Pearl Jam in Zagreb!

1647648650652653860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    pretpostavljam da nisu članstvo produžile ili tako nešto.. i meni ističe kroz mjesec-dva..

    već smo zaboravili da se ne može postat ako nisi 10c member :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    masni wrote:
    pretpostavljam da nisu članstvo produžile ili tako nešto.. i meni ističe kroz mjesec-dva..

    već smo zaboravili da se ne može postat ako nisi 10c member :)

    Nije to nego brijem da ne gledaju forum. ;)

    Meni isteklo članstvo prije 4 mjeseca i zaboravio ga produžiti, a svejedno postam. Ha, ha, ha... :D :twisted:
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    masni wrote:
    pretpostavljam da nisu članstvo produžile ili tako nešto.. i meni ističe kroz mjesec-dva..

    već smo zaboravili da se ne može postat ako nisi 10c member :)

    Nije to nego brijem da ne gledaju forum. ;)

    Meni isteklo članstvo prije 4 mjeseca i zaboravio ga produžiti, a svejedno postam. Ha, ha, ha... :D :twisted:

    to je zato kaj daju grace period, al ne produžiš li uskoro ne buš još dugo postal, a ak se to desi onda buš imal problema sa mnom, a to ti ne bi preporučil... :mrgreen::D :twisted:
  • U, bas se veselim koliko ce nas bit na koncertu i prije jos da se nadjemo :))
    Super!
    Nego, grace period je mislim 3 mjeseca :?
    Ja sam nedavno svoj obnovila jer mi je u 8.isteklo...
    Bas citam ovo o Nationalu i Matt-u kako je kupio alarm ko bombu... mogu mislit neugodnosti i smijeha nakon svega prozivljenog taj dan. :lol:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    snih wrote:
    masni wrote:
    pretpostavljam da nisu članstvo produžile ili tako nešto.. i meni ističe kroz mjesec-dva..

    već smo zaboravili da se ne može postat ako nisi 10c member :)

    Nije to nego brijem da ne gledaju forum. ;)

    Meni isteklo članstvo prije 4 mjeseca i zaboravio ga produžiti, a svejedno postam. Ha, ha, ha... :D :twisted:

    to je zato kaj daju grace period, al ne produžiš li uskoro ne buš još dugo postal, a ak se to desi onda buš imal problema sa mnom, a to ti ne bi preporučil... :mrgreen::D :twisted:


    Već su mi prije cca. mjesec dana ukinuli brojček, ali s time se ne zamaram. Mislim da mi neće ukinuti account jer Ljubica prošle godine nije produžila pa ipak još uvijek može postat. ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Eto ti vraga http://www.pearljam.com/news/pearl-jam- ... e-ten-legs

    Kaj vi kazete na ovo...joj ak nisu stavili nista sa ZG koncerta, cut ce nas... :mrgreen:
  • pajo wrote:
    Eto ti vraga http://www.pearljam.com/news/pearl-jam- ... e-ten-legs

    Kaj vi kazete na ovo...joj ak nisu stavili nista sa ZG koncerta, cut ce nas... :mrgreen:


    Mozda se varam, al na prvi pogled mi je ono-- uhm, OK... :?
    Ne znam dal cu narucivat, pricekat cu malo za cd jer vinilku ionako nemam gdje slusat a de luxe je skup u PM :shock:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    Eto ti vraga http://www.pearljam.com/news/pearl-jam- ... e-ten-legs

    Kaj vi kazete na ovo...joj ak nisu stavili nista sa ZG koncerta, cut ce nas... :mrgreen:

    da, morat cemo im u facu nabijat zastave i transparente opet iz prvih redova.. a ja mislio da smo s tom stranicom završili :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    pajo wrote:
    Eto ti vraga http://www.pearljam.com/news/pearl-jam- ... e-ten-legs

