Pearl Jam in Zagreb!

1642643645647648860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:

    Super je ispao, ta zelena boja je sjela ko budali šamar,sviđa mi se.
    Odakle vam ta boja i gdje ste to radili??
    Moram sad znati sve o vešem frame shopu, ima li još tako nabrijanih boja itd...ime, adresa, telefon, web, OIB, porezna kartica...broj cipele i ostalo :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    _annie_ wrote:

    Super je ispao, ta zelena boja je sjela ko budali šamar,sviđa mi se.
    Odakle vam ta boja i gdje ste to radili??
    Moram sad znati sve o vešem frame shopu, ima li još tako nabrijanih boja itd...ime, adresa, telefon, web, OIB, porezna kartica...broj cipele i ostalo :lol:

    Gordan: E. pa gosparu moj okvir je urađen u staklo-uramljivačkoj radionici Telišman u Samoboru. Teta koja je vlasnica i radi tamo bila je iznimno ljubazna i kooperativna. Moja prva ideja bilo je staklo, a onda je ona izvukla ovaj okvir. Boja mi je odmah legla, jedino sam imao dvojbu hoće li možda širina okvira biti malo prenapadna. Međutim, kad sam vidio poster kod njih na zidu, bila je to ljubav na prvi pogled, a i teta je oduševljena kako je ispao. Rekla mi je da takve okvire (samo su lude boje u điru, ova kiwi zelena, pa neka narančasta, itd.) nabavlja od nekog tipa. Kako je teta rekla da će joj poster bit dobra reklama, ja ti dam njen broj (098/9012286) pa se možeš kod nje raspitati. I slobodno spomeni poster, siguran sam da će se sjetiti i da će joj biti drago.
  • masnimasni Posts: 1,657
    wow

    okvir je stvarno genijalan.. možda će joj se reklama isplatiti već s mojim posterom koji treba udomiti neki okvir :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    najbolje da slijedeći mitap organiziramo u lijepom nam samoboru, a onda svi sudionici lagano tube pod ruke :mrgreen:

    bacio mi je gordan bubu u uho s rumorom za bridge school benefit, a kako nam je san francisco davna želja, već sam krenula provjeravati opcije za putovanje :shock: :geek:
    upropastit će nas ovaj bend, nek nas netko spriječi ili se rumor pokaže promašen...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    najbolje da slijedeći mitap organiziramo u lijepom nam samoboru, a onda svi sudionici lagano tube pod ruke :mrgreen:

    bacio mi je gordan bubu u uho s rumorom za bridge school benefit, a kako nam je san francisco davna želja, već sam krenula provjeravati opcije za putovanje :shock: :geek:
    upropastit će nas ovaj bend, nek nas netko spriječi ili se rumor pokaže promašen...

    Uff...što bi ja s vama, samo što me ženica naravno ne bi pustila ni u ludilu :lol:
    Tamo sam inaće proveo godinu dana i bio sam na tom venue u Mt.View na PJ koncertu 2003g. ...samo ću reći da je super, nešto slično Berlinu, samo što oni naravno imaju stolice.
    To je nekih sat vremena autom od San Francisca ako tamo spavate, mislim da imaju i vlakovi ali ne znam koliko blizu tom mjestu gdje je koncert. Ako idete predložio bi samo neki rent-car barem taj dan.
    Samo imajte na umu da oni tamo imaju jako kratku set listu, ako se ne varam 5-6 pjesama i adio :cry:

    btw thanks na info za okvir, kad stignem javit ću se teti ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Uff...što bi ja s vama, samo što me ženica naravno ne bi pustila ni u ludilu :lol:
    no, ja se nadam da će i jedan od nas biti glas razuma. prije je gordan bio taj ali neko ludilo ga je obuzelo, valjda kriza srednjih godina :mrgreen: :twisted:
    san francissco će pasti kad-tad samo je šteta otići prekratko i na prekratku set-listu ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    http://www.billboard.com/news/for-pearl ... 0787.story

    Stone prica za Billboard i potvrdjuje Bridge, kaze da vec nesto petljaju sa novim albumom i da ce sljedece godine prema Juznoj Americi...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Jucer sam pogledao opet dvd slike u kornetu i pregenijalno je :)

    nisam ga puno puta gledao nakon grupnog gledanja, pa je ovo jucerasnje imalo jos veci naboj.. woohoo
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: vec nam je stigao onaj poster od The Nationala na koji su nam Niko i njegova Iva ukazali i stvarno nije da ovo pisem samo zato sto je ljubicasti, ali preprepredivan je! :) samo sad ne znam kud cu s njim jer morao bi u kuhinju, a nisam spremna maknut Havaje zbog njega, a nema mjesta za obojicu...slatke muke... :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Iva: vec nam je stigao onaj poster od The Nationala na koji su nam Niko i njegova Iva ukazali i stvarno nije da ovo pisem samo zato sto je ljubicasti, ali preprepredivan je! :) samo sad ne znam kud cu s njim jer morao bi u kuhinju, a nisam spremna maknut Havaje zbog njega, a nema mjesta za obojicu...slatke muke... :D

