Pearl Jam in Zagreb!

1635636638640641860

Comments

  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Kratko javljanje za sve one koji nisu mogli biti s nama. Mislimo na sve vas... :wave: Dublin je već sad zapeo duboko u srcu, a nismo još ni cijelih 24 sata u gradu. Mogao bih ovdje odmah preseliti. Pao je i prvi Guinness, a uskoro ću u istraživanje manje poznatih domaćih vrsta sličnih tekućina. :D Bili u pubu u kojem su dvojica prašili po svemu žičanom čega su se dohvatili, gitara, mandolina, violina, a i hebeno su pjevali. Naravno, nismo bili jedini PJ fanovi tamo. Neki tip je imao majicu iz Amerike sa svim stanicama turneje.
    Anica i ja čekamo pojavu ostatka društva. Ako ne u subotu, s nekima ćemo se vidjeti sutra na turneji do Cliffs of Moher. Can't wait... Onda cemo poslati i koju slikicu. Toliko zasad...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ajme kako bi ja sad negdje u Dublinu uzivao :(

    Svima koji putuju, a i onima koji vec degustiraju irske tekucine zelim ugodan put, super zabavu i kul setliste. Vidimo se vec negdje, makar u Veneciji.

    Uzivajte!!
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    mora nas netko vratiti na prvu stranu... nego, ja luzerica odlučila da neću na AIC jer je vrijeme u banani, a nakon onih šokova na metaličinom koncertu nisam spremna tako brzo za još jedan... :roll:
    nego, kaj je s tim našim tenisačima? i kaj je sad sa sid?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Update od mene...
    Vi se sigurno zabavljate gore u Dublinu, a je nisam ni dosla u London, a vec picim doma :((
    Plan se primijenio tako da necu u petak bit u Londonu nego pocinjem turneju u ponedjeljak iz Berlina. :))
    U srijedu svi chillamo u beer gardenu pred Wullheide pa cemo uzivat na super koncertu. Onda picim 4 dana na Werchter kampirat u Belgiju pa Venecija. I to je to za mene.
    Zao mi je sto ne mogu vec sutra zapicit do Dublina pa onda Belfast i idealno jos dodat toliko planirani London i Belgiju i Veneciju...ali eto. Tako doslo, radim jos ovaj tjedan i onda malo putovanja i opet rad, odmor itd...
    Javite se malo kako je gore. :)
    Selerica ce bit sretna da mi je Berlin upalio, a bome sam i ja. Bojala sam se da necu stici tamo i u Belgiju, nakraju mi se London izjalovio, al jebiga, eto.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Skoro zaboravih...sva sreca da nisam ja kupovala 10c nego frendica, Vivi, tako da ona ima jednu 10c za London. Ako znate nekoga da mu treba karta, javite mi! Fala.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ma jeste čuli da su momci svirali neku novu stvar "of the earth" na koncertu? joj, krvi se napijem našim prijateljima koji su to čuli... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Lucky bastards. :D

    Al stvarno želim vam svima odličan provod - u Irskoj, Berlinu, Veneciji, wherever, nadam se uskoro pročitati vaše dojmove popraćene raznim audio-vizualnim dodacima.

    Jurasica moja draga, nama ostaje jarunsko blato. :mrgreen:
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    hvala potato :) vise srece sljedece god :D

    kako vi ekipa idete u veneciju? :)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Lucky bastards. :D

    Al stvarno želim vam svima odličan provod - u Irskoj, Berlinu, Veneciji, wherever, nadam se uskoro pročitati vaše dojmove popraćene raznim audio-vizualnim dodacima.

    Jurasica moja draga, nama ostaje jarunsko blato. :mrgreen:

    ti odustala od venecije? ja idem! to mi je još jedino čemu se imam veseliti... :)
    nego, koja Jebena set lista u belfastu.... uuuuuuu... 8-)8-):D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Jedno brzinsko javljanje sa aerodroma u Londonu, upravo stigli.
    Dublin je bio ok, nova stvar je zakon, sjela mi je na prvu odusevljen sam i nadam se da ce je ponoviti sutra kad vec nisu u belfastu.
    Ali zato Belfast show je bio mrak, sto puta bolji od Dublina...fucking No Way :o
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Pozdrav svima iz Londonskog hotela u kojem cak imamo i free wi-fi pa reko da probam natipkat par rijeci...

