Pearl Jam in Zagreb!

1664665667669670860

Comments

  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Sretan rockas najboljem desnom krilu na svijetu... Mr. MMc, na cijoj strani se Hrvati vole okupljati :D , nam danas slavi 45. Tko bi mu dao toliko :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ljudi, jesam ja nešto propustila oko edovog novog albuma?

    znam da izlazi, i znam da će biti ukulele, i znam da će se na njemu naći neke već poznate pjesme, ali jučer slušam neku internetsku radio stanicu, i puste oni studio verziju "longing to belong" i još napišu artist: eddie vedder, album: "all the way".

    kad je najavljeno ime albuma? jesu zabrijali oni ili ja?
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    elcielo wrote:
    ljudi, jesam ja nešto propustila oko edovog novog albuma?

    znam da izlazi, i znam da će biti ukulele, i znam da će se na njemu naći neke već poznate pjesme, ali jučer slušam neku internetsku radio stanicu, i puste oni studio verziju "longing to belong" i još napišu artist: eddie vedder, album: "all the way".

    kad je najavljeno ime albuma? jesu zabrijali oni ili ja?

    ovdje imaš sve...koliko ja znam, ne znam ima li još kakvih izvora i drugih vijesti.
    http://www.pearljam.com/news/new-eddie- ... ing-may-31

    Nadam se da će barem ovaj album biti dostupan nama jadnim Hrvatima :roll: :lol:

    Hey Iva znam da igra nije laka :lol: ja imam više vremena za gubljenje ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    elcielo wrote:
    ljudi, jesam ja nešto propustila oko edovog novog albuma?

    znam da izlazi, i znam da će biti ukulele, i znam da će se na njemu naći neke već poznate pjesme, ali jučer slušam neku internetsku radio stanicu, i puste oni studio verziju "longing to belong" i još napišu artist: eddie vedder, album: "all the way".

    kad je najavljeno ime albuma? jesu zabrijali oni ili ja?

    Gordan: Netko je tu gadno pobrkao loncice, a nisi ti ;) "All the way" je single (jos iz 2008.) posvecen Edovim omiljenim Chicago Cubsima, koji ce "jednog dana otici do kraja", odnosno osvojiti naslov prvaka MLB-a, nada se EV.
    "Longing to Belong" je prvi single s albuma "Ukulele Songs", a kao sto se moze vidjeti iz prilozenog Nikovog posta, "All the way" nije na popisu "Pjesama s tamburicom". :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: e, ekipa, kaj je onda s tom nedjeljom? Bili bi koliko sam skuzila Gabrovci, Jurasi, Zadre i mi Paici - ne budemo bas preplavili Samobor, ali nije ni da nas nema... ;)
    Ak svi i dalje mogu u nedjelju, kogu onda zamoliti domacine Samoborce da predloze mjesto i vrijeme (18h? ili tako nesto)?
    Ako ipak ne, nista onda...vise srece drugi put... ;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Nije da se izvlačim, ali izgleda da me dopalo nedjeljno večernje dežurstvo. Danas ću definitivno znati pa javim. Ako otpadne ovaj vikend (možda je bolje ne forsirati ako će nas se koji drugi skupiti više) kad bi bio dobar sljedeći termin? Meni bi, recimo, odgovarao tek 1.5.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ma nema frke, kad ne ide, ne ide... :) vise srece nam drugi put ;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    Iva: ma nema frke, kad ne ide, ne ide... :) vise srece nam drugi put ;)

    Gordan: Definitivno sam dezuran u nedjelju navecer, tako da za mene nedjeljni meet-up otpada. Sljedeci vikend sam na sluzbenom putu, onda je Uksrs i ostaje nam - praznik rada. Do tada se mozda oglase i decki s mjestom i vremenom "festivala svih festivala" pa cemo imati o cemu pricati. Dakle, moj novi prijedlog je za druzenje je 1.5.
  • shelashela Posts: 657
    Pozdrav svima iz suncanog Berlinaaaa :D jedva cekam Edov jukulele album!!
    U medjuvremenu, ste culi Stingovu kcer kako pjeva? ima super zanimljiv glas i fora stvari, potencijalni sam fen :)http://www.youtube.com/watch?v=0j6VoW6vv9Y
    tschussi :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    shela wrote:
    Pozdrav svima iz suncanog Berlinaaaa :D jedva cekam Edov jukulele album!!
    U medjuvremenu, ste culi Stingovu kcer kako pjeva? ima super zanimljiv glas i fora stvari, potencijalni sam fen :)http://www.youtube.com/watch?v=0j6VoW6vv9Y
    tschussi :)

