Pearl Jam in Zagreb!

1630631633635636860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    toliko o demo bendovima za nulti dan :)

    zakon
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ajme baš sjajno za AIC! ne bih nikad bila rekla da će u Zgb svirati i Pearl Jam i AIC i The Pixies i Violent Femmes! presuper! :D

    a nadam se da je mala razbijačica Melnjak već skužila za ovaj koncert, ona ih ful voli! i iako naravno da nije to Layne, ovaj zamjenski čiča je stvarno, stvarno dobar. tko god ide, bit će vam sjajno! :)
  • lesteslestes Posts: 959
    skužila sam ;)
    nisam ih slušala s ovim zamjenskim čičom. nisam ni novi album preslušala. stignem :)
  • shelashela Posts: 657
    AIC u Zagrebu jeee!! predobro!! svakak odite ko moze prosle godine u berlinu bili jako jako dobri.
    Malo je cudno priviknut se na drugog pjevaca al kad otpjeva par stvari sve je ok :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    Jučer u 23:00 otišla narudžba za majice. Tko je jamio, jamio je! ;):mrgreen:
  • killroykillroy Posts: 739
    Bok ljudi,
    ne bih htio puno gnjavit, al evo vidim da je neki profesor napravio peticiju za ukidanje emisije "Na rubu znanosti" uz objasnjenje kako to zapravo nije znanstvena emisija. Kako mi je ta emisija jako dobra, a u zelji da ne ostanu samo emisije tipa "Vecera za 5", "Farma", "Hrvatska trazi zvijezdu" i "TV Bingo show", potpisao sam peticiju za podrsku Misaku, pa ako netko zeli moze se pridruziti.
    http://www.gopetition.com/online/36545.html

    Super su mi ti nasi "znanstvenici". U ovoj hrvatskoj ocito je sve trulo na svim razinama.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    snih wrote:
    Jučer u 23:00 otišla narudžba za majice. Tko je jamio, jamio je! ;):mrgreen:

    Gordan: Hura, hura! :D Jesam li propustio taj detalj ili nigdje nije bilo spominjano kako cemo i kada placati ono sto smo narucili?
  • _annie__annie_ Posts: 980
    killroy wrote:
    Bok ljudi,
    ne bih htio puno gnjavit, al evo vidim da je neki profesor napravio peticiju za ukidanje emisije "Na rubu znanosti" uz objasnjenje kako to zapravo nije znanstvena emisija. Kako mi je ta emisija jako dobra, a u zelji da ne ostanu samo emisije tipa "Vecera za 5", "Farma", "Hrvatska trazi zvijezdu" i "TV Bingo show", potpisao sam peticiju za podrsku Misaku, pa ako netko zeli moze se pridruziti.
    http://www.gopetition.com/online/36545.html

    Super su mi ti nasi "znanstvenici". U ovoj hrvatskoj ocito je sve trulo na svim razinama.

    Gordan: Potpisao ;) Trebalo bi potpisati peticiju da se emisija stavi u primetime, a ne da se jos moramo boriti kako bi je zadrzali na HTV-u.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    _annie_ wrote:
    Gordan: Potpisao ;) Trebalo bi potpisati peticiju da se emisija stavi u primetime, a ne da se jos moramo boriti kako bi je zadrzali na HTV-u.

    da, dobro kažeš, samo ne znam da li bi to baš interesiralo sve one obožavatelje thompsona, škore i vladajuće nam stranke... nabijem ih!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ja isto potpisao.. Hip Hip za majice..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    evo potpisao sam i ja i ako ne gledam tu emisiju
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    jel ima naznaka kad bi majice mogle bit gotove? :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Sniše i Niko,
    kak ćemo plaćati majice? prošle godine ili kada ono, je Niko platio preko svoje firme... da li je sada isto? ajde, guknite da to platimo prije nego kaj će netko od vas morati platiti sa svojom lovom...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://www.facebook.com/home.php#!/page ... 262?ref=ts

    Raspisali smo mali, uzbudljivi natječaj. Sigurno ima zainteresiranih. Prijave primamo samo preko FB 8-)

    Iva
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    The National su 17.08. u Grazu... za otic nakon posla :)

    iduci utorak ce objaviti ostatak jesenske turneje... zagreb je siguran, ali se ne zna datum... drugi dio 10. ili prvi dio 11. mjeseca..

    fora :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Raspisali smo mali, uzbudljivi natječaj. Sigurno ima zainteresiranih. Prijave primamo samo preko FB 8-)

    Iva
    Iva: he, he, he...ma je li to prvi post od Nikine Ive na pitu? baš super! :mrgreen:

    a o drugoj temi, također molim da nam se kaže gdje da platimo za majice... ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    siljo wrote:
    The National su 17.08. u Grazu... za otic nakon posla :)

    iduci utorak ce objaviti ostatak jesenske turneje... zagreb je siguran, ali se ne zna datum... drugi dio 10. ili prvi dio 11. mjeseca..

