Pearl Jam in Zagreb!

1648649651653654860

Comments

  • arqarq Posts: 8,012
    Don't know what any of this shit says but 1300 pages is pretty impressive!

    you said what i wanted to say for some time now! :lol:
    "The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it"
    Neil deGrasse Tyson

    Why not (V) (°,,,,°) (V) ?
  • Ja nisam na listi jer se nisam upisala, ali dolazim :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    ako nas bar pola bude nosilo pj majice, zbunjivat cemo ljude :)

    reci cemo da je pj predgrupa :?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ja nisam na listi jer se nisam upisala, ali dolazim :)
    ja ću te upisat...jer su liste jednostavno zakon :mrgreen::D

    1. Ljubica
    2. Tomislav
    3. elcielo
    4. Viktor
    5. Iva
    6. Iva
    7. pajo
    8. Niko
    9. shela
    10. masni
    11. Anica
    12. Gordan
    13. potato grill
    14. lestes
    15. siljo
    16. vedran
    17. sid
  • Don't know what any of this shit says but 1300 pages is pretty impressive!

    From 2006 there is some serious shit going on here ;):D

    Pajo, please show the ZG sign :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    A koje PJ majice nosimo? Idemo uniformirani ili samo random koja nam padne pod ruku??

    Ja izgleda idem na Balaševića, jeee baš sam ga se zaželila! jedna frendica je kupovala karte za više nas u stilu ko mi za PJ :) drhtanje pred kompom i to sve :) i sad drami oko pošte i poštanskog sandučića :D micek
  • _annie__annie_ Posts: 980
    shela wrote:
    A koje PJ majice nosimo? Idemo uniformirani ili samo random koja nam padne pod ruku??

    Ja izgleda idem na Balaševića, jeee baš sam ga se zaželila! jedna frendica je kupovala karte za više nas u stilu ko mi za PJ :) drhtanje pred kompom i to sve :) i sad drami oko pošte i poštanskog sandučića :D micek

    Gordan: Ja sam za to da se svi pojavimo u Bajaderama :D Ta je majica ionako bila hit ljeta :mrgreen::D:mrgreen:
    POSTEROLJUPCI! Svratite u Goods i pogledajte ponudu pod "Scratch and Dent". Posteri po 20$, ne placa se shipping, a smjestaju po 3 postera u jednu tubu (znam da to nije najsretnije za postere, ali...). Ja nisam odolio. Sto cu, rekla zena da ju stavim pred gotov cin. :D Man's gotta do what a woman tells him to do :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    17 covjece.. jos je jedna frendica sa mnom, tako da slobodno može i 18.. ajmo do 20 :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ide i sa mnom frend pa nas je onda 19... Super nam je lista, baš smo prava mala sekta... :mrgreen:<3

    1. Ljubica
    2. Tomislav
    3. elcielo
    4. Viktor
    5. Iva
    6. Iva
    7. pajo
    8. Niko
    9. shela
    10. masni
    11. Anica
    12. Gordan
    13. potato grill
    14. lestes
    15. siljo
    16. vedran
    17. sid
    18. frendica
    19. frend
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo friške set-liste od fčera. Naravno ot skupine VIS The National:

    Runaway
    Anyone's Ghost
    Mistaken For Strangers
    Blood Buzz Ohio
    Brainy
    Slow Show
    Squalor Victoria
    Afraid Of Everyone
    Available
    Conversation 16
    Apartment Story
    Sorrow
    Abel
    Daughters Of The Soho Riots
    England
    Fake Empire

    Encore:

    All The Wine
    Mr. November
    Terrible Love
    Vanderlyle Crybaby Geeks
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Encore:

    All The Wine
    Mr. November
    Terrible Love
    Vanderlyle Crybaby Geeks

    Ovaj encore toliko imperijalno rula da je to jednostavno prestrašno! :mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Nastavite li ovako sa širenjem liste, ne znam hoćemo li pronaći dovoljno velik birc koji će nas sve smjestiti. :mrgreen: No, sutra (subota) idem provjeriti kakvo je stanje u Madisonu. Ako tamo nema dovoljno mjesta, pronaći ćemo nešto.
    No, nisam mogao ne pohvalit se. Stigli su braco i seka i imamo prvi triptih :D :
    triptih.jpg

    Anici se baš i ne sviđa što su svi na istom zidu, pa ih dokumentiram na ovom mjestu, jer već sutra će jedan ostati usamljen. :cry: na nekom drugom zidu.
  • _annie_ wrote:
    No, nisam mogao ne pohvalit se. Stigli su braco i seka i imamo prvi triptih :D :
    triptih.jpg

    Anici se baš i ne sviđa što su svi na istom zidu, pa ih dokumentiram na ovom mjestu, jer već sutra će jedan ostati usamljen. :cry: na nekom drugom zidu.

    Super su, ja bi isto radio nove okvire ali nema gdje s njima :( dok se ne preselimo a onda kreće veselje slaganje postera po zidovima :lol:

    hey....vidimo se sutra :wave:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    Hej svi, znači dogovor je sutra u 19 u Madisonu (birc jel?) u Veslačkoj?
    Nisam već dulje bila na Cvjetnom :) Nisam ziher dal ću stić jer imam i neko obiteljsko druženje ranije, ali potrudit ću se. Ak ne vidimo se unutra na konceratu :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Kul, 19h u Madisonu (pravi se kao da zna gdje je to, ali ne smeta mu jer google maps radi svoje :mrgreen: ).

    Nego, jel se zna kad koncert pocinje ili jos bitnije, kad bi cca moglo biti gotovo? Zadnji bus za Rka mi polazi u 01:15 i rado bi stigao na njega, posto u ponedjeljak ujutro moram biti u Ri.
    Death or glory!