    Kaj vi kazete na ovo...joj ak nisu stavili nista sa ZG koncerta, cut ce nas... :mrgreen:

    da, morat cemo im u facu nabijat zastave i transparente opet iz prvih redova.. a ja mislio da smo s tom stranicom završili :)
    Oh, but you are so wrong, mister. 8-) Naravno da nije gotovo! hehe

    Nego, bas mislim malo..uzet cu ako je In Hiding iz Zagreba 8-):lol:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajo wrote:
    Eto ti vraga http://www.pearljam.com/news/pearl-jam- ... e-ten-legs

    Kaj vi kazete na ovo...joj ak nisu stavili nista sa ZG koncerta, cut ce nas... :mrgreen:


    Kakva je spika o delux verziji...znaš li što o tome? Vidio sam samo da se spominje neki box na amazonu ili negdje ali nije ništa ufišal???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Kakva je spika o delux verziji...znaš li što o tome? Vidio sam samo da se spominje neki box na amazonu ili negdje ali nije ništa ufišal???
    pa ovo je ufišal, nije li? - http://store.universal-music.co.uk/rest ... /pearljam/
  • _annie_ wrote:
    Kakva je spika o delux verziji...znaš li što o tome? Vidio sam samo da se spominje neki box na amazonu ili negdje ali nije ništa ufišal???
    pa ovo je ufišal, nije li? - http://store.universal-music.co.uk/rest ... /pearljam/


    Hmm, to mi je već zanimljivije nego samo cd ali pričekat ću sljedeći mjesec za kupnju ovaj sam već presao dozvoljeni limit :roll:
    Inaće moram se požaliti da mi set lista za Live on 10 legs nije nešto, totalno je čudna; Arms Aloft, Public Image su mi dva najlošija covera u cijelom PJ katalogu, In Hiding i Nothing as it seems su mi fora ostalo je random mix, al ok, daj što daš, samo da se nešto događa :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    1. Ljubica
    2. Tomislav
    3. elcielo
    4. Viktor
    5. Iva
    6. Iva
    7. pajo
    8. Niko
    9. shela
    10. masni
    11. Anica
    12. Gordan
    13. potato grill
    14. lestes

    eto i mene. nisam redovito na forumu. imala sam posla oko stručnog pa me nigdje nije bilo (možda su skužili oni sa fejsa ;)) al eto me nazad :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Moze li netko preporuciti neko mjestasce sa famous divnim i ukusnim samoborskim kremsnitama? Sutra sam u tom gradicu nakratko po prvi put, pa eto. :D Inace, live on 10 legs mi i nije nesto prenapet, a i bas ne vidim smisao izdavanja live kompilacije kad izbacuju tonu bootlega. Ali dobro, naci ce svoje mjesto na polici, ali naknadno tek, nije nesto za cim bi odmah pohitao na peglanje u goodsima.
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    1. Ljubica
    2. Tomislav
    3. elcielo
    4. Viktor
    5. Iva
    6. Iva
    7. pajo
    8. Niko
    9. shela
    10. masni
    11. Anica
    12. Gordan
    13. potato grill
    14. lestes
    15. siljo

    Viktor, dođeš na glavni trg u Samoboru... kremšnite imaš u "slastičarni" koja je dijagonalno od drvenih mostica ako stojis na sredini trga... jbg, zaboravih kako se zove... Livadić možda? :?:

    dobar tek... ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    a di ste sad samoborci kad vas čovjek faaaakat treba!!! :) viktore, ja ne znam kak se zovu ali slastičarna izgleda ko neka stara birtijetina... no međutoa, kremšnite su nešto sasvim drugo... i ove moje nisu livadić, mada su i kod njih ok... dakle, glavni trg pa tamo nekoga pitaj! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    zove se "u prolazu".
    livadić je nešto otmjenije uređen, ali kremšnite se jedu "u prolazu". :)
  • Rijeka wrote:
    Moze li netko preporuciti neko mjestasce sa famous divnim i ukusnim samoborskim kremsnitama? Sutra sam u tom gradicu nakratko po prvi put, pa eto. :D Inace, live on 10 legs mi i nije nesto prenapet, a i bas ne vidim smisao izdavanja live kompilacije kad izbacuju tonu bootlega. Ali dobro, naci ce svoje mjesto na polici, ali naknadno tek, nije nesto za cim bi odmah pohitao na peglanje u goodsima.

