Pearl Jam in Zagreb!

1663664666668669860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: svjezi zrak je super ideja, a meni je isto pao na pamet Samobor ;) Mi imamo neki obiteljski rucak, ali u biti smo free od 17h pa mere gdjegod...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    još jedan glas za samobor!
  • grudicegrudice Posts: 211
    Thank you for your order! You will receive another email when your order is
    processed.


    :o :shock: :|:) :P :D:D:D:D

    O jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!

    Hvala vam puno na kolektivnom drzanju palceva - pomoglo je. :D Uboli smo dvije karte u 21:07. Super!

    Idemo nazdravit, ajd Zh!
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! :D
    Evo idemo i mi pit! ;)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    čestitam, grudice! to je odlično! :)

    a sad vas molim za pomoć, ipak ste vi majstori kad treba ubost karte za koncert.

    i mene uhvatila kriza za koncertima, a bome i putovanjima, pa sam odlučila to dvoje skombinirati.

    trebala bih u berlin u 6. mjesecu baš za vrijeme foo fighters+band of horses koncerta, pa rekoh, zašto ne profitirati. :)

    uglavnom karte nemrem više naći na sajtu (dobro nam poznatog) kindl buhne wulheidea pa pretpostavljam da su službeno sold out.

    e sad, kad ukucam karte u gugl, izbaci mi nekoliko stranica s ponudama, ali ja, pravi tutlek, to niš ne kužim. jesu to agencije koje preprodaju karte po većim cijenama?
    uopće ne znam di da tražim.

    jel' me može netko od vas uputiti kako pronaći najjeftinije karte za koncert?
    dobije od mene telefonski prijenos najdražeg FF ili BOH hita :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: provjerili evo i mi, stvarno nema. Prema nasem iskustvu, Ticketmaster bez trepnut stavi jos karata za sold-out koncerte tjedan dana prije koncerta (tako su napravili za Arcade Fire u Londonu), ali za ovo nema uopce na Ticketmasteru. Bilo je doduse na eventim.de, sad nema, a ne znam imaju li i oni tu krasnu praksu kao Ticketmaster da stave malo prije showa jos karata... Drzim fige da imaju...

    Ali cak i da ne nabavis karte, brijem da se tamo u sumi fakat dobro cuje show...nije isto, ali nije ni nista...

    Ali sigurno ces negdje naci karte...ne brini...
  • masnimasni Posts: 1,657
    a i uvijek se ispred šume nađe nešto mrvicu skuplje.. da ne kažem na e bayju gdje je dosta skuplje.. :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    grudice wrote:
    Thank you for your order! You will receive another email when your order is
    processed.


    :o :shock: :|:) :P :D:D:D:D

    O jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!

    Hvala vam puno na kolektivnom drzanju palceva - pomoglo je. :D Uboli smo dvije karte u 21:07. Super!

    Idemo nazdravit, ajd Zh!

    Gordan: Juhuuuu... Tko je uopce sumnjao. :D Nego, ocekujemo jedan iscrpan, multimedijalni izvjestaj s lica mjesta. Zivjeli!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Iva: provjerili evo i mi, stvarno nema...

    hvala na pomoći. eto, sad bar znam da mogu tu i tamo provjeriti eventim.de i ticketmaster.de...

    a i imate pravo, ona šuma je ionako krasna, a soundtrack za neki piknik bi bio savršen. :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pozdrav svima!!!
    prvo: tonka, zakon!!! niko, čestitam!!! i grudicama također!!!

    a 10.4. mi je donekle problematičan jer bih trebala biti u bjelovaru ili vrbovcu (nisam još ziher). jedino možda da, isto kao i pajići, dođem naknadno ;)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    samobor sounds veeery nice, ali mi je datum možda upitan jer je frendici ročkas... možda da i nju i muža dopeljam - on isto ima tatuviranog stickmana (stipe&marina, jel, za one koji ih znaju) pa bi mogli proći... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://4.bp.blogspot.com/-OFK9f76Xj3o/T ... 2BEDIT.JPG

    Možda najbolji poster...so huge !!!
    bravo BK :clap:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: u biti isto kao i onaj EMEK ima samo jedan veliki motiv preko sredine postera (tamo nebo, ovdje val), ali koja razlika! Stvarno sjajan poster!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Poster je mrak, jedino nisam siguran kako ga protumačiti u svjetlu posljednjih događaja u Japanu. :(
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    Gordan: Poster je mrak, jedino nisam siguran kako ga protumačiti u svjetlu posljednjih događaja u Japanu. :(

