Pearl Jam in Zagreb!

1666667669671672860

Comments

  • snihsnih Posts: 1,052
    Zdravo društvo!

    Jel neko uspio poslušati (K)ukulele songs? Kakve su prve impresije?

    Ja preslušao i moram priznati da mi je to pomalo dosadnjikavo.

    Nekako uopće nemam volje preslušavati taj uradak! :( Ali ofkors da će dobiti poštenu priliku! ;)
  • shelashela Posts: 657
    Hojte! ja isto na kraju nisam došla na bundek sorte :/ bila sam malo preumorna jer mi je subota isto na kraju ispala polu-radna. a kak je biloo??
    Jukulele songs sam malo neš slušala i isto tak brijem da ću trebat bit u nekom posebnom raspoloženju za slušat ih u većim količinama ;) al fora su mi. naravno. :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Što je, na kraju nitko nije bio na tom Bundeku :lol:
    Dobio sam link za skidanje ukelele albuma ali mi se uopće ne da, ono malo što sam čuo me nije baš oduševilo tako da mi se ne žuri, kad dođe cd poslušat ćemo ga kako treba.
    ali zato se više veselim Tres Mts. albumu

    off topic
    novi album Hladnog Piva nije ni sjena prošlom, ono je bilo čisto savršenstvo ovaj je solidan ali daleko od genijalnog...šteta.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo ga Ed trkelja o kukuleleu i spominje novi album i tak:
    http://leisureblogs.chicagotribune.com/ ... l-jam.html

    E, a vele glasine za festival Soundgarden, Mudhoney i Strokesi :shock:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Evo ga Ed trkelja o kukuleleu i spominje novi album i tak:
    http://leisureblogs.chicagotribune.com/ ... l-jam.html

    E, a vele glasine za festival Soundgarden, Mudhoney i Strokesi :shock:

    Super je intervju, najdraži dio mi je gdje piše kad je prvi put kupio ukelele....zakon; kupio sam pive i čekao prijatelja :lol::lol:

    uff taj festival :crazy:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Već dvije večeri za redom kisim na youtube, otkrio sam novi bend (naravno preko postera) The Swell Season i baš uživam u laganoj muzici od Glen Hansard i Marketa Irglova i tako kopam malo po njihovom site-u kad ono tip otvara Edove koncerte na US turneji...nisam prije to primjetio ne znam jeste li vi ali u svakom slučaju mislim da je to pravi izbor za openig act od ED-a.
    Blago ti se Igore, pripremi se malo poslušaj ga ako nisi upoznat sa njihovom/njegovom muzikom.

    evo par linkova
    http://www.youtube.com/watch?v=TXoGAJO77M0
    još verzija Low Rising ako ste slučajno preskočili prvu :lol::lol:
    http://www.youtube.com/watch?v=hOy6ZC4u ... ure=fvwrel
    http://www.youtube.com/watch?v=b5KV1Lf2 ... SNjzYlxGF-

    Marine i tebi se ovo mora svidjeti ;)

    ok još par komada...skoro je 2 ujutro, svi spavaju a se ne mogu skinuti sa youtuba, totalno me pomelo ;)
    http://www.youtube.com/watch?v=VLzmBjKU ... re=related
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    A eto i pticice:

    Tweet (gasp) Tweet

    The little birdie fluttered and landed with great force on our picnic blanket.

    "Where have you been and what's with the backpack?" we inquired.

    "I've been so busy making plans, trying to get everything ready for a special weekend. And do you know how hard it is to fly with a pack on my back?" the birdie said.

    "Ah…a special destination weekend perhaps?" we said.

    The little birdie exclaimed, "Well, of course! Have you been living in a valley? Just make sure your memberships are up to date by midnight Sunday (Pacific Time) or you'll be sorry."

    "Ok, little birdie, thank you for the heads-up. We appreciate it. Where are you going next, birdie?" we said.

    "To the great white North!”
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    A eto i pticice:

    Tweet (gasp) Tweet

    The little birdie fluttered and landed with great force on our picnic blanket.

    "Where have you been and what's with the backpack?" we inquired.

    "I've been so busy making plans, trying to get everything ready for a special weekend. And do you know how hard it is to fly with a pack on my back?" the birdie said.

