Pearl Jam in Zagreb!

1639640642644645860

Comments

  • shelashela Posts: 657
    alo frikoviii!! evo vikend konačno malo da se javim :) super su mi sve recenzije! tako bi trebali svaki put!!
    drago mi je da je svima bilo tako dobro!!

    meni je u belfastu bilo genijalno jer nas je bila hrpa i moglo se super djuskat i bilo je i RVM i Crazy Mary (jedan od mojih najdrazih freaky klasika - prvu sam verziju imala na nekoj presnimljenoj kaseti kad sam imala 15 :)

    a berlin...ah berlin ;) vec se puno o tome pisalo pa necu ponavljat al stvarno je to bilo nesto posebno. uvijek mi fali rijeci kad pokusavam to nase vidjenje stvari prenijet nekim ne-frikovima (dobro ima i potencijalnih frikova pa nije uvijek uzalud :D ma savrshena vecer. nema sta.

    nego ni meni jos nije dosao x-mass single :/

    a poster iz venecije mi je super!!

    u berlinu sam cak ubola poster! (slon u oku ima ful sitna brandenburshka vrata :) an elephant never forgets?? jedva cekam da ga stavim negdje na neki zid!
    http://insidetherockposterframe.blogspo ... erlin.html
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Alo ekipa za koga se navija sutra da čujem??

    Nizozemska ili Španjolska???

    Ja sam za narančaste, uvijek su mi među prve 3 ekipe, nadam se da hoba ovaj put neće biti u pravu :lol:

    Poster od sinoć ne mrak
    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/123774
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    SMILE u Portugalu :D:clap: :thumbup: i na kraju suze jer je kraj turneje :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Alo ekipa za koga se navija sutra da čujem??

    Nizozemska ili Španjolska???

    Ja sam za narančaste, uvijek su mi među prve 3 ekipe, nadam se da hoba ovaj put neće biti u pravu :lol:

    Poster od sinoć ne mrak
    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/123774

    ja imam kompliciranu situaciju jer sam se kladila da će španjolska pobijediti (to je bio glas razuma) ali srcem sam uvijek uz nizozemce jer ih volim k'o da su moji sunarodnjaci... da bar... :) dakle, ovaj put navijam za furiju...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Definitivno Nizozemska jer ih obozavam jos od '88 i generacije Van Bastena i Gullita, a o Bergkampu da ne pricam...iako cinjenica je da duuugo nije bilo tako mocne ekipe i skupine tako dobrih igraca kao ova Spanjolska, tako da nekako naginjem da ce Spanjolci odnijet naslov...
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Španjolska. Casillas. :mrgreen:
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ahoj!

    jel netko mozda kupovao Loomstate Backspacer shirt preko 10c? jesu velicine "normalne" ili su one njihove divovske? thnx!
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    Španjolska. Casillas. :mrgreen:
    ;)
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    ahoj!

    jel netko mozda kupovao Loomstate Backspacer shirt preko 10c? jesu velicine "normalne" ili su one njihove divovske? thnx!

    Ja sam je kupio i majica je super što se tiće materijala, možda i najbolja do sada. Što se tiće veličine javim ti večeras kad dođem doma, mislim da sam uzeo L što je za mene mala mjera znaći uzmi manji broj ali javim to 100% kasnije.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    ahoj!

    jel netko mozda kupovao Loomstate Backspacer shirt preko 10c? jesu velicine "normalne" ili su one njihove divovske? thnx!
    Kupijo ja i velicine su normalne, uzeo L i skroz je OK. Kvaliteta je isto OK jedino sto je sav ful ukoso :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Inace u zadnjih se par dana puno pisalo i raspravljalo o Edovom "ovo je zadnji show for a long time" izrecenom u Portugalu. Cak je NME objavio kako je PJ odsviro zadnji show :shock:

    U svakom slucaju i sluzbeno je demantirano...ima na TFT lijepi pregled cijele price:
    http://www.twofeetthick.com/2010/07/pea ... -rebuttal/
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Inace u zadnjih se par dana puno pisalo i raspravljalo o Edovom "ovo je zadnji show for a long time" izrecenom u Portugalu. Cak je NME objavio kako je PJ odsviro zadnji show :shock:

    U svakom slucaju i sluzbeno je demantirano...ima na TFT lijepi pregled cijele price:
    http://www.twofeetthick.com/2010/07/pea ... -rebuttal/

    ma meni je to smijesno... iste price su bile kada je izlazio Binaural kojeg su zavrsili sa Parting Ways...

