Pearl Jam in Zagreb!

1629630632634635860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Samo info da je na glasanju za zadnju bajaderu pobijedila opcija "Croatia" i to sa 8 od ukupno 15 glasova...
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    A :D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • snihsnih Posts: 1,052
    Tisak majica - update!

    Bajadera - danas ćemo imati tijekom dana točne dimenzije majica pa ću ih postaviti u tablicu. Molim Vas sve da još jednom tijekom vikenda čekirate narudžbe, a u ponedjeljak ujutro ću naručiti majice i onda to postaje definitivno.

    Baltazar - majice će se izrađivati, ali po cijeni od 42 kn (zbog manjeg broja majica i kompliciranije pripreme). Boje majica neće biti iste kao u prošlogodišnje. U tablicu sam stavio fotke majica pa vas molim da još jednom provjerite narudžbe. Najveća razlika je kod sive majice koja nije antracit nego standardna siva (zrnati uzorak). Ako bi se smanjio broj naručenih majica, cijena će porasti. ;)

    Vegeta - nakon razgovora s tiskarom i konzultacije s Nikom, odlučili smo da majice Vegeta pričekaju neka bolja vremena. Cijena bi s obzirom na broj naručenih majica i tehniku otiska bila preko 70 kn po majici, a i s obzirom na Bajadere i Baltazara cijela je operacija dosta komplicirana. Moj je prijedlog da se pokuša Vegeta reprizirati za nekoliko mjeseci (mislim da bismo u tom slučaju mogli možda naručiti i veći broj majica da se sve isplati).
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Samo info da je na glasanju za zadnju bajaderu pobijedila opcija "Croatia" i to sa 8 od ukupno 15 glasova...

    iako sam glasala za drugu opciju, smatram da je ova pobjednička najpravednija... a možda sam se totalno pogubila... :):lol:

    a kaj je ranac? zazivaš AIC? ako ćeš dovoljno jako misliti na to da sviraju tu 500 m od tebe i to vizualiziraš dovoljno jasno (čitam neku self help knjigu, mambo jumbo), sigurno će ti se želja ostvariti... kak sam ja sanjala PJ u domu sportova... doduše, još čekam da se cijela postava serije friends isto tamo pojavi... :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    a kaj je ranac? zazivaš AIC? ako ćeš dovoljno jako misliti na to da sviraju tu 500 m od tebe i to vizualiziraš dovoljno jasno (čitam neku self help knjigu, mambo jumbo), sigurno će ti se želja ostvariti...

    je koka, ali mali problem je kaj sam taj dan skupa s tobom vjerojatno u dublinu :lol:
    nikak da se s njima nađem na istom mjestu... prosle godine sam ih 2x fulao za dan-dva.. :roll:
    jurasica wrote:
    kak sam ja sanjala PJ u domu sportova... doduše, još čekam da se cijela postava serije friends isto tamo pojavi... :lol:
    :oops:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    I još nešto... sive majice za Baltazara su sada strukirane, ženske, a ne unisex, kao što su bile prošlogodišnje! ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja se slazem i s Croatia-om.. al svejedno se može dodati zagreb remembers sa strane, baš mi moćno izgleda..

    i za vegetu sam ok.. iako mi nimalo nije žao para za te majice, bolje će ić kroz 2 ture.. iako bih molio ekipu koja radi da mi možda na mail il pm pošalje vektore ili jednu kvalitetnu veliku sliku pa si možda i sam napravim majicu za ljeto.. stvarno mi je bila najbolja :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo je... nakon višednevnih izbora, komentara, prijedloga i internih konzultacija odlučeno je da će se tiskati slijedeća majica:

    Bajadera_final_za_web.jpg?t=1274460897

    Bajadera_detalj.jpg?t=1274460861

    I svi smo zadovoljni, zar ne! :)

    U tablicu su unešene dimenzije svih veličina majica, tako da vas molim da još jednom sve prekontrolirate i zaključno s nedjeljom završite narudžbe.

