Pearl Jam in Zagreb!

1633634636638639860

Comments

  • killroykillroy Posts: 739
    hej hej. majice super izgledaju. hvala svima koji su sudjelovali u izradi, prikupljanju para, distribuciji, stampanju i svemu sto je trebalo obavit da bi svi izgledali cool na novoj turneji.

    sto se tice meetupa, meni pase i nedjelja i ponedjeljak pa dolazim cm odlucite termin.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Zagrebački meet-up je sutra, u nedjelju u 18h u Koldingu! Zasad potvrdili: masni, killroy, jurasica (ako uspije stići), siljo, potatosica, vedran, anica i gordan.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ma ja sam ponosna na takve super prijatelje koji to tak super shendlaju... svaka čast svima u proizvodnom lancu... :)

    i da , def stižem na meet-up... možda ću malo kasniti ali to se ne propušta... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    kao fan sistematičnosti, moram vam odati jedan veliki RISPEKT za hendlanje majica! :)

    ja možda dođem na meet-up, nadam se da se vidimo!
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    ja možda dođem na meet-up, nadam se da se vidimo!
    Iva: bilo bi baš super da uspiješ doći! duuuugo te nismo vidjeli!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    vec vidim naslov u novinama: "Policijska zapljena u stanu u Dugavama: pao bračni par sa više desetaka Pearl Jam majica!" :mrgreen:

    meni vjerojatno odgovara i nedjelja i ponedjeljak... dogovorite se pa cu se prilagoditi...

    edit: u podnaslovu: "U istragu uključen i Interpol: veza ide od Zagreba preko Dubrovnika skroz do Švedske. Predsjednik uprave Kraša nije se javljao na mobitel."


    :lol::lol::lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    evo i od nas jedna zahvala svima na trudu!!!!
    potvrdili smo dolazak sms-om pa se vidimo :)

    glede bajadera, spremni smo se uključiti u akciju i ponijeti svoj dio tereta, jedino me malo brine čoko-aspekt priče ukoliko vrijeme bude lijepo.
    jučer smo nosili jednu čokoladu u autu na izlet u krapinu, ne pitajte za rezultate :mrgreen:
    e, sad lako s milkom koju istisneš iz onog novog omota, ali bajadere će biti složeniji zadatak, sa svim onim slojevima :shock:
    s druge strane, valjda će na sjeveru biti hladnije...
    uglavnom, računajte na nas :lol:8-)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    potvrdili smo dolazak sms-om pa se vidimo :)

    dolazite sms-om? respect!
    to je skoro kao teleportacija, ali kosta oko pola kune :mrgreen:

    ili sam nesto krivo skuzio ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    daj dosta.. citam sve ovo mamuran i umirem od smijeha..

    valjda ce soderling rjesit nadala do 6 pa se vidimo..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    _annie_ wrote:
    potvrdili smo dolazak sms-om pa se vidimo :)

    dolazite sms-om? respect!
    to je skoro kao teleportacija, ali kosta oko pola kune :mrgreen:

    ili sam nesto krivo skuzio ;)
    sms-teleportacija uspjela, majice na sigurnom :mrgreen:
    još jednom hvala svima na angažmanu!!!
    snih, klara je bila razočarana što joj nije bilo frenda, iako vjerujem da će njih dvoje uskoro imati dobru konkurenciju u malenim curama :) nadam se da ćemo i vas skoro vidjeti!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Majice su odlicne, siva boja vrhunska, zao mi je sto plavu nisam narucio jer je ova plava puno bolja meni od prosle..

    Ipak, imam molbu.. Ako je ikako moguće da netko ima viška dvije L majice koje bih zamijenio za XL.. Ili da ima viška pa da otkupim ako mu XL ne treba.. Dakle, sivi baltazar i novu bajaderu XL mijenjam, ako ima, za L-ove.. Izgleda da su mi svi frendovi kojima idu majice smršavili i ne mogu XL nikom uvalit..

    Još jedna opcija je zamjena plave za narančastu.. L za L jel..

    Naravno da nema nikakvih problema ako su vam već predodijeljene sve majice.. Čisto da pitam, pa ako prođe prođe :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    fino se podruzismo, a sad:

    The National, 14.11., Bocarski dom, 150kn, karte u prodaji od 11.06. ;)

    jel to bio problem? :)

    http://www.muzika.hr/clanak/26683/najav ... agreb.aspx

    edit: komentirali smo danas kako u ZG nema adekvatnog prostora za 3-4000 ljudi (u Ciboni je zvuk prelos)...
    evo, mozda je Bocarski dom rjesenje.. nisam tamo nikad bio na koncertu... anyone?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Tik-tak, tik-tak... Prodje vrijeme, dodje rok, eto vraga skok na skok. :twisted: Jest da ponoc jos nije otkucala kod nas u Mittel Europi, ali skoro da je. Kako ne ocekujem navalu novih glasaca, odlucio sam uciniti najavljeno koju minutu ranije.
    Dakle, prema ocekivanjima, nedvojbeni pobjednik sluzbenog popisa zelja za nadolazecu euroturneju omiljenog nam banda je skladba OCEANI!!! :clap::D :thumbup:
    Ostatak redoslijeda mozete provjeriti na poznatoj, ali updateanoj adresi:
    https://spreadsheets.google.com/ccc?key ... pOFE&hl=en

