Pearl Jam in Zagreb!

1634635637639640860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Samo mali info za ekipu koja ide u Irsku...

    Nakon što smo malo razmisljali i racunali odustali smo od avanture zvane voznja auta po krivoj strani i odlucili da se ipak vise isplati fino sjest u neki bus, slusat domaceg vodica i blejat kroz prozor u, kako kazu na webu ove agencije, "zillions of sheep" :mrgreen:

    Dakle bookali smo si u nedjelju 20.6. tour busom iz Dublina do Cliffs of Moher i nazad sa ukljucenim razgledom jos par gradica i znamenitosti i to sve skupa za 42GBP po glavi...malo je skupo, ali gledali smo i opciju da idemo u solo aranzmanu sa busom ili vlakom i izadje čak i vise, a ovdje ipak dobijes vodica itd.
    Link je ovdje ak je jos netko zainteresiran:
    http://www.paddywagontours.com/viewtour ... &year=2010
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Link je ovdje ak je jos netko zainteresiran:
    http://www.paddywagontours.com/viewtour ... &year=2010

    fora je tura za 1 dan... u sklopu Bunratty Castle je model starog irskog sela sa svim tim cudima... to je fora za pogledat.. u prirodnoj velicini naravno.. mislim, pravo selo... staro :mrgreen:

    kad smo kod informacija, u Belfastu imaju super foru sa tzv. Black Taxi turama... u hotelu/hostelu se naruci tura, taxi vas pokupi i fura okolo oko sat i pol... lik prica pricu, vodi po povijesno zanimljivim kvartovima, objasnjava probleme oko protestantsko-katolickog sukoba i fura do svih poznatih murala... preporucujem...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Kosta i ja smo isto na klifovima 18.-og, tak da se vidimo :)

    Nego, kupio jucer kartu za national.. 27. karta :) prvih 200 dobije za iznenađenje magnet s datumom koncerta za frizider.. Sad više nije iznenađenje, ali ako netko hoće :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    Nego, kupio jucer kartu za national.. 27. karta :) prvih 200 dobije za iznenađenje magnet s datumom koncerta za frizider.. Sad više nije iznenađenje, ali ako netko hoće :)

    Evo mi baš kupili 115. i 116. :D i dobili magnete koji su bas fora... :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    masni wrote:
    Nego, kupio jucer kartu za national.. 27. karta :) prvih 200 dobije za iznenađenje magnet s datumom koncerta za frizider.. Sad više nije iznenađenje, ali ako netko hoće :)

    Evo mi baš kupili 115. i 116. :D i dobili magnete koji su bas fora... :D

    fakat im je dobra fora... :) a jel naši momci imaju magnete? (osim onih super od sporiša :) )
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    hey, danas mi je poštar donio Philly box set cd's. uspio sam samo jedan preslušati, ali zato do Dublina imam što raditi ;) nadao sam se samo da će biti više pratećeg materijala, neki book i sl. ali ništa.

    Gordan: I mi ga dobili istog dana, ali se nisam uspio javiti. Znam da nije bogatstvo dodatnog materijala, ali one njihove kartice su mi bas fora.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    Kosta i ja smo isto na klifovima 18.-og, tak da se vidimo :)

    Gordan: Kaj ti i Kosta ostajete na klifovima 2 dana :!: :shock: Mislim, ak sam dobro shvatio mi ostali stizemo tamo 20-og. :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    Onda sam fulao.. U Galwayju smo 18. i 19.. Jedan dan na klifove, drugi na araan otoke.. 20.-og smo natrag u dublinu pa se vidimo tamo svi skupa :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    ej svi! dost mi guzva prije turneje nam pa ne stignem puno gledat kaj ima al evo malo da se javim

    sutra idem kupit kartu za the national (jeee) i nadam se da cu jos ulovit i koju điđu za frižider.
    ajme kako su najs. i điđe nam dijele! ;)

    pored toga, jedva cekam subotu!! sto se tiche karata sve ok :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ne može ovako..

    Natrag na prvu stranicu!