    Potpuno se slažem za Live, za 20-tu godišnjicu očekivao sam nešto bolje, live kompilacija pored svih bootlega nije ništa posebno ali ovaj box ću uzeti nekom prilikom ne sad.

    Kremšnite mislim da smo jeli ja i Iva u Livadića ali ništa posebno, navodno prave Samoborske kremšnite bi trebale biti zagrijane??? ali to neka nam ekipa iz Samobora potvrdi i objasni ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ja se slazem s oponentima kremsnita kod Livadica. Mi uvijek jedemo te iz socijalisticke slasticarne s druge strane ceste tj. prekoputa Livadica. I uvijek budu tople jer se sve proda isti tren dok tete donesu pa su stalno friske. Jedino ne znam kak se zove mjesto. :(

    E, a kad sam zadnji put bila se ta slasticarna preuredjivala...mozda vise nije socijalisticka...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: ja se slazem s oponentima kremsnita kod Livadica. Mi uvijek jedemo te iz socijalisticke slasticarne s druge strane ceste tj. prekoputa Livadica. I uvijek budu tople jer se sve proda isti tren dok tete donesu pa su stalno friske. Jedino ne znam kak se zove mjesto. :(

    E, a kad sam zadnji put bila se ta slasticarna preuredjivala...mozda vise nije socijalisticka...

    ak se ne varam, to je bila slasticarna sa oriđiđi samoborskim kremsnitama... mislim da je vec par godina zatvorena... prije nekoliko mjeseci je taj prostor izgledao prilicno tuzno sa livadic terase...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    elcielo wrote:
    zove se "u prolazu".
    livadić je nešto otmjenije uređen, ali kremšnite se jedu "u prolazu". :)

    Gordan: Nadam se da je Viktor poslusao ovaj savjet, jer je taj pravi imenom, a sa siljinim koordinatama ne bi trebalo biti problema. No, kad smo vec kod samoborskih kremsnita, ja sam prvi koji ce ih rado zamijeniti za neke druge, recimo one u Vinceku. Naime, nisam ljubitelj toplih i nekompaktnih kremsnita koje ti se razljevaju po tanjuru. No, to je samo stvar ukusa.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    eto, muž pomogao s odgovorom na prava životna pitanja :mrgreen:

    nego, hoće li netko na balaševića?
    mi razmišljamo o tome da idemo u sastavu ''3 generacije'': bake/mame, mi i dite :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    _annie_ wrote:
    eto, muž pomogao s odgovorom na prava životna pitanja :mrgreen:

    nego, hoće li netko na balaševića?
    mi razmišljamo o tome da idemo u sastavu ''3 generacije'': bake/mame, mi i dite :)

    Razmišljamo o tome intenzivno, s time da ga ja baš volim, dok je Ljubica obično u ulozi "support"-a... nismo se još 100% definirali. ;)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Hvala svima na sudjelovanju u kremastoj raspravi. Bas vas je lijepo vidjeti u tolikom broju u tako kratkom vremenskom periodu. :mrgreen: Bijasmo 'U Prolazu' i kako rece Gordan 'Nisam ljubitelj toplih i nekompaktnih kremsnita koje ti se razljevaju po tanjuru. No, to je samo stvar ukusa.' :lol:
    Death or glory!