    Uz spomenutu pobjednicu evo nekoliko statistickih podataka:
    - od 68 izvedbi, njih 15 bilo je na tlu Europe i pripadajucim joj otocima
    - posljednja europska izvedba: Mon Oct 28, 1996 London, England Wembley Arena

    Dakle, decki, vrijeme je da nam je odsvirate u Dublinu, Belfastu ili Londonu, a po mogucnosti na svim koncertima kojima ce nazociti Rvati. :mrgreen:
    Hvala svima koji su se ukljucili u izbor. Oni znaju koliko je bolno bilo izabrati Top 5. ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    bio na letu stukama i zabranjenom pusenju tamo.. nije bilo puno ljudi (ne onoliko koliko ce biti sad) i zvuk je bio li la.. ni najbolje ni najgore sto sam cuo.. a onda s druge strane, ja sam bio negdje u prvim redovima gdje se sve fino culo..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    daj dosta.. citam sve ovo mamuran i umirem od smijeha..

    a zakaj si bio mamuran... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    pa subota je bila prilicno burna :)

    znači, nema nitko L-ova od majica? mkey..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ja tek sad na forum jer mi je strka ko i uvijek...sutra vec putujem i nema me do turneje i dalje...

    Za majice sam se smsala s Ivom i meni je bed da mi ih netko nosi gore s obzirom da ja sutra idem i ne mogu ih pokupiti. Zato molim stozer da barem moje majice posalje u Rijeku pa ce ih preuzeti jedni ljudi sto idu za London k nama i tako cu ih ja rasopdijeliti svima mojima gore. Bed mi je da mi nosite to jer znam restrikcije ryanaira...javim se Viktoru ako to moze preuzeti i pustit mom tati u hotelu :)
    Predobre su majice!!!!
    Anamariji ide ona siva Baltazar, meni nije bed jer imam dosta PJ majica opcenito, i Baltazara imam par narucenih jos, tako da ok. Rijeseno.
    Hvala proizvodnji, stozeru slaganja i distribucije, dizajnerima i svima. GENIJALNI cemo opet bit!!! Najjaci!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ako ne može ona razmjena Xl za L, jel može neka zamjena narančaste L za plavu L :)

    to možda lakše prođe :) da ne razočaram frenda skroz.. Ima 3 ginisa od mene u dublinu :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • grudicegrudice Posts: 211
    masni wrote:
    Ako ne može ona razmjena Xl za L, jel može neka zamjena narančaste L za plavu L :)

    to možda lakše prođe :) da ne razočaram frenda skroz.. Ima 3 ginisa od mene u dublinu :)

    Koliko ja znam nije narucen visak majica, ali mozda nisam u pravu. Snih mozda zna nesto vise.
    Kada dobijemo i probamo majice ovdje u Shv mozda se pokaze da se moja raja, za razliku od tvoje, udebljala i da nekome treba XL. Javimo se u tom slucaju.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ma ne, to su vec komplikacije.. Nisam mislio toliko komplicirat..

    Samo ako ima tu netko na potezu kikovica-oštrovica :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    Ma ne, to su vec komplikacije.. Nisam mislio toliko komplicirat..

    Samo ako ima tu netko na potezu kikovica-oštrovica :)

    je, on bi sada birao i lokaciju s koje želi razmjenu... :):):)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    I ja sam dobio majice napokon, oduševljen sam :P
    Žao mi je što nisam više majica naručio...ono malo komada viška ću odmah podijeliti a ako bude navalija kao lani a vrlo lako bi se to moglo dogoditi onda ćemo u novu ediciju zajedno sa Vegetom ;)

    A onaj paket od 1kg. bajadera...jedva sam se suzdržao da ih ne otvorim i počnem jesti...to će biti veliko iskušenje :lol:


    Marine poslao sam ti mail.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    procurila neka nova stvar, navodno sa Riot Acta... ne znam da li se smije ovdje bacati link pa necu... mail ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hvala Ranko na maijlu, evo upravo preslušavam stvar po 10 put, bilo je i vrijeme da nešto iscuri, ne znam zašto nam ne daju više B-side pjesme :( baš su fora.

    hey, danas mi je poštar donio Philly box set cd's. uspio sam samo jedan preslušati, ali zato do Dublina imam što raditi ;) nadao sam se samo da će biti više pratećeg materijala, neki book i sl. ali ništa.

    Better Day's je baš fora
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Danas sam izašao u grad sa novom majicom Bajaderom i par ljudi su prepoznali ful Bajaderu kao brend znaći da je posao dobro obavljen ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    The National su i službeno objavili ZG show 14.11 sa jednom lijepom opaskom u mailu:
    "This week, we're pleased to let you know that we've added several new European shows to the fall tour. We are excited to play our first show in Luxembourg and can't wait to finally return to Italy and Croatia! "

    :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

    Edit: sad kad ovo čitam opet, prošlo mi kroz glavu kako bi ovakav tekst tek lijepo sjeo i u neki PJ mail...sve me trnci prođu... :mrgreen:
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    see u soon Croatian Mafia,Iva,Mario Sid,Ranko,e.t.c.
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja imam spare kartu za Belfast, samo da to napomenem, je ste li svi zbrinuti sa kartama??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    GA ili 10c?

    Kostu jos moramo nagovorit da ide i na belfast koncert.. Mogo bih mu ja uzet pa da nema izbora :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    GA ili 10c?

    Kostu jos moramo nagovorit da ide i na belfast koncert.. Mogo bih mu ja uzet pa da nema izbora :)

    10c
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.