    "Ah…a special destination weekend perhaps?" we said.

    The little birdie exclaimed, "Well, of course! Have you been living in a valley? Just make sure your memberships are up to date by midnight Sunday (Pacific Time) or you'll be sorry."

    "Ok, little birdie, thank you for the heads-up. We appreciate it. Where are you going next, birdie?" we said.

    "To the great white North!”


    Holy crap...is coming :P
    Trza li tko od vas na buy ticket???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    who of you great people ill see at september?????? :D
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    who of you great people ill see at september?????? :D[/quote

    I still hoping even if the chances are small, but if I come I'll bring you a new mug for you since you broke yours ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    I still hoping even if the chances are small, but if I come I'll bring you a new mug for you since you broke yours ;)
    :D
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • masnimasni Posts: 1,657
    6.11. ITD aaaaaaa.. dan nakon u beogradu u SC-u.. naravno, neslužbeno, al vrti se po faceu..

    shit.. a ja nisam ni digitalni ni analogni.. ali ljudi, ITD :))))))
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:

    Nekako mi sve to izgleda izmišljeno, mislim danas je 15.5 a oni bi trebali biti 27.5 biti u Manchester-u na koncertu, znači da se sad pakiraju...no chance :?
    Eddie 16.7 svira u Seattle a 17.7 bi trebao biti u Norveškoj....hahahaha

    Zašto izmišljaju ovakle pizdarije ti novinari :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • zagizagi Posts: 414
    http://www.soundguardian.com/soundguard ... u-%26td?!/

    hh, i meni je danas ovo legica stavila na fejs. prvo sam skoro dobila srcani a onda skontala da nema teorije :lol:
    a dobro, u nadi je spas
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    teatar itd, čovječe! patka novinarska samo takva, ali daj si zamislite da vidite PJ u takvom prostoru! ijuuuuuuu!

    i masni, pa ne možeš ne biti ni analogni ni digitalni! :mrgreen: vidiš da te štrecnulo s ovom viješću, hehehe
    a kak uopće postaš? što nije članstvo vezano uz ovaj forum account?
  • masnimasni Posts: 1,657
    Nije vezano, to smo skuzili i prije...

    Ma dobro, ja sam link vidio sinoc oko 2-3 u sobi u kranjskoj gori i poludio..
    Nisam uopce razmisljao i pregledavao datume i logiku.. osim sto mi je naravno ultra cudan bio prostor..

    U prvu ruku sam jos i sinoc pomislio kako je to previse datuma za tako brzu objavu..
    Kad je bio konc u zgu u 9.-om, kupio sam kartu u 3.mj.. tako da bi to trebalo bit sada, a da ne spominjemo prve datume..
    Nekome se ocito dalo zafrkavat..

    Sorry ekipa, zanijelo me, al kao se reklo, treba se nadat..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hehe, ja sam bio u gradu i vijest procitao na mobu... bez ostalih datuma... bilo mi je cudno pa sam odmah nazvao Niku ako je uz comp da provjeri... dignuo paniku, sorry Niko :D

    na kraju skuzio po datumima da ne moze biti... u prvi mah sam se ponadao da su napravili nenadhebiv posao i uspjeli sloziti turneju koja nije procurila..

    vise srece drugi put... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    pazi sad Slobodna Dalmacija piše o tome...vrhunsko novinarstvo u hrvata :x
    http://www.slobodnadalmacija.hr/Spektak ... fault.aspx
  • pajopajo Posts: 3,292
    Onda, kaj velite drugovi i drugarice: http://www.pj20.com/

    Strokes, QOTSA, Mudhoney...10C paketići sa ograđenim dijelom ispred stagea i sa "Ten Club Park- a shady, grassy area to get away from it all. There will be some refreshments available (some free), 10C bathrooms and an all-around good vibe" :mrgreen:

    Fino to izgleda sve skupa...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Od frendice sam saznala da je RTL (u nekoj mozaičnoj emisiji prije dnevnika) objavio vijest o koncertu 6. studenog u ITD-u :mrgreen:

    A je li netko vidio Jutarnji??? Gibonni je (mislim u petak) izjavio da on i žena ne slušaju istu muziku - ona ne znam što, a on Pearl Jam. A Niko Kranjčar (nedjelja) da sluša ono što mu žena stavi na MP3, a PJ je slušao prije.
    :lol::lol::lol: (majicu u treba poslati Gibonniju)

