Pearl Jam in Zagreb!

1646647649651652860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    :lol::lol::lol:
    To je prava religija, jedina crkva u kojoj se ja molim ;) tipa, molim te nemoj da opener bude opet "Sometimes" :lol:

    Pa legendo...trgamo se ovdje od smijeha :D:D:D
  • masnimasni Posts: 1,657
    Malo da pohvalim regionalnu scenu.. Jucer bio na "dodatnom" koncertu Dubioze u Aquariusu i bilo je predobro; energično i zvukovno savršeno.. Malo kratak set od 1h30min s bisom, ali Diskobajagi su to nadoknadili (dj/producent i basist iz benda su DJ/VJ koji poslije puštaju mixeve). Sve u svemu, danas će biti ludnica na rasporadnom koncertu, tako da ako netko ide, zavidim mu.. Ja bih opet :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    :lol::lol::lol:
    To je prava religija, jedina crkva u kojoj se ja molim ;) tipa, molim te nemoj da opener bude opet "Sometimes" :lol:
    :mrgreen:
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Sergio se ozenio u HR? :O Ili ima jos jedan Serigo Portugalac s dugom kosom. :D
    A sam se nasmijala na sve te opise, pogotovo za surfboard privjesak :) Bas da jedina religija :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: da, ima jos jedan Sergio Portugalac s dugom kosom, a sada i sa zagrebackom adresom :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    Hej! Evo mi iz prikrajka pomalo pratimo kaj se tu zbiva, ali nekako nismo u nekoj fazi postanja. Sram nas bilo. :mrgreen:

    Kako se bliži koncert The National, a velika većina ekipe će biti tamo, zapitao bih tko sve ide (pa ću dolje započeti s listom) i postoji li neki dogovor ili želja za dogovaranjem nekog druženja na pićencu, kao što to bijaše organizirano i za njihovog prethodnog posjeta. Ljubica i ja smo zainteresirani za takvo što.

    Eto toliko...

    Popis posjetitelja koncerta skupine The National (u Zagrebu,ne u Londonu :P ):

    1. Ljubica
    2. Tomislav
    ...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    snih wrote:
    Popis posjetitelja koncerta skupine The National (u Zagrebu,ne u Londonu :P ):

    1. Ljubica
    2. Tomislav
    3. elcielo

    ja bih vrlo rado na neki meet-up, no do zadnjeg časa neću znati hoće li mi to biti izvedivo ili ne (čitaj: kako ranije uspavati bebu? :D)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    1. Ljubica
    2. Tomislav
    3. elcielo
    4. Viktor
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M:
    1. Ljubica
    2. Tomislav
    3. elcielo
    4. Viktor
    5. Iva
    6. Iva
    7. pajo
    8. Niko

    Mi upisali Niku i Ivu, kad budu nam vec u autu s nama da ih i popisemo. :)
    I da, of kors smo za meet, predlazemo da se nadjemo u 19h u nekom bircu u blizini, tamo ih ima hrpa, a ako netko zna u kojem bi bircu mogli, bilo bi sjajno da predlozi. ;)
  • shelashela Posts: 657
    1. Ljubica
    2. Tomislav
    3. elcielo
    4. Viktor
    5. Iva
    6. Iva
    7. pajo
    8. Niko
    9. shela

    :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    1. Ljubica
    2. Tomislav
    3. elcielo
    4. Viktor
    5. Iva
    6. Iva
    7. pajo
    8. Niko
    9. shela
    10. masni :)

    samo da pridodam da je proslu srijedu u ksetu bilo podosta ljudi na slusaonici, tako da ocekujem vrhunski koncert, u najmanju ruku jednako dobar kao prethodni na radicu :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    1. Ljubica
    2. Tomislav
    3. elcielo
    4. Viktor
    5. Iva
    6. Iva
    7. pajo
    8. Niko
    9. shela
    10. masni
    11. Anica
    12. Gordan

