Pearl Jam in Zagreb!

1640641643645646860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    bemti.. fulao boot.. sad je ny opet.. jel se cuje sta publika na belfastu?
    Čuje se solidno...ne ZG style, ali se čuje... :mrgreen:

    Nekako su mi općenito bootovi u zadnjih par godina tanki sa zvukom publike...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Gledam i slušam već valjda deseti puta ovaj Antot Noun iz Berlina i ježim se! To je nešto prekrasno i predivno - istovremeno! :):):):D :thumbup:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Poster...done ;)
    Idemo dalje radit
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Poster...done ;)
    Idemo dalje radit

    Same here :D
  • Steve DunneSteve Dunne Posts: 4,965
    pajo wrote:
    Poster...done ;)
    Idemo dalje radit

    Same here :D

    BOK!!!!!!!!!!!!!!!! :D

    Hope you guys got to some shows over in Europe!

    steve
    I love to turn you on
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Poster...done ;)
    Idemo dalje radit

    ja sam si malo zaspao, ali sad sam ga uspio ubosti...
    idemo dalje spavat... :crazy:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Band Of Horses mi je mrak !!!
    Sad moram nabaviti i prvi album.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Band Of Horses mi je mrak !!!
    Sad moram nabaviti i prvi album.

    Koji ti je album super? Zadnji... a drugi... jer imaju ih tri! ;) :P

    Ja ih isto volim... poprilično. Zadnji mi album jako dobar, a i prva dva. :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Band Of Horses mi je mrak !!!
    Sad moram nabaviti i prvi album.

    Koji ti je album super? Zadnji... a drugi... jer imaju ih tri! ;) :P

    Ja ih isto volim... poprilično. Zadnji mi album jako dobar, a i prva dva. :)

    I ja, I ja!!!

    Hocu reci, daj Tomo i meni linkiće na prva dva... :clap:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Mislim da mi je drugi album malo bolji od trećega ali još ih moram malo izpeglati i proučiti.
    Fali mi prvi album...hvala na linku ;)

    sad sam u potrazi za nekim lijepim BOH posterom :lol:
    kao ovaj
    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/43459
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Kad se već ne piše o PJ onda ja opet o BOH, skinuo sam prvi album :thumbup:

    ovo mi je najbolja pjesma
    http://www.youtube.com/watch?v=ibE7IqEjni4
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Kad se već ne piše o PJ onda ja opet o BOH, skinuo sam prvi album :thumbup:

    ovo mi je najbolja pjesma
    http://www.youtube.com/watch?v=ibE7IqEjni4

    i meni je mrak ta stvar :clap:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    ZG lagano postaje pustinja...5 minuta voznje do posla, nikog zivog u uredu...milina :mrgreen::D

    Pa da nastavimo u not-pj-related tonu...kakav je bolesnik ovaj Neil Young. Bili smo jednom pricali o njegovom projektu Archives gdje planira na Blue-Ray diskovima izdat i reizdat sve sto je ikad snimio...pa to kod takvog lika rezultira vec drugom nastavku (koji se najavljuje) sa frikin 3 nikad objavljena frikin cijela albuma :shock: :o:D
    http://www.nodepression.com/profiles/bl ... ives-vol-2

    Nadamo se samo da ce i nasi momci sljedit primjer svog voljenog vodje... :mrgreen:
  • RijekaRijeka Posts: 801
    eto jos malo off PJ, sinoc sam bio na Leonardu Cohenu u areni ZG. Tesko je naci rijeci za opisati taj koncert, malo ispod 3 sata zadovoljstva. Koncert koji spada u neku drugu kategoriju koncerata, na koji ne ides djuskati i pjevusiti nego se samo prepustis glazbi tih ljudi na pozornici. A oni su jedan do drugog cisti genijalci, od pratecih glazbenika mu medu kojima se mene posebno dojmio gitarist, pa do 3 dame na back vokalima. I stvarno nije kasnio, krenuo je po najavi desetak minuta nakon 20h, a pozdravio nas je u 23:40 uz jednu 25 minutnu pauzu i tri vracanja na bis. Kakav sarmer, kako li je samo doskakutao na pozornicu i zapoceo koncert sa 'Dance Me To The End of Love', kao da mu je 20 a ne pola stoljeca + kusur vise. Arena je bila solidno ispunjena, ali smatram da bi ovakvog lika u prvom i s obzirom na dob i ucestalosti turneja, vjerojatno posljednjem hrvatskom nastupu trebao docekati natpis 'sold out'. Ipak mislim da 10000 ljudi nije neka nedostizna brojka, tim vise sto je koncert u potpunosti bio sjedeci. Tek na bisu se spontano publika digla na noge, cak i s njim zapjevala 'So Long Marianne'. Pitao sam se kako ce taj njegov nastup izgledati u jednom velikom prostoru poput Arene, ipak mi je on glazbenik koji mi nekako ide uz nekakve intimnije prostore, ali sve, ukljucujuci i razglas je bilo za samu pohvalu.


