Pearl Jam in Zagreb!

1665666668670671860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Bravo Viktore na koncertu RW, ja sam isto htio ići ali na kraju jebiga prođe voz, ali zato se mogu pohvaliti davnom koncertu iz 1993 Pink Floyd u Rimu i to dva puta za redom, to je definitivno nešto najljepše što uši i oči mogu vidjeti i doživjeti. Išao bi na hologramski njihov koncert do kraja života ne bi mi smetao play-back :lol:

    Sretan Uskrs svima !!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • zagizagi Posts: 414
    Sretan Uskrs svima (koji ga slave)

    i usput veceras na tv-u Singles!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Sve najbolje svima :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: evo sneak preview (k)ukulele songsa: http://www.amazon.com/Ukulele-Songs-dig ... 036&sr=8-5

    A za meet je onda dogovoren 1.5., Samobor te molimo plemenite Gabrovce samoborske da odrede mjesto i sat nalazenja. ;)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Jučer sam malo preslušao ukulele album i moram priznati da mi malo zvući ko kuku-lele :?

    Can't Keep mi je najdraža :lol::lol: nekako sumljam da ću ga moći slušati 2 ili 3 puta za redom ali nema veze volim ja Ed-a isto kao i prije.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    I mi smo malo poslušali i zaključak je da tu fali instrumenata ili bar pokoja žica...al dobro, the voice je tu, lyricsi bu valjda isto tu, tako da bude se slušalo...

    A ti Viktore, bravo za Kinu...i cimni kad si u ZG pa ćemo vidjet jel nas ima da popijemo taj sokić...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Što onda mislite se naći 1.5.? A ja sam MOŽDA mislila dolaziti u petak 6.5. na neki koncert, Let 3, Jinx i još neki pa ostati do subote.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Što onda mislite se naći 1.5.? A ja sam MOŽDA mislila dolaziti u petak 6.5. na neki koncert, Let 3, Jinx i još neki pa ostati do subote.

    a 7.5. i TBF kao što je prva dama istaknula? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Dakle, vrijeme za izbore :D Imamo dva prijedloga koja stavljam na glasanje. Upisite se ispod datuma (nadnevka) koji vam odgovara za meet-up. Otvorit cu i trecu kategoriju za one koji mogu u oba termina.

    Meet-up 1. svibnja, Samobor i okolica:
    1. Anica
    2. Klara
    3. Gordan

    Meet-up 7. svibnja, Bundek:


    Oni koji mogu sve:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Meet-up 1. svibnja, Samobor i okolica:
    1. Anica
    2. Klara
    3. Gordan
    4. pajo
    5. Iva
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Meet-up 1. svibnja, Samobor i okolica:
    1. Anica
    2. Klara
    3. Gordan
    4. pajo
    5. Iva
    6. juras & the crew

    a bit ću i 7.5. na TBF-u... nadam se... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Meet-up 1. svibnja, Samobor i okolica:
    1. Anica
    2. Klara
    3. Gordan
    4. pajo
    5. Iva
    6. juras & the crew
    7. masni
    8. kostu jos moram pitat

    u biti nam paše bilo koji vikend, onaj iza bi možda bio mrvicu bolji, ali eto, stavit ćemo se na raspolaganje izborniku :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    iako ne mogu sa sigurnošću reći da ću moći doći 1.5., predbilježavam se jer mi svakako više paše od onoga vikenda iza na bundeku. daklem:

    1. Anica
    2. Klara
    3. Gordan
    4. pajo
    5. Iva
    6. juras & the crew
    7. masni
    8. kostu jos moram pitat
    9. elcielo
  • masnimasni Posts: 1,657
    za sve ljubitelje skunk anansiea, ako niste znali, 5.7., terasa aquariusa, 21h, 190kn :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    elcielo wrote:

    1. Anica
    2. Klara
    3. Gordan
    4. pajo
    5. Iva
    6. juras & the crew
    7. masni
    8. kostu jos moram pitat
    9. elcielo

