Pearl Jam in Zagreb!

1643644646648649860

Comments

  • pajo wrote:
    I&M: imamo se nečim pohvaliti:

    sve tri

    pajina spin, spin

    ivine bombe koje padaju (a ovu majicu ću bome jedan dan isfurat na posao ispod sakoa, čini mi se neobično prikladna jer se većinu vremena ovako osjećam na poslu):

    i za kraj, jedna za koju sam posebno, posebno zahvalna Igoru što ju je napravio za mene (detalj)

    što reći, osim da smo :D

    Mrak :thumbup: :clap:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajići, majice su lude 8-)

    mi smo se vratili iz istanbula - hoćemo organizirati kakvo druženje u skorije vrijeme?
    razmjena suvenira i tako to... ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    majice su kul..

    a znate koje majice bi bile u najmanju ruku jednako kul? :)

    vegete.. nove.. reizdanje.. ja svoju vec duze vrijeme ne mogu nosit jer mi se ona "plastika" raspala :(

    hocu novu! :)

    osjecam potrebu za nekim dogovaranjem, realizacijom ideje, i dijeljenju rezultata na nekom meetu :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: a iduci tjedan je i godisnjica koncerta... Cini se prikladan datum, zar ne? ;)
  • ajde ekipa morate se družiti, ja ću vam slati dimne signale iz Dubrovnika :D

    nego ja sam danas otkrio još jedan super bend, ustvari baš sam papak jer ništa ne radim pod tim pitanjem ako mi se ne servira neki cd :oops: da nema postera koje pratim ne bi čuo za pola bendova koje znam
    radi se o THE BLACK KEYS
    super mi leži ova muzika, mrak je :thumbup:

    Ako Pajo, Snih ili Viktor imaju što od materija, albuma od TBK bio bi zahvalan na nekom linku ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    vidim ja da se paji svaki tjedan na top listi nadju arcade fire, black keys i band of horses ili national :)

    very nice..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo, ako Nikine i Ivine salice + surprise gift od Igora nisu dovoljna motivacija za meet-up, mi nudimo i jednu Eagle t-shirt, muska majica, ali velicina M pa moze biti i za curicu, koju mozemo pokloniti prvome koji kaze da ju hoce. Pa eto, vi vidite. Nama pase bilo gdje i bilo kad (osim iduci petak i subota kad paje nema).
  • Amo ekipa probuđenje (tako Marko budi Janu u jutro da mu stavi crtiće) kakva je ovo fjaka...pa di ste nestali svi :o
    Ne znam možda će Snih naš štovani sudija morati izbaciti neku igricu da se malo trznete ;) nema druge :lol:
    ajde Tomo probudi svoj narod!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    Hej svima!!
    Evo i ja baš danas osjetila nostalgiju za našim malim forumom i Pj-jom :) baš bi mogli neko druženje skoro!
    Super vam te majice iz Švedske! ;)
    U ostalim novostima - idem na Gunse u petak!! i baš me zanima kak ce bit! Welcome to the jungle!! jooj zakaj nemamo smiley-a koji rocka il neš, ko onaj na skypeu?? :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    Koliko god zavolio Dublin, nadam se da ti nece Gunsi biti kao u Dublinu :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajo wrote:

    Članak je zakon.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Nadam se da gledate BIG LEBOWSKI na prvome :D

    najbolji film !!!!!!!!!!!!!

    Nego htio sam samo ostaviti ovaj link za laku noć ili za dobro jutro

    http://www.youtube.com/watch?v=aE7rkSELM3I

    pjesma je super a text još bolji
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    bas sam dosao postat to ovdje :)

    lik nas gađa drito u srce :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ma niste valjda zaboravili na godisnjicu? jucer je bilo 4 godine vec od najdrazeg i najboljeg na PJ koncerta u ZG-u, domovini nasoj! Sjetih se, al oram priznat da nisam poslusala bootleg :(
    Ovih dana cu svakako. Uzivala sam na plazi u Monacu i prisjecala se povjesnih trenutaka pred 4godine :))
    Nego, da vas pitam, cini se da cu ipak moci doci na the National. Jeeee :)) Mislin da ne cijeli vikend, al tu nedjelju u ZG svakako i navecer na koncert. Pa ako me mozete uputiti gdje mogu uzet kartu. Nadam se da ih jos ima. :?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Nego, da vas pitam, cini se da cu ipak moci doci na the National. Jeeee :)) Mislin da ne cijeliPa ako me mozete uputiti gdje mogu uzet kartu. Nadam se da ih jos ima. :?


