Pearl Jam in Zagreb!

1662663665667668860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    super su mi nova stvar i spot od R.E.M.-a :)


    hvala na linku, odlična je pjesma! :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    joj, jedan mali oftopičić...

    super su mi nova stvar i spot od R.E.M.-a :)

    http://www.youtube.com/watch?v=ZITh-XIikgI :clap:

    čagica! woohoo! :)

    onaj dio sa vjevericom...umro sam od smijeha :lol:

    dobra je stvar :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    ukulele ili ne, isto bih se trgao za kartu kad bi bilo u blizini :)
    a ti bi šiljo već imao karte i prije nego se ja počnem grabat za iste :)

    a igor bi mogao dobit neki upit na pm pa da se malo poigra dok ispija kavu ujutro :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Evo vratismo se i mi iz Amsterdama. Što reći, osim da nam se u ponedjeljak ujutro baš i nije išlo prema Schipolu. Kad malo bolje razmislim, nevjerojatno je što sve stane u krug promjera 3 km. Koliko kuća, koliko vode, koliko muzeja, restorana, coffee shopova i izloga sa živim lutkama :lol: .

    @masni: duboko podržavam tvoju ideju o tetoviranju, a dobio si već dosta ideja tako da te neću zamarati istima, ako mi ne padne baš nešto jako genijalno napamet :mrgreen: . I mene već neko vrijeme škaklja da bih mogao nešto učiniti po tom pitanju, ali nisam siguran koje mjesto na tijelu bih izabrao. Ako sam dobro skužio, ti si izabrao dlan ili je to bila samo mjera za veličinu?

    @šiljo: gle, tamburica nije loša s vremena na vrijeme, da se s kukuleleom napravit i čitav album, ali nekako si ne mogu, baš kao ni ti, zamislit da slušam cijeli koncert u visokim tonovima (plink-plonk-drlin-di-lin).

    @iva, masni: ma bio bih i ja odmah za odlazak na EV-jev koncert, ali ne mogu si pomoć - one, two, three, four, FIVE (+boom) against ONE... ako je to dilema, uvijek biram FIVE (+boom)

    P. S. E, i uskoro pošaljem linkove na par filmića koje smo snimili na koncertu TBK da malo osjetite kako nam je bilo. Snimano iphoneom pa nije neka kvaliteta, ali dobit će dojam i o koncertu i o dvorani koja je genijalno koncipirana.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Kao što obećah, stižu linkovi za dvije stvari koje sam snimio iphoneom (nije da se hvalim da ga imam, nego čisto da znate zašto je kvaliteta snimke takva kakva je). Krivac za to sam ja, jer sam predložio da fotic (12x zoom, HD snimka) ostavimo u hotelu, jer nam ga neće dopustiti unijeti. Moš' mislit'. Mogao sam unijeti atomsku bombu, samo da je nisam imao u torbi, nego u jakni. Inače, redara na koncertu nije bilo za vidjeti. I zamislite, u tom gradu droge, sexa i alkohola nije se dogodilo nijedno, jedino sranje.
    Napomena: nismo bili baš toliko daleko od stagea koliko se to čini na ovim filmićima.
    Link 1: početak koncerta, Thickfreakness
    http://www.youtube.com/watch?v=9MgZzA1Nph8

    Link 2: malo disko ugođaja, Everlasting Light
    http://www.youtube.com/watch?v=eSu1HvFy3o4

    Uživajte (ako možete).
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Ispričavam se na gomili offtopica. :);) :geek:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hvala na filmićima......very niiiiiiiice ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Bas si me fino bacio u svijet crnih tipki.. i da, dlan je bila samo veličina, a priložna oznaka mjesta je vjerojatno list lijeve noge :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Evo mene s još jednim "TBK in Amsterdam" off-topicom. Iako, možda ovo i nije off-topic s obzirom da se radi o "našem kućnom majstoru". :D Meni je poster mrak, Anica veli da je njoj malo prešaren. A što kažete vi, ostali posteroljupci?
    http://flic.kr/p/9sHdha
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    Gordan: Evo mene s još jednim "TBK in Amsterdam" off-topicom. Iako, možda ovo i nije off-topic s obzirom da se radi o "našem kućnom majstoru". :D Meni je poster mrak, Anica veli da je njoj malo prešaren. A što kažete vi, ostali posteroljupci?
    http://flic.kr/p/9sHdha

    Art Nouveau ključanica kroz koju viri lepršava djevojka sa joint-om u ruci...u Amsterdamu...what more you can ask for :lol: :thumbup:
    Meni je super ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    iksam niku, meni je odlican poster :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Još jedan naknadno pronađeni, a najbolji video uradak s TBK u 'Damu. Posljednji s kojim vas gnjavim, + my heart & hope to die.

