Pearl Jam in Zagreb!

1653654656658659860

Comments

  • Ja idem u USA tek u 3.mjesecu, sumnjam da bi ljudi toliko cekali. U Australiju idem za mjesec dana pa vidi ako hoces da ti stogod dole nosim.

    Za amere je to kasno ali možda...možda ako bude kojih par šalica za Oz u prvom mjesecu ti se javim, ne želim još razmišljati o drugoj turi šalica ali vidjet ćemo kako če se stvar odvijati.
    thanks Sid
    siljo wrote:
    super su salice! izaberi jednu, sigurno ces pogoditi :D

    danas mi vrag nije dao mira pa sam kupio karte za The National u Berlinu, 25.02.2011. :geek:

    Berlin - The national - super :thumbup:

    Nego tebi sam još dužan šalicu, kad te nije bilo na meet up, ne brini naći će se koja viška pa je stavim sa strane.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Berlin - The national - super :thumbup:

    Nego tebi sam još dužan šalicu, kad te nije bilo na meet up, ne brini naći će se koja viška pa je stavim sa strane.

    thnx! :thumbup:

    ali nisi ti meni nista duzan... ja sam se duzan pojaviti kad mi netko nosi salicu.. drugi put :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: kod nas su bile ostale dvije šalice, jedna je plava i sad pripada masnom, a druga zelena i Niko je bio spominjao da bi bila za Ranka. pa eto Ranko ako ju želiš javi se paji. ;)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: kod nas su bile ostale dvije šalice, jedna je plava i sad pripada masnom, a druga zelena i Niko je bio spominjao da bi bila za Ranka. pa eto Ranko ako ju želiš javi se paji. ;)

    fino! jos je i zelena! :P

    javim se paji, thnx! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    nemreš vjerovati, pored svog ovog gunđanja, kod vas je još bio višak šalica... koje zapravo nisu višak... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: pa da, ove naše smo stvarno jako teško podijelili...ali sad su napokon sve podijeljene, kod nas su za preuzimanje sad još samo četiri - dvije za tebe (Sintijina zelena i tvoja crvena), plava od masnog i zelena od Ranka. ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja sam u zadru jos danas, pa kad se vrnem u zg, javim se i skocim do bijele kuce po svoj primjerak :)

    woohoo
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: sad sam vam svima rekla da se javite paji, a pajo bolestan ko' pseto i kuri 39,2. Tak da se javite meni odmah pa vam dofuram salice ili paji za par dana, kad dodje k sebi. ;) thnks!
  • Thanks Anici i bijeloj kući kako to masni kaže na PR -u ;) na mugs threadu :clap:
    ...i da nam presjednik ozdravi što prije !
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Thanks Anici i bijeloj kući kako to masni kaže na PR -u ;) na mugs threadu :clap:
    ...i da nam presjednik ozdravi što prije !
    o, nema na čemu, svakako je zasluženo... bila je to jedna "suptilna" reklama, čak sam strpljivo pričekala da nas netko povuče za jezik glede vašeg sajta :mrgreen: - naravno da nikad nisam pročitala politike foruma pa nemam pojma što je ok, a što previše...
  • shelashela Posts: 657
    Huraaa Niko i Ivaa svaka čast!! Svakim danom sam sve ponosnija vlasnica the mug-a :)
    hehe
    drzim fige da se jos vise uspiju rasprostranit po svijetu :)
    bilo bi super da vas TC uzme za stalne dobavljače mercha u kategoriji shalica! to bi rijesilo sve probleme

    nego idem opet na bozichni koncerat od Urbanovskog. to je vec postala tradicija :) sam kaj ce bit u hypocentru sto mi nije nekak ludo...malo mi je sterilno sve tamo. idel joško?

    i ja sam si bash mislila dal ce bit kakvih najava za iduce ljeto!! mislim, vrijeme je vec ne, helou?? ;)