    Hrvatska! :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • grudicegrudice Posts: 211
    Dosle majice i do nas! Bajadere su pravo dobro ispale, cak i detalji. Sada smo i ponosni vlasnici plavog i narandzastog Baltazar - boli glava!
    Jos jednom se zahvaljujemo ekonomskom odjeljenju kao i distribuciji ;)
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    kad smo kod informacija, u Belfastu imaju super foru sa tzv. Black Taxi turama... u hotelu/hostelu se naruci tura, taxi vas pokupi i fura okolo oko sat i pol... lik prica pricu, vodi po povijesno zanimljivim kvartovima, objasnjava probleme oko protestantsko-katolickog sukoba i fura do svih poznatih murala... preporucujem...

    Da, to planiramo ic. 10 funti po osobi il tak nesto, ak se skupi grupica od 4-5 ljudi.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Kosta i ja se javljamo za bilo kakve ture sto mozemo skupa ic :) Tako da cemo lako skupit ljude za taxi :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    ej ljudi imam jedno pitanje.. buduci da je tu netko napisao da ima insidera gore u irskoj zanima me koliko se cesto mogu na ulicama naci bankomati za dic devize bez provizije? kako vi to uopce rjesavate kad idete van zemlje? na zagrebackoj sam, i imam visa electron.. ako ima bankomata da ne nosim previse kešovine..

    šta kažete?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    ej ljudi imam jedno pitanje.. buduci da je tu netko napisao da ima insidera gore u irskoj zanima me koliko se cesto mogu na ulicama naci bankomati za dic devize bez provizije? kako vi to uopce rjesavate kad idete van zemlje? na zagrebackoj sam, i imam visa electron.. ako ima bankomata da ne nosim previse kešovine..

    šta kažete?

    ako si u zabi, checkiraj ima li u Irskoj UniCredito banka... s njihovih bankomata dizes bez provizije i sa Maestrom... ne znam kako je sa Visa Electron, davno sam zaboravio PIN... :mrgreen:

    ako na prodajnim mjestima placas Maestrom, ne uzimaju proviziju tako da je i to opcija...

    ako dizes maestrom, provizija je mislim 30kn ako dizes do 1000kn (protuvrijednost)... zato se vise isplati jednom dici npr 900kn (30kn provizije) nego 3x300kn (90kn provizije)... mozda sam u krivu oko samih brojki, ali tako je nekako provizija..

    e da Masni, sto se tice bajadera majica L velicine... cekao sam da ih operem pa da ti kazem imam li viska... nemam, hebiga... ali... dosta se skupe u pranju tako da ce XL majica biti manja nego prije pranja...

    edit: imaju UniCredit http://www.unicreditbank.ie/Location.html , pitanje je di su im bankomati...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Death or glory!

  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni, iz mog dugogodišnjeg iskustva s bankama, nema toga što neće naplatiti ako postoji ikakva šansa. na zabinoj stranici pod naknadama za master kaže ovo: Naknada za podizanje gotovine u inozemstvu - 4,5% od iznosa transakcije (min. 3,5 EUR)

    a za maestro da se u inozemstvu diže besplatno na unicreditovim bankomatima, što mi je totalno šokantno :shock:
    samo pod ''bankomati u inozemstvu'' nema irske...

