Pearl Jam in Zagreb!

1650651653655656860

Comments

  • RijekaRijeka Posts: 801
    viewtopic.php?f=4&t=144006

    opet se nesto sprema. Sounds like Ed solo.
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    http://community.pearljam.com/viewtopic.php?f=4&t=144006

    opet se nesto sprema. Sounds like Ed solo.
    Iva: fala nebumsadreklacemu pa se cini da bu u Australiji, sto je dovoljno daleko da ne pomisljamo na nekakvo ludjastvo... :lol:
  • Ako bude daleko i ne bude turneje bit će uvijek novih postera :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Nekak mi je skroz cudan feeling da opet pricamo o PJ-u jer sam se malo detachao, ali s druge strane mi je feeling i nekak OK, tipa kao kad se vratis doma sa nekog putovanja... :D

    Osim ovog kripticnog i standardno kako-vas-zahebavamo-frikovi-jedni tweeta jos 2 zanimljivosti:
    1. Stone u nekom Brad interviewu usput spominje kak bi PJ sljedece godine se trebao baviti malo i recordingom
    http://www.twofeetthick.com/2010/11/nic ... brad-news/
    2. Press release neke tvrtke koja se bavi ubiranjem para za glazbenike okolo po svijetu usput spominje kak bi sljedece godine trebali re-izaci Vs i Vitalogy
    http://www.kobaltmusic.com/news_press_r ... php?id=181
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja ću ipak vratiti malo mlin na the national:

    http://www.youtube.com/watch?v=RpdadGCiBWA

    :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    ja ću ipak vratiti malo mlin na the national:

    http://www.youtube.com/watch?v=RpdadGCiBWA

    :mrgreen:
    I&M: auuuuuu, kakva lolchina! Ne bi bili mogli ovo napravit bez bocarskih trofeja u pozadini, IMO. Kaj ne?
  • pajopajo Posts: 3,292
    U goodsima prodaju Mystery Vinyl Single, a u bubnju su i stari Xmass singlice pa cak i ona prva iz 1991. Let Me Sleep...izgleda da fakat ciste skladiste :D E i zacudo, shipping je besplatan :o

    https://secure.pearljam.com/store/produ ... g?sku=6287
  • pajo wrote:
    U goodsima prodaju Mystery Vinyl Single, a u bubnju su i stari Xmass singlice pa cak i ona prva iz 1991. Let Me Sleep...izgleda da fakat ciste skladiste :D E i zacudo, shipping je besplatan :o

    https://secure.pearljam.com/store/produ ... g?sku=6287

    a eto nagovorio si me nije mi puno trebalo :D kad sam već propustio torbicu iznenađenja onda ću se veseliti 45ici iznenađenja ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    nešto si razmišljam, moj sretan broj je 4 i nekako me uvijek pratio u životu (i broj 14, ali nema veze) i sad skužim i da mi je redni broj članske iskaznice broj 4... he, to je sve ipak sudbina... :D nego, tko je broj 3?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    jurasica wrote:
    nešto si razmišljam, moj sretan broj je 4 i nekako me uvijek pratio u životu (i broj 14, ali nema veze) i sad skužim i da mi je redni broj članske iskaznice broj 4... he, to je sve ipak sudbina... :D nego, tko je broj 3?

    Brijem da je to moja zakonita! ;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Dobro, kaj oni cekaju s tom objavom :x Valja se pripremat, ako stvarno nesto veliko spremaju. A kaj se vama cini, kaj je od svih nagadjanja najblize istini? Ed solo Down Under ili neka mega-ultra-giga-svjetska turneja svih skupa?
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ja se nadam da ce Juzna Amerika napokon doci na red za svirku.
    Death or glory!

  • _annie__annie_ Posts: 980
    ajaj, južna amerika... u tom slučaju odmah moram početi planirati godišnji :mrgreen:
    nama je dogodine 10. godišnjica braka pa imamo ispriku i za neku ekstravaganciju ;)
    kad me pitaju što spremamo, odgovorim da nije na nama da odlučimo, moramo čekati objave pj-a :ugeek:

    niko, je li voda došla do postera!!!
  • _annie_ wrote:

    niko, je li voda došla do postera!!!

    Kad malo bolje pomislim posteri su u ladici nekih 30 - 40 cm od poda :o:o:o ali vjerovatnost da se voda popene u toj ulici je jako mala ali sve jedno sad si mi dao misliti....možda da pronađem novo skrovište :roll: :ugeek:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Kad malo bolje pomislim posteri su u ladici nekih 30 - 40 cm od poda :o:o:o ali vjerovatnost da se voda popene u toj ulici je jako mala ali sve jedno sad si mi dao misliti....možda da pronađem novo skrovište :roll: :ugeek:
    na tavan s njima :mrgreen:
    mogu ti ih pohraniti kod nas u uredu, 16. kat 8-)
    onda se možeš plašiti samo potresa (navodno bi zgrada trebala izdržati preko 8 po richteru) i nekog scenarija 9/11... i mog muža, koji se nabrijao na postere :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Gosparu dragi, smirilo li se stanje pod Srdjom? Nadam se da ste dovoljno visoko pa da voda nije dosla do vas, odnosno da je samo prosla pokraj vas. Vidio sam kako je jucer izgledao Stradun, strasno. Nadam se da je sve ok i da se voda povukla tamo gdje joj je i mjesto - u more.
  • Je, sve je ok kod nas, nismo imali nikakvih šteta ali bilo je uzbudljivo, žao mi je što nisam bio na Stradunu da zaveslam na nekoj dasci :lol: bila bi super reklama za neki kajak club ili slično.