    + precjedniku brzo ozdravljenje :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    maideni su isto u điru slijedeće ljeto po festivalima..

    nije da se volimo previše, al just sayin'..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    maideni su isto u điru slijedeće ljeto po festivalima..

    nije da se volimo previše, al just sayin'..
    Da, mislim da su za Wercher vec najavljeni oni i Kings of Leon.
    Arcade Fire sviraju isto na nekom festivalu u 7. mjesecu pa racunam da ce tu negdje isto bit na turneji.
    Presdsjedniku i tkogod je jos bolestan zelim brzo ozdravljenje. I ja sam prikovana za krevet drugi put u tjedan dana...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Sto se desilo? Nitko se ne javlja? :O
    PJ festival usred Amerike? Sta mislite? Bit ce skupo... uf uf, al i veselo! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Sto se desilo? Nitko se ne javlja? :O
    PJ festival usred Amerike? Sta mislite? Bit ce skupo... uf uf, al i veselo! :)

    Gordan: Ma ja vidio, ali kako je objavljeno jos 9.12. ucinilo mi se kao stara vijest. :) Nekako mi se cini, koliko god skupo bilo, da ne mogu naci dovoljno veliko mjesto na kojem bi uspjeli smjestiti sve one koji bi zeljeli pohoditi spomenuti koncerte ili vise njih, ako je tocno to da razmisljaju o nekakvom vikend kampiranju. Vidio sam neke prijedloge koje su Ameri odmah nabacili i nekako mi najspektakularnije izgledaju Red Rocks.
    Kak' sam odbio zenicu glede odlaska na Edovu Oz turneju, nekak mi se cini da je oko ovoga necu moci odbiti. A i kompletni PJ, uz mogucnost gostovanja nekih prijateljskih bandova i izvodjaca svuci mi daleko boljom opcijom, nego Ed sam, bez obzira sto se zenski dio populacije nece sloziti. :mrgreen: Samo da nam se poklopi termin tog vikenda s poslovnim obvezama i eto nas va Amerika.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: pa baš bi to lepo bilo da budemo zastupljeni na tom velikom kamping događanju! :mrgreen: damo vam mi transparent da ga zabijete Edu u facu i 'PJ in Zagreb' grupica je pokrivena! ;)

    Mi se nekako sigurno nećemo zapućivati tako daleko, čak bih se usudila reći da se veselimo jednoj godini bez PJ turneje i polako već kujemo planove za posjete nekim dosad preskočenim europćanskim zemljama, s nekim drugim koncertima. ;) Vidjet ćemo...
  • masnimasni Posts: 1,657
    vidio bas danas tu vijest.. vjerujem da su to napravili kako bi pomogli nekim bendovima..

    bar si ja to tako tulim u glavu.. jer ako su isli radit festival samo zato da oni sami budu headlineri, onda je to malo bzvz jer mogu biti headlineri gdje god došli..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Takoder planiram jednu PJ free godinu, s nadom za neke druge kutke svijeta i neke druge glazbenike. Naravno, svi moji planovi ce se vjerojatno rasprsnuti k'o Zdravko Mamic na konferenciji kad i ako objave nekakve europske datume, ali da cu uopce pomisljati na prelazenje bare radi Woodstocka - nope. Iako doduse, treba cekati lineup festivala :mrgreen:
    Death or glory!

  • Zvući ful zanimljivo ali nekako sumljam da ću moći preko bare.
    Meni također sljedeće ljeto dobro bi došla neka destinacija a da nije vezana uz PJ, znam da bi to Ivu najviše veselilo ali naravno ako se što pojavi da neću okljevati u kupnji karata :lol: ali Amerika starno mi se čini kao ne moguća misija.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    shela wrote:
    nego idem opet na bozichni koncerat od Urbanovskog. to je vec postala tradicija :) sam kaj ce bit u hypocentru sto mi nije nekak ludo...malo mi je sterilno sve tamo. idel joško?