    Jako nam je lijepo bilo u Irskoj i mislim da se svi mozemo slozit da nam se sve poklopilo...vrhunski nastupi nasih momaka, fantasticno vrijeme koje nam je omogucilo da uzivamo u toj krasnoj zelenoj zemlji veselih (citaj pijanih :)) ljudi, i odlicnog (citaj preskupog:)) piva...i naravno najvaznije od svega vrhunsko drustvo! 

    Koncert u Belfastu je bio, a mislim da ce to i ostatak ekipe potvrdit, nesto ipak bolji nego Dublinski....prvenstveno mislim zbog atmosfere u dvorani koja je malo bacala na Dom Sportova (i dvorana i atmosfera), ali vjerojatno i zbog cinjenice da smo svi stajali skupa prilicno blizu na Mikeovoj strani...
    Dobili Tremor Christ i No Way...hrpu hitova tipa koje je publika otpjevala uglas sa Edom (posebno Jeremy i Black), strasne izvedbe Rearviewmirror i SOLAT, jako cool moment sa rodjendanskom cestitkom za Brendana O'Briena...sve u svemu perfect PJ show...

    U Dublinu nas je bilo posvuda,  a nama ce show ostat malo u bed sjecanju jer je na zadnjoj stvari neki lik pao sa tribina sa visine od tipa 4-5 metara, odmah do nas i to tocno u dio gdje je soundboard...grozan trenutak. Drugi dan smo culi da je navodno ostao paraliziran, a Ed je komentirao u Belfastu da moli da nitko ne skace sa ograde jer je to njegov posao :(
    Ali svirka je bila vrhunska...nova stvar je totalno mocna, sa hrpom ritma i bubnjeva, teskim riffovima...
    Osim toga i ova Strummerova stvar je odlicna...jest da kad je Ed najajvljivao stvar mi je lagano srce stalo jer sam se ponadao nekom coveru Clasha...
    Nove stvari zvuce sjajno...naravno Just Breathe je nesto posebno...

    Bajadere su ofkors teska hitcina! I majice, ali boga mi i cokolada...da samo vidite kako planu u minuti kad ih krenemo dijelit raji u redovima ispred dvorana...

    OK, toliko zasad...sutra jos HRC pa lagano doma

    P.S. Veliki pozdrav nasim novim prijateljima i supercool familiji iz daleke Svedske i jos jednom hvala za sad vec svjetski poznate Bajadera majice...a pricu o tome kako su si odnedavno dobri i s Mikeom cete cut od Igora nadam se ubrzo...

     
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Brzinsko javljanje nakon dolaska u London.
    Dublin - došli dovoljno rano da vidimo djelić Irske, poklopilo se najbolje vrijeme što lokalci pamte u zadnjih 100 godina i dojam je fenomenalan. Svirka: sve u svemu solidna osmica, jedino što su mi išli na živce ljudi koji su sjedili, iako smo tehnički bili na sjedećim mjestima, ali WTF...

    Belfast - Dublin nije velik, ali Belfast je fakat skučen. Skoro da je i George Best aerodrom (s kojeg smo letjeli za London) na hodajućoj razdaljini od centra. Murali i cijela ta priča te mora baciti u bad... Svirka: hebeno nabijena energijom, najbolji Rearview ikad, a pogotovo u kombinaciji s Blackom, NO WAY, konačno sam čuo i Crazy Mary koja je bila čudesna... ukratko, RAZVALJIVANJE

    London je festival i malo sam skeptičan, ali kako je Boss prošle godine odradio normalan koncert, onda se nadam da će i naši momci to shvatiti samo još kao jednu normalnu stanicu na turneji.