    Momak koji radi sa mnom jutros kad sam mu pokazao sliku komentirao je: tsunami u Japanu :? ali meni izgleda pozitivno močno pa ne želim u tom smijeru razmišljati ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    ej ekipa, bas me nesto zanima..

    sad si prvi put preslusavam ovaj reissue vs/vitalogy/boston live..

    i zanima je da li je tko naišao na usporedbe s originalima? sjećate se kako je bilo za ten reizdanje, pa su pisali po pjesmama tipa "pojačan bas", "uključena jeka" i takve stvari..

    promjene su naravno minimalne, ali bilo bi cool načulit uši nakon čitanja takve usporedbe :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    ej ekipa, bas me nesto zanima..

    sad si prvi put preslusavam ovaj reissue vs/vitalogy/boston live..

    i zanima je da li je tko naišao na usporedbe s originalima? sjećate se kako je bilo za ten reizdanje, pa su pisali po pjesmama tipa "pojačan bas", "uključena jeka" i takve stvari..

    promjene su naravno minimalne, ali bilo bi cool načulit uši nakon čitanja takve usporedbe :)

    Ja skoro nikad ne obraćam toliko pažnju na takve detalje jer 95% slušanja muzike obavljam dok nešto radim..nažalost davno je to bilo kad sam satima sjedio sa slušalicama na ušima i uživao :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    evo neke od prvih sređenih zidova u novoj kući

    soba za goste i soba za gledanje Lige prvaka :lol:
    P3311641.jpg
    (Sid i Ranko, to je ta bijela lajsna sa vodilicama za mjenjanje postera)

    P3311642.jpg
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: pazi sad ovu ideju - napravis neki on-line katalog postera koje imas uokvirene i onda si fino gosti prije dolaska mogu napraviti odabir postera koje zele u sobi tijekom boravka. :D Pa da vidimo koji peterozvjezdicni hotel ima takvu uslugu! :lol::lol::lol:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Iva: pazi sad ovu ideju - napravis neki on-line katalog postera koje imas uokvirene i onda si fino gosti prije dolaska mogu napraviti odabir postera koje zele u sobi tijekom boravka. :D Pa da vidimo koji peterozvjezdicni hotel ima takvu uslugu! :lol::lol::lol:

    Može ;) na internetu nakon što napraviš rezervaciju dobiješ opciju uredi sam svoju sobu :lol::lol:

    evo još slike trpezarije ili ti ga blagovaona

    P3311639.jpg

    P3311635.jpg
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Sjajno! Kak je Iva tolerantna...jel' ima predvidjena neka prostorija u kojoj nece biti postera? :lol:

    I usput, bas mi je drago vidjeti da se gustate s namjestajem po zeljama...very nice!

    I jos usput, zacudo, ali najljepsi mi je ovaj s Edom. :mrgreen:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Iva: jel' ima predvidjena neka prostorija u kojoj nece biti postera? :lol:

    hmm, prostorija bez postera...kad mene toga nema :lol::lol:
    ok u kupaonici nema postera jer bi ih vlaga uništila ali sve ostale sobe su obilježene, Janina soba jedan poster (ona ga je odabrala) Markova soba 2 ;) čak u wc imam poster Big Lebowski :geek:
    a glavna prestava bi se trebala odvijati u hodniku koji je visok i trebao bi primiti 4 reda po visini i 5 podužini postera ali to kad napravim nove okvire bez paspartua za kojih par mjeseci.

    Iva je ful tolerantna a uz to i ona se malo zabavlja sa time...odabrala je jedan za kuhinju :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: nemrem vjerovat da si cak i Janu slomio! :D A jel' Marko dobio svoju vjevericu?

    Za Ivu imam samo komentirat, sto je zena bez postera u kuhinji. :mrgreen:

    Da nije samo o posterima, sto je meetom? Opet se javljaju samo dezurni krivci, Gabrovci, Jurasica i mi. Ok, ovaj put bu nam dosla i Zadro, ali di su drugi? Pa nije nas uvijek znalo tak malo biti...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    ajme, niko, super izgledaju zidovi!!! :o
    a stolice su mraaaaaak!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    Ja skoro nikad ne obraćam toliko pažnju na takve detalje jer 95% slušanja muzike obavljam dok nešto radim..nažalost davno je to bilo kad sam satima sjedio sa slušalicama na ušima i uživao :(

    E ovo je takva istina. Sjecam se da bi si prije znao sjest, pustit PJ i samo slusat bez bilo kakvih drugih aktivnosti. E to je bila uzivancija, upijas svaku rijec, takt i solazu, razmisljas o lyricsima ili o tome sta je sad to Eddie promumljao nerazumljivo :)
    A sad sam sretan ak nadjem vremena da si tutnem muziku uz posao. Al bit ce bolje...u penziji..da vidis slobodnog vremena :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja ne mogu na meet jer sam u makarskoj next weekend..