    Gordan: Ok, so Praznik rada it is. Ostaje nam samo izabrati vrijeme: ja bih da je sunčano, ali bojim se da moje želje neće biti uslišane. A glede doba dana, nekako mi se najprikladnijim čini neki poslijepodnevni termin, kad se svi odmorite nakon graha ili sličnih ručkova. Odgovara li okvirno 17.00 ili ima želja za ranijim nalaženjem? Ili ste za jutarnji meet-up? U svakom slučaju, ako je dobro vrijeme prijedlog je birc-pizzerija na kraju šetališta uz Gradnu, popularni Vugrinščak. A ako je loše vrijeme, možemo se smjestiti opet uz potok, u kafiću Gradna. Kraj potonjeg je veliki gradski parking, a kod Vugrinščaka ima nekoliko opcija.
    Javite kaj vam se više sviđa? Ili možda netko ima još nekakav drugi prijedlog?
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    Gordan: Ok, so Praznik rada it is...

    Prognoza veli da bu kiša u nedjelju popodne tako da predlažem da odmah fiksiramo mjesto unutra pa ak slučajno bude sunčano lako se premjestimo van...

    Dakle, 01.05.2011. u 17 sati, kafić Gradna u Samoboru.

    Tko je za...ima netko protiv, suzdržani...OK, jednoglasno prihvaćeno :mrgreen:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Dakle, 01.05.2011. u 17 sati, kafić Gradna u Samoboru.

    1. Anica
    2. Klara
    3. Gordan
    4. pajo
    5. Iva
    6. juras & the crew
    7. masni
    8. kostu jos moram pitat
    9. elcielo
    10. siljo*

    *nisam ziher da cu moci, ali probat cu doci (slucajna rima) ;)

    jel onda u kaficu Gradna ili u pizzeriji na kraju Vugrinscaka? caffe bar Gradna je na drugoj strani Samobora kraj betonke, ne? Vugrinscak je pak od centra ispod starog grada, iza malih bazena.. zbunj :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    jel onda u kaficu Gradna ili u pizzeriji na kraju Vugrinscaka? caffe bar Gradna je na drugoj strani Samobora kraj betonke, ne? Vugrinscak je pak od centra ispod starog grada, iza malih bazena.. zbunj :)

    Ja sam shvatio da je taj Gradna opcija za unutra, a posto se najavljuje kiša...ajde bude nam to Gordan još malo razjasnio...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    siljo wrote:
    jel onda u kaficu Gradna ili u pizzeriji na kraju Vugrinscaka? caffe bar Gradna je na drugoj strani Samobora kraj betonke, ne? Vugrinscak je pak od centra ispod starog grada, iza malih bazena.. zbunj :)

    Ja sam shvatio da je taj Gradna opcija za unutra, a posto se najavljuje kiša...ajde bude nam to Gordan još malo razjasnio...

    Gordan: Gradna je opcija da ne pokisnemo ako je kiša. Glavni trg je na 150 m, oko kafića je gomila parkirnih mjesta, a imamo blizu i drugih opcija ako vam se ova ne svidi. No uz potok je i slovi za rockerski kafić. Dolazak je jednostavan: na ulaz u Samobor prođete Konzum, na drugom semaforu skrenete lijevo i vozite prema centru do spajanja tri ceste i tamo skrenete desno. Tu već možete tražiti parking ili možete cestom preko mostića gdje ćete s lijeve strane naći veliki gradski parking. Gradna je na mostiću. Jasno? Ako nije, vičite.
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    Dolazak je jednostavan: na ulaz u Samobor prođete Konzum, na drugom semaforu skrenete lijevo i vozite prema centru do spajanja tri ceste i tamo skrenete desno. Tu već možete tražiti parking ili možete cestom preko mostića gdje ćete s lijeve strane naći veliki gradski parking. Gradna je na mostiću. Jasno? Ako nije, vičite.