    Gordan: Preslusavanjem njihovog nastupa na Bonnaroo Festivalu, zajednicki zakljucak u obitelji je da cemo uspjeti preboljeti monotonost vokalnog nastupa i pridruziti vam se. Karte jos nisu "v zepe", ali trebale bi stici postom za koji dan. Valjda ce stici do koncerta.
    Sto se tice nalazenja, birceva u blizini stvarno ima u velikim kolicinama. Ako netko dolazi gladan, preporucujem odlazak na cevape (obican, sis ili kombinacija, ne moze se pogrijesiti) u pecenjaru Cvjetno. Prostorno bi nas vjerojatno mogao zadovoljiti Madison koji je, cini mi se, najveci birc u kvartu (Stupnicka ulica, sa zapadne strane Cvjetnog).
  • RijekaRijeka Posts: 801
    This all encompassing trip je shippana 31og proteklog mjeseca, a danas je vec nasla svoje mjesto na jednoj rijeckoj polici. Na citanje ce ipak morati malo pricekati :P
    Death or glory!

  • _annie__annie_ Posts: 980
    Rijeka wrote:
    This all encompassing trip je shippana 31og proteklog mjeseca, a danas je vec nasla svoje mjesto na jednoj rijeckoj polici. Na citanje ce ipak morati malo pricekati :P

    Gordan: Kojim je to prijevoznim sredstvima doslo za 2 dana!? :shock: Svaka cast... Kad bi bar svi bili tako ekspeditivni.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ups, ipak jedan propust, meni se isto to malo prebrzo cinilo. Knjiga je po pecatu na omotnici predana 27.10. umjesto 31.10. kako stoji na stranici, ali i u mailu. Svejedno pohvalno. :)
    Death or glory!

  • _annie__annie_ Posts: 980
    Rijeka wrote:
    ups, ipak jedan propust, meni se isto to malo prebrzo cinilo. Knjiga je po pecatu na omotnici predana 27.10. umjesto 31.10. kako stoji na stranici, ali i u mailu. Svejedno pohvalno. :)

    Gordan: Nije 2, nego 6 dana, ali je opet impresivno :clap: :thumbup:
  • 1. Ljubica
    2. Tomislav
    3. elcielo
    4. Viktor
    5. Iva
    6. Iva
    7. pajo
    8. Niko
    9. shela
    10. masni
    11. Anica
    12. Gordan
    13. potato grill

    Volim popise :mrgreen:
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • snihsnih Posts: 1,052
    _annie_ wrote:
    Gordan: Preslusavanjem njihovog nastupa na Bonnaroo Festivalu, zajednicki zakljucak u obitelji je da cemo uspjeti preboljeti monotonost vokalnog nastupa i pridruziti vam se. Karte jos nisu "v zepe", ali trebale bi stici postom za koji dan. Valjda ce stici do koncerta.
    .

    Čuj ti njih... "monotonost vokalnog nastupa". :mrgreen: :twisted: Ja bih na vašem mjestu pazio kaj govorim, da ne bi bilo nismo znali. :D
    A gle, nije vam za zamjerit, ipak tu većina nas voli The National još od onog legendarnog koncerta u PAUK-u prije 3 godine (već ih je toliko prošlo), a neki i od prije. Vjerujem da će vas uspjeti dečki na koncertu pridobiti na pravu stranu i da ćemo se jednom zajedno smijati ovoj izjavi. :D:mrgreen:
  • 1. Ljubica
    2. Tomislav
    3. elcielo
    4. Viktor
    5. Iva
    6. Iva
    7. pajo
    8. Niko
    9. shela
    10. masni
    11. Anica
    12. Gordan
    13. potato grill

    Već nas je 13...ne bi da je PJ koncert :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    a jeste frikovi!!! :) ja ostajem hard core u nevoljenju gore navedenog benda ali se veselim zbog vas i vašeg veseljenja nadolazećem koncertu pa ću se probati nacrtati na meet up-u čisto da vas sve vidim kad već skoro svi stižu! :) ihaaaa!!! i pozdravljam gordanov prijedlog da odemo na ćevape! :lol::lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    snih wrote:
    Čuj ti njih... "monotonost vokalnog nastupa". :mrgreen: :twisted: Ja bih na vašem mjestu pazio kaj govorim, da ne bi bilo nismo znali. :D
    A gle, nije vam za zamjerit, ipak tu većina nas voli The National još od onog legendarnog koncerta u PAUK-u prije 3 godine (već ih je toliko prošlo), a neki i od prije. Vjerujem da će vas uspjeti dečki na koncertu pridobiti na pravu stranu i da ćemo se jednom zajedno smijati ovoj izjavi. :D:mrgreen:
    :mrgreen:
    mi smo se nekako obiteljski usuglasili da vokalist povremeno zvuči kao mr. bean i da bi nam sve skupa puuuuno bolje zvučalo uz bolji vokal. jbg, očito nas je eddie previše razmazio :mrgreen:
    u svakom slučaju, live nam se svidio puno više nego studijski i dajemo im šansu da nas pridobiju na koncertu ;)