    http://www.youtube.com/watch?v=akeUeoQa ... ata_player
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Eddie objavi da dolazi u Europu i nitko se ne javi, pa to je tragedija. Stvarno ste se svi uspavali. :!: :?:
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    _annie_ wrote:
    Gordan: Eddie objavi da dolazi u Europu i nitko se ne javi, pa to je tragedija. Stvarno ste se svi uspavali. :!: :?:
    U koju Europu? Ide opet po Amerci. :evil:
    Super mu je tajming, ja u Australiji, on dodje za mjesec dana. I Ameriku isto kasni...sad sam tu.
    A mislim da je dosao na nas ipak red...Europa. Sam ja corava ili nas zafrkavas? :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    _annie_ wrote:
    Gordan: Eddie objavi da dolazi u Europu i nitko se ne javi, pa to je tragedija. Stvarno ste se svi uspavali. :!: :?:
    U koju Europu? Ide opet po Amerci. :evil:
    Super mu je tajming, ja u Australiji, on dodje za mjesec dana. I Ameriku isto kasni...sad sam tu.
    A mislim da je dosao na nas ipak red...Europa. Sam ja corava ili nas zafrkavas? :D

    Gordan: Ma morao sam napisat nešto da budem siguran da će se neko javit :) Bili smo duboko na drugoj strani ;) A sad isprika za ovu preuranjenu prvoaprilsku šalu s velikom primjese žudnje da i ove godine negdje touramo.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Nemoj nas tako trzati , zamalo me kolpalo :lol:
    17 koncerata u USA, a jebiga mora čovijek promovirati novi album kod kuće a mi ćemo opet čitati set liste i ostalo.
    Nisam siguran da će dolaziti kod nas ove godine...a možda nas opet sve iznenadi i nakon PJ festivala i drugih projekta na kraju godine svrati u Evropu a može i sljedeće godine samo da nas ne preskoći.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    Nama se izgleda poklapaju datumi boravka u USA sa EdVedovim koncertima. O jeee :D Napokon!
    St Louis nam je najblizi pa cemo probati ubosti karte za taj koncert 1. jula. Vec je stomak poceo da radi i s obzirom da smo samo jednom do sada uboli 10C karte nadamo se da cemo ovaj put imati srece. Drzite nam fige.
  • pajopajo Posts: 3,292
    grudice wrote:
    Nama se izgleda poklapaju datumi boravka u USA sa EdVedovim koncertima. O jeee :D Napokon!
    St Louis nam je najblizi pa cemo probati ubosti karte za taj koncert 1. jula. Vec je stomak poceo da radi i s obzirom da smo samo jednom do sada uboli 10C karte nadamo se da cemo ovaj put imati srece. Drzite nam fige.

    Jedna riječ...zakon! Ipak još jedna...fenomenalno! :mrgreen::mrgreen:

    E al taj feeling u stomaku...katastrofa! :evil: :x Već kad čekaš da objave turneju si lagano nervozan i od onog trenutka kad vidiš datume i mjesta kreće pravo živciranje. A dan kad se kupuju karte neću uopće spominjat... :D

    U svakom slučaju, htio sam reći sigurno ćete ubost karte...fino se nacrtat pred komp malo prije starta, ulogirat se, u neki txt file sa strane imat spremne sve podatke za copy/paste i lagani F5 :mrgreen: ...i obavezno napasti preko direktnog linka na tickets unutar Goods sectiona. Jer sjećam se da se prije uvijek rušio homepage i da preko toga nisi mogao doći do goodsa, nego uvijek imat ukucan URL sectiona sa kartama i tamo refreshat...

    Eto, sretno vam bilo...ja ću iskoristiti ono malo predsjedničkog autoriteta što mi ostalo da naredim masovno držanje figa za grude :mrgreen::mrgreen:
  • shelashela Posts: 657
    _annie_ wrote:
    Gordan: Evo mene s još jednim "TBK in Amsterdam" off-topicom. Iako, možda ovo i nije off-topic s obzirom da se radi o "našem kućnom majstoru". :D Meni je poster mrak, Anica veli da je njoj malo prešaren. A što kažete vi, ostali posteroljupci?
    http://flic.kr/p/9sHdha

    meni je ful najs :) i filmići su super tenks! baš mi se već ful ide opet na neki koncertić...da bar ed svrati!! hehe

    grudice sretno! ma sam zasjednite (i kad mislite da više nema šanse) i neš će garant uletit ;)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey Igore unaprijed čestitam na kupljenim kartama i na super koncertu :lol::lol:;)

    Tko je od vas kupio u HR Live on Ten Legs??
    Ovaj moj Dallas Records u Dubrovniku gdje sam naručio LOXL je baš morao bankrotirati i zatvoriti prije nogo što su mi uspijeli isporučiti box :twisted: :twisted: koji shit, sad sam opet na nuli.
    Ima li ga za kupiti u Zg i koliko je kunića???

