Pearl Jam in Zagreb!

1631632634636637860

Comments

  • killroykillroy Posts: 739
    jurasica wrote:
    ekipica, da i svima kažem da sam službeno odustala od irske, :cry::cry: , pa ako znate nekoga kome trebaju karte za dublin (ticketmaster) i belfast (10c od Nike), javite...
    idem u veneciju... to mi je jedino veselje...

    Eh, i meni je zao da ne ides. Ipak ti znas najbolje mahat tom nasom zastavom :)
    Al ugledat cemo se u nasu vodju puta, ne brini.

    Ja imam za belfast neke dvije karte za sjedenje, pa ako su svi zbrinuti i nikom ne fali, mogo bi eventualno zamijenit jednu za 10c.
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    ekipica, da i svima kažem da sam službeno odustala od irske, :cry::cry: , pa ako znate nekoga kome trebaju karte za dublin (ticketmaster) i belfast (10c od Nike), javite...
    idem u veneciju... to mi je jedino veselje...
    Iva: mislim, svi znaju da bu Venecija najbolji show turneje...'em je u Italiji, 'em budu se momci dodatno potrudili ako znaju da je i naš(a) vođa puta tamo... ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    killroy wrote:
    jurasica wrote:
    ekipica, da i svima kažem da sam službeno odustala od irske, :cry::cry: , pa ako znate nekoga kome trebaju karte za dublin (ticketmaster) i belfast (10c od Nike), javite...
    idem u veneciju... to mi je jedino veselje...

    Eh, i meni je zao da ne ides. Ipak ti znas najbolje mahat tom nasom zastavom :)
    Al ugledat cemo se u nasu vodju puta, ne brini.

    Ja imam za belfast neke dvije karte za sjedenje, pa ako su svi zbrinuti i nikom ne fali, mogo bi eventualno zamijenit jednu za 10c.

    žao mi je što juras ne ide, i potrudit ću se dostojno ju zamjenit kao barjaktar :)

    HRVATSKA!

    hm.. kosta mi se još premišlja za belfast.. ako ga danas nagovorim, onda ćemo mu uvaljat tu kartu.. ja imam za sjedenje isto i dublin i belfast.. da vidimo koncert malo iz te perspektive, malo dalje :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    mislim, ja moram napomenuti da je vaš vođa puta uvijek s vama - ono mislim stalno na vas, nadam se da vam setlista neće biti ništa posebno, nadam se da će vam past kiša ako je koncert na otvorenom i slične vračarije... :) da ne mislite da ja ne mislim na vas... :)

    ranac, što se tiče karte za dublin, imam je na mailu koji imaju i gordan, anica, masni i precjednik tako da ću nekoga od vas def zamoliti da je "dadne" zainteresiranim osobama... već se šoraju po FB za tu kartu...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    siljo wrote:
    jel netko kupio karte za vlak/bus Dublin-Belfast?

    sad gledam vlak... na onom u 11h ima tek nekoliko mjesta... na onom u 9:35 ih u vagonu D koji se jedini moze online rezervirati ima jos 42...

    ja cu pogledati i varijantu s busom, mozda je nesto kraci put.. .vlak fura 2h10min...

    tko je jamio, jamio... pun je i vlak u 09:00 :)

    ostaje onaj u 07:35 ili bus http://www.aircoach.ie/timetables.php
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    mozda online prodaju samo odredjeni broj rezervacija, a sacuvaju mjesta ako bas dodjes kupit kartu. Al da, rizicno je. Bus cak i malo brze stigne, kolko mi se cini.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    mozda online prodaju samo odredjeni broj rezervacija, a sacuvaju mjesta ako bas dodjes kupit kartu. Al da, rizicno je. Bus cak i malo brze stigne, kolko mi se cini.

    pa vjerojatno je tako... ima jos "premier seats" slobodnih, ali su 53 eurica...

    ja sam upravo kupio kartu za bus sa aerodroma u 09:00... 2h25min, 14EUR, ostavi me 300m od hotela...

    zadnji konfrmejšn isprintan i stavljen u fasciklu...

    jei!
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    mozda online prodaju samo odredjeni broj rezervacija, a sacuvaju mjesta ako bas dodjes kupit kartu. Al da, rizicno je.
    Iva: mislim da nema razloga za brigu. ;) On-line se prodaje samo jedan vagon, lokalci kažu da karata za vlak uvijek ima, a mi stižemo u Dublin par dana prije većine frikova i možemo si komotno kupit karte prije nego ostali frikovi nahrupe. A čak i da ih ne kupimo, iz centra Dublina ide doslovno svakih sat vremena bus za Belfast. Tak da mislim da možemo biti mirni... :) Nekak bumo se dopremili dotamo... :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    Konačno je kucnuo i taj čas - čas za iskrcavanje silne šuške za majice.