    Gordan: Ah, Berlin... Pogledao Stingovu kcer. Meni je to, onak, malo preprazno, previse elektronike, a ja sam vise za "analogno" :D . A glas je ful cudan. Kao da joj Sting pjeva back vokal.
  • masnimasni Posts: 1,657
    evo predsjedniče i na ovom kultnom mjestu ti želim sve najbolje :)

    poživio ti nama još sto godin' :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Sve najbolje čestitke Paji za rođendan :clap::clap::clap: :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Hej predsjednice, i Samoborci se pridruzuju cestitkama. :thumbup: Koji je to ono? Je l' 25? :D:mrgreen::D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Koja fjaka i magla nad ovim našim forumom...uhvatit će me depra :o
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Koja fjaka i magla nad ovim našim forumom...uhvatit će me depra :o

    Gordan: Mozda je to zatisje pred buru :mrgreen: Znas ono, kad objave datum i mjesto "Velikog weekenda", pa svi nagrnemo ovdje.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    Gordan: Mozda je to zatisje pred buru :mrgreen: Znas ono, kad objave datum i mjesto "Velikog weekenda", pa svi nagrnemo ovdje.

    bilo bi bolje da svi nagrnemo tamo (na mjesto Velikog Weekenda) ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Mudhoney to tour Canada with Pearl Jam (and do their own gigs) in September. So far: Toronto, Montreal, Vancouver.

    S Mudhoney-evog Twittera.
    Znači kanadska turneja na jesen?
  • masnimasni Posts: 1,657
    ima kakvih novij špekulacija oko inmusica?
    nekako očekujem još koje ime, pa ako netko zna da li se šuška o nečemu.. ili ako se ne smije reći neka samo napiše da se šuška, i to bi me zadovoljilo :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Kao i svaki diktator koji iole drži do svog diktatorskog imidža i ja moram objaviti da napuštam domovinu... :o

    Moja me big fat multinacionalka šalje radit u zemlju down under na jedno cirka 6 mjeseci...da, da, prerano ste se ponadali da ćete me se rješit i da će revolucionarne snage preuzet vlast...e pa neće moći, vratil bum se i ima da mi doček napravite ...po mogućnosti da svira uživo neki "državotvorni" bend, pada mi samo jedno ime napamet :D:mrgreen: Prva dama će me posjećivat, al će ostat based u domovini da pripazi na puk :mrgreen: ...i da mi livestreama sa The Nationala u The Šibeniku i barem malo mi skrati muke neprisustvovanja :cry: ...a o mukama oko AF na InMusicu uopće ne mogu ni prozborit jer stvarno mislim da će taj show bit legen...dary!!!

    U svakom slučaju, htjedoh u principu istaknuti da bih volio uživo se obratit puku prije nego što odem iliti ajmo dogovorit neki meet-up!! Pričalo se nešto o prvom maju, ak ne tad može i vikend iza, ali izvolimo se očitovat i dogovorit...nema iznimaka i opravdanja, zadnjim predsjedničkim dekretom uvodim kao radnu obvezu pojavljivanje na meet-upu!

    Eto, tolko u službenom dijelu, nastavljamo u revijalnom tonu...inače me vrlo živcira ovo sunce vani koje tuče kroz ružne uredske prozore, sviđa mi se novi R.E.M., dosta slušam nove Strokese iako sam na prvu bio tužan sa postotkom Strokes gitara na istome, moram ić slušat nove Foo Fighterse jer je snih reko da su dobri što je veliko iznenađenje, a o Radioheadu ne znam kaj bi reko osim da ih i dalje volim bez obzira na 8 poludobrih polupjesama na ovom novom polualbumu...e da i odlučio sam drukat za Real u šampions ligi jer su mi Mourinho, Ozil i De Maria carevi svemira, a guranje Barce od strane sudaca mi stvarno ide na živce...