    @niko: javim ti se u sri/čet za neko picence :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    ja ne mogu na meet jer sam u makarskoj next weekend..

    @niko: javim ti se u sri/čet za neko picence :)

    i meni visi vikend... ako cu biti free, dokoturam se..

    @niko: javim ti se za 2 tjedna za neko picence :)

    da je tjedan ranije, imali bi mini meetup u DBK :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    masni wrote:
    ja ne mogu na meet jer sam u makarskoj next weekend..

    @niko: javim ti se u sri/čet za neko picence :)

    i meni visi vikend... ako cu biti free, dokoturam se..

    @niko: javim ti se za 2 tjedna za neko picence :)

    da je tjedan ranije, imali bi mini meetup u DBK :)

    hahahaha
    obavezno se javite oba dvoje ;)
    vidimo se
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Dok čekate meet up amo malo zaigrati se set listama:

    Složi naj Ed set listu od ovih pjesama za recimo koncert u Pulskoj Areni ovo ljeto ;):lol:

    Ed managed to get through an impressive 77 different songs which were made up of:
    28 PJ songs
    35 covers
    14 EV originals, including 8 new songs

    14 Guaranteed
    14 Hard Sun w/ EJ Barnes & Cecilia Herbert (Gordon Peterson)
    14 Porch

    13 Elderly Woman
    13 Just Breathe
    13 Rise
    13 Sometimes
    13 The Golden State w/ EJ Barnes (John Doe)

    12 Far Behind
    12 Society (Jerry Hannan)

    11 Unthought Known

    9 Betterman
    9 No Ceiling
    9 The End
    9 Wishlist

    8 Can't Keep
    8 Millworker (James Taylor)

    7 Arc
    7 Rockin' In The Free World w/ EJ Barnes & Cecilia Herbert (Neil Young)
    7 Setting Forth
    7 Tonight You Belong To Me w/ EJ Barnes (Rose/David)

    6 Brain Damage (Pink Floyd)
    6 Lukin
    6 Sleeping By Myself (New Song)
    6 You Can Close Your Eyes w/ EJ Barnes (James Taylor)
    6 You've Got To Hide Your Love Away (Lennon/McCartney)

    5 Better Days (New Song)
    5 I Am Mine
    5 Immortality
    5 Picture In A Frame (Kathleen Brennan/Tom Waits)
    5 Without You (New Song)

    4 Around The Bend
    4 Crazy Mary (Victoria Williams)
    4 Dead Man
    4 Don't Be Shy (Cat Stevens)
    4 Driftin'
    4 I'm Open
    4 Man Of The Hour
    4 Off He Goes
    4 Soon Forget
    4 Throw Your Arms Around Me (Hunters & Collectors)

    3 Girl From The North Country (Bob Dylan)
    3 I Am A Patriot (Steve Van Zandt)
    3 Light Today (New Song)
    3 Long Road
    3 Needle & The Damage Done (Neil Young)
    3 Thumbing My Way
    3 Trouble (Cat Stevens)
    3 Walking The Cow (Daniel Johnston)
    3 You're True (New Song)

    2 Longing To Belong (new song)
    2 Masters Of War (Bob Dylan)
    2 Open All Night (Bruce Springsteen)
    2 Parting Ways
    2 Speed Of Sound

    1 Behind Blue Eyes (Pete Townshend)
    1 Blackbird (Lennon, McCartney)
    1 Broken Heart (New Song)
    1 Forever Young (Bob Dylan)
    1 Gone
    1 Goodbye (New Song)
    1 Growin' Up (Bruce Springsteen)
    1 Hurt (Nine Inch Nails)
    1 I Believe In Miracles (Ramone, Ray)
    1 I Got You (Split Enz)
    1 I Used To Work In Chicago (Vincent)
    1 Last Kiss (Cochran)
    1 Let My Love Open The Door (Pete Townshend)
    1 Light Years
    1 Long May You Run (Neil Young)
    1 My City of Ruins (Bruce Springsteen)
    1 No More
    1 One Country (Midnight Oil)
    1 Santa Cruz
    1 The Kids Are Alright (Pete Townshend)
    1 The Ship Song (Nick Cave)
    1 Untitled
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ajme Niko preteska ti je ta igra! :D Ja evo biram da bude Italian tour, na kojem cemo svi dobit karte za sve koncerte na koje hocemo ici i onda cujemo sve te stvari. ;):D
Sign In or Register to comment.