    sa ćevapima ili bez istih, vidimo se uskoro :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: uh, meni je Matt toliko spektakularno drag sa svojim ne-pjevam-baš pjevanjem i divnim dubokim glasom da se moram praviti da nisam vidjela neke od izjava u prethodnim postovima. :D
    I uostalom, zbog čovjeka se evakuiraju aerodromi koliko je cool: http://beatcrave.com/2010-06-25/the-nat ... omb-scare/ 8-)

    A što mi je tek drago što ćemo se ovako izrazito čoporativno okupiti!!! Radim već cijeli niz vikenda i prvi slobodan vikend ću imati u prosincu pa me ikakve 'slobodne' aktivnosti vikendom jako vesele.

    Nego, gdje ćemo onda - u 19h u Madisonu ili će pečenjara Cvjetno pobijediti? Jer ako odemo prije svi na ćevape to će nam onda garantirati i puuuuno slobodnog mjesta oko nas na koncertu čim zapjevamo prve taktove s momcima. :lol:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    _annie_ wrote:
    Rijeka wrote:
    ups, ipak jedan propust, meni se isto to malo prebrzo cinilo. Knjiga je po pecatu na omotnici predana 27.10. umjesto 31.10. kako stoji na stranici, ali i u mailu. Svejedno pohvalno. :)

    Gordan: Kad sam stigao doma s posla, pogodite sto me docekalo :D I meni ce trebati neko vrijeme da krenem s citanjem Jasonova djela, ali se vec veselim. Ovlas sam prelistao i jako se razveselio kad sam vidio ilustraciju, kartu Europe s nekoliko gradova, a medju njima i Zagreb. :D Mislim da brzinu dolaska knjige u nase kuce mozemo zahvaliti cinjenici sto je tiskana na dva mjesta, u Americi i Engleskoj.

    Kaj se nacionalaca tice, mozda nase impresije natipkane izgledaju zesce, nego sto bi zazvucale. Inace, Mr. Bean asocijacija nije moja izmisljotina. Meni Matt ne zvuci kao Mr. Bean, mozda samo ponekad. :D U nekim pjesmama mi baca na Iana Curtisa, sto mi je totalno cool. :thumbup: 8-)
    Meet-up u pecenjari bolje zvuci od Madisona, barem iz moje perspektive, ali ako se mislimo napucat cevapa, mozda bi trebali razmisljati o okupljanju oko 6 ili 6.30. Cisto da cevapima damo vremena da se malo izmjesaju s pivom i slegnu, a luk da proradi do koncerta, pa da imamo dovoljno mjesta za nasu grupicu, sto je Iva dobro prepoznala kao pozitivnu stranu nalazenja u Cvjetnom :mrgreen::D:mrgreen:
    EDIT: Tek kad sam slozio ovu poruku, sjetio sam se tuzne cinjenice. Cvjetno ne radi nedjeljom. :cry: Dakle, cevapi otpadaju kao opcija, barem sto se Cvjetnog tice. Ostaje Madison, a ako ukljucimo neku hranu, onda ostaje kao mogucnost i pizzerija Maslina. Nisam bio neko vrijeme, ali prije su imali ukusne pizze.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    pajo wrote:
    zbog čovjeka se evakuiraju aerodromi koliko je cool: http://beatcrave.com/2010-06-25/the-nat ... omb-scare/ 8-)

    nakon ovoga, mislim da mu nije u interesu da mu evakuiraju Bocarski Dom zbog kapule :mrgreen:

    Moi otvoren za sve opcije, mislim da cu nakon koncerta morati drito za Rijeku jer 15og ujutro imam nekakve obaveze. Nisam jos siguran. Moze cevapi, pizza, janjetina, mijesana salata ili pak pivce-dva prije koncerta. Samo da se zna dan - dva ranije da znam uzeti ili ne cetkicu za zube. :D
    Death or glory!

