Pearl Jam in Zagreb!

1645646648650651860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    Sretan rodjendan dragim PJ-ovcima! :)

    20 godina :) bemti, skoro ko ja..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    Sretan rodjendan dragim PJ-ovcima! :)

    20 godina :) bemti, skoro ko ja..

    da vidiš, ja sam više od pola svojeg života provela u obožavanju gore navedenih... pa i to nešto znači!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Čestitke Ivi na položenom ispitu i naravno svima ovdje želim još barem 20 godina da naši momci nastave prašiti.
    Neki dan sam mojoj Ivi rekao da sam ja ipak 20 godina u vezi sa PJ i da je to jedna ozbiljna veza :lol:

    A za knjigu od Jasona, mislim da ću je naručiti sljedeći mjesec.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Prije 20 godina nisam imao pojma da postoji neki band koji se zvao Mookie Blaylock, koji ce se zvati Pearl Jam, kojeg cu 20 godina poslije obozavati i zahvaljujuci njima upoznati neke divne ljude i vidjeti neka divna mjesta (hvala mojoj dragoj na tome).
    Happy birthday to you x 2, happy birthday dear Pearl Jam, happy birthday to youuuuuuuuu!
    I nikom nije lepse neg je nam, samo da je tako svaki dan!
    (jos barem 20 godina da i unuke navucemo na PJ) :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ja sam narucila vec knjigu! :) Shippaju nakon 31.10.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Svako malo izroni neko rodjendansko iznenadjenje. Ovo i nije tako mlado, vjerujem da su posteroljupci vec odavno vidjeli, ali nitko nije stavio link. Ako vas vec hvata ludilo oko bozicnih darova, ovo mozda moze biti jedan od dobrih prijedloga (slijedi link):
    http://www.twofeetthick.com/2010/10/fro ... d-klausen/
  • shelashela Posts: 657
    E pa sretna nam godišnjica!! :) stvarno tko bi rekao da će se sve to razviti u jedan takav prvoklasni kult :D
    (i fala na čestitkama :)

    Super mi se čini ova knjigica od Klausena, ful su mi zanimljive skice prema kojima onda radi poster. Jako kul!

    Potatosica javim se ak uspijem skemijat slobodnu vecher u srijedu :) mislim da će bit baš dobro sam ne znam dal ću stić otić ;) jel ide joško?

    annie jel vaš svijetlo zeleni clio s lijepim srebrnim pj surf bordovima na zadnjim vratima (hm, bar mislim da je bio clio)?? Ima čak još jedan frik u zagreb toweru al znam da to nije njegov auto :)) ak nije vaš onda ima jos netko tko tamo radi i frik je!! omg
  • pajopajo Posts: 3,292
    Eto pao je i Other Side...past ce i Strangest Tribe kad tad :)

    Set: Daughter, Down, Driftin', Other Side, The End, Walk With Me (Neil Young), Lukin, Just Breathe, Black, Small Town
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    Gordan: Svako malo izroni neko rodjendansko iznenadjenje. Ovo i nije tako mlado, vjerujem da su posteroljupci vec odavno vidjeli, ali nitko nije stavio link. Ako vas vec hvata ludilo oko bozicnih darova, ovo mozda moze biti jedan od dobrih prijedloga (slijedi link):
    http://www.twofeetthick.com/2010/10/fro ... d-klausen/

    To će biti moja Bibljija :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    Eto pao je i Other Side...past ce i Strangest Tribe kad tad :)

    Set: Daughter, Down, Driftin', Other Side, The End, Walk With Me (Neil Young), Lukin, Just Breathe, Black, Small Town



    ili let me sleep :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    Eto pao je i Other Side...past ce i Strangest Tribe kad tad :)

    Set: Daughter, Down, Driftin', Other Side, The End, Walk With Me (Neil Young), Lukin, Just Breathe, Black, Small Town

    Gordan: Iz tvojih tipki u njihove oci :mrgreen: Kad se to dogodi, zelim biti na tom mjestu. Jako, jako
  • _annie__annie_ Posts: 980
    shela wrote:
    annie jel vaš svijetlo zeleni clio s lijepim srebrnim pj surf bordovima na zadnjim vratima (hm, bar mislim da je bio clio)?? Ima čak još jedan frik u zagreb toweru al znam da to nije njegov auto :)) ak nije vaš onda ima jos netko tko tamo radi i frik je!! omg

    Gordan: Bio je clio i je, ona je taj frik ciji je clio :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    edited October 2010
    _annie_ wrote:
    shela wrote:
    annie jel vaš svijetlo zeleni clio s lijepim srebrnim pj surf bordovima na zadnjim vratima (hm, bar mislim da je bio clio)?? Ima čak još jedan frik u zagreb toweru al znam da to nije njegov auto :)) ak nije vaš onda ima jos netko tko tamo radi i frik je!! omg

    Gordan: Bio je clio i je, ona je taj frik ciji je clio :D
    mda, samo je na clio zakeljio muž, a kad vidiš crni passat, onda sam to ja :)
    specijalno sam za njega dala napraviti srebrne :D
    (sve čekam da netko od austrijanaca reagira, kad skuže kakvom su geeku dali volan u ruke :lol: :ugeek: )

    btw. imamo jednog freaka kojeg sam spazila, sa 15. kata, ispod mene, samo mi bilo neugodno napasti ga u društvu ekipe s posla - imao je backspacer majicu s bubnjarom :)
    brijem da je stranac, takvih je pun 15. kat...
    ne znam kakav auto vozi, možda spada u red uber geekova ;)
    Post edited by _annie_ on
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja bi jako volio vidjeti slike tih auta/naljepnica itd :P
    Please ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ja bi jako volio vidjeti slike tih auta/naljepnica itd :P
    Please ;)
    ma obična surfboard srebrna varijanta s prozirnom podlogom, najjednostavnije (i meni najdraže) moguće (ovo crno je prozirno, bijelo je srebrno):
    stickert.jpg