    Sve jasno gazda, vidimo se tamo oko 17 sati!

    Samo da još dodam da bu nam se i Vedran možda pridružio, a Sporiši još nisu sigurni jer su u kaosu sa poslom...

    A di ste vi potatosica, domagoj, jakov, lestes da ne spominjem...a?! :x

    Sid ti se naravno javi kad dodješ idući tjedan pa se vidimo...
  • shelashela Posts: 657
    Hej svi! Meni je malo neka gužva sutra pa vam se ne mogu pridružit. možda neki drugi put. :)
    dobru zabavicu :) 7.5. bi mislim mogla.
  • masnimasni Posts: 1,657
    žao mi je ekipa, ipak ništa od nas dvojice danas.. nedjelja će biti radna :(

    uživajte i pozdravite samobor
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Onda ekipa, kako je bilo na meet up-u?? Koliko vas se skupilo?

    Je li netko od vas već naručivao Tres Mt. cd? Jučer sam napokon stavio i to u košaricu, čini mi se da bi to mogao biti jedan od boljih side project u zadnje vrijeme.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Hej, Niko, skupio nas se respektabilan broj :)
    Prvi par, Ranko, Vedran, Ana Z., Ana J.+family i nas troje domaćih. Bilo skroz zgodno, drago mi je što sam vidjela ekipu :)
    Glede info o Tres Mts., nismo od nikakve koristi...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    _annie_ wrote:
    Hej, Niko, skupio nas se respektabilan broj :)
    Prvi par, Ranko, Vedran, Ana Z., Ana J.+family i nas troje domaćih. Bilo skroz zgodno, drago mi je što sam vidjela ekipu :)
    Glede info o Tres Mts., nismo od nikakve koristi...

    ja slijedeći put dolazim -family... baš se i nisam uspjela napričati kad me ono malo čudovište ometalo... ipak, nadam se da se vidimo opet 07.05. na bundeku! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ok ja nisam izdržao, kad piše Limited Edition vrag odnio zajebanciju tako da sam morao naručiti onaj Songbook Delux i DVD od Ed-a. Uzeo sam obični DVD nemam pojma što je bluray i da li imam takav player za čitanje tako da nisam htio riskirati, vidim sad da svi ameri to naručuju kao dvd ispada iz igre za kusur godina...boh

    Koju verziju vi ostali planirate uzeti??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Ok ja nisam izdržao, kad piše Limited Edition vrag odnio zajebanciju tako da sam morao naručiti onaj Songbook Delux i DVD od Ed-a. Uzeo sam obični DVD nemam pojma što je bluray i da li imam takav player za čitanje tako da nisam htio riskirati, vidim sad da svi ameri to naručuju kao dvd ispada iz igre za kusur godina...boh

    Koju verziju vi ostali planirate uzeti??

    :lol: kak si ti meni smiješan... ne znam zašto se uopće više odupireš svojim nagonima kad te uvijek nadjačaju! :lol::lol:

    nego, tko ide sutra na bundek? uglavnom, ja ću biti tamo pa se nadam da se vidim s kime god! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    he, nisam na kraju bila... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    jurasica wrote:
    he, nisam na kraju bila... :)
    Gordan: Nismo ni mi. Mea culpa, morao sam raditi. Cuo sam da su i Elemental i TBF bili odlicni. True or false? :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    jurasica wrote:
    he, nisam na kraju bila... :)
    Gordan: Nismo ni mi. Mea culpa, morao sam raditi. Cuo sam da su i Elemental i TBF bili odlicni. True or false? :)

    Iva: bome nismo ni mi bili... Ja jucer radila od 7:30 do 20:30h pa nisam na kraju imala vise snage za koncert. :( A zao mi ko' psu, ali fakat nisam mogla. Pitat cu moje Europcane kako je bilo pa vam javim...
Sign In or Register to comment.