    moj je savjet - nosi cash koji ti treba, plaćaj kreditnom karticom (što i šiljo kaže, bez naknade) sve što možeš...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo samo da znate...čini se da vrijedi za samo dvije linije, a i busevi su tu, ali čisto da oni koji idu u London imaju info:
    Following the 90% majority vote for Tube walk outs, two dates have been announced for strikes by Tube Lines maintenance workers. Staff will not report for work between 19.00 hours on Wednesday 23rd June 2010 and 18.59 on Friday 25th June 2010. The second strike will be from 19.00 hours on Wednesday 14th July to 18.59 hours on Friday 16th July. Although Tube Lines only covers the Piccadilly, Northern and Jubilee Lines, the RMT say the strikes will have "severe consequences" across the entire London Underground system.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ekipica, ja napokon dobila nagradu od BeCraft genijalaca i naravno da me totalno razduševilo... naime, dobila sam zidni sat (like huge) koji je naravno precool da bi ga ja svojim pismenim opisima samo upropastila pa se neću upuštati u to, ali obećavam da bum ga sutra slikala i negdje prezentirala kako bi ga svi mogli vidjeti...
    care care gospare, ako ste ga vi slikali, slobodno stavite slikicu jer pretpostavljam da će ekipica sad biti jaaaaako znatiželjna... :) i još jednom puuuuno, puuuno hvala jer to definitivno nisam zaslužila...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    ekipica, ja napokon dobila nagradu od BeCraft genijalaca i naravno da me totalno razduševilo... naime, dobila sam zidni sat (like huge) koji je naravno precool da bi ga ja svojim pismenim opisima samo upropastila pa se neću upuštati u to, ali obećavam da bum ga sutra slikala i negdje prezentirala kako bi ga svi mogli vidjeti...
    care care gospare, ako ste ga vi slikali, slobodno stavite slikicu jer pretpostavljam da će ekipica sad biti jaaaaako znatiželjna... :) i još jednom puuuuno, puuuno hvala jer to definitivno nisam zaslužila...


    Woohoo! Fotkaj, fotkaj, ocu vidjet sat, a vjerujem da su i drugi znatizeljni....i uopce ne ljubomorni :D
    Hehe, ma sta nisi zasluzila? pa sve je bilo po reguli natjecaja, pogodila si ime pjesme :) Dok smo se svi mucili, ti od prve. Bravo, sefice! :)

    A ostalima koji uskoro krecu, zelim sretan put i vidimo se u Londonu tko bude tamo...ako ne, onda mozda Berlin i sigurno Venecija. nadam se da ce ove godine bit dobro vrijeme ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    P6148660-1.jpg
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    P6148658-1.jpg
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jao što je prekrasan... :D:D:D moram priznat da me ga je strah staviti na zid jer onaj mehanizam od sata možda nije tako čvrst...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica wrote:
    jao što je prekrasan... :D:D:D moram priznat da me ga je strah staviti na zid jer onaj mehanizam od sata možda nije tako čvrst...

    Nemaš beda samo stavi tiplu u zid sa malom kukicom i to je to.

    I samo da javim svim ostalima da drugi pokloni nisu zaboravljeni samo smo u velikoj gužvi i zbog turneje nećemo ih stići isporuciti kao što sam se nadao ali čim se vratim sa turneje pobrinuti ću se da to bude gotovo što prije.
    Sorry ekipa na kašnjenju.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    sat je prepregenijalan!!!! :shock: :o
  • killroykillroy Posts: 739
    super je sat, svaka cast Niko, majstore!

    ej ljudi, kakvi su vasi planovi za povratak iz Zadra? Jel se uopce itko vraca ryanairom u zadar, pa za zagreb, 26.06?
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    ej ljudi, kakvi su vasi planovi za povratak iz Zadra? Jel se uopce itko vraca ryanairom u zadar, pa za zagreb, 26.06?

    Nas dvoje se vracamo iz Londona za Zagreb 26.6.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    svim mojim prijateljima, na koje sam jako ljubomorna, želim sretan i ugodan put, čuvajte se, pazite se i neka vam setliste budu ono kaj ste si uvijek htjeli čuti... :) evo, ništa loše vam ne želim jer moj prijatelj na FB, dalai lama, širi totalno pozitivnu energiju kojom sam i ja zaražena... :)
    i nadam se da bu te se povremeno javljali na forum sa dojmovima... puse svima!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: tenk ju šefice! ma kaj, mi se ionako idemo samo malo zagrijati prije Venecije ;)

    Ak ulovim negdje Wi-Fi bum bacil koju fotku na FB (za one koji nisu na fejsu naci ce ih ovdje http://touringcroats.blogspot.com), a na forum se javimo sa rivjuima koncerata ofkors... ;)
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    P6148658-1.jpg
    :o:o
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
Sign In or Register to comment.