Pearl Jam in Zagreb!

1652653655657658860

Comments

  • Bez brige, sve ce se uokviriti pomalo. Prva dva iz 2006. vec nekoliko mjeseci cekaju mjesto na zidu... Prvi ce, naravno, Zagreb ici gore :) Sve poslikam kad bude...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    eto nesto frisko. staro, ali ipak frisko. i mocno!

    http://www.youtube.com/watch?v=uNWVx64u7x4
    Death or glory!

  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    ja cu si za bozic definitivno pokloniti uokviravanje postera iz irske.. pa te kontaktiram za tetu iz samobora ;)
    imamo više zainteresiranih za tetu okvirdžiju :mrgreen: pa bi stvarno možda bilo najbolje da složimo mali meetup u samoboru :D
    imamo svoj omiljeni kafić i fora pivnicu sa skoro 200 pivica, za one koji to vole :)
    a onda možemo mi sve skupa dostaviti u zagreb, da budemo ekonomični ;)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    jurasica wrote:
    nego, jeste možda letili wizz airom?
    iva: Jesmo. I bilo sve ok, iako su se navodno i oni u zadnje vrijeme obezobrazili. Ali nama proslo sve ok.

    ma mislim da ste bili u istom avionu s mojom sestričnom koja je bila u londonu na predstavi/musiclu chicago... ni ona nije normalna... :) a kaj je super interesantno, bila je i u isto vrijeme u NY kad ste i vi bili prije 2 godine... :) samo ona, seljo beljo, ne sluša najbolju grupu na svijetu... nema tako rafiniran ukus... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    a i ja bum si išla uokviriti postere kod tete u samoboru... samo da mi stignu... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Rijeka wrote:
    eto nesto frisko. staro, ali ipak frisko. i mocno!

    http://www.youtube.com/watch?v=uNWVx64u7x4

    Gordan: E, ako proizvođači kablova za ovaj koncert nisu ovo iskoristili za marketing, onda su stvarno netalentirani :mrgreen::D A i ovaj naš alpinist/slobodni penjač stvarno nije normalan. Podsjetilo me sve to na Zagreb. Ima nekaj u tom Porchu kaj čovjeka tjera na penjanje, zar ne? :D
  • _annie_ wrote:
    Rijeka wrote:
    eto nesto frisko. staro, ali ipak frisko. i mocno!

    http://www.youtube.com/watch?v=uNWVx64u7x4

    Gordan: E, ako proizvođači kablova za ovaj koncert nisu ovo iskoristili za marketing, onda su stvarno netalentirani :mrgreen::D A i ovaj naš alpinist/slobodni penjač stvarno nije normalan. Podsjetilo me sve to na Zagreb. Ima nekaj u tom Porchu kaj čovjeka tjera na penjanje, zar ne? :D

    a ako ne sviraju porch on ce nac neku drugu pjesmu za penjanje

    http://www.youtube.com/watch?v=kVxV1ZhPZk8
  • masnimasni Posts: 1,657
    covjece pogledas filmek iz 92, pa 98, i na kraju 08.. kakva promjena :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • grudicegrudice Posts: 211
    Vjerovatno vec znate ali rekoh da se ne promasi:
    viewtopic.php?f=4&t=144849
  • Super komentar na koncert, dođe mi da i ja počnem slušati AF ;)
    :lol:
    Kako to mislis??? Jos ih ne slusas???
    NIKO!!! Odmah to promijeni, pocni, i odi na koncert cim budu u blizini. Ja ludim sto ih moram cekat do sljedece turneje AKO ih budem imala prilike vidjeti.

    Opet sam danas probao ih slušati, stavio play listu na youtube, slušao pola sata i glava me zabolila...ok možda sam bio umoran :lol: ali sve jedno kroz jedno uho uđe a krioz drugo iziđe :o

    ...ali trudim se :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Super komentar na koncert, dođe mi da i ja počnem slušati AF ;)
    :lol:
    Kako to mislis??? Jos ih ne slusas???
    NIKO!!! Odmah to promijeni, pocni, i odi na koncert cim budu u blizini. Ja ludim sto ih moram cekat do sljedece turneje AKO ih budem imala prilike vidjeti.

    Opet sam danas probao ih slušati, stavio play listu na youtube, slušao pola sata i glava me zabolila...ok možda sam bio umoran :lol: ali sve jedno kroz jedno uho uđe a krioz drugo iziđe :o

