Pearl Jam in Zagreb!

1649650652654655860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    To kakav je show jucer bio najbolje su srocili sami momci:
    https://twitter.com/the_national/status ... 1549214720
  • masnimasni Posts: 1,657
    Pametnome dosta.. Ja sam još bio malo odozada, s lijeve strane tonca, tako da se sve čulo odlično i jednostavno se uvijek naježim kad čujem toliko singalonga i pljeskanja rulje.. a na daughters i slow show sam se skoro rasplakao..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    onaj akustični završetak koncerta (btw, kad sam gledala prijašnje setliste i vidjela riječ "acoustic" nisam ni pomislila da misle doslovno LOL) je stvarno nešto fantastično, pa usudila bih se reći, u rangu s paljenjem svjetala i "yellow ledbetter".
    cijeli dan mi je na repeatu ova divota:

    http://www.youtube.com/watch?v=550C_RG6kBI

    bilo mi je super vidjeti vas sve nakon dugo vremena, i sad vidim da, zahvaljujući mađarskoj carini, nije bed što nisam mogla do madisona. :mrgreen:

    e, i hvala na super iznenađenju u vidu iskaznice, i molila bih neku pozadinsku priču iza svega (ako je ima), i objašnjenje na koju foru je baš meni, usred živih nam predsjednika i prve dame, pripala čast da nosim broj 1? :D
  • viewtopic.php?f=5&t=143444&start=240
    just now i realise whos the winner..one of your group...awesome... :)
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • RijekaRijeka Posts: 801
    elcielo wrote:

    e, i hvala na super iznenađenju u vidu iskaznice, i molila bih neku pozadinsku priču iza svega (ako je ima), i objašnjenje na koju foru je baš meni, usred živih nam predsjednika i prve dame, pripala čast da nosim broj 1? :D

    Ne znam ima li pozadinska prica oko svega, osim te da su nasi Skandinavci odlucili tiskati iskaznice. :D
    A redni brojevi na iskaznicama su poredani po datumu registracije na forum, ergo ti si tu najdulje registrirana.

    Nego, bas citam malo neke recenzije koncerta i svaki, ali bas svaki tekst u sebi nosi referiranje na Joy Division i na mracnu atmosferu. U pocetku mi je to bilo smijesno, sad je vec neinventivno. Iako Matt ponekad nekim pokretima podsjeca na Curtisove epilepticne pokrete. :mrgreen:
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    http://community.pearljam.com/viewtopic.php?f=5&t=143444&start=240
    just now i realise whos the winner..one of your group...awesome... :)
    Iva: Yeeeeey!!! You seem to have an unintentional preference for Croatians! :mrgreen: but that's ok because we love you too!

    Btw, we're enjoying our LPs very, very much. Thank you again! :D


    @elcielo: da, tak je kak ti je Viktor objasnio, Igor nam je osmislio i napravio clanske iskaznice za klub frikova, a precjednik je, nakon duuugog razmisljanja, odlucio da buduci da nas je forum spojio, redoslijed treba ici po join date na pitu. Which makes you our No.1. ;)

    Mi jos uvijek jako pod dojmom koncerta...ja jos uvijek u fazi di sam speachless...nemam rijeci, stvarno su pregenijalni i stvarno mi je bilo pregenijalno...
  • grudicegrudice Posts: 211
    Ne znam ima li pozadinska prica oko svega, osim te da su nasi Skandinavci odlucili tiskati iskaznice.
    Odlucili smo se napraviti ih nakon sto je predsjednik u Dublinu izjavio kako vec godinama razmislja o pravljenju iskaznica i nikako to da uradi. Ne znamo da li se salio ili je mislio ozbiljno (kao pravi predsjednik) pa smo za svaki slucaj prionuli na posao. ;)


    Vidim lose vam je bilo na koncertu. Ne, nisam ljubomoran. Uopste. :roll:
  • pajopajo Posts: 3,292
    grudice wrote:
    Vidim lose vam je bilo na koncertu. Ne, nisam ljubomoran. Uopste. :roll:
    Iva: je da izmedju njih i Zagreba ima neka posebna ljubav, ali momci jednostavno toooliko dobro sviraju da sam sigurna da ce i vama biti jednako lose na koncertu. ;)
    A ne bude li vam slucajno toooooliko dobro, nema vam druge nego iduci put kad budu dolazili skoknut do Zagreba! :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja se zahvaljujem na svojem broju 10.. ili broju 2, ako uzmemo da je napisano u binarnom sustavu :)

