bi li naši dečki bez tih derikoža uspjeli prodati ulaznice onima koji su im najvjerniji. Koliko god da su to "mrski neprijatelji", ne mogu vam opisati koliko je glatko tekla kupovina, a ne ono čekanje satima, F5 gumb mi je već za otpis, i onda još ostaneš bez ičega. Frustracija ogromna, pogotovo ako je bez željenog rezultata. Na Ticketf...masteru mi je za tri koncerta trebalo pet minuta. Znam, uzeli su oni lovu za to, ali tko ne bi dao par dolara više za nekoliko sati, u ponekim slučajevima i dana života više. Nije da ih sad volim, ali moram priznati da su mi postali simpatičniji. Možda mi opet postanu mrski kad saznam koliko su tražili i dobili za tu uslugu.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Alo Pajo ja sam mislio da si ti već down under i ful u poslu pa da se nemaš kad javljat ;)
    Što se tiće PJ20 i Kanade; ja sam morao birati, nekako mi je livada usred ničega logistički prestavljala dosta komplikacija sa kojima se nisam baš htio umarati, gdje, što, s kim, kako i onda da na kraju svih muka budem negdje 100m od bine u rulji od 50 tisuća ljudi, nešto kao u Londonu prošle godine nije mi baš bilo uzbudljivo, možda sam pre star za takve festivalske koncerte, jer ustvari ovo jest festival, tako da ću punih 20 godina veze sa ovim bendom proslaviti u Kanadi i to dvadeseti koncert će mi biti u Calgary-u :P

    Da se vratim opet na 10c/ticketmaster sale
    pitanje;
    Kontam da je Ticketmaster jednostavno master u prodaji karata svaki dan i svugdje a 10c to ima dva puta godišnje pa im se ne isplati ulagati toliko ali zar se taj servis ne može jednostavno iznajmiti na dva dana i riješiti cijeli problem, zar to nije moguće?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    @anica: supruga dolazi na mjesec dana tak da u tom periodu, anarhija all over pj in zg :mrgreen:
    @gordan: naravno da ćete im na svakom od tih koncerata zaljepit transparent u facu, moja preporuka je Alive solo, Mike to fino oduži pa Ed obicno ide s jedne na drugu stranu stagea i snima publiku :mrgreen:
    @niko: mislim da su napokon naučili lekciju, na teži način doduše, i napravili upravo to, unajmili TM da im to odradi...i kak veli Gordan, paradoks da karte najvjernijim fanovima moraš prodavat preko tvrtke protiv koje si se borio baš zbog istih tih fanova, i upravo zato oni žele držati sve što mogu pod svojom kontrolom, ali nažalost to više baš i nije izvedivo
  • siljosiljo Posts: 2,203
    high 5 svima koji su uboli karte i koji idu preko! weeee! :)

    ako ste fleksibilni s datumima putovanja, strpite se malo s avio kartama za slucaj da ipak bude svirka u Seattleu odmah nakon Vancouvera... ;) to doduse zahtjeva mrsku vizu za USA, ali nisu li Gabrovci na meetupu govorili da jos imaju vazecu vizu? mozda sam zabrijao..

    anyway, waka waka! (to navodno znaci "do it") :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    high 5 svima koji su uboli karte i koji idu preko! weeee! :)

    ako ste fleksibilni s datumima putovanja, strpite se malo s avio kartama za slucaj da ipak bude svirka u Seattleu odmah nakon Vancouvera... ;) to doduse zahtjeva mrsku vizu za USA, ali nisu li Gabrovci na meetupu govorili da jos imaju vazecu vizu? mozda sam zabrijao..

    anyway, waka waka! (to navodno znaci "do it") :D

    Gordan: Vize su tu, a mi smo ionako ukalkulirali put iz Vancouvera u "Sveti hram" iz kojeg smo planirali povratak doma. Još nismo kupovali avio-karte, ali gotovo je sigurno da se vraćamo iz Seattlea. Bila bi stvarno šteta ne prevaliti tih 250-ak km i otići do Lukina :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Prvi komentar to jest drugi post je za umrijet od :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

    http://community.pearljam.com/viewtopic ... 4&t=158934
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    Gordan: Vize su tu, a mi smo ionako ukalkulirali put iz Vancouvera u "Sveti hram" iz kojeg smo planirali povratak doma. Još nismo kupovali avio-karte, ali gotovo je sigurno da se vraćamo iz Seattlea. Bila bi stvarno šteta ne prevaliti tih 250-ak km i otići do Lukina :)

    sjednite, 5! :)

    edit: Niko, LOL za komentar na fotku :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: kakav LOL za fotku tj. komentar! :lol:

    Osim toga, pregenijlno mi je da ce biti Rvata u Kanadi, fakat ste se super organizirali i smislili! A kad ovo siroce ugleda banner bude ga sasjeklo valjda! Kaj, nek' vas pozove na stage da vas osisa ako ga uzruja opet vidjet Zg remembers na drugom kraju svijeta, ne? ;):) Brijem da i cak i Gordan dao da ga Ed osisa, kaj ne? :lol:

    Anyway, dogovorimo se za primopredaju bannera, nema frke... ;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    ma i ja bih dala da me ed ošiša :mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Koliko ce se ljudi na Weekendu i kanadskoj turneji pojaviti u ovome:

    http://pjf5.com/store.html

    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • shelashela Posts: 657
    _annie_ wrote:
    Gordan: Koliko ce se ljudi na Weekendu i kanadskoj turneji pojaviti u ovome:

    http://pjf5.com/store.html

    hahaha to bi si svi koji smo to prošli x puta trebal nabavit - ono ko pravi survivors :D

    jooj lagala bi kad bi rekla da vam ne zavidim na pj koncertima po kanadi :D al mi je idrago za vas i zelim vam super provod!! i neki meetap nakon toga ofkors :)

    nego jel i vas stalno ljudi ispituju dal ce to fakat doc PJ u ITD na jesen?? :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    shela wrote:
    nego jel i vas stalno ljudi ispituju dal ce to fakat doc PJ u ITD na jesen?? :)

    Gordan: Ne samo to. Mene su pitali i kad ce pocet prodavat ulaznice. :D Ljudi jos uvijek previse vjeruju novinama i novinarima. :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    Gordan: Koliko ce se ljudi na Weekendu i kanadskoj turneji pojaviti u ovome:

    http://pjf5.com/store.html

    :D:D

    Zakon je majica, mislim da bi je mogao naručiti prije Kanade ;)
    Mislim da sam našao avionsku kartu u agenciji sad mi je samo trebaju držati 15 dana dok ne skupim lovu, frikin ekpensiv!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Mislim da sam našao avionsku kartu u agenciji sad mi je samo trebaju držati 15 dana dok ne skupim lovu, frikin ekpensiv!!

    imas dosta vezanih letova pa je zato skuplje ili? nije ono klasicno od-do, do-od? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    glede avio-karata, bez nekih triper kombinacija cijena je red veličine 6000 po osobi.
    šiljo, imaš ti neke sugestije?
    ja sam čak snimala i polaske iz ljubljane, trsta, venecije, graza... ali ne čini mi se isplativo, ponekad nije ni povoljnije...
    mi čekamo hoće li se nešto dogoditi sa seattleom - idemo svakako, samo je pitanje hoćemo li se zadržati skroz do povratka ili ćemo se spustiti do portlanda pa letjeti od tamo...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    glede avio-karata, bez nekih triper kombinacija cijena je red veličine 6000 po osobi.
    šiljo, imaš ti neke sugestije?
    ja sam čak snimala i polaske iz ljubljane, trsta, venecije, graza... ali ne čini mi se isplativo, ponekad nije ni povoljnije...
    mi čekamo hoće li se nešto dogoditi sa seattleom - idemo svakako, samo je pitanje hoćemo li se zadržati skroz do povratka ili ćemo se spustiti do portlanda pa letjeti od tamo...

    da, najelegantnije je iz zagreba ako se ne zeli izgubiti jos pola dana u svakom smjeru na polaske/dolaske iz drugih gradova...
    ja sam gledao povratnu zagreb-toronto i to bi ispalo oko 5200kn po glavi... za vas nesto vise ako bi spajali dodatne letove po kanadi...
    sto se tice polazaka iz "okolnih" gradova, iz nekog je razloga najjeftinije iz budimpeste... skupi se i 1000+ kn nize cijene...
    dakle, nikakav pametan savjet :)

    jedna stvar koje bi se trebalo pridrzavati: ako je let prekooceanski i/ili PJ related, izbjegavati low cost dionice u odlasku kako se ne bi izvisilo :D:D:D u povratku je tak svejedno jer je mission completed :D

    i da, http://www.amadeus.net mi se cini kao super stranica za traziti letove.. ima jos i http://www.skyscanner.net koja nije losa, ali nisam dugo nista preko nje trazio...

    edit: kad sam isao u Seattle, kupio sam avio kartu preko aviokarte.com.hr ... uspjeli su mi naci kartu ZG-FRA-SEA-SANFRAN-FRA-ZG za manje love od iste kobinacije bez San Francisca (ZG-FRA-SEA-FRA-ZG)... tako da mozda imaju neke alate kojima lakse pretrazuju ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    ako nekog zanima, zloglasni Pičfork i nije bio tako loše raspoložen prema momku sa malom gitarom:
    http://pitchfork.com/reviews/albums/154 ... ele-songs/

    Najjače mi je ovo: "Indeed, in small doses, Ukulele Songs is lovely." :mrgreen:

    Ne znam, mi smo poslušali 2 puta i baš ga više i ne spominjemo nešto...ali istina je i da baš i nemamo vremena za posvetit mu se tako da sam siguran da kad mu damo još koju šansu da bi mogao biti lovely
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Je li netko od vas naručivao Edov materijal preko 10c???
    Vidim da su neki već dobili dvd itd??

    Veselim se puno više dvd a cd ću preslušat kad mi dođe sad mi se ne da skidati, to mi je totalna pegla ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.