    Nego htio sam reći da sam dobio mail od Laure iz Wishlist Foundation (nešto pokušavamo sa PJ šalicama) gdje je ona između ostalog napisala; "
    I definitely would like to see a batch of them go down for the soon-to-be-announced tour if that’s something you’re interested in.

    hmm možda se opak radi o nekoj maloj turneji, možda nije sam ed. :?: :?:

    malo kasne sa tim tweetom
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Skroz je cool taj extended dio od nationala.. bas si slusam..

    Mene je na koncertu najvise iznenadila puhacka sekcija.. kad sam vidio te zlatne instrumente na stageu, odmah sam znao da nas ceka.. to sto nas je dockealo, jel :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    mi smo, nakon što nas studijski albumi nisu previše zapalili, slušali neki boonaroo live i to nam se svidjelo. meni su baš ti puhači odlični, iako sam vidjela da je jutarnji u recenziji (čadež?) napisao da bi umanjio doprinos puhača nauštrb klavijatura :?

    btw. što ovi čekaju s objavom??? :ugeek:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    _annie_ wrote:
    mi smo, nakon što nas studijski albumi nisu previše zapalili, slušali neki boonaroo live i to nam se svidjelo. meni su baš ti puhači odlični, iako sam vidjela da je jutarnji u recenziji (čadež?) napisao da bi umanjio doprinos puhača nauštrb klavijatura :?

    btw. što ovi čekaju s objavom??? :ugeek:

    Gordan: Kakav Cadez pobogu?! Pa gdje tebi muz radi :mrgreen: Ali, Dragas, Cadez, sve je to isto :lol:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    _annie_ wrote:
    _annie_ wrote:
    mi smo, nakon što nas studijski albumi nisu previše zapalili, slušali neki boonaroo live i to nam se svidjelo. meni su baš ti puhači odlični, iako sam vidjela da je jutarnji u recenziji (čadež?) napisao da bi umanjio doprinos puhača nauštrb klavijatura :?

    btw. što ovi čekaju s objavom??? :ugeek:

    Gordan: Kakav Cadez pobogu?! Pa gdje tebi muz radi :mrgreen: Ali, Dragas, Cadez, sve je to isto :lol:

    dajte to doma raspravite!!! :lol::lol::lol:

    nego, moram objaviti da ni ja više nisam djevica... :) upravo kupila 2 postera... nadam se da me neće uzeti... :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    _annie_ wrote:
    Gordan: Kakav Cadez pobogu?! Pa gdje tebi muz radi :mrgreen: Ali, Dragas, Cadez, sve je to isto :lol:
    pa kaj ne radi on isto u jutarnjem :?:
    ok, zapravo i znam da je dragaš, ali ovo je bilo pisano pred nadzorni, tako da su mi misli bile podijeljene ;)
    jurasica wrote:
    dajte to doma raspravite!!! :lol::lol::lol:

    nego, moram objaviti da ni ja više nisam djevica... :) upravo kupila 2 postera... nadam se da me neće uzeti... :lol:
    jurasice, slabo ti se mi doma viđamo u zadnje vrijeme :mrgreen:

    a glede postera, moj dragi je krenuo umjereno ali ne znam kako će se sada oduprijeti porivima da nastavi kolekcionirati :ugeek:
    ali, ok, nije da ima puno drugih poroka :mrgreen:
  • _annie_ wrote:

    a glede postera, moj dragi je krenuo umjereno ali ne znam kako će se sada oduprijeti porivima da nastavi kolekcionirati :ugeek:
    ali, ok, nije da ima puno drugih poroka :mrgreen:

    Jedan ali važan porok ;) ne znam što bi bez njega

    A jurasica koje si postere kupila??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    @gordan. baš ti je dobar ovaj tekst o ciboni u današnjem jutarnjem... došlo mi je da i ja odem na slijedeću tekmu... :)

    a kad smo kod tvog kolege dragaša, njegov tekst me potaknuo da odem poslušati tog nekog antonya hagarty i fakat mi je dobar...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    nego, moram objaviti da ni ja više nisam djevica... :) upravo kupila 2 postera... nadam se da me neće uzeti... :lol:

    he he...pa welcome šefica i da zelo bu te ne boj se :D:mrgreen: :twisted:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Jedan ali važan porok ;) ne znam što bi bez njega

    A jurasica koje si postere kupila??

    dublin i veneciju! :) ihaaa!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Jutros sam dobio mail od Brad Klausen-a gdje potvrđuje da je zadnji poster PJ - BridgeSchool potpisan od Ed-a :clap: :crazy: :thumbup: :P :mrgreen:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Jutros sam dobio mail od Brad Klausen-a gdje potvrđuje da je zadnji poster PJ - BridgeSchool potpisan od Ed-a :clap: :crazy: :thumbup: :P :mrgreen:

    :clap::clap::clap::clap::clap:

    Zaaakon!
  • Slučajno sam naletio na ovu Ed-ovu pjesmu...nikad čuo prije :shock:

    http://www.youtube.com/watch?v=BsWAMu7O ... re=related
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    kupio frend s posla ukulele :) pada mi na pamet par pjesama koje bi se dalo naucit za svirat :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.