    Glede PJ20 :( toliko sam se nadala da neće biti taj termin, stvarno ne znam kako bismo to mogli organizirati. Možda ćemo od očaja morati u Kanadu :(
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja definitivno razmišljam više o Kanadi nego o PJ vikendu. Iva je rekla da ne bi imala ništa protiv putovanja u Kanadu sad samo trebam dobiti na lutriji i sve ostalo je lako :lol::lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    A što se tiće line up-a moram priznati da sam totalno razočaran, kakve veze imaju ovi bendovi sa njima :shock:
    Uzbudljivija mi je hladovina u šumici od svih njih zajedno.

    Canada, Canada, Canada !!!!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    A što se tiće line up-a moram priznati da sam totalno razočaran, kakve veze imaju ovi bendovi sa njima :shock:
    Uzbudljivija mi je hladovina u šumici od svih njih zajedno.

    Canada, Canada, Canada !!!!!!

    meni lineup nije los... Strokesi imaju pregrst kredita kod mene jos od prvog albuma, Mudhoney i QOTSA su kickass uzivo..

    ali ionako necu na festival pa mi je svejedno :D

    a sto se tice kanade, dođe mi da zapjevam himnu: O Canada! O Canada!

    ili nesto od Celine? Neil Younga? jos mi je najdraza Alanis :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    alanis :!:
    iako se na spomena kanade rado sjetim kanađana iz south parka :)

    mi već krojimo kombinaciju vancouver-seattle, lagano autom, a onda po mogućnosti neki let za san francisco - to bi bio trip :mrgreen:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    alanis :!:
    iako se na spomena kanade rado sjetim kanađana iz south parka :)

    mi već krojimo kombinaciju vancouver-seattle, lagano autom, a onda po mogućnosti neki let za san francisco - to bi bio trip :mrgreen:

    bravo za kombinaciju... checkirajte kako ide rentanje auta i prelazak granice... isto tako checkirajte da li mozete kopnenim putem uci u USA... znam da glupo zvuci, ali imaju neka cudna pravila za nas iz 3. svijeta... :thumbup:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja isto studiram kartu Kanade, gdje je koji grad itd :D moram malo učiti zemljopis. Festival sam skroz prekrižio jedina nada je uperena u pravcu Kanade.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    A što se tiće line up-a moram priznati da sam totalno razočaran, kakve veze imaju ovi bendovi sa njima :shock:
    Uzbudljivija mi je hladovina u šumici od svih njih zajedno.

    Canada, Canada, Canada !!!!!!

    Da, baš nemaju nikakve. Moram se nasmijati na ovo. :D:mrgreen:

    The Strokes, Queens of the Stone Age, Mudhoney - oni peru po narodnjacima inače pa me čudi da su ih stavili. :D :P

    Sad ozbiljno - meni je baš dobar line up - od mojih top 10 - tri su unutra. ;)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ma ja sam očekivao kako se govorilo da će to biti frendovi s kojima su do sada dijelili bine svirali zajedno, nešto kao Neil Young, MMJ, Ben Harper, BOH, Buzzcocks to su neki koji mi padaju na pamet Slater Kinney itd.
    A da ne govorim Soundgarden...ok Mudhoney ali za druga dva benda mi izgleda kao da se radi o bilo kojem festivalu i da su pozvani samo zato što su bili slobodni ništa drugo. A ostala imena osim Glena i Liam-a su ????
    Ja za taj line up ne bi nigdje putovao ali oni nisu ni bitni jer se radi o PJ festivalu tako da nemoramo raspravljat :lol:;)

    Nego ima li još zainteresiranih za preko bare??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    evo ako se netko želi pomoliti:

    Our Five Fathers
    Who art in Seattle
    Rockin be thy way
    Thy setlist done
    And shall kick bum
    On stage as it has in studio
    Give us this day our daily boots
    And forgive us our other musical tastes
    As we forgive those who force other music upon us

    For thine is the Cameron
    And the Gossard and McCready
    For Vedder is better

    Ament

    Naletio sam na ovo na porch-u, pa da podjelim sa vama ako slučajno ima vjernika ovdje ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.