Pearl Jam in Zagreb!

1632633635637638860

Comments

  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    Red Mosquito 10
    GTF 6
    WMA 4
    Garden 2
    Light Years 1

    :D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    killroy wrote:
    Ajd da se pridruzim po prvi put ovom mazohizmu :)

    In my tree 10
    Oceans 6
    Undone 4
    No Way 2
    Love reign over me 1

    joj, ova tvoja lista je za ubit se poslije tog koncerta... brijem da ništa ljepše ne bi više ikada čuli... (ne znam kak zvuči ova rečenica, ali malo mi se spava pa mi literarne sposobnosti rapidno opadaju...)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Push Me, Pull Me 10
    Nothing As it Seems 6
    Habit 4
    Spin The Black Circle 2
    Breakerfall 1
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Drago mi je što vas se sve više odlučuje na taj težak korak izbora :D . Mogla bi se jedna fina 30+ set lista napraviti od onoga što smo poželjeli i od stvari sa Backspacera.

    Lista je up to date:
    http://spreadsheets.google.com/ccc?key= ... pOFE&hl=en
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    1. Come Back* - 10 bodova
    2. Sad - 6 bodova
    3. Inside Job - 4 boda
    4. Light Years - 2 boda
    5. Love Boat Captain - 1 bod

    *aka 'žilorezna pjesmetina' :mrgreen:
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Kao blagajnik u postupku pribavljanja PJ tour majica želio bih zamoliti uvažene pojedince koji još nisu uplatili za svoje primjerke da to uskoro učine. Naime, sutra sam obavezan izvršiti plaćanje tiskari pa bi bilo poželjno, da ne kažem nužno da danas ugledam pare na svom računu. :mrgreen:

    U nadi da neću morati pribjeći metodi javnog objavljivanja dužnika, srdačno vas pozdravljam! :mrgreen: :twisted: :P
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Ekipa koja putuje u Veneciju - idete li na dan koncerta ili ranije? Imam nekih obaveza taj dan pa bih eventualno mogla krenuti popodne i zanima me ima li još ljudi koji nemaju sređen prijevoz pa da probamo nešto kombinirati zajedno (auto). I koliko mi treba autom do tamo?
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • killroykillroy Posts: 739
    Ja jos nemam nista odredjeno. Ici cu na dan koncerta. Onda mislim prespavat, pa sljedeci dan nazad. Razmisljo sam cak ici s Eventimom, ako ne uspijemo nista dogovorit.
    http://www.eventim.hr/portal/hr/other/b ... mance.html
    Kosta 400 kuna. Sad nisam mogao naci raspored, ali znam prije kad sam gledao, da je pisalo da se vracaju 7.7. u 7:00
    Jedino ne znam kad 6.7. krecu za veneziju.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ja isto nemam prijevoz jos, u najgorem slucaju (ne ubodem li se nekome :mrgreen: ) sjest cu u auto jer mi ta opcija vise pase nego davanje raznim agencijama prilicno love. Iz Rijeke je prijevoz (Urban travel, newsound, neki drugi - cca 300 kn, krecu u 9 ujutro, vracanje odmah po koncertu.) Ne mogu ici dan ranije, mislim mogu navecer ali radije bi ujutro.

    Zg-Venezia je nekih 4 sata voznje, malo vise zbog ce biti vjerojatno zbog guzvi.
    Death or glory!

  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Joj super, ima nas! :)

    Taj dan mi je ispit, dosta važan, pa bih krenula tak negdje oko podne iz Zagreba jer je ispit ujutro (ako mi u međuvremenu ne promijene termin, u tom slučaju upucat ću prvo njih pa onda sebe :mrgreen: ). Vratila bih se idući dan jer ipak treba malo profeštat, odmorit se i tak. Ak vam to odgovara, možemo početi planirati. :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Wolfmother su otkazali europske datume, steta, bas sam im se radovao u Veneciji.

    http://www.wolfmother.net/2010/05/29/wo ... /#comments
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:
    Wolfmother su otkazali europske datume, steta, bas sam im se radovao u Veneciji.

    http://www.wolfmother.net/2010/05/29/wo ... /#comments

    damn!

    i ja sam im se veselio u londonu...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Rijeka wrote:
    Wolfmother su otkazali europske datume, steta, bas sam im se radovao u Veneciji.

    http://www.wolfmother.net/2010/05/29/wo ... /#comments

    fakin šit... nadam se da su dečki ok...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    valjda nece bit ko oni supci iz mando diaoa.. odgode (ne otkazu, nego odgode) koncert i onda ne puste ni jednu jedinu vijest u javnost oko novog datuma ne samo zagreba nego i ostalih gradova.. jos od 26.9.. uzasno me razocarali..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo majica... još se hlade! :)

    Bajadera_final_real.jpg?t=1275666368

    Bajadera_detalj_real.jpg?t=1275666368

    meni izgledaju super! :):):)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo i Baltazara... nove boje su prekrasne! :):):)

    Baltazar-plava.jpg?t=1275666368

    Baltazar-siva.jpg?t=1275666368
  • grudicegrudice Posts: 211
    Yeah, yeah, yeah, yeah!!!
    :clap:
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    grudice wrote:
    Yeah, yeah, yeah, yeah!!!
    :clap:
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Very very cool :D
    Jedva čekam da mi stignu ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Uuuuuuuuuuuu, slin, slin... Zakon su majice, jedva čekam! :D

    Btw... Grudice - super profile slika! :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: uz isprike kaj je djelatnicima distributivnog centra trebalo tako dugo da postaju slike (a i spavalo se malo dulje), evo vam fotke za pogledati.
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: evo jedan post za koji molimo sve da ga pročitaju :D , a tiče se distribucije majica. pa predlažemo ovakav raspored:

    ŠVEDSKA (Igor): majice ti možemo poslati DHL-om (ili na neki drugi način za koji ti npr. znaš da ti je bolji ili jeftiniji), ako nam preko vikenda pošalješ adresu na pm možemo ti ih poslati već u ponedjeljak popodne, poslije posla

    RIJEKA (Sid, Viktor, Leo): majice vam možemo poslati u ponedjeljak ujutro CityExpressom, plati ih onaj od vas koji ih preuzme pa se vi raskusurate međusobno. kad se dogovorite tko će ih preuzeti, pošaljite nam pm s adresom. ili, ako netko od vas troje dolazi u Zgb, recite kad i gdje pa bumo se tako dogovorili.