    Novac će se prikupiti na način da se uplati na tekući račun cijenjenog gospodina Tomislava Sporiša, kako sam sebe volim nazivati u trenucima dokolice. :D Isti će gospodin tim novcem platiti majice s otiskom profesora Baltazara i Bajadera.

    U tablicama je upisana kolona s ukupnim iznosima u kunama za svakog naručitelja majica, a broj tekućeg napisan je ispod tablice. Kada izvršite plaćanje molim vas da ćeliju obojite narančastom bojom kako bih mogao pratiti i na taj način k'o je uplatio, a i da mogu javno prozivati i opanjkavati one koji to nisu učinili. :mrgreen:

    Bilo bi poželjno novčiće uplatiti zaključno sa srijedom - 02.06.2010.

    Uglavnom, uspjeli smo isposlovati još povoljnije cijene nego što sam zadnji puta obznanio, tako da ih sada objavljujem:

    Bajadera - 31 kn
    Baltazar - muška - 36 kn
    Baltazar - ženska - 32 kn

    Fakat bagatela! :):D :P

    Majice bi trebale biti gotove do kraja slijedećeg tjedna, a možda budu i ranije. Za distribuciju ćemo se dogovoriti, ali mislim da će dosta toga odraditi gospodin Predsjednik osobno kako bi ostao u kontaktu s pukom, a što je potpuno u skladu s njegovim populističkim manirama. :D

    Slijede linkići:

    Bajadera

    https://spreadsheets.google.com/ccc?key ... wVmc&hl=en

    Baltazar

    https://spreadsheets.google.com/ccc?key ... jZUE&hl=en

    Lepo se imajte! :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    palo je na pamet mom hubby-ju da imamo svoga čovjeka u dublinu ;)
    tako da bismo i na licu mjesta već sada mogli ubosti neke rezervacije za taj vlak, nadamo se da nas veza neće iznevjeriti. da žicamo više komada? još netko zainteresiran?
    vjerojatno je iva u pravu ali možda da budemo on the safe side, ako i drugi freakovi nahrupe u dublin prije vremena...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Kako se priblizava dan odlaska, iscekivanje raste. Pomislih da bi bilo dobro prekrati vrijeme malom, nazovi igricom. Naravno, uz dopustenje mestra od igara, gospona Sniha. Ideja je da pronadjemo pet kompozicija za kojim puk okupljen na ovom podforumu zudi cuti ih "live", a dosad to nisu imali prilike. Pritom, mislim da mozemo iskljuciti Backspacer, s obzirom da vecinu toga nismo culi, a potpuno je jasno da cemo vjerojatno imati priliku cuti svih 11 kompozicija.
    Pravila: Poslazete svojih pet stvari od 1 do 5, a uz njih dodijelimo bodove (za prvu 10 bodova, za drugu 6, za trecu 4, za cetvrtu 2, za petu 1). Na kraju zbrojimo bodove i napravimo redoslijed. Simple.
    Moj ziri je svoje glasove dao:
    1. Immortality - 10 bodova
    2. Oceans - 6 bodova
    3. Crazy Mary - 4 boda
    4. No Way - 2 boda
    5. Strangest Tribe - 1 bod

    Pa krenimo.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Nothingman - 10
    Off He Goes - 6
    In My Tree - 4
    Oceans - 2
    All Those Yesterdays - 1
    Death or glory!

  • masnimasni Posts: 1,657
    uf.. taf one

    indifference 10
    off he goes 6
    solat 4
    crazy mary 2
    w.m.a. acoustic 1
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva:
    Oceans - 10
    Red Mosquito - 6
    Throw Your Arms - 4
    Around The Bend - 2
    Undone - 1

    Imam i još jednu, tzv. 'nerealnu' :D
    Angel - 1051 bod
    Stuff & Nonsense - 590 bodova
    Timeless Melody - 431 bod
    Falling Down - 430 bodova
    World Where You Live - 356 bodova

    sad vidite zakaj se tako zove :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo:

    Red Mosquito - 10
    Undone - 6
    Oceans - 4
    Man of the Hour - 2
    Parting Ways - 1

    E da, i hoću čut hebeni Hunger Strike...i ne zanima me tko će glumit Cornella i kako će to odradit... :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo wrote:
    pajo: E da, i hoću čut hebeni Hunger Strike...i ne zanima me tko će glumit Cornella i kako će to odradit... :mrgreen:
    Iva: je ne dijelim hubbyjevo mišljenje. rađe ju neću čut nego da ju netko iskasapi (Slater Kinney mi pada na pamet :cry: ).
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    ajme što mi radite sa ovim igricama ne mogu odoliti a još imam krcato posla rekao sam Ivi da ću biti doma prije 2 sata :o

    ovako:

    1. Garden - 10
    2. Lukin slow - 6
    3. Satan's Bed - 4
    4. W.M.A. - 2
    5. No Way - 1

    a mogao bi još nabrajati :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    PJ o BP-u na Lollapaloozi 2007... cak su i mini pjesmu slozili :)

    http://www.youtube.com/watch?v=DFSM_lkk22Q

    kaj se tice igrice, meni sve to nekak ovisi o raspolozenju taj dan... danas bi htio cuti ovo, sutra ono :)

    u svakom slucaju jedva cekam Force Of Nature...