    ...ali trudim se :lol:
    Za sve postoji pravo vrijeme, tako i za AF. Vjerujem da ti treba vremena da ti sjednu, al to ne mozes forsirat...to se samo desi. Isto tako je jako dobro vidjet ih uzivo. Nakon toga mislim da malo tko moze ostat ne-fan i ravnodusan. Ja pokusavam konvertirat svoju frendicu koja je inace jako velik music lover i zbilja slusa saroliku muziku, a isto tako kaze da ih ne moze doma slusat. Odlicni su live (ko i na albumima meni), tako da svirka uzivo moze puno toga promijeniti...
    A sad...neke info sto sam cula je da dolaze na inMusic u ZG. Ako j to istina, onda bi nam svima bili VRLO blizu, i eto i tebi prilike, Niko, da ih pogledas/poslusas. :)
    Ne znam dal sam vam rekla, al u Minhenu na AF je bio-ni manje ni vise nego-Mile Kekin sa zenom i nekom ekipom svojom iz ZG-a. Ta frendica, jedna mala zenskica od njih, rekla mi je da ce doc na InMusic...Bumo vidli.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    izgleda da nije dovoljno rano da pocnemo spekulirati o inmusicu :)

    prosle godine su nam se poklopili datumi s irskom, nadam se da ce ove godine momci odlucit doc u europu u nekom drugom terminu, hehe :) jel previse vec trazit 5. put da dodju u 6 godina? :D

    ali arcade fire na inmusicu.. taman pašu tamo.. soad i sick of it all su objavili da se ponovo okupljaju i vec su potvrdili rock im park/ring i novarock.. a zna se da kad bendići zapice po ljetnim festivalima, onda zapice svugdje :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    grudice wrote:
    Vjerovatno vec znate ali rekoh da se ne promasi:
    viewtopic.php?f=4&t=144849
    Iva: e, hvala Igore. Nismo uopce to vidjeli i ne bismo se stigli ukljuciti da nisi to ovdje postao. Tenks!

    A jeste vidjeli kakav nered nas Niko radi po Porchu: http://forums.pearljam.com/viewtopic.php?f=4&t=143856 :mrgreen:
  • Niko, care! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    niko, pa daj ne zajebavaj... i ja hoću kupiti barem 6 šalica... prodaješ ih tamo po bijelom svijetu a mi u domovini - štanga! ajde, izmisli nešto!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    niko, pa daj ne zajebavaj... i ja hoću kupiti barem 6 šalica... prodaješ ih tamo po bijelom svijetu a mi u domovini - štanga! ajde, izmisli nešto!
    Da, reci mu malo.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ajd ne zahebavajte covjeka jer salice ne prodaje, nego ih dijeli, jednako kao sto ih je dijelio i nama, prije nego ostalima...a i kod nas se je trebalo hrpa vremena cak i da se organizira dijeljenje tak da fakat ne bi smjeli prigovarat...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    edited December 2010
    jurasica wrote:
    niko, pa daj ne zajebavaj... i ja hoću kupiti barem 6 šalica... prodaješ ih tamo po bijelom svijetu a mi u domovini - štanga! ajde, izmisli nešto!
    [quote=
    Da, reci mu malo.[/quote]

    :lol::lol::mrgreen:
    Ma nije ovo trebalo tako ispasti, mislio sam da napravimo 20 komada, pokloniti i sve ok, kad ono totalna pomutnja oko šalica, ima ih preko 100 na listi ali napravili smo "samo" 70 komada ostali su na listi čekanja.
    Nego sad je totalni shit oko slana paketa, više me to ubija nego 100 šalica.
    Pokušao sam napraviti da sve ide preko Wishlist Foundation da ljudi doniraju lovu njima i za uzvrat dobiju šalice ali ne smiju raditi zbog PJ copyright-a tako da sad kemijam kako da se to pošalje jer naravno oni moraju platiti poštarinu, šalice su free.
    Post edited by Dirty Frankk on
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    niko, jesi se uvalio :mrgreen:
    svaka čast na velikodušnosti :D

    kako ne postoji za poštu nešto kao ''collect call'' kod poziva :mrgreen: :?:
    malo je valjda prevelik rizik za operatere da ne plati ni jedna strana...
    smislit ćete valjda nešto, držim fige...

    ima netko da putuje preko bare? tamo se ionako ide praznih kofera, a vraća punih :mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Niko & Iva (ne znam kakve je metode upotrijebio da te uspio nagovoriti na ovo :D ), vec sad ste mnogima uljepsali dane. Kao sto je tamo netko napisao: "Bozic ce im bit onda kad im stignu salice".
    Nego, glede shippinga i placanja: jesi li razmisljao to napraviti preko paypala. Anica se bolje kuzi u to, ali mislim da je izvedivo da ti svi uplate lovu na racun, a ti onda s tog racuna platis troskove shipinga.
    Jos jednom:
    :clap: :thumbup: :clap: :thumbup: :clap: :thumbup: :clap: :thumbup: :clap: :thumbup: :clap:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    carevi i carice, niko i iva, ja se ispričavam što je ovo ispalo malo na naglo... ima precjednik pravo, ali opet, svi smo mi ljudi sa svojim manama i vrlinama, pa ću ja i dalje navijati da ih ti baciš u ilegalnu prodaju kako bih si ja mogla uljepšati kuhinjske ormariće i ispijanje čajeva i kavica napraviti još ugodnijima.... eto, onako od srca... :D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    _annie_ wrote:
    Nego, glede shippinga i placanja: jesi li razmisljao to napraviti preko paypala. Anica se bolje kuzi u to, ali mislim da je izvedivo da ti svi uplate lovu na racun, a ti onda s tog racuna platis troskove shipinga.
    mislim da se i niko odlično kuži u to - dovoljno da zna da, kao jadni, mali hrvati, ne možemo primati plaćanja putem paypala :(
    prva navijam za promjenu tog glupog pravila, ali uzalud mi trud...
  • Nisam ni ja mislio da će Iva pristati raditi toliko puno šalica :o ali eto još jedan dokaz koliko ona podržava ovo PJ ludilo, ženica za 5 :lol:

    Ništa od PayPal-a, to i jest cijeli problem jer kod Hrvata samo možeš poslati lovu a ne i primiti, totalni shit :twisted: možda će se ova situacija promjeniti tek sljedeće godine.
    A da stvar bude još bolja trenutno se ništa ne može poslati u USA poštom, ne primaju pakete koji su teži od 450grama tako da mora biti neki courier servis tipa UPS, DHL i sl.
    Uglavnom totalni nered...
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasica wrote:
    carevi i carice, niko i iva, ja se ispričavam što je ovo ispalo malo na naglo... ima precjednik pravo, ali opet, svi smo mi ljudi sa svojim manama i vrlinama, pa ću ja i dalje navijati da ih ti baciš u ilegalnu prodaju kako bih si ja mogla uljepšati kuhinjske ormariće i ispijanje čajeva i kavica napraviti još ugodnijima.... eto, onako od srca... :D


    Mogao bi se obogatiti na raćun PJ šalica ali vjerovatno bi me izbacili iz 10c :lol::lol: a to je ipak prevelika cijena...to ni Master Card ne može nadoknaditi :mrgreen:
    Mene to veseli a vidim bogami i Ivu :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: OK, PayPal u Hrvatskoj smo odbacili. A tvoji talijanski prijatelji? Ili, ako ne ide ni tako, mogu li tebi ljudi uplacivati lovu na kreditnu karticu? Znam da ducani mogu, ali nisam siguran mogu li fizicke osobe. Ideas, ideas... :mrgreen:
  • _annie_ wrote:
    Gordan: OK, PayPal u Hrvatskoj smo odbacili. A tvoji talijanski prijatelji? Ili, ako ne ide ni tako, mogu li tebi ljudi uplacivati lovu na kreditnu karticu? Znam da ducani mogu, ali nisam siguran mogu li fizicke osobe. Ideas, ideas... :mrgreen:

    Ništa od Italije tamo bi se paket izgubio odmah nakon granice, talijanska pošta je katastrofa.
    Ne može ni kartica jer ne smijem to raditi preko firme a da svak ide slati pare na tekući koštala bi ih doznaka više nego sve tako da i to ne ide.
    Jedna od opcija je da se lova uplati na nečij PayPal račun da on skupi svu lovu i da mi ih prebaci odjednom na devizni tekući, to je za sada plan B, a plan A je da ovaj amer koje se ponudio za pomoć nađe povoljnu ponudu od nekog UPS ili sl. i da ih pošalje da uzmu paket kod mene.

    Veselo u glavnom, svaku većer idem spavati i razmišljam wtf now ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    svaka čast niko, to se zove duh prijateljstva i božića :)

    znam da bi sve htio da ispadne super, al šta ne možeš jednostavno objasnit na tom threadu situaciju i odmah će ti se naći ne jedna, nego šezdeset i jedna ideja kako to napravit.. naravno, spomeneš da ne želiš primati nikakve novce, nego samo da se nađe način za dostavu, i jedini novci koji se mogu uplaćivati su oni za troškove puta.. čisto kao prijedlog.. kao da nije dovoljno što se razbijate izrađujući ga.. dobar menagement skriva se u delegiranju :)

    i izgleda da ću se ja morati zaletiti do bijele kuće po svoj primjerak što prije.. prije nego završi negdje na tajlandu :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Uh...nisam skuzila da ti to dijelis jos uvijek. Svaka cast, al to sa shippingom rijesi, jer ima tih salica dosta i to kosta...
    Ja idem u USA tek u 3.mjesecu, sumnjam da bi ljudi toliko cekali. U Australiju idem za mjesec dana pa vidi ako hoces da ti stogod dole nosim.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • grudicegrudice Posts: 211
    Jedna od opcija je da se lova uplati na nečij PayPal račun da on skupi svu lovu i da mi ih prebaci odjednom na devizni tekući, to je za sada plan B, a plan A je da ovaj amer koje se ponudio za pomoć nađe povoljnu ponudu od nekog UPS ili sl. i da ih pošalje da uzmu paket kod mene.

    Ako ti bude trebala pomoc oko plana B - slobodno se javi.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    super su salice! izaberi jednu, sigurno ces pogoditi :D

    danas mi vrag nije dao mira pa sam kupio karte za The National u Berlinu, 25.02.2011. :geek:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.