    idem ja s bobankama, sintijom i mirnom, pa se nadam da se vidimo! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    prvo kontra mužu - naravno da me više zanima pj, nego solo ed ;)
    a onda amerika, obećana zemlja - ne mogu si pomoći i, unatoč čestim anti-američkim porukama sa svih strana, meni se tamo jako sviđa :D
    otišla bih i dugoročno, a na pj svakako :)
    samo da ne bude u vrijeme frke na poslu - glasam za drugu polovicu bilo kojeg mjeseca i što bržu službenu objavu, da možemo početi planirati :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    dobih danas PJ salicu.. :clap:

    bravo iva i niko... :thumbup:

    bravo iva i pajo za distribuciju... :thumbup:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ljudi, ako netko planira na urbana a nije još kupio kartu, moje društvo ima 2 viška jer smo se malo preračunali s brojem karata koje trebamo kupiti... :) a bitno je da nitko nije odustao... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Uspio sam organizirati shipping šalica :crazy:
    Zahvaljujući UPS-u koji ovaj mjesec ima velike popuste: 350 kn - 10 kg kutija svugdje u svijetu, tako da je EU ekipa prošla sa dvije kutije i 5 eura po glavi a sutra idu US kutije sa nešto više komada i 8$ po glavi što nije loše.
    Sad samo da ja dobijem ovu lovu nazad :lol: da mi ne bi Iva rasprodala postere da pokrije troškove :mrgreen::lol:
    Sve skupa 77 PJ šalica...za ovu godinu je dosta.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Uspio sam organizirati shipping šalica :crazy:
    Zahvaljujući UPS-u koji ovaj mjesec ima velike popuste: 350 kn - 10 kg kutija svugdje u svijetu, tako da je EU ekipa prošla sa dvije kutije i 5 eura po glavi a sutra idu US kutije sa nešto više komada i 8$ po glavi što nije loše.
    Sad samo da ja dobijem ovu lovu nazad :lol: da mi ne bi Iva rasprodala postere da pokrije troškove :mrgreen::lol:
    Sve skupa 77 PJ šalica...za ovu godinu je dosta.

    Gordan: Što da vam kažem, osim da ste carica i car. :D Moj naklon do poda. Samo da sad sve te silne šalice stignu čitave na odredišta. :) Držim palčeve.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    bravo, niko, stvarno svaka čast!!!
    a sada u svom stilu paranoičnog skeptika - držim fige da ne bude problema s carinom :?

    a glede karata za urbana - cimala sam gordana ali vidim da on ne pali. ja bih išla, samo još njega moram obraditi po povratku u zg pa možda riješite te karte :D
    ajde, muž, ajde :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    bravo niko... veliki thumbs up.. pisi nam feedbackove kad ljudi dobiju šalice :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    jurasica wrote:
    shela wrote:
    nego idem opet na bozichni koncerat od Urbanovskog. to je vec postala tradicija :) sam kaj ce bit u hypocentru sto mi nije nekak ludo...malo mi je sterilno sve tamo. idel joško?

    idem ja s bobankama, sintijom i mirnom, pa se nadam da se vidimo! :)

    eee pa baš fino, ajmo se nać tam negdje da se malo druzimo :)
    kad ste mislile bit tamo? navodno pochne u 9.
  • shelashela Posts: 657
    Uspio sam organizirati shipping šalica :crazy:...

    mraaak! svaka čast još jednom! :)
  • shelashela Posts: 657
    _annie_ wrote:
    a glede karata za urbana - cimala sam gordana ali vidim da on ne pali. ja bih išla, samo još njega moram obraditi po povratku u zg pa možda riješite te karte :D
    ajde, muž, ajde :mrgreen:

    ajde ajde! :)

    sid: zvuči fora, barem ovak ogledno, sam ne znam dal će mi bit izvedivo. imaš već konkretnije planove?? :)
Sign In or Register to comment.