    Meni je već u ladici čeka novu radnu sobu gdje će ići samo posteri od Jason Munn-a...ništa PJ :lol:;)

    Za taj slatki problem predložio bi vam da ih stavite jedan ispod drugoga, visine imaš dovoljna za 2 postera samo havaje malo podignite i ispod stavi The National, nije isti stil ali tebi je bitna boja u ovom slučaju.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo wrote:
    Iva: vec nam je stigao onaj poster od The Nationala na koji su nam Niko i njegova Iva ukazali i stvarno nije da ovo pisem samo zato sto je ljubicasti, ali preprepredivan je! :) samo sad ne znam kud cu s njim jer morao bi u kuhinju, a nisam spremna maknut Havaje zbog njega, a nema mjesta za obojicu...slatke muke... :D

    Meni je već u ladici čeka novu radnu sobu gdje će ići samo posteri od Jason Munn-a...ništa PJ :lol:;)

    Za taj slatki problem predložio bi vam da ih stavite jedan ispod drugoga, visine imaš dovoljna za 2 postera samo havaje malo podignite i ispod stavi The National, nije isti stil ali tebi je bitna boja u ovom slučaju.
    Iva: ma to sam i ja prvo pomislila, ali problem mi je u tome sto je jedan cista jednostavnost, a drugi cisto sarenilo. I iako mi je The National cak bolji za moju kuhinju (ima i ljubicastu i srebrnu), Havaji su mi jednostavno predragi da bi izgubili poziciju. Moram o tome malo bolje razmisliti...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Nakon dugog vremena stavio sam Zagreb boot na slušanje...ostao sam sam u radioni imam još nekog posla sad ću to sa guštom ...kreće Severed Hand ;)

    čujemo se nakon koncerta :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ed jucer u Little Rock, Arkansas na koncertu za WM3...

    Rise, It Rains On Me (Tom Waits), The Times They Are A Changin’ (Bob Dylan), Open All Night (Bruce Springsteen), Golden State (John Doe), You Can Close Your Eyes (James Taylor), Society (with Johnny Depp on guitar)
  • masnimasni Posts: 1,657
    :shock:

    koji turn on za žene..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    zanimljiva kombinacija :)
    iako meni više leži zdravi surferski look nego neki ispijeni heroin-chic, na što mi baca depp ;)
    ali zato se valjda o ukusima ne raspravlja :mrgreen:

    nego, muž je u pečalbi u turskoj a naša se obitelj proširila za jednog člana - http://www.uniteddogs.com/hr/dog/masa936 - htjela sam se pohvaliti :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    smijem li priznati da mi JD, koji mi je inače jedan od najljepših stvorova na kugli zemaljskoj, u ovom filmiću izgleda ko debil... pa svira gitaru ko neki retardinjo... :lol: ma zapravo nije smiješno... a možda je osoba s kojom svira ipak postavila malo previsoke standarde...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    _annie_ wrote:
    zanimljiva kombinacija :)
    iako meni više leži zdravi surferski look nego neki ispijeni heroin-chic, na što mi baca depp ;)
    ali zato se valjda o ukusima ne raspravlja :mrgreen:

    nego, muž je u pečalbi u turskoj a naša se obitelj proširila za jednog člana - http://www.uniteddogs.com/hr/dog/masa936 - htjela sam se pohvaliti :D

    čestiam na novom članu čopora! :) i moram primijetiti da je rođena na sv. antu! to je jerdni imendan kojeg znam pa svaki put kad vidim da je netko ili nešto na 13.06. onda se malo i razveselim... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    jurasica wrote:
    smijem li priznati da mi JD, koji mi je inače jedan od najljepših stvorova na kugli zemaljskoj, u ovom filmiću izgleda ko debil... pa svira gitaru ko neki retardinjo... :lol: ma zapravo nije smiješno... a možda je osoba s kojom svira ipak postavila malo previsoke standarde...

    hehe, malo mu noge u križ idu, al svatko ima svoj stav :)

    a i solo je odradio vrhunski :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
    To je glumac, ovaj stav ga je pratio kroz cijeli pirati s kariba serijal pa mu je ostao. :mrgreen:
    Inace meni jedan od drazih glumaca, uvrnut na svoj nacin, u kombinaciji s Tim Burtonom dolazi na rub genijalnosti. Bas je pojava i drago mi je da je na ovaj nacin 'masakrirao' Society.