    ideja je genijalna, kao i sve što iz misli prijeđu na tipkovnicu na ovim prostorima interneta.. jednostavno sam ponosan što sam dio ove grupe..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ajme, koliko ljubavi zadnjih nekoliko postova na ovom threadu, rastapam se :oops: (btw, trebaju mi smajlići srčeka da bolje dočaram što želim reći :))

    hvala na objašnjenju za iskaznice, nemrem vjerovat da sam tu registrirana prije sid :shock: :mrgreen:

    i za kraj, ja opet derem po onom jutjub linku s koncerta, valjda pola klikova je moje, hehehe
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    ja se zahvaljujem na svojem broju 10.. ili broju 2, ako uzmemo da je napisano u binarnom sustavu :)

    There are only 10 types of people in the world — those who understand binary, and those who don't...

    :mrgreen::D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    masni wrote:
    ja se zahvaljujem na svojem broju 10.. ili broju 2, ako uzmemo da je napisano u binarnom sustavu :)

    There are only 10 types of people in the world — those who understand binary, and those who don't...

    :mrgreen::D

    :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
  • Zahvaljujem se Igoru na super iskaznicama...zakon!!!

    malo ću kasnije odsurfati na yubitubi da se prisjetim raznih trenutaka sa konceta, bilo je super ;)

    Čestitke Anici i Gordanu na Mistery Bag pobjedi :clap: :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Ideja je bila samo da se pokazemo, a ispalo je da smo pobijedili. :D

    Pobjednicki post u jednoj od mnogih Dimitrisovih nagradnih igara. U ovoj je nagradno pitanje bilo "koji vam je najdrazi PJ album".
    Gordan: Man, you are amazing! :D

    I have to go with this one:

    92606zagrebcover.jpg

    :D:D:D

    But if we're talking about studio albums than I'll take this one:

    tenredux.jpg
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: E, a doslo je i vrijeme da progovorim koju o nedjelji. "Gospodju Bean" cu ostaviti nek' se sama vadi za svoje predkoncertne dozivljaje :D
    Prije svega zahvala svima koji su utjecali na mene (nas) i natjerali nas da Nacionalcima pruzimo priliku uzivo. Nakon nedjelje, koliko god to glupo zvucalo, meni i studijski albumi zvuce drugacije. Zahvaljujuci vama cekanje u redu mi je ispalo ko cekanje za PJ koncerte. Nedostajalo je jos samo da odnekud izroni neki Portugalac, pa da sve bude isto :D .
    Koncert mi je bio zakon. Od prve do zadnje note sam gustao, oslobodio se "Ian Curtis i Joy Division" predrasuda (iako, Viktore, Matt fakat ponekad ima pokrete koji granice s epilepsijom i podsjecaju na Iana :mrgreen: ), i sad se nadam da ce proci manje od tri godine do njihovog sljedeceg dolaska u Zagreb.
    Predsjednickom paru zelim da jednako uziva u Londonu, probije se dovoljno blizu stageu i istakne, sad vec univerzalan banner, "ZAGREB REMEMBERS". ;)

    @elcielo: I ja se vise ne mogu otkeljit od Jubitoa. :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: he, he, he, he...nije da je lijepo to reci nekome, ali we told you so! :D

    Jako, jako, jako mi je drago da vam je bilo dobro i da ste se svrstali u jos jedan freak klub s nama! Tako je i nas ostale svojedobno Ana Z. lijepo obrazovala o Nacijonalcima! ;)

    I da, sign svakako putuje u London, bez greske. ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Jaooo sto volim tehnologiju, internet, googlea, zuckerberga, web 2.0, HD video i ostala cuda modernog svijeta...mogucnost da se takovo prelijepo iskustvo kao sto je ovo nedjeljno ponovno prozivi kroz video zapise i dijeljenje dojmova i emocija sa prijateljima je jednostavno neprocijenjiva!