  • snihsnih Posts: 1,052
    Kaže organizator slijedeće:

    20:00 ulaz
    21:00 Phosphorescent
    22:00 The National

    I skoro su sve karte prodane - ograničeni broj ulaznica će se sutra moći nabaviti na ulazu! ;)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja neću doći u madison, nažalost, bebač ide spavati oko 9, i tek tada mogu krenuti od kuće. mislila sam da ćemo se dotada ohrabriti mijenjati rutinu, ali nas je prpa. :mrgreen: hehehe

    nadam se da se vidimo nakon koncerta, ili negdje skačući u prvim redovima. :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Sorry sto se nisam ranije javio, jucer mi je bila neka totalna frka s vremenom. Madison jos nije potvrdjen, iako mislim da nece biti problema, pogotovo sad kad vidim da se ekipa osipa. No, ako nam tamo i bude tijesno, u kvartu u krugu od 100 m su jos dva prilicno velika birca, Bubby (nema veze s Dinom Bubicicem) i Ferax (s velikom i otvorenom terasom, za razliku od Madisona koji je pospremio stolove s iste).
    Okupljanje je u svakom slucaju kod Madisona, (Stupnicka ulica za one koji ce koristiti GPS). Parkinga ima svuda uokolo, a kako je nedjelja ne placa se.
    Vidim ose! :mrgreen:
  • RijekaRijeka Posts: 801
    A gledam malo ove nocne tramvaje pa sam zbunjen. Izgleda da cu trcati do kolodvora. :mrgreen:
    Ima li mozda koja dobra dusica da nakon koncerta prolazi kraj autobusnog kolodvora, pa da me baci do tamo kako bi mirno stigao na bus u 01:15?
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    A gledam malo ove nocne tramvaje pa sam zbunjen. Izgleda da cu trcati do kolodvora. :mrgreen:
    Ima li mozda koja dobra dusica da nakon koncerta prolazi kraj autobusnog kolodvora, pa da me baci do tamo kako bi mirno stigao na bus u 01:15?
    E a di ti to gledas :D kaj uopce postoji vozni red ZG tramvaja :mrgreen:

    Nemoj brijat, mi te vozimo na kolodvor, a ak ne stignemo spavas kod nas i ujutro te vozimo na neki bus...ili uostalom mozes odmah odlucit da ces prespavat pa se ne moras mislit hoces stic il ne nego fino cooliras :geek:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Rijeka wrote:
    A gledam malo ove nocne tramvaje pa sam zbunjen. Izgleda da cu trcati do kolodvora. :mrgreen:
    Ima li mozda koja dobra dusica da nakon koncerta prolazi kraj autobusnog kolodvora, pa da me baci do tamo kako bi mirno stigao na bus u 01:15?

    Gordan: Mislim da ce biti vise dobrih dusica, sto je jos vaznije, motoriziranih, tak da ne bus ostal u Zagrebu :mrgreen::D EDIT: Jedino ak nas nacionalci ne pocaste sa set-listom 40+ pjesama, pa koncert zavrse u pola 2 :mrgreen:

    Madison it is! Sve vas ocekujem tamo u 19.00. Sharp! :lol:
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Haha, zakon ste ljudi. Ma ostao bih ja rado u Zg-u, ali se nadam stici na taj bus jer ujutro imam Secret Meeting kod zubara i lijecnicki tako da bih u slucaju nekakvog 'The National wannabe Mansfield 2003 with acoustic preset' eksperimenta :mrgreen: morao otkazati zubara, a to ne zelim bas. Sve za aquafresh osmijeh! :D

    Inace, molim lijepo, vas domaci gradski prijevoznik ima sasvim posteno i pristojno slozen i objavljen raspored prometovanja, kako dnevnog, tako i nocnog.

    http://www.zet.hr/tramvaj.aspx
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Setilsta od jucer iz Poljske...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Haha, zakon ste ljudi. Ma ostao bih ja rado u Zg-u, ali se nadam stici na taj bus...
    OK u svakom slucaju imas backup rjesenj ak ne stignemo na bus...
  • Ja isto imam mjesta u stanu i jos ne znam dal cu na isti bus za doma ko i VIktor ili cu prespavat pa ujutro doma..nekako bih radije odmah zapicila, jer sutra se radi itd... Ajde vidimo se uskoro, valjda cemo vas nac :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    Setilsta od jucer iz Poljske...

    Gordan: Nesto mi poznata ta lista, kao da su je odsvirali i par dana prije, sa sitnim preinakama. Znaci i mi mozemo ocekivati nesto jako, jako slicno.
    @Niko: Ako nista drugo, opener nece bit' Sometimes :D Ili bi mozda ipak mijenjao Sometimes za Runaway :mrgreen:
  • _annie_ wrote:
    pajo wrote:
    Setilsta od jucer iz Poljske...

    Gordan: Nesto mi poznata ta lista, kao da su je odsvirali i par dana prije, sa sitnim preinakama. Znaci i mi mozemo ocekivati nesto jako, jako slicno.
    @Niko: Ako nista drugo, opener nece bit' Sometimes :D Ili bi mozda ipak mijenjao Sometimes za Runaway :mrgreen:


    :lol::lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    bilo bi ludo da otvore sa sometimes :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    Ajme nebi imala niš protiv gorenavedene setliste :D
    Tenks na potvrdama o lokacijama i vidimo se večeras u svakom slučaju ;) jupi!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    bilo bi ludo da otvore sa sometimes :)

    :lol::lol::lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.