    evo, sid:

    http://www.eventim.hr/hr/search/?search ... e+national

    ili

    http://www.dirtyoldempire.com/shop/kata ... ickets/470
  • Hvala, Ana. :) Narucujem onda cim prije to. :)
    Nadam se da se vidimo tamo! I ti i SVI! :))
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    "The Godišnjica" se nikako ne zaboravlja...čak smo natuknuli kak bi to bio odličan dan za neki meet-up nabacit, ali nije naišlo na neki veliki odaziv :P s obzirom da smo nekako svi skupa u zadnje vrijeme iz raznih razloga malo zanemarili najdraži nam thread na najdražem nam forumu od najdražeg nam benda... :):D

    Sad kad gledam na sve skupa, prođoše ljudi moji 4 godine :shock: (čak i više od 4) otkad mi tu piskaramo i družimo se i mogu reć da to zaslužuje big big respect :!: 8-)
    Zato mi uvijek drago kad nakon drugo vremena vidim poznate face (točnije rečeno avatare :) ) kao danas i svakako apeliram na sve da se nastavi postat o doslovno bilo čemu...pogotovo s obzirom da moramo uzet u obzir činjenicu da momci vjerojatno i neće prema ovom dijelu svijeta opet tako skoro te da stoga neće bit onih uobičajenih tour related aktivnosti na threadu...

    Uvijek mi je super pročitat postove o tome tko što sluša i na koje koncerte planira ići i apsolutno mi rula činjenica da smo više manje svi zakačeni na The National i da će nas na koncertu bit doslovno hrpa...
    Vezano uz to mi ćemo iskoristit priliku i da se pohvalimo da ćemo ih gledat još jednom i to u Londonu 30.11. Naime te smo karte kupili još davno za svaki slučaj ako ne budu dolazili u ZG jer smo stvarno oboje postali veliki fanovi. Osim toga nam se posrećilo i da dan poslije u O2 areni svira Arcade Fire, meni najdraži bend u zadnjih par godina i da smo uspjeli ubost karte tako da smo superhyped oko tog malog putovanja.

    Eto, kao i uvijek krenem pisat neki mali post i onda udavim ga udavim... :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    A vi bas volite trljat nama ostalima, a? :)

    Predobar road trip..

    Ja sam se u isčekivanju the nationala navukao na brit-indie-folk i slusam mumford and sons, lauru marling i noah the whale.. kad ce oni u ove krajeve? :) buduci da ih vecina ima po jedan/dva albuma mogli bi na neki inmusic svratit..

    btw, siguran sam da ste procitali da se brucosijada fera vraca na fer 12.11.. poslijednja koja je bila bas na feru je bila bas moja 2004. i totalno sam uzbudjen oko ovoga jer je poseban osjecaj na faksu imat jebeni tulum.. prica se po kuloarima da ce bendove predvoditi pipsi i tbf..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • I am the artist formally known as "Cameron4President"....
    1998: Va Beach VA
    2000: Va Beach VA, Columbia MD
    2003: Raleigh NC, Bristow VA
    2008: Washington DC
    2009: Philly 3
    2010: Bristow VA
    2013: Baltimore MD, Charlottesville VA, Charlotte NC
    2014: Cincinnati, OH
    2016: Hampton, VA, Raleigh, NC
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    btw, siguran sam da ste procitali da se brucosijada fera vraca na fer 12.11.. poslijednja koja je bila bas na feru je bila bas moja 2004. i totalno sam uzbudjen oko ovoga jer je poseban osjecaj na faksu imat jebeni tulum.. prica se po kuloarima da ce bendove predvoditi pipsi i tbf..

    to bi baš bilo kao u dobra stara vremena... moram priznati da nisam znala da više nema tih brucošijada, ali dobro... malo sam izašla iz tih studentskih krugova...

    nego ekipa, sad bez zajebancije, ajmo se vidjeti jedan dan!!! ja sam u muvingu i meni nije bed, ako zbog mene nismo još ništa organizirali... :lol::lol::lol: dobra, ha?!? :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    slazem se.. meet.. dugo je cekat do 14.11. :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iv: znam da se sad vec malo ponavljamo, ali mi smo za i pase nam skoro bilo kad ;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    i mi smo za - ajde nek netko jednostavno nabaci mjesto i vrijeme, samo hrabro :mrgreen:

    recimo, kod nas je u zgradi (zagrebtower) u prizemlju dobar kafić, velik je i nije pun predvečer/navečer, parking je besplatan i prazan poslije radnog vremena. i tako... možda netko ima dobar prijedlog, da se ne zezamo kruženjem po centru kao kad smo se našli u koldingu... protiv čega isto nisam, da se razumijemo (kolding mi je ok mjesto). priklonit ćemo se bilo kojoj odluci ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: mi smo trenutno u jako velikoj guzvi s poslom i putovanjima pa nam u biti ne pase nista i nemamo kad za predloziti. Pa zato i kazemo, kaj god se vi dogovorite mi cemo se tome nekako prilagoditi i dofurat vam poklonce od Igora i Nike, nema frke. ;)
    S tim u skladu, Tower nam je ok. :D
  • Alo ekipa opet je malo živnulo na našem forumu...nice! Možda se i dogodi meet up, držim vam fige :D