    P.S. s naše wishliste za ovaj Tour dečki su od 37 zaželjenih pjesama zasada odsvirali osam komada, što je po mojoj procjeni OK statistika. No, još uvijek čekamo Oceans, za što sam mislio da su Dublin i Belfast idealna prilika. Možda u Londonu...
  • grudicegrudice Posts: 211
    E ljudi, evo smo stigli kuci ali jos hodamo po oblacima. U glavi se jos vrte slike... O'Reillys, McCready, Trinity, Starbucks, preglasan bar, The O2! Prava ste raja i pravo nam je drago sto smo se upoznali! Hvala vam svima na super druzenju a posebno Niki na PJ ”suvenirima” - solje su vec u prometu.
    P.S. Veliki pozdrav nasim novim prijateljima i supercool familiji iz daleke Svedske i jos jednom hvala za sad vec svjetski poznate Bajadera majice...a pricu o tome kako su si odnedavno dobri i s Mikeom cete cut od Igora nadam se ubrzo...

    Eh, sta da pricam. Cim pomislim na to odmah mi se osmijeh razvuce od uha do uha. Uglavnom, setali smo Grafton St, glavnom shoping ulicom u Dublinu. Milion ljudi, ulicnih sviraca, pantomimicara, ma svega, kad me odjednom Lejla stisnu za ruku i onako ocima trznu na lijevu stranu, kao ”pogledaj!”. Ja se okrenu i skonta da je pored nas upravo prosao Mike noseci kcerkicu za vratom. :shock: Auuuuu koja frka u grudima. Sta da radimo? Da mu dosadjujemo ili ne? Ma… potrcim ja par koraka i zaustavim ga, izvinem se sto smetam i zahvalim na svemu sto su uradili i objasnim koliko puno nam to znaci. On nas priupita za imena i odakle smo, predstavi svoju zenu koja je isto bila tu i razidjosmo se. E tu smo otisli u ove oblake sto ih spomenu na pocetku. Nakon toga smo sutili i samo hodali u krug - ko bez glave. Kad smo dosli sebi krenusmo da pronadjemo neku prodavnicu ploca i tako trazeci je, u jednoj maloj ulici ispred nas se opet stvori Mike s kcerkom. Skontao je i on nas. Nismo htjeli opet da mu smetamo pa sam ja samo zastao u mirno stavu i salutirao onako vojnicki, s dlanom na sljepoocnici. Kada smo ga prosli par metara on nas pozva da stanemo i zavuce ruku u dzep. Znao sam odmah sta trazi. Stajali smo tu s njim poprilicno. Pricali o tome kada su dosli u Irsku, kako on s porodicom putuje na turneje… Pricali smo i o djeci i kad je cuo da su nasa djeca starija od njegove upita nas: “Does it get any easier?”. :D Ma super je! Kada smo se pozdravili i mi krenuli dalje ja skontah po obliku kese sto ju je drzao da u njoj mora da su ploce. Upitah ga da li je nasao sta dobro on se nasmija i rece da je kupio “some old Thin Lizzy”. Kad smo zasli iza coska odmah smo skrenuli u prvi pub na pivu, dvije - da dodjemo sebi. :)
    Navecer na koncertu, na kraju YL je ubacio neke tagove – ja ih prije nisam cuo a nisam ih ni prepoznao. Procitah danas na forumu da je to bio ThinLizzy. Znam da nije ali hajd' nek me neko ubjedi da to Mike nije odsvirao bas nama. ;)

    E da, Mikeova trzalica je vec na zidu - napravili smo sat.
    sat.jpg
  • masnimasni Posts: 1,657
    Auuu kakva štorija :)

    Mislim da se nema šta puno dodati.. Dublin, Galway, Belfast, ne znaš u kojem gradu ti je bolje, gdje je piva ukusnija i gdje začudo sunce više prži.. Mi smo još u četvrtak otišli do giant's causewayja i stvarno je kul mjesto..

    Belfast koncert je bio stvarno vrh, čuh crazy mery, tremora, solat, što sam stvarno htio čuti.. al opet nije bilo inside joba, smilea i još par komada zbog kojih ćemo pohoditi i slijedeću turneju.. a šta ćeš.. jadni mi..

    veeeliki pozdrav cijeloj našoj ekipi doma i u inozemstvu.. definitivno treba održat jedan meet up poradi izmjenjivanja foto/video materijala poslije kraja turneje :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    i have to thank u all the croatian fans..was so great!!!and very generous to me..THANKS!!!! :)
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Hyde Park je bio naša posljednja stanica. :cry: Gomila ljudi, više od 50.000. Bili smo malo predaleko od stagea da bi "doživljaj" bio pravi (kao što je bio u Belfastu :mrgreen: ), razglas pretih, a ljudi oko nas prebučni u svojim razgovorima (možete vjerovat' da netko dođe na PJ koncert i onda se ne gasi u priči s frendovima? ja ne mogu). No, dečki su odradili svoje onako kako to samo oni znaju. Mike je bio posebno u elementu.