    ili Backspacer sa The End :)

    edit: i thnx za majice info... valjda ce L biti ok...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Inace u zadnjih se par dana puno pisalo i raspravljalo o Edovom "ovo je zadnji show for a long time" izrecenom u Portugalu. Cak je NME objavio kako je PJ odsviro zadnji show :shock:

    U svakom slucaju i sluzbeno je demantirano...ima na TFT lijepi pregled cijele price:
    http://www.twofeetthick.com/2010/07/pea ... -rebuttal/

    Danas me zove jedan frend i kaže mi da se "moj" bend raspada i da to piše na teletextu...nisam mogao vjerovati da je to netko stavio kao vijest...koji debili :x
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Danas me zove jedan frend i kaže mi da se "moj" bend raspada i da to piše na teletextu...nisam mogao vjerovati da je to netko stavio kao vijest...koji debili :x

    hehe, jel to citao na RTL-u?

    mozda ovo: http://www.rtl.hr/raspada-se-pearl-jam-clanak-20244

    zivio senzacionalizam :crazy:

    edit: jao, jao! :mrgreen: predobri su ovi it TFT-a!

    objasnjavaju sto je mozda htio reci i između ostalog kazu:

    " “a long time” – in “Pearl Jam” time, possibly just a few months or less than a year, but nobody knows for sure
    “a long time (in Guns ‘N’ Roses years)” – this would be about 5 years
    “a long, long time ago in a galaxy far, far away”, roughly 23 parcecs. Star Wars geek unite! "

    :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

    ostatak je ovdje:

    http://www.twofeetthick.com/2010/07/pea ... -rebuttal/
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Odlicni rivjui, s gustom sam citao..

    Smile mi je definitivno favorit na ostatku turneje..

    Ma nek oni naprave pauzu i od 2 godine, pa da nam dodju s nekim novim albumom i malo vecom solo turnejom kao 2006..

    Potpisujem odmah..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    Odlicni rivjui, s gustom sam citao..

    Smile mi je definitivno favorit na ostatku turneje..

    Ma nek oni naprave pauzu i od 2 godine, pa da nam dodju s nekim novim albumom i malo vecom solo turnejom kao 2006..

    Potpisujem odmah..

    Gordan: I ja potpisujem... A i dobro ce nam doci da prebrodimo recesiju i financijski se oporavimo od ovogodisnje turneje... :mrgreen: A i imamo vise vremena za smislit nove majice. :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ja ne potpisujem!! :D

    Bilo bi mi drago da nas iznenade bar s nekoliko datuma dogodine, nesto kao lanjski petkoncertni mini tour. Tek onako, da nam pokazu da su tu i da ne spavaju, taman smo se druzili pet godina zaredom. Cemu kvariti to nekakvom pauzom. :) Lova ce ovako ili onako samo otplutati na neku drugu bandu.
    Death or glory!

  • grudicegrudice Posts: 211
    Ma i ovdje su novinari, zajednickim snagama a u nedostatku drugih vijesti, dosli do zakljucka kako je grunge napokon umro. ;) Smijesni su ali je interesantno kako odjednom ustaje "horda" svedskih PJ fanova koji inace i nisu nesto organizovani i daju odbrambene komentare kako to nije istina, kako je Ed pricao na portugalskom, kako... ma znate :)

    Napokon je i do nas dosao Holiday Single. Sutra listening party.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Joj...meni tata sad za ruckom govori o istom ovom clanku s RTL-a, a ja se svadjam s njim i uvjeravam ga da neke budale pisu gluposti i vade Edove recenice iz konteksta i prave VAU vijesti. Senzacionalno :D

    Meni pase pauzica pa nek dodju s vecom turnejom da mozemo na vise koncerata kad ustedimo pare i tako to :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    Pervan: - a što ako oni ipak budu... ?

    Tomac: - e, ne budu..

    :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    Samo da javim da su mi uspijeli popraviti Blackberry koji je stradao u Dublinu od Guinnessa i to nisam trebao platiti ništa :D super...eto Domagoj sad se ne moraš više brinuti sve je sređeno ;) sad ću moći opet kontrolirati prodaju postera.