    EDIT: btw. sretnih nam 19.999 odgovora na skoro 6 godina stari rumor da bu PJ svirao u Beogradu... ;)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    El presidente svaka čast na down under poslu i neka 6 mjeseci prođe brzo da te first lady ne čeka puno ;) Siguran sam da će biti super iskustvo...što reći nego uživaj sa Foster's pivicom :lol:

    A stvarno bi bio red da se taj meet up sad održi...ajde ekipa buđenje!!!!!!!!!!
    Ja i Ranko smo se jučer našli u Gradu i popili pivicu, uspijeli smo prelistati samo pola ladice postera jer nas Iva više nije mogla čekati :lol::lol: za večeru.

    Ovo sa Real-om se potpuno slažem, dosta mi je Barce kad je suci guraju ja sam isto ful za Mourinho i ekipu kraljeva.

    O novim navedenim albumima ne znam ništa i totalno sam u nezaiteresiranoj fazi otkrivanja istih ;) hoću samo nabaviti novi album od Hladnog Piva :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Vauuu, predsjedniče... i ja bi Down Under... nisam bio već dvije godine... :mrgreen: nisi nam napisao u koju saveznu državu ideš...

    @ pajo & niko: ne postoji klub u povijesti nogometa kojeg su više gurali, koji je živio u većoj zaštiti i imao sva prava, od šugavog Reala. A o tome kako se Barçu gura mogli smo baš lijepo vidjeti jučer. Neka im je taj Kup kralja. MES QUE UN CLUB!

    Meet-up - svakako. :thumbup: :clap:
  • masnimasni Posts: 1,657
    @elcielo: konačno, a? da i tvoje nick dobije punu potporu u nastupu :)
    ako nisi vidjela..
    http://www.muzika.hr/clanak/31237/najav ... tival.aspx


    @pajo i ostali: olićno za posao, svakako sam za meet.. oba ta vikenda početkom 5.-og sam tu, tako da dolazim :)
    ja nisam 100%-tno niti na jednoj strani u španjolskoj, arsenal je moj klub (i da, živcira me kako su izgubili prvenstvno u zadnje 4 tekme), ali mi je drago da je real ovo osvojio, i volio bih da prođe u ligi prvaka i da im u finalu raul zabije hat-trick.. jednostavno me smeta što je svijet zaslijepljen predobrim nogometom što igra barca, a ne vidi se koliko su prljavi i prgavi, pogotovo kad ne vode 2-0 nakon 14.-te min..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    @ pajo:
    - go pajo!
    - ne zaboravi na www.pollstar.com za provjeriti AU koncerte ;)
    - ne zaboravi na bajadere
    - odradi školu surfanja
    - cuvaj se morskih pasa.. i zmija... i klokana.. :)

    @ Niko:
    - ostatak ladice mozemo na jesen
    - massive respect za Ivin rizoto :)
    - i dalje mi nije jasno kakav vam je to "super" pogled sa terase u crno :?: (ok, pao je mrak) :D
    - imate srece sto vam nisam maznuo one stolice ;)

    @ nogomet:
    - bas ga slabo pratim u zadnje vrijeme... ako pogledam neku utakmicu, pogledam radi druzenja... naprijed naši! :D

    @ meetup:
    - dajte datum pa cemo se usvirati

    @gmail.com

    :)

    PS: jel i vama pocelo proljece? meni je... alergija se vratila sa rodama :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ajd fino se to rola za meet-up...znači i 1.5. i 8.5. paše zasad svima što su se oglasili pa onda ajde ostali nek vele pa ćemo se prema tome prilagodit. Što se tiče mjesta, Samobor i dalje zvuči odlično, a naravno slobodno iznesemo i druge ideje...