  • grudicegrudice Posts: 211
    siljo wrote:
    1. Ljubica
    2. Tomislav
    3. elcielo
    4. Viktor
    5. Iva
    6. Iva
    7. pajo
    8. Niko
    9. shela
    10. masni
    11. Anica
    12. Gordan
    13. potato grill
    14. lestes
    15. siljo


    Auu sta vas je, zavidimo vam. Kod nas dolaze tek 1. marta.

    Inace ih nismo nesto previse ni slusali nego smo povuceni vasom pricom (kao i Pajinim lobiranjem na FB-u) prije par mjeseci poceli preslusavati sve sto su uradili. Malo po malo uslo je to u uho i prislo srcu. Sada nam se ovdje povazdan vrte tri black circla: Aligator, Boxer i ovaj zadnji Violetni.


    Bili smo malo odsutni pa da vam cestitamo 20-godisnjicu, ovako retroaktivno. Ne znam sta da kazem za ovaj novi s deset noga - ali kako propustiti nesto "novo" od PJa pa jos na vinylu? Jedina dvojba je da li uzeti LP ili Box. Eci peci pec...
  • masnimasni Posts: 1,657
    2 offtopica od kremsnita cu nabacit:

    jucer je soundgarden bio glazbeni gost na novom conanu, pa mozete poslusati kako je to proslo..

    Black Rain
    http://www.youtube.com/watch?v=UTowi9ogRts

    Crhis Cornell - Imagine
    http://www.youtube.com/watch?v=RPBU4Oyc ... re=related

    drugi off je vezan za balaševića.. naime, karte se više ne mogu kupiti u sustavu eventima, ergo, ili im je sustav pao, il je đole uspio prodat arenu za 1 dan prodaje karata..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    grudice wrote:
    Auu sta vas je, zavidimo vam. Kod nas dolaze tek 1. marta.

    Inace ih nismo nesto previse ni slusali nego smo povuceni vasom pricom (kao i Pajinim lobiranjem na FB-u) prije par mjeseci poceli preslusavati sve sto su uradili. Malo po malo uslo je to u uho i prislo srcu. Sada nam se ovdje povazdan vrte tri black circla: Aligator, Boxer i ovaj zadnji Violetni.

    Opa, bravo legende, pravi fanovi ste postali kad se vinili nabavljaju...e kud je ta Švedska tako daleko pa da se ne možete zaletit do ZG-a malo da nam se pridružite, ali dobro bit će prilike...vi fino ubost karte odmah za taj 1. mart i lagano čekat kao što i mi čekamo već mjesecima... :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    ...e da i nikako da se sjetim proširit listu za nedjelju sa Vedranom koji će nam se pridružit na koncertu i na meetupu ofkors.

    kolko nas je, što veli Niko, ne bi da PJ dolazi :mrgreen::mrgreen:

    1. Ljubica
    2. Tomislav
    3. elcielo
    4. Viktor
    5. Iva
    6. Iva
    7. pajo
    8. Niko
    9. shela
    10. masni
    11. Anica
    12. Gordan
    13. potato grill
    14. lestes
    15. siljo
    16. vedran
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    drugi off je vezan za balaševića.. naime, karte se više ne mogu kupiti u sustavu eventima, ergo, ili im je sustav pao, il je đole uspio prodat arenu za 1 dan prodaje karata..
    kaže gordan da su pustili karte u prodaju u ponoć i da je on oko podneva kupovao - preostalo je bilo još 200-tinjak karata, najjeftinijih, sve je ostalo valjda bilo već rasprodano... i da citiram pajo u i u ovom kontekstu: "ne bi da je pj" :D
    zapravo, u zg su se karte za pj kupovale do zadnjega, di su oni od đoleta :mrgreen:
  • Don't know what any of this shit says but 1300 pages is pretty impressive!
    Miami 92,WPB 2008,Tampa 2008,MSG 2008#1, EV Baltimore 2009 Night#2,EV ATL 2009, Seattle 2009, Jazzfest 2010, WM3 Arkansas 2010,Bridge School 2010
Sign In or Register to comment.