    Isuse, tek sad vidim!!! :o:o
    uf uf, hvala bogu da je sve ok ispalo.
    Ma to je zato jer se Guinness prolio, pa je sve ispalo u redu. Ko zna kak bi bilo da je bila karlovacka ili ozujsko :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Upravo sam ubo ovaj super genijalan poster na eBay-u za mrak jeftinu cijenu s obziron na njegovu tržnu vrijednost jer vjerovatno se radi od top 3 najtraženija PJ postera.

    Legendarni koncert u Easy Street Records storu 2005

    http://www.artillerydesign.com/main.php ... id=17&pg=0

    very happy :P
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    very happy :P
    :D sjajno!

    Iva: i da dodamo jednu malu pouku za sve nas: daklem draga djeco, budete li fino papali voće, možda na kraju ugledate ne baš Štrumfa, nego i nešto još bolje! :mrgreen:
    Hvala Iva (a i Niko, ako je sudjelovao ;) )!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    very happy :P
    :D sjajno!

    Iva: i da dodamo jednu malu pouku za sve nas: daklem draga djeco, budete li fino papali voće, možda na kraju ugledate ne baš Štrumfa, nego i nešto još bolje! :mrgreen:
    Hvala Iva (a i Niko, ako je sudjelovao ;) )!

    ja ću samo pitati how much? :) niko i iva, vi ste genijalci! :D:D:D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Veli The Rob na FB-u:
    "PJ Radio will be premiering the Europe Tour shows all through this week and next week, starting on Tuesday, July 20th with the Dublin and Belfast shows, played back to back and in their entirety, beginning at 12 Noon Pacific/ 3pm Eastern / 8pm London time. Replays will happen fairly soon after at 6pm Pacific/ 9pm ...Eastern.

    The rest of the week will play out with the London and Nijmegen shows on Wed. July 21, and the Berlin and Gdynia shows will play on Thurs. July 22. All times will be the same as listed above.

    Bootlegs will go on sale the days of each show broadcast as well.

    More details to follow on the rest of the shows the following week.

    Tune in and turn on! http://www.pearljam.com"

    Dakle danas, krasna ljetna vecer uz radio :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    Taman kad je negdje i koncert bio :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Tko ga zanima 10c poster prodaja također počinje...sutra :P

    prvi poster nitko drugi nego genije Klausen
    http://www.artillerydesign.com/main.php ... d=112&pg=0

    Iva, Mario ako želite skupiti sva četri elementa ovo je prilika ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Tko ga zanima 10c poster prodaja također počinje...sutra :P

    prvi poster nitko drugi nego genije Klausen
    http://www.artillerydesign.com/main.php ... d=112&pg=0

    Iva, Mario ako želite skupiti sva četri elementa ovo je prilika ;)

    O ne boj se prijatelju...ne samo da znamo nego je meni danas neki dan ludila tako da sam osim hrpu drugih cudnih stvari jos i zabrijao da je prodaja danas! I ne samo to, nego sam zabrijao da je u 17 sati tako da sam na poslu ludjacki refreshao i cudio se da di je poster i onda skuzio da sam fulao za sat vremena...pa brzo skupio Ivu na poslu i juri doma da stignemo do 18 i da mozemo nastavit refreshat i dalje se cudit zakaj opet nema postera...i onda na vrhuncu ludjastva shvatio da je prodaja u fakin srijedu 21.7. :x :? :mrgreen:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Tko ga zanima 10c poster prodaja također počinje...sutra :P

    prvi poster nitko drugi nego genije Klausen
    http://www.artillerydesign.com/main.php ... d=112&pg=0

    Iva, Mario ako želite skupiti sva četri elementa ovo je prilika ;)

    O ne boj se prijatelju...ne samo da znamo nego je meni danas neki dan ludila tako da sam osim hrpu drugih cudnih stvari jos i zabrijao da je prodaja danas! I ne samo to, nego sam zabrijao da je u 17 sati tako da sam na poslu ludjacki refreshao i cudio se da di je poster i onda skuzio da sam fulao za sat vremena...pa brzo skupio Ivu na poslu i juri doma da stignemo do 18 i da mozemo nastavit refreshat i dalje se cudit zakaj opet nema postera...i onda na vrhuncu ludjastva shvatio da je prodaja u fakin srijedu 21.7. :x :? :mrgreen:


    :lol: ja sam mislio da se to tebi ne može dogoditi ;) barem si vježbao za sutra :lol:

    Upravo slušam Belfast...nekako mi se čini da je to bilo tako davno :?


    ...ja bi opet
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    bemti.. fulao boot.. sad je ny opet.. jel se cuje sta publika na belfastu?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.