    E i ako netko zeli poster, a nije ga ubo na koncertu ima ga umjetnikovu webu:
    http://www.seanmort.co.uk/
    Na kartama pise tko, gdje i kad. ;)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    @igor from sweden :) - hvala na super-cool članskim iskaznicama! you are doing a great job! :)

    @ana z. - ja brijem da bi ti trebala dobiti kartu za slijedeći koncerat od nacijonalaca od svih koje si zarazila tim bendom... kaj ne ekipa? mislim, na sve vas to je sitnica za zahvalu... :) he, he... :D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Slazem se s Jurasicom. Ana Z. je kriva za sve! :D
    Bas mi je drago da smo se zarazili njima skoro svi. :)
    A ja se zelim zahvaliti svima koji su nam pomogli oko prijevoza nazad za Rijeku.
    Meni se zbilja posrecilo jer cura i decko koji su nas vozili preselili su se nedavno bas o moj grad, tako da su me moji novi susjedi odveli ravno doma :D
    Hvala Ivi od Nike sto je pitala ako mogu dva kufera do Rijeke. hehe
    Meni super bilo na koncertu, ne trebam ponavljat vec receno. Mislim da se Zagreb (nadam se Hrvatska) i the National javno vole! ahhhh :oops: :D8-)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    ipak onaj njihov tweet nije bio dovoljan komentar :)

    jedva cekam pricu od predsjednickog para kad se vrati iz londona i kazu nam kako je bilo u backstageu s nacionalcima, jer nema sanse da ih ne pozovu iza pozornice kad vide natpis.. pogotovo ako bude blizu i ako im bude non stop upadao u vidno polje..

    "holy crap.. they followed us here.."

    pogubit ce se skroz..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    @ana z. - ja brijem da bi ti trebala dobiti kartu za slijedeći koncerat od nacijonalaca od svih koje si zarazila tim bendom... kaj ne ekipa? mislim, na sve vas to je sitnica za zahvalu... :) he, he... :D

    ahahaha, hvala na prijedlogu, no meni je i više nego dovoljna nagrada kad vidim što je proizašlo iz jednog neobaveznog razgovora i druženja na jarunskom roštilju. :)

    i btw, ja bih tebi platila barem tri koncerta po izboru kad bih i tebe uspjela zaraziti s njima. :mrgreen:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    samo sam htjela napisati da je danas 14-a godišnjica mog 1. PJ koncerta... ihaaa! sretnih nam 14 godina!!! i još duplo toliko!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    :shock:

    :?

    :D

    :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    samo sam htjela napisati da je danas 14-a godišnjica mog 1. PJ koncerta... ihaaa! sretnih nam 14 godina!!! i još duplo toliko!!!
    Iva: stvarno, iiiiiiiiihaaaa! Bas ti hvala kaj si me podsjetila! :mrgreen:
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ok, svirali su Lucky You nakon Zagreba. Sad sam ljut na njih.
    http://www.setlist.fm/setlist/the-natio ... 544fd.html
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Ok, svirali su Lucky You nakon Zagreba. Sad sam ljut na njih.
    http://www.setlist.fm/setlist/the-natio ... 544fd.html
    Iva: ljutaaaaaa :twisted:

    (ne toliko sto ju nisu svirali u Zagrebu, jer koncert je i ovako bio savrsen, nego zato sto cu se sad neminovno nadati toj stvari za London...uh, evo jos jedne stvari u cemu lice na PJ)
  • Koncert je bio odličan. Meni najdraži uz Mudhoney, Alice in Chains i Pearl Jam. Jako mi je drago da sam upoznao neke od vas i još jednom puno hvala na iskaznici
  • _annie__annie_ Posts: 980
    jurasica wrote:
    samo sam htjela napisati da je danas 14-a godišnjica mog 1. PJ koncerta... ihaaa! sretnih nam 14 godina!!! i još duplo toliko!!!
    jej, pa i ja slavim isto :D ne bih se nikad sjetila...
    ajme, stara sam ko biblija.... skužila sam da sam najstarija ŽENA među ekipom (mislim, ovo ''žena'', nikako da se pomirim sa svojom starošću) :(

    wwpj, nekako smo se uspjeli zaobići na koncertu. valjda će biti još prilike, ako si spreman preći preko činjenice da nas očito dijeli poveći generacijski jaz :mrgreen:
    nema ti druge, slijedeći put nam se trebaš pridružiti na piću :)
  • Joj, zaboravih se zahvaliti nasim Svedjanima na genijalnim iskaznicama! Bas su super i ponosna sam na 002. :D
    Nosim ju ponosno u novcaniku, a na sljedecoj turneji cu je prikacit na majicu 8-):lol:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    I ja se zahvaljujem - i za iskaznicu i za šalicu :)

    Jedva čekam da opet dođu :D Rado bi bila Ivina i Pajina prtljaga :oops:
Sign In or Register to comment.