    Skunk Anansie su jucer fino rasturili pred Mochvarom... :o
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    edited May 2010
    Gordan: Privremeni izvještaj komisije za službenu listu želja "PJ in Zagreb" za Euro Tour 2010 :D

    Dosad je glasovanju pristupilo šest uvaženih članova ove skupine. Svi glasački listiću su valjani. Od mogućih 30 različitih kompozicija na popisu je zasad 21. :mrgreen:
    Tijek glasovanja i listu predlozenih kompozicija mozete pratiti na:
    http://spreadsheets.google.com/ccc?key= ... pOFE&hl=en

    P.S. Glasači su nizani po abecedi, baš kao i kompozicije. Kad zaključimo glasovanje, objavit ćemo redoslijed po zbroju bodova.
    Post edited by _annie_ on
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    Gordan: Privremeni izvještaj komisije za službenu listu želja "PJ in Zagreb" za Euro Tour 2010 :D

    Sjajno! I mnogo zanimljivo...

    Ajmo ostali frikovi, da čujemo vaše želje...
  • grudicegrudice Posts: 211
    Ovako je glasao svedski studio:

    Given To Fly - 10
    Present Tense - 6
    Off He Goes - 4
    Indifference - 2
    Rear View Mirror - 1
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Alo ekipa, Be Craft song natječaj mora u drugi krug jer još nemamo pobjednika :lol::lol:
    Krug se sužava tako tko prvi stigne do tražene pjesme..... :mrgreen:

    http://www.facebook.com/group.php?gid=1 ... 262?ref=ts
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    1. Oceans - 10
    2. Man of the hour - 6
    3. Graden - 4
    4. Little wing - 2
    5. Marker in the sand - 1
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Nakon nekih 13 pokušaja imamo pobjednika na be craft song natječaju.

    WINNER IS WHY GO

    Ana Juras je pobjednik ali stvar ne bi bila fora da nema iznenađenja za svih tako da ne budete tužni :D
    Nadam se da ću ovu sedmicu imati gotove neku uzorke...jedva čekam da ih vidim...ful sam uzbuđen...dosadilo mi je raditi više isre ribice brodove i ostalo :P

    Be Craft stuff zahvaljuje svim sudionicima ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ale ale!!! kako sam sretna - napokon malo veselja u mom čemernom životu... :) šalim se, ali malo sam jadna od kada znam da ne idem s vama u irsku pa me sad ovo malo diglo... :)

    a Niko Care, što se tiče biznisa - ja ne sumnjam da sve što izađe iz vaše radionice neće imati uspjeha među širom publikom... tim ljepotama je teško odoljeti! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ekipici koja ide na InMusic samo mogu reć da vam ovaj nulti dan totalno rula 8-)
    http://www.net.hr/infocentar/zagreb/pag ... 75006.html
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Drugi privremeni izvještaj komisije za službenu listu želja "PJ in Zagreb" za Euro Tour 2010 :D

    Dosad je glasovanju pristupilo osmero uvaženih članova ove skupine. Svi glasački listići su valjani. Od mogućih 40 različitih kompozicija na popisu je zasad 26.
    Tijek glasovanja i listu predloženih kompozicija i dalje možete pratiti na:
    http://spreadsheets.google.com/ccc?key= ... pOFE&hl=en

    Glasači su nizani po abecedi, baš kao i kompozicije. Kad zaključimo glasovanje, objavit ćemo redoslijed po zbroju bodova.

    Mogućnost za glasovanje ostavljamo otvorenom do ponoći u nedjelju, 6. lipnja! Tijekom ponedjeljka bit će objavljeni konačni rezultati izbora.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    malo smo se umrtvili?
    a koja je fora sa našim ludim prijateljem iz grčke i onim njegovim "why now you dont bitchin"? totalno sam izvan svih zbivanja... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Još malo pa majice :P
    može fotka majica na hrpi kad bude gotovo :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Ajd da se pridruzim po prvi put ovom mazohizmu :)

    In my tree 10
    Oceans 6
    Undone 4
    No Way 2
    Love reign over me 1
Sign In or Register to comment.