    Iva, djeca i ja smo napokon uselili u novu kuću :D
    sad samo trebam organizirati i posložiti 50 okvira po kući :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: jeeeee, konačno smo živnuli. :)
    @Grudice: to se zove dobro isplaniran godišnji odmor :) želim vam brzu i stabilnu internet vezu i brze prste
    @shela: TBK su zakon, ali nema tog showa kao što je PJ show. I ja bih opet na neki Tour, i ja bih se znojio pred ekranom čekajući pojavljivanje gumbića "BUY".
    @Dirty Frankk: čestitam na preseljenju :) , poster čeka tvoju naredbu i kreće za Dubrovnik, i još jednom sorry ako sam potaknuo lažnu nadu; cilj je bio plemenit - probuditi nekad najživlji dio PJ foruma :)
    Glede LOXL raspitat ću se kod frenda.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Thanks Gordane!

    ako nekoga zanima pozadina, to jest story oko Newcastle postera evo ga, baš je fora :thumbup:
    viewtopic.php?f=5&t=151264&p=3539129#p3539129
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Iva, djeca i ja smo napokon uselili u novu kuću :D
    sad samo trebam organizirati i posložiti 50 okvira po kući :lol:

    woohoo! bravo! :clap:

    a posteri.. hehe.. slatke brige :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    Iva, djeca i ja smo napokon uselili u novu kuću :D
    sad samo trebam organizirati i posložiti 50 okvira po kući :lol:

    woohoo! bravo! :clap:

    a posteri.. hehe.. slatke brige :)

    Najslađe brige daleko ali nikako ne i lagane. Mjesecima u glavi razrađujem razne šeme, nabavio sam galerijski sustav vodilica na koje će visiti po tri reda postera, ne moram bušiti zidove i mogu mjenjati slike kad budem htio a to mi je najvažnije. Uglavnom ovih dana mi je baš fešta ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Mjesecima u glavi razrađujem razne šeme, nabavio sam galerijski sustav vodilica na koje će visiti po tri reda postera...

    ovo zasluzuje pjesmu... ne znam koju, ali evo zamisli da sam zapjevao od radosti :mrgreen:

    super ideja... i da, rupe u zidovima su anojing...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    uff.. jedva cekam vidit sliku toga..

    @grudice: a jestega potrefili, jaoo, blago si ga vama.. ne brinite se nista za karte, snaga nasih palceva je nemjerljivo jaka :)

    koncertici, koncertici, tko ce ih docekati.. daleko je taj lipanj.. treba nesto ranije piknut, vec se ruke tresu :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    @igor - e pa baš lijepo da se tako stvari poklope... sigurno je junivers tako posložio stvari ( @sid - ne znači da junivers tebe ne voli. hoće da se malo odmoriš... :lol::lol::lol: )
    @niko - jeee majstore... bravo za useljenje te i ja jedva čekam fotku tvojih zidova... samo hrabro

    a ostalima, baš mi falite i rado bih vas vidjela pa da nabacimo neki meet up?!? :) ono, ne... inače, dobila sam majicu od 10C - laganini pušionica... za nositi dok čistim kupaonu... baš je bezizražajna... :roll: kaj ćeš... da su barem najobičnijim velikim slovima napisali ime benda... to bi mi bilo bolje... nema veze, kaj je tu je... viva la pearl jam... he, he... naučila sam tonku da prepozna pearl jam kad svira i da prepozna pročitati kad negdje piše pearl jam... dakle, nije da je dijete naučilo čitati nego samo zna prepoznati tu određenu kombinaciju slova... :lol::lol::lol: baš je smiješna i kak još uzvikne pl džem! :lol::lol::lol: sunce moje malo (pametno)...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja sam isto dobio majicu spavačicu :lol::lol:
    nadam se sam da će sljedeće godine biti bolja...a u stvari gora ne može biti :lol:

    Pj džem....zakon, bravo Tonka :clap:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ja bih cak rekla da Tonka ZNA citati, jedino sto se ne opterecuje s citanjem nebitnog, nego cita samo bitno. ;) Pametnica mala...

    Meet-up bi bio stvarno dobra ideja i evo mi ju podupiremo. Paje nema u Zgb iduci tjedan, ali ako svima bude pasalo tada, budem ga ja zastupala. :) Nek netko nabaci vrijeme i mjesto pa da vidimo kaj kome pase.

    Evo da ja krenem s idejama, mozda moze nedjelja, 10.4. (pajo se tad vraca s puta), u onom bircu u zgradi di Anica i Seler rade, npr. u 18h. Pa sad vi ostali pucajte s idejama, kaj vam pase, a kaj ne...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Way to go Tonkica :D

    @ Dirty Frankk: nista od LOXL-a preko Menarta, kazu da se ne moze naruciti za nase trziste.

    @ Iva: meet-up :thumbup: nisam jedino siguran koliko je Anici i Sheli fora da dolaze "na posao" i u nedjelju. Moramo paziti zbog datuma da nas ne prijave zbog politickog okupljanja :mrgreen: , ali mozda bi tad vec moglo biti dovoljno toplo da se okupimo na svjezem zraku: Jarun? Bundek? Samobor? ;)
Sign In or Register to comment.