    Set 1
    Dance Me to the End of Love
    The Future
    There Ain't No Cure for Love
    Bird on the Wire
    Everybody Knows
    In My Secret Life
    Who By Fire
    Heart with No Companion
    Waiting for the Miracle
    (The Flood intro) Anthem

    Set 2
    Tower of Song
    Suzanne
    Sisters of Mercy
    The Gypsy's Wife
    The Partisan
    Boogie Street
    Hallelujah
    I'M Your Man
    Take this Waltz

    Encores I
    So Long Marianne
    First We Take Manhattan

    Encores II
    Famous Blue Raincoat
    If It Be Your Will
    Closing Time

    Encore III
    I Tried To Leave You

    Nije lose za 75-godisnjaka, ha? :D
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    e viki, ti baš znaš staviti sol na ranu... ja ga nisam planirala ići slušati, a onda sam prije neka 3 tjedna gledala neki dokumentarac o njemu i naglo se predomislila dok nisam skužila da ću biti na moru baš tada... ali eto, nadajmo se da će gospon poživjeti još koju pa da će i za nas kupače biti vremena... :) a za vas koji ste bili, baš mi je drago da vam je pružio nezaboravno iskustvo...
    inače, ja se vratila s mora i sad se počinjem gnijezditi... :) ako je netko za neko druženje,javite se!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ajde sad će te smisliti neki meet up, ja moram ovih dana poslati u sabirni centar one poklone koje sam još obećao prije turneje ali nikako da ih zasvršimo, sad kad su gotove sad nikako da ih pošaljem ali obećajem da će to napraviti ovih dana...ovdje je totalna ludnica u radioni...trebaju mi 4 kineza, još 100 kvadrata radione itd :? :mrgreen:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Nema nikoga pa evo ja postam moj novi okvir...very proud da sam napokon vlasnik ovog Klausena

    Easy Street Records 2005

    EasyStreet1.jpg
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: krasan je! :) meni puno bolji uokviren nego bez okvira
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    stigao je mali VILI!

    jurasica nam je rodila jučer, maleni ima 3670 g i 50 cm. :)

    velike čestitke i da što prije idu doma tati i seki koji ih čekaju :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    stigao je mali VILI!

    jurasica nam je rodila jučer, maleni ima 3670 g i 50 cm. :)

    velike čestitke i da što prije idu doma tati i seki koji ih čekaju :)

    :):):)

    bravo cure i decki!

    mili vanili? VILI! bas je turbo cool ime :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Čestitke mami i tati :clap::clap::clap:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: javila je Juras bila u sms- u da se Vili ritao ko' lud u trbuhu pred kraj. A meni palo na pamet da se frajer mozda ufurao u PJ turneje kad je bio u Veneciji pa je mozda samo nastavio rock out-at, pitajuci se kad je iduci show. Cooler. 8-):D
  • lesteslestes Posts: 959
    čestitke i od mene :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    A supeer, cestitke i od mene. Kako kul, a prije nepunih mjesec dana mali je rokautao na RITFW!!
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ej ljudi, da se i sama javim kad već tehnologija dopušta... mislim, još sam u bolnici i trebali bi sutra doma, ali to se nikad ne zna... ta mala čudovišta imaju običaj požutiti zadnji dan pa sad čekam... inače, sad je sve super ali je bilo malo kvrgavo prije poroda... uglavnom, što sam htjela reći, mali Vili će nadrapati kad naraste... :)

    edit: hvala svima na čestitkama, naravno! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Prije svega cestitke Jurasima :clap: :thumbup: i isprika na zakasnjenju s istima. Naime, tek se nocas vratih s godisnjeg u pravom smislu te rijeci... web-free i sve sto ide uz to. Vidim da ste se raspisali o kojecemu kad vec decki miruju. Sad se i ja moram baciti na trazenje i preslusavanje BOH, o Cohenu sam cuo i procitao sve najbolje (@Jurasica: idemo u 10. mjesecu zajedno u Ljubljanu na koncert, mislim da Cohena cak i Vili moze podnijeti :D ).
    Meet-up: cim-cim prije, tim-tim bolje
  • grudicegrudice Posts: 211
    @ Jurasica:
    Nismo se jos sreli ali bi i mi da se pridruzimo cestitkama na malom Viliju. :thumbup:

    Usput bi da se i pohvalimo da smo si veceras kupili prvi PJ poster - Berlin. :oops: Mozda ni nije neki, onako graficki gledano kao i poredeci sa mnogima sto su do sada uradjeni, ali ljudi - to je slon. Taj ne zaboravlja. ;)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    grudice wrote:
    @ Jurasica:

    Usput bi da se i pohvalimo da smo si veceras kupili prvi PJ poster - Berlin. :oops: Mozda ni nije neki, onako graficki gledano kao i poredeci sa mnogima sto su do sada uradjeni, ali ljudi - to je slon. Taj ne zaboravlja. ;)

    Prvi se nikad ne zaboravlja ;) ja mislim da sam sa Berlinskim posterom zaokružio lijepu brojku na 200 komada :roll:

    U ponedeljak je Hartford poster na prodaji, Ranko znam da si ti zainteresiran.
    super je poster
    http://www.justinhampton.com/index.html
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo Niko nam je poslao malo poticaja za brzi meet-up: http://picasaweb.google.com/lh/photo/6Q ... directlink

    Pa sad ne znamo, možda bi bilo ok da se nađemo nakon 15.8., kad se valjda većina ekipe vrati s mora. Možda tamo onaj vikend 21. ili 22.8.
    Reknite kad vam kome paše pa se zdogovorimo...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    grudice wrote:
    Usput bi da se i pohvalimo da smo si veceras kupili prvi PJ poster - Berlin. :oops:

    hehe, sad kad vas krene skupljanje :mrgreen:
    ja mislim da sam sa Berlinskim posterom zaokružio lijepu brojku na 200 komada :roll:
    a joj.. :):clap:
    pajo wrote:
    Iva: evo Niko nam je poslao malo poticaja za brzi meet-up: http://picasaweb.google.com/lh/photo/6Q ... directlink
    a joj.. :o:clap: naci se na negdje na kavi i konobaru uvaliti salice da napravi kave u njima :mrgreen:
    bjutiful...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.