    Red Mosquito s Benom je bio jedan od najboljih dijelova koncerta, Alive i Black sa 50.000 ljudi zvuče ubojito, otvorili su s Given to Fly, a i čuli smo i Eda i Bena u duetu "Pod pritiskom". Sve u svemu, opet nešto o čemu ćemo moći pričati svojim unucima. :mrgreen:

    Drugi highlight večeri je bio kad smo vraćajući se prema hotelu (nakon nekoliko pints u pubu, ali potpuno trijezni i Portugizac Sergio & myself, a i žene su bile trijezne) završili na Piccadillyju, iako smo bili uvjereni da hodamo po Oxford Streetu. To je otprilike isto kao da hoćeš doći na Trg i kreneš Ilicom prema Črnomercu. No, srećom u Londonu su noćni autobusi dosta česta pojava.

    Nalaženje za razmjenu svih doživljaja i materijala je must. Čekamo akciju predsjedničkog para. :D

    DODATAK: Nevjerojatno je čudno dan nakon koncerta doći u Wimbledon. Ništa se tu nije promijenilo, ali očigledno ja baš nisam "my former". :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    Osim sto je pao povijesni rekord od igranja 11h5min, odnosno 168 gameova :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva i pajo: evo i nas napokon doma, a da se dodatno pohvalimo, upravo svjedocite prvom postu napisanom s naseg iPada <3
    what to say...turneja kao i svaka dosad - ne znas jesu bolji momci ili ekipa s kojom si! :mrgreen: kako kaze nasa jurasica, pozitivne energije posvuda - atmosfera sjajna... Ne vidimo se bas da prestajemo s ovime any time soon. :D
    Pajo ce kasnije nabacit malo dulji review, ja cu samo malo kratko prokomentirati par postova i najavit da sto se nas tice mozemo nabacit neki popodnevni meet-up kod nas prije Venecije, kad je Niko vec tu, a da ne zaruzimo opet previse da mozemo vozit drugi dan tamo i nazad svi - dakle npr. ponedjeljak, 5.7. u 18h je moj prijedlog pa vi vidite...
    grudice wrote:
    Navecer na koncertu, na kraju YL je ubacio neke tagove – ja ih prije nisam cuo a nisam ih ni prepoznao. Procitah danas na forumu da je to bio ThinLizzy. Znam da nije ali hajd' nek me neko ubjedi da to Mike nije odsvirao bas nama. ;)

    E da, Mikeova trzalica je vec na zidu - napravili smo sat.
    sat.jpg
    Pa naravno da je vama svirao! Nema sumnje! ;) A sat je pregenijalan! Blago nama s vama kreativcima, 100% smo thread s najkreativnijim aksesoarima! :mrgreen:
    i have to thank u all the croatian fans..was so great!!!and very generous to me..THANKS!!!! :)
    No problem D! It is always great to see you and we hope we'll see you in Venice! We'll text you when we get there, to see where you are. ;) CU again soon!
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Ma ne, nisam uopće ljubomorna... :mrgreen:

    Nego, krasnog li postera... <3 (naravno Klausen)

    pjdublin.jpg
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Nije Grka teško vidit :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ma ne, nisam uopće ljubomorna... :mrgreen:

    Nego, krasnog li postera... <3 (naravno Klausen)
    Iva: ima taj poster i tri prekrasna brata tj. dio je serije od 4 postera koji predstavljaju vatru (New Orleans), zemlju (Dublin), zrak (London) i vodu (Gdansk). Niko nas je to naucio, kupili zasad dva i sad naravno hocemo sve... :twisted:
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Wow za Mike storiju! :) Bas mi je drago da vam je bilo genijalno i bas vas mrzim sto ste dvaput u tri koncerta culi Nothingman!