  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    Iva: uh, meni je Matt toliko spektakularno drag sa svojim ne-pjevam-baš pjevanjem i divnim dubokim glasom da se moram praviti da nisam vidjela neke od izjava u prethodnim postovima. :D
    btw. ful mi je zanimljivo kod njega što pjevajući ima neki dubok glas, a kad priča nekako mekeće :mrgreen:
    ali istina je da povremeno baca na iana curtisa, a onda nekako kao da ostane bez zraka i zvuči kao mr. bean...
    ajde, navalite sad opet :twisted:

    note uz ovo veselje glede putopisa - jučer nisam izdržala i otišla sam ravno na dio o zagrebu. totalno se razočarala mlakim doživljajem koncerta - nije bilo nikakvog ushita, divljenja, ma ništa... dvije-tri rečenice...
    a znamo svi vrlo dobro da je to objektivno :mrgreen: bio best koncert ever...
    pa onda sam malko zavirila na početak knjige i imam dojam da je riječ o prilično faktografskom nabrajanju, posebno ljudi, a vjerujem da je to i bila ideja - da svaki malo veći fan kupi knjigu unutra potraži svoje ime. kad smo kod toga, našla sam sidonijino :)
    kritična, kao i uvijek :oops:
    dopuštam da imam potpuno pogrešan dojam, ovo je jedna vrlo paušalna ocjena na prvi, letimičan pogled ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    meni bas pase tako neki calm voice, ala sinatra.. jedino mi je zadnji album pretužan, da ne kažem depresivan.. iskreno, nadam se da neće bacit torino koncert pa odsvirat sve po redu a albuma :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Prvo, ja dolazim, nadam se da cu stici i na meetup prije Nationala :) Pa da malo procaskamo i stogod gucnemo :)
    Malo mi falite :oops:
    A da, za knjigu...dosla mi je doma, al mene nema pa ne mogu nis komentirat.
    Al zato Niko, i ostala ekipa koje je narucila ili misli narucivat onu knjigu postera od B.Klausena...ja sam se sad ulogirala, sve napisala, platila itd..i dodje mi zadnja stranica shipping ne znam nekih 35 dolara!
    :shock:
    Pa zar je moguce da je shipping vise od same knjige? Mislim da ju necu narucivat ili cu nekome u Ameriku shippat pa pakupit kad budem tamo...ovo je malo prevec zbilja. :roll:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    baš gledam popis, i pitam se, gdje je, recimo, lestesica?
    ili helen cross? nju fakat duuuugo nisam ovdje vidjela.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Reko da se i ja malo oglasim...kak je super kad se ovako puno posta!

    Nema boljeg nego usred posla bacit oko na forum i vidjet da se slažu popisi, a fakat što reče "zgrillana", svi volimo popise :D, pa onda snihove suptilne prijetnje (btw. potpuno opravdane :lol:), pa rasprava o Mattovom glasu, pa Jurasica legenda koja ne ferma nacionalce ni 5%, pa ćevapi...jednostavno zakon! :mrgreen::mrgreen:

    U svakom slučaju, can't wait da se vidimo i da svi skupa zaružimo uz drugi omiljeni nam bend...mislim da je Madison recimo od 19 pa nadalje odlično mjesto za okupljanje, ak bu netko gladan lako se zaletimo nešto pojest...

    Evo i mala najava sa t-portala
    http://www.tportal.hr/showtime/glazba/9 ... ozava.html
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    baš gledam popis, i pitam se, gdje je, recimo, lestesica?
    ili helen cross? nju fakat duuuugo nisam ovdje vidjela.

    good question...iako vidim da su na last.fm-u obje listane da dolaze na show, a i na facebook-u vidim da bude i Vedran došao...koja masovna online špijunaža :mrgreen::mrgreen:
Sign In or Register to comment.