    fora :)

    ja sam totalno za otic na to.. ako je netko mislio autom, ima jedno mjesto vec popunjeno :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    ja sam totalno za otic na to.. ako je netko mislio autom, ima jedno mjesto vec popunjeno :)

    ja cu mozda ici.. cekam jos zg datum.. u 11. mjesecu me vjerojatno 2 tjedna nema pa su velike sanse da ih fulam u zg...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    siljo wrote:
    The National su 17.08. u Grazu... za otic nakon posla :)

    iduci utorak ce objaviti ostatak jesenske turneje... zagreb je siguran, ali se ne zna datum... drugi dio 10. ili prvi dio 11. mjeseca..

    fora :)

    ja sam totalno za otic na to.. ako je netko mislio autom, ima jedno mjesto vec popunjeno :)
    Iva: mi smo si već bili mislili o tome ili o Beču, ali u oba slučaja nije samo njihov koncert, nego ima više bendova. pa ako to znači kraći set onda nam baš i nije napeto. ali ako se odlučimo ići čoporativno, onda kud svi frikovi, tud i iva i pajo :mrgreen:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    edited May 2010
    :idea:
    Post edited by Dirty Frankk on
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:

    Iva
    Iva: he, he, he...ma je li to prvi post od Nikine Ive na pitu? baš super! :mrgreen:

    Draga, iako me ne vidiš, revno pratim problem dvanaeste bajadere :D

    Iva
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    masni wrote:
    ja sam totalno za otic na to.. ako je netko mislio autom, ima jedno mjesto vec popunjeno :)

    ja cu mozda ici.. cekam jos zg datum.. u 11. mjesecu me vjerojatno 2 tjedna nema pa su velike sanse da ih fulam u zg...
    išla bi i ja :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo wrote:

    Iva
    Iva: he, he, he...ma je li to prvi post od Nikine Ive na pitu? baš super! :mrgreen:

    Draga, iako me ne vidiš, revno pratim problem dvanaeste bajadere :D

    Iva
    Iva: jesi vidla - korupcija, neučinkovito pravosuđe, razmirice sa Slovencima i, odmah uz bok im po važnosti, dvanaesta bajadera! :mrgreen:
    ajde ajde, svrati nam još ponekad...
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    masni wrote:
    siljo wrote:
    The National su 17.08. u Grazu... za otic nakon posla :)

    iduci utorak ce objaviti ostatak jesenske turneje... zagreb je siguran, ali se ne zna datum... drugi dio 10. ili prvi dio 11. mjeseca..

    fora :)

    ja sam totalno za otic na to.. ako je netko mislio autom, ima jedno mjesto vec popunjeno :)
    Iva: mi smo si već bili mislili o tome ili o Beču, ali u oba slučaja nije samo njihov koncert, nego ima više bendova. pa ako to znači kraći set onda nam baš i nije napeto. ali ako se odlučimo ići čoporativno, onda kud svi frikovi, tud i iva i pajo :mrgreen:

    čopor čopor čopor :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    da nas vratim na str1! inače ništa pametno od mene...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jel netko kupio karte za vlak/bus Dublin-Belfast?

    sad gledam vlak... na onom u 11h ima tek nekoliko mjesta... na onom u 9:35 ih u vagonu D koji se jedini moze online rezervirati ima jos 42...

    ja cu pogledati i varijantu s busom, mozda je nesto kraci put.. .vlak fura 2h10min...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    vidis, koliko god sam citao, pisalo je da nema problema s prijevozom da se komotno na licu mjesta moze ubost karta, dapace, jos s popustom uz iksicu (koju naravno cuvam :) ), al tek mi sad pocinje kroz glavu prolazit da ce to bit horda od par tisuca ljudi koji ce odmah slijedeci dan put belfasta.. aaa jezim se..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ekipica, da i svima kažem da sam službeno odustala od irske, :cry::cry: , pa ako znate nekoga kome trebaju karte za dublin (ticketmaster) i belfast (10c od Nike), javite...
    idem u veneciju... to mi je jedino veselje...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Čuo sam se sa Anom i žao mi je što s nama neće bit naš vođa puta u Irskoj :cry:

    za one koji vole postere i Brad Klausen-a ima dobra vijest
    http://www.akashicbooks.com/fromabasement.htm
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    ekipica, da i svima kažem da sam službeno odustala od irske, :cry::cry: , pa ako znate nekoga kome trebaju karte za dublin (ticketmaster) i belfast (10c od Nike), javite...
    idem u veneciju... to mi je jedino veselje...

    a hebemu misa, bas sam se ponadao da cemo skupa letit... :?

    dublin karte su dosta trazene... uvali nam osobnu ili studentsku iskaznicu pa cemo ih podici na tvoje ime... ako si ih ti kupila.. trcimo, hodamo, karte prodamo ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.