    Mi bili 3 dana u Dusseldorfu na sajmu stakla, bilo dobro... i usput se nakupovao novih cd-a

    Ufišali sam THE BLACK KEYS freak...I mean totalno sam se zarazio, kupio sve cd-e što sam našao i samo se tripam sa njima ko manijak...pre genijalni su mi.
    Posteri su im dosta ružni ali nema veze skupljam i ružne njihove postere jer su mi oni tako dobri da sve estetsko-umjetničko-dizajnerska pravila padaju u vodu kad na papiru piše fuckin' The Black Keys :ugeek:
    Studiram njihovu turneju gdje i kako bi se mogao zaletiti na neki koncert....ufff
    Imali još zaiteresiranih ???? :)

    Vidimo se na The National-u a i na Circus Du Solei ako ima zaiteresiranih, mislim da smo kupili karte za subotu, to toplo preporučujem svima, 2 sam njihova show vidio i vrijedi ih u svom gradu pogledati nemoj te se zeznuti.

    a evo i jedne TBK pjesmice
    http://www.youtube.com/watch?v=x_PrT25o8Vs
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Pa gdje ste Pajići/Gotovci???
    Je ste li pročitali PM od Dimitrija?????????????

    Ajde recite ostalima tko je najveći winner na PJ forumu :o

    Smijem li ja to držati u rukama kad dođem kod vas, kupit ću bijele rukavice :D

    Sve čestitke iz Dubrovnika!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Pa gdje ste Pajići/Gotovci???
    Je ste li pročitali PM od Dimitrija?????????????

    Ajde recite ostalima tko je najveći winner na PJ forumu :o

    Smijem li ja to držati u rukama kad dođem kod vas, kupit ću bijele rukavice :D

    Sve čestitke iz Dubrovnika!!!
    I&M: kao prvo, Niko ti si car! Znamo to vec, ali evo ova zadnja dva posta, sto da ti covjek kaze osim da si car!

    Malo smo prezbunjeni da bi se pohvalili, ali u biti smo bezveze zaigrali jednu od Dimitrisovih lutrija na Porchu, u kojoj je covjek besplatno razdijelio SVE svoje ploce od PJ-a, pa tako i onu koja je mozda najvrijednija, i to ne samo kao ploca nego u Pj memorabiliji opcenito, Benaroya Hall. Nije nam ovo prvi put da smo u situaciji da Dimitris poklanja cuda, ovo ljeto nam je htio pokloniti jedan od postera iz Klausenove serije voda, vatra, zemlja, zrak, ali smo ga uspjeli nagovoriti da nam ne salje poster. I sad ovo... Covjek je stvarno olicenje dobrote i pozitivne energije, and then some...

    I da Niko, naravno da ces moci drzati plocu u ruci. Sad mi je jedino malo bed kaj sam paji kupila apsolutno najjeftiniji gramofon koji sam nasla, jer kao sto ce se uopce na njemu slusati...ccc...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    WOW! za Benaroya Hall, bas sam neki dan malo gledao po ebay aukcijama dostupnost iste. Hmm, super! :)

    Vezano uz meet up, postoji sansa, bolje receno sansica da iduce subote dodem u ZG na nekoliko sati, pa ako se dogodi taj meet bilo bi vas lijepo vidjeti na okupu. Jos se ja oglasim do sredine tjedna kad budem znao sve detalje o eventualnom (ne)dolasku.

    If not, onda se vidimo na nacijonalcima najranije. Sumnjam da cu u meduvremenu skakat prema unutrasnjosti drzave.

    Arcade Fire, cudnolik album koji me potpuno osvojio nakon mjesec dana odolijevanja istome. Opet su uspjeli i bas mi je zao sto ih necu uhvatiti na ovom leg-u. Ali potajno se nadam da ce u blizoj buducnosti napraviti drugi dio turneje, pa da nekako iskombiniram i to, jer mi se onaj MSG unstaged prilicno svidio. Vrtio sam cak nekakve kombinacije za London u 12om, ali se preklapaju s nekim drugim planovima (Kings of Leon - Bologna) koji su mi trenutno realnija opcija.

    Planira li netko mozda otici na Watersa u travnju? Mislim da je to sasvim pristojna kompenzacija za one koji nisu imali prilike gledati Floyde uzivo, pogotovo s obzirom na dostupne yt filmice s pocetka turneje te na setlistu koja prati turneju -> http://www.setlist.fm/setlist/roger-wat ... 53a84.html
    Iako mi to sve skupa blago vuce na Alen Islamovic pjeva Bijelo Dugme, mislim da bi trebao biti pravi a/v dozivljaj. Ne, ja nisam upravo usporedio Floyde sa Dugmetarom! :mrgreen:
    Death or glory!

Sign In or Register to comment.