    Nego, pitanjce..

    Merch, majice? Cijene i jeste li kupovali sto? Kvaliteta? Ciljam na bombu tee i elephant tee za sebe.
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Merch, majice? Cijene i jeste li kupovali sto? Kvaliteta? Ciljam na bombu tee i elephant tee za sebe.
    Iva: merch je ful dobar. Majice su po 30€, bar bile u super skupom Dublinu. U Londonu bile 20£, kao i posteri, a u Dublinu posteri isto 30€. Mario je uzeo onu zelenu i sivu sa plocom i obje su ok kvalitete, standardne. Netko je rekao da je elephant malo tanka, ali ima ju Gordan pa moze on najbolje reci kakva je.

    Nothingman spektakularan, to svakako, ali zar ti nisi cuo pricu da je Mike nekome koga je sreo rekao da ce Berlin biti jako poseban. Tko zna cega vraga bute vi dobili... :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Joj zasto sam sad to morao procitat? :)

    A nista, znam kako mjesto izgleda pa cu si zamisljat dok slusam boot :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Rijeka wrote:
    Wow za Mike storiju! :) Bas mi je drago da vam je bilo genijalno i bas vas mrzim sto ste dvaput u tri koncerta culi Nothingman!

    Nego, pitanjce..

    Merch, majice? Cijene i jeste li kupovali sto? Kvaliteta? Ciljam na bombu tee i elephant tee za sebe.

    Gordan: Odličan izbor, obje majice su "bomba". Elephant mi se čini malo tanja nego ostale, ali zato je u njoj manje vruće i lakše se skače. ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Poluvrijeme, pa ajde da napišem još par dojmova... :mrgreen:

    Momci su i dalje u vrhunskoj formi i tu nema greške. Vidi se da još guštaju, a i čine se nekako još opušteniji i zadovoljniji...Ono što je od prve sekunde Dublinskog koncerta bilo vidljivo je da su apsolutno sretni što sviraju u Europi, a i nije čudno kad vide kako ih 15.000 ljudi dočeka urlajući još minutu nakon što su oni već s instrumentima u rukama bili spremni za svirku...

    O Dublinu i Belfastu sam već "malo" pisao, ali to me nikako neće spriječit da vas opet udavim :D . Ponavljam, Belfast show je bio savršen PJ show...izađeš iz dvorane totalno izmožden, mokar i bez glasa, ali sa velikim glupavim smiješkom na licu...skužiš da svi oko tebe, sa istim tim glupavim facama na licu, grle i "hajfajvaju" jedni druge...svakome je neka druga stvar na showu bila najbolja i nikad bolje odsvirana...pa grupe ljudi koji se slikavaju posvuda oko dvorane, jer žele zauvijek ovjekovječit iste te glupave face :mrgreen: ...svi znate i možete si zamislit tu scenu, koja se kad malo bolje razmislim ponavlja praktički nakon svakog PJ showa :? :D , ali ipak postoje te neke sitne nijanse od showa do showa koje čine razliku pa je tako ovaj bio po meni najbolji od 3 koja smo vidjeli...
    Setlista je bila više nego dobra, opet, i to me nekako podsjećalo na ZG show jer su odsvirali mix hitova i rare stvari poput Tremor Christa koji zvuči prepredobro i No Waya koji zvuči...jel' prepredobro :mrgreen:
    Brendan O'Brien će dobit najbolju frikin video rodjendansku čestitku koju uopće možeš zamislit, a koja počinje tako da vidi bend ispred nekog velikog crnog platna kako mu želi sve najbolje, Ed sa bocom šampanjca u ruci i bla bla...i onda će vidit kako platno pada i odjedanput mu tisuće ljudi iz sveg glasa pjeva Happy Birthday...jako lijep trenutak...
    Zakon je bila i posveta za Amongst The Waves koja je išla nekom paru koji se taj dan vjenčao i koji je uspio cijelu ekipu dovest na PJ show tako da mogu reć da su im momci svirali na svadbi...prehebeno! :D

    Dublin je naravno također bio izvrstan show...ogromna rasprodana dvorana, krasni Long Road opener, premijera nove stvari, novi cover, Kick Out The Jams, Notinghman pa onda onaj sjajni combo Lukin-Not For You...sve u svemu fenomenalno, ali za trunkicu slabiji crowd i na kraju onaj incident sa padom pijanog kretena sa tribina (za kojeg smo danas pročitali da je na kraju prošao samo sa lomom ruke, ali i da navodno nije pao nego je mozak ponesen showom išao skočiti kako bi bio dolje među crowdom za zadnju stvar...idiot) ga ipak stavljaju iza Belfasta...