    Uploaded with ImageShack.us
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ja bi jako volio vidjeti slike tih auta/naljepnica itd :P
    Please ;)
    Trazili ste, gledajte :D
    pjstickerpassat.jpg

    Clio jos nisam uslikao, ali postat cu i njega, s obzirom na ogroman interes :mrgreen:
  • _annie_ wrote:
    Ja bi jako volio vidjeti slike tih auta/naljepnica itd :P
    Please ;)
    Trazili ste, gledajte :D
    pjstickerpassat.jpg

    Clio jos nisam uslikao, ali postat cu i njega, s obzirom na ogroman interes :mrgreen:
    :thumbup: :wave: :clap::clap::clap::clap::clap:
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Dok cekamo Najcudnije Pleme uzivo, uzivajmo zajedno u Drugoj Strani :P

    Od svih You Tube uradaka, ovaj mi se cini najboljim

    http://www.youtube.com/watch?v=S1pQtvEj6a4
  • "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • shelashela Posts: 657
    Thanks Dimitris! :)

    Super su vam ove naljepnice po autima, jako classy!

    E daaa, frik s 15. kata se zove Sergio (na njega sam i mislila pod "još jednim frikom u zgradi") i on je u biti član portugalskog pj klana :) ali to nije sve (!) čovjek se oženio za moju frendicu s faxa - rvaticu - ja ih upoznala kad smo zujale po portugalu i našli se usputno s pt pj ekipom, i eto malo-pomalo se doselio u zagreb prije dvije godine. zvala sam ga već više puta da nam se pridruži na forumu al eto nije još. mislim da online ipak zbog hrvatskog/portugalskog više komunicira sa svojim pt klanom. možda dodje na neki meetup :)

    a ak to ipak nije sergio onda ima još neki nepoznati frik u zgradi!! još malo pa ćemo pj party u bircu u prizemlju u pauzi za ručak ;)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    shela wrote:

    ali to nije sve (!) čovjek se oženio za moju frendicu s faxa - rvaticu - ja ih upoznala kad smo zujale po portugalu i našli se usputno s pt pj ekipom, i eto malo-pomalo se doselio u zagreb prije dvije godine. zvala sam ga već više puta da nam se pridruži na forumu al eto nije još. mislim da online ipak zbog hrvatskog/portugalskog više komunicira sa svojim pt klanom. možda dodje na neki meetup :)

    hej, pa to je fakat zanimljiva priča! kako to da je nisi prije podijelila s nama? i kako to da čovjek još nije došao na neki naš meet-up? :)
    ja kao bivši (i nikad dovršeni, hehe) student portugalskog jezika bih baš voljela malo pospikati s njim da ne zaboravim i ovo malo portugalskog što znam LOL

    and, btw, thanks for the post, dimitris!

    mrak su mi obrade patti smith, kao i "walk with me" neil younga s njegova novog albuma "le noise". jako dobar album, moje preporuke, ne može vam se ne svidjeti - samo čiča neil i njegova električna gitara. :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    S obzirom da se bliži koncert, ovo mi je jedan od najljepših National postera, upravo sam ga pokupio. Detalji su mi super; crvene šlape na rubu bazena, voda, sjena je super, poster je još na prodaji ako ima zainteresiranih.

    http://www.dkngstudios.com/store/silkscreen-posters/
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Nice one :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Evo, ispunjavam obecanje. Ovako sticker izgleda na Cliju.
    pjstickerclio.jpg

    Vidite kako je auto cist, ko spigel. :D:mrgreen::D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Je li to onaj sticker od 10c ili ste ga vi radili sami?
    Mislim da imam jedan surf sticker ali ako se ne varam taj je crno bijeli??

    btw, very nice!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    niko, solo smo ga dali napraviti, do onog originalnog je jako teško doći...
    ako ima netko zainteresiran, mislim da možemo u print centru naručiti repete ;)

    iva, fora priča :P
    mislila sam da pod onim ''drugi frik'' misliš na sebe :mrgreen:
    kako sumnjam da je na 15. katu nekoliko frikova, vjerujem da je to taj. ima dužu kosu, ako se ne varam. slijedeći put ga napadam :mrgreen: :ugeek:
    možeš ga upozoriti, da ne utekne, iako neće daleko u 2m2 lifta :twisted:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    btw. trebali ste vidjeti našeg korporativnog lawyera - on je veliki vjernik i imali smo jedan dan debatu na temu njegove vjere i moje skepse i tako to. uglavnom, koji dan kasnije dolazi mužek s onim srebrnim pj surfboards privjeskom, a fiškal će pobjedonosno: a vidiš kako ti dragi nosi vjerska obilježja!!!
    reko, da, to je religija :lol:8-)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    btw. trebali ste vidjeti našeg korporativnog lawyera - on je veliki vjernik i imali smo jedan dan debatu na temu njegove vjere i moje skepse i tako to. uglavnom, koji dan kasnije dolazi mužek s onim srebrnim pj surfboards privjeskom, a fiškal će pobjedonosno: a vidiš kako ti dragi nosi vjerska obilježja!!!
    reko, da, to je religija :lol:8-)

    :lol::lol::lol:
    To je prava religija, jedina crkva u kojoj se ja molim ;) tipa, molim te nemoj da opener bude opet "Sometimes" :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.