    A Masa je secer :)
    Death or glory!

  • shelashela Posts: 657
    Ej ljudi!! malo mentalno eskiviram s posla ;) i shopingiram pj onesie za sve te nove pj naraštaje
    koji narastaju.

    Moram primijetit da su mi Ed i Johnny stvarno jako kul! (kao što je drug masni primijetio ;D uvijek pozabim da je i johnny u biti roker! whee! mogla bi odgledat cijeli koncerat u ovom aranžmanu! eto nebi se bunila.

    Mala Maša je jako slatka igračkica, čini se živahna :) a koji joj je najdraži bend??
    ...i ja bi u neku pečalbu u tursku! a može i pečalba na Tajlandu il u seattleu il tak negdi ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ovo je super-ultra-uber cool...momci iz Radioheada su podrzali i cak dali i originalnu soundboard snimku fanovima koji su sa frikin 50 kamera snimali koncert u Pragu...

    Cijeli se DVD moze dzabe skinuti ovdje
  • pajo wrote:
    Ovo je super-ultra-uber cool...momci iz Radioheada su podrzali i cak dali i originalnu soundboard snimku fanovima koji su sa frikin 50 kamera snimali koncert u Pragu...

    Cijeli se DVD moze dzabe skinuti ovdje

    Svaka čast i ekipi i bendu.
    Sad sam se sjetio da nisam naručio bootove od zadnje PJ turneje, idem ubaciti Dublin, Belfast i Berlin u košaricu sad kad su svi posteri rasprodani ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • DEATH ON TWO LEGS limited edition super deluxe box set :o:o :shock: :shock:

    http://www.whatrecords.co.uk/items/56656.htm

    našao na porch-u :shock:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Evo da vam se i ja javim iz Istanbula, nekoliko sati prije okršaja sa Srbijom. Uhvatih malo vremena sjesti za komp i napisati koju, a da nije za JL, u iščekivanju da mi na stol sleti türkish coffee. :mrgreen: Čak sam sinoć uspio pogledati clip s Edom i Johnnyjem i meni su totalno kul, a pogotovo Johnnyjeva solaža. Me like :D Možda vam se to što sam uspio pogledati clip i ne čini velikim uspjehom, ali zapravo je. Sreća što nije objavljen na Jubitou, jer ga onda sigurno ne bih vidio do dolaska u ZG. Naime, ovdje je Jubito zabranjen.

    Što reći o našima? Oni koji su gledali sigurno su s pravom razočarani. :oops: Još uvijek živim u nadi da će se danas nešto promijeniti. Samo da proigra Ante Tomić, onda bi i ostali mogli. Čestitke nogometašima i...
    IDEMOOOOOO, HRVATSKAAAAAA :clap::clap::clap::clap::clap:
  • Ja sam davno prestao gledati našu košarku, možda još od Dražena i ekipe...samo ću reći da je žalosno kako smo postali predmet sprdnje u ovom sportu, katastrofa.
    Ali zato svaka čast danas Blanki i Barakudama na super pobjedama :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    DEATH ON TWO LEGS limited edition super deluxe box set :o:o :shock: :shock:

    http://www.whatrecords.co.uk/items/56656.htm

    našao na porch-u :shock:


    :shock: :shock: :shock:
    Sta li nam to pripremaju?
  • masnimasni Posts: 1,657
    Sletio mi na stol jutros Bushmills bijeli direktno iz Dublina i podjsetio me na krasne trenutke iz lipnja ove godine :)

    Živjela Irska :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • evo da se malo nasmijete uz Edov humor :lol::lol:

    http://www.youtube.com/watch?v=010peAcH ... re=related
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    A sad da pustite koju suzu:

    http://www.youtube.com/watch?v=o_K7JvYlb_4
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: imamo se nečim pohvaliti:

    sve tri

    pajina spin, spin

    ivine bombe koje padaju (a ovu majicu ću bome jedan dan isfurat na posao ispod sakoa, čini mi se neobično prikladna jer se većinu vremena ovako osjećam na poslu):

    i za kraj, jedna za koju sam posebno, posebno zahvalna Igoru što ju je napravio za mene (detalj)

    što reći, osim da smo :D
Sign In or Register to comment.