    A sad na majmune :mrgreen::mrgreen::D

    @gordan: mjesto je Sydney, a za šugavi Real se više manje slažem...ali u principu me naživcirala tekma Barce sa Arsenalom gdje su suci srali, a stvarno nisu trebali...

    @masni: jako dobro primjećena i istaknuta ne toliko razvikana činjenica oko Barce

    @ranko: thanks, ponuda koncerata down under, a pogotovo u sljedećem razdoblju, se svodi na Jamesa Blunta i Kylie Minogue :mrgreen: Btw bio sam prije 2 tjedna dolje, taman lijepo fulao Eda... :x Surf školu već našao, buduće kolege već upoznao sa Bajaderama... ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: kad se već spominju koncerti, da se ja ubacim s malo EU propagande (događaj se zove Ritam Europe i financira ga Delegacija EU u RH pa zato takva kvalifikacija :D), samo FYI, na Bundeku će u subotu 7.5. biti besplatan koncert TBF-a i još ponekih drugih. Od 8h nadalje... ;)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ajajaj, ovo se zove bura nakon zatišja!

    prvo, pajo, super prilika, uživaj dolje!

    drugo, meet-up željno iščekujem, isto oba datuma zasad pašu, i opet drukam za samobor :)

    @masni:
    ne, nisam vidjela, hvala na linku, iako ja sam više fan elciela nego dredga samog, tak da niš od toga.
    kad jednom naprave turneju k'o mercury rev, onda dolazim :mrgreen:

    i zadnje, što se nove muzike tiče, opet moram na sva zvona pohvaliti buffalo tom čiji je novi album "skins" fantastičan.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Hocemo li i njega zvati na meet-up?
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iD32b_iA2uE
  • _annie__annie_ Posts: 980
    aaaa, pajo, baš ti zavidim... kud nisam uletjela u takvu multinacionalku???

    trebali bismo organizirati oproštajku!!!

    muž, mislim da se imamo više šanse sresti u bespućima interneta, nego doma :mrgreen:
    ovaj tip je dobar!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    meni više paše 01.05. :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Par dana neaktivnosti, a ovdje se razvija toliko toga.

    Najprije cestitke presidente-u na poslu dole, divna prilika. A mozda i James Blunt ne ispadne tako los na kraju. :mrgreen:

    A onda dalje. Nazalost, meni ne pase niti jedan vikend za dolazak u Zg, iduci tjedan imam neko obiteljsko prvopricesno dernecenje, a onaj iza toga cu se malo pobrat na otok i gustat uz more i sunce. Par dana nakon toga picim via Shanghai i jos neki kineski gradici kojima ime jos ne znam izgovoriti. Prilika je idealna, spajamo turizam sa mozebitno poslovnom prilikom u blizoj buducnosti. Zadrzavam se nekih mjesec dana, ipak stizem na Arcade Fire, woo hoo. U svakom slucaju se javim par dana prije nego sto se dokotrljam u Zagreb, posto idem po vizu krajem ovog tjedna ili pocetkom iduceg, pa mozemo organizirat neki mini meet uz sok.

    I meni se ti fu fajtersi novi bas ne svidaju. A REM sam vec proglasio albumom godine, al dobro, tesko je tu biti objektivan. Pogotovo kad album krasi opet divna suradnja benda i Patti Smith.

    Pohodio se The Wall u Zagrebu, jedini nacin da se mi mladji priblizimo icemu iz Pink Floyd ostavstine. Tesko je to nazvati koncertom, ali dozivljaj je jedinstven. Mislim da prica oko tog filma nece nikad zastariti, taman i ako ga Watersovi unuci za kojih 50 godina opet odluce reciklirati. A i gospodin RW jos uvijek zna dreknuti, iako je zbog sve sile back vokala i efekata prilicno tesko fokusirati se iskljucivo na njegovu izvedbu.

    Drukam za Man Utd. Barca mi je vec malcice iritantna, a Real mi, kao nekad gorljivom Milanistu, predstavlja trn u oku vec duze vrijeme.
    Death or glory!

Sign In or Register to comment.