    DUBROVNIK (Niko): šaljemo CityExpressom u ponedjeljak, standardna procedura ;)

    VARAŽDIN (Ana Marija): možemo ti poslati i običnom poštom, u onoj veeelikoj koverti, samo nam pošalji adresu na pm

    ZAGREB (masni, killroy, jurasica, siljo, potatosica, vedran, shela, elcielo, anica i gordan): predlažemo distribuciju na mini meet-upu i to npr. u Koldingu (di smo bili prošli put) i to npr. ili sutra, u nedjelju ili u ponedjeljak u 18h - izjasnite se što vam više paše

    eto...a sad što se prije svi organiziraju i odluče, prije ćete dobiti majice :P :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: što se tiče ideje da dijelimo Bajadere na turneji. mi jučer u diskont dućanu od Kraša (na Ravnicama) kupili kutiju od skoro kile (90dkg) koja košta bome laganih 150 kunića... (idući put radimo majice s nekom jeftilen stvari, ok? :lol: ) logikom da u paketu od 10dkg ima 8 komada, brijemo da u ovom našem ima nekih 70-ak komada - to nam se čini dovoljno po koncertu.
    Niko nas je zamolio da isti takav paket kupimo i njemu. Dakle, ako npr. podijelimo mi naše prije koncerta u Dublinu, Niko svoje prije koncerta u Belfastu....dalje vi popunite listu... tj. tko je još imao ideju da kupi Bajadera za ekipu na koncertima, možete onda kupiti za London, Berlin, Veneciju, Werchter i kamo još već idemo mi Hrvati :)

    ...to je zadnji organizacijski prijedlog od nas...ali znate kak je, reda mora biti :mrgreen:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    edited June 2010
    Dustribucijiski centar je zakon, ne mogu vjerovati koliko majica...koji frikovi :lol::o
    Super izgledaju na hrpi.
    Na sljedećoj turneji tražimo naš merch štand, šleper majica i ostalih gađeta, ja ću ubaciti malo keramike i stakla i idemo u posao ;)
    Post edited by Dirty Frankk on
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Na sljedećoj turneji tražimo naš merch štand, šleper majica i ostalih gađeta, ja ću ubaciti malo keramike i stakla i idemo u posao ;)
    Iva: bome sjajna ideja! ja sam za! :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    pajo wrote:
    RIJEKA (Sid, Viktor, Leo): majice vam možemo poslati u ponedjeljak ujutro CityExpressom, plati ih onaj od vas koji ih preuzme pa se vi raskusurate međusobno. kad se dogovorite tko će ih preuzeti, pošaljite nam pm s adresom. ili, ako netko od vas troje dolazi u Zgb, recite kad i gdje pa bumo se tako dogovorili.

    Ja sam u Zg-u 18-og, petak. Apeliram na ostatak Rijecana da se oglase. Putem foruma, fejsbuka, maila, mobitela ili neceg drugog. Meni se ne zuri posto ne putujem nigdje prije Berlina, ali mozemo i postom to obaviti. Dakle, pustite glas ppl!
    Death or glory!

  • masnimasni Posts: 1,657
    ja sam za nedjelju u 18h :)

    i jednako mi nije hitno ako se ne uspijemo dogovorit odmah..

    fotke od centra su bolesne..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Isto mi odgovara nedjelja u 18h.

    Ah, toliko majica, toliko frikova... :mrgreen:
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    vec vidim naslov u novinama: "Policijska zapljena u stanu u Dugavama: pao bračni par sa više desetaka Pearl Jam majica!" :mrgreen:

    meni vjerojatno odgovara i nedjelja i ponedjeljak... dogovorite se pa cu se prilagoditi...

    edit: u podnaslovu: "U istragu uključen i Interpol: veza ide od Zagreba preko Dubrovnika skroz do Švedske. Predsjednik uprave Kraša nije se javljao na mobitel."
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: cool...jako ste kooperativni u distribuciji! zahvaljujemo!
    Švedska i Dubrovnik idu u ponedjeljak, Rijeka (zasad) se kupi 18.6., a Zagreb se izgledno nalazi sutra popodne!

    A sad bad news oko majica...bile su naime dvije greške. :(
    Prva je da je na jednoj majici rupica - tu je majicu herojski i bez pogovora prihvatio Niko, naš standardni car. :D
    Druga je da zapravo nedostaje jedna majica - Baltazar, siva, ženska M. Tu su majicu naručile Sid i lestesica pa ih eto pozivamo da se dogovore koja će nažalost ostati bez te jedne majice.
    Snih će pitati u ponedjeljak u tiskari da im se nije negdje jedna zagubila, ali ako nije, onda ju ni ne mogu novu otisnuti jer bi koštalo puno previše novaca za tu jednu majicu postavljati stroj za tisak.

    Šteta za te greške, ali, s druge strane, pravo je čudo da je na toliko puno majica bilo samo tako malo grešaka...
Sign In or Register to comment.