    E sad, ak ste još tu, par riječi i o Londonu...
    Kako smo svi taj dan već bili prilično umorni, lagano smo ušli u venue tek oko 6 i izvalili se na livadu, sa koje smo se do PJ-a digli samo kad se Ed pojavio otpjevat Under Pressure sa BH, tako da smo na kraju završili negdje u sredini nepregledne mase ljudi, što je značilo tipa 300m od stagea...
    Totalno čudan feeling odraditi koncert tako daleko od stagea, odnosno od momaka, i još k tome, kao što Gordan kaže, slušajući oko tebe ekipu kako ćaska o pitaj boga čemu i čeka Bettermana i Alive da si malo otpjeva...opet s druge strane, po meni higlight showa (osim Red Mosquita naravno) je bio Alive singalong od 50.000 ljudi...prepredobro! Osim toga, svi smo nekako htjeli čut taj Red Mosquito jer je pjesma jedostavno fenomenalna, ali i stvarno taj Harper jednostavno razvali solo...


    Popratne aktivnosti oko koncerata su bile jednako sjajne i kao i uvijek možda i najbolji dio cijele priče...
    Dublinski pre-party je bio odličan, sa ogromnim pubom krcatim frikovima sa svih strana svijeta, odličnim cover bendom, Guinessom u potocima i vrhunskim društvom. Čuli ste priču o Mikeu i grudicama, a i inače je taj dan po Dublinu Mikea srelo valjda 10-ak ljudi...
    Pa onda bus vožnja do Belfasta koja je bila ultra-zabavna već od početka kad su nas na busnoj stanici lokalci grdo gledali jer nam se grupa u redu za ući u bus stalno rapidno povećavala :mrgreen: Uspjeli smo pogledat i tu i tamo koju tekmu, a nogomet je bio stalna tema konverzacija sa svima što se naravno posebno svidjelo ženskom dijelu ekipe :mrgreen:

    Ajd da završim pa da stignem pogledat kraj tekme...sve je bilo just perfect i naravno jedva se čeka Venecija...s time da smo naravno već gledali kako doć do Berlina :oops: , ali nažalost (ili na sreću :) ) Germanwings je low-cost kompanija my ass tako da ništa do Venecije...a svima koji idete u Berlin kaj da velimo nego uživajte kao prasci jer let's face it...i hoćete :mrgreen::D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: malo foto zapisa: http://picasaweb.google.com/pearljam.20 ... directlink

    i nije baš malo... :oops: preko 150 kom...pa tko ima volje...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ahoj!

    svi su vec vidim sve napisali... preletio pa da ne ponavljam :)

    dodatak: jucer sam u Oxford ST. naletio na Mikea... bio je na mobu pa sam samo u prolazu pristojno "in your face" :mrgreen: mahnuo, dao mu "palac gore"... covjek uzvratio istom mjerom i u miru smo se razisli.. susret ni priblizno kao "grudice susret", ali veseli :)

    sutra doma, pakiranje pa sluzbeno u njemacka... nekako se nadam da cu naci nacina proci pola njemacke i vidjeti Berlin, ali su sanse minimalne... zapravo nikakve.. sutra cu jos probati istraziti brze vlakove.. :problem:

    pusice!
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    e da, kamikaza iz Dublina je navodno samo slomio ruku... nije paraliziran... sad ga treba dobro istamburat da mu takvi skokovi vise ne padnu na pamet :twisted:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Pujsa PepaPujsa Pepa Posts: 26
    Pozdravljeni,

    prodam 2 vstopnici za jutrišnji koncert v Berlinu. Če koga zanima, naj me PM.

    Hvala in lp,
Sign In or Register to comment.