    Bajadera: https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Ail-8Iw0aYPrdHhsdmJJeDIxRXBVZTRIWlMwUTVwVmc&hl=en

    Baltazar: https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Ail-8Iw0aYPrdDVfcFR6bnZSMUtvTzg0clNPS0NjZUE&hl=en

    Dimenzije majica vrijede i za Baltazara.
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    I svi smo zadovoljni, zar ne! :)

    Iva: tako jeeee!!! :D:D:D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Upisao sam se i drago mi je da nema više odluka/glasanja da je s time gotovo ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://www.youtube.com/watch?v=4KvOXs1Y ... r_embedded

    gledam po stoti put i umirem od smjeha :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ok. super da ste mjere stavili...no opet moram gnjavit cure. Moze netko to izmjerit na sebi ili po nekoj drugoj majici pa usporedit da znam otprilike...(nemam metar sa sobom u parizu) :D cisto da budem sigurna da ne fulam previse velicinu 8-) fala i sorryte sto maltretiram prohtjevima..malo sam se razmazila :mrgreen:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    A boje majica?
    Nismo kod iste firme ko i lani, jel tako? Onda su obicne boje plava, narancasta i siva (ok, to kuzim da je obicna siva). a dal se razlikuju plava muska i plava zenska ili ne?
    Joj, dosadna sam, znam, al htjela bih znati dal da narucujem onda i musku si ili ne. jer mi je ona svijetlo plava isto bila fora...upisala sam vise manje sve, al budem promijenila ako skuzim da su druge boje i kad skopcam velicine. M ili L pitanje je sad? nisam pametna 8-)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    A boje majica?
    Nismo kod iste firme ko i lani, jel tako? Onda su obicne boje plava, narancasta i siva (ok, to kuzim da je obicna siva). a dal se razlikuju plava muska i plava zenska ili ne?
    Joj, dosadna sam, znam, al htjela bih znati dal da narucujem onda i musku si ili ne. jer mi je ona svijetlo plava isto bila fora...upisala sam vise manje sve, al budem promijenila ako skuzim da su druge boje i kad skopcam velicine. M ili L pitanje je sad? nisam pametna 8-)

    Siva majica je dosta svjetlija od prošlogodišnje koja je bila zapravo antracit, a narančasta i svijetlo plava su slične kao prošlogodišnje muške. Ženske majice su sada iste boje kao i muške.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ok. super da ste mjere stavili...no opet moram gnjavit cure. Moze netko to izmjerit na sebi ili po nekoj drugoj majici pa usporedit da znam otprilike...(nemam metar sa sobom u parizu) :D cisto da budem sigurna da ne fulam previse velicinu 8-) fala i sorryte sto maltretiram prohtjevima..malo sam se razmazila :mrgreen:
    Iva: ja jučer mjerila i uspoređivala s onom crnom EV majicom (s bijelim, ne narančastim) i otprilike su slične veličine, samo su ove kaj bumo sad naručili malo dulje i možda mrvu veće. Tak da mi se čini da budu ok tj. normalne veličine...čini mi se. ;)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Slow LUKIN...jebote koji mrak!!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=kCNHb-XW1PI
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    zakon! :)

    sve skupa..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    U tablicu su unešene dimenzije svih veličina majica, tako da vas molim da još jednom sve prekontrolirate i zaključno s nedjeljom završite narudžbe.

    hej sniše, kako si mjerio majice? širina ispod pazuha i duljina od prednjeg dijela ovratnika do dolje?

    kad stavis majicu na krevet, razlika između prednjeg i stražnjeg dijela ovratnika je i po 5-6cm :geek:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    snih wrote:
    U tablicu su unešene dimenzije svih veličina majica, tako da vas molim da još jednom sve prekontrolirate i zaključno s nedjeljom završite narudžbe.

    hej sniše, kako si mjerio majice? širina ispod pazuha i duljina od prednjeg dijela ovratnika do dolje?

    kad stavis majicu na krevet, razlika između prednjeg i stražnjeg dijela ovratnika je i po 5-6cm :geek:

    Mislim da se inace to mjeri od ramena do dole, znaci onaj vrh od vrata prema rukavu te sirina u prsima.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    jeee super će bit majice baš se veselim :)
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    SEE U SOON GREAT CROATIAN FRIENDS!!! :)
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • pajopajo Posts: 3,292
    SEE U SOON GREAT CROATIAN FRIENDS!!! :)
    Iva&Mario: you're sooo right! see you soon! :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    Vulkan prestao eruptirat magmu :)

    woohoo
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    sinoc je bio neki film na telki (Evolution's Child)... uglavnom, u talijanskim alpama su nasli smrznutog pracovjeka iz broncanog doba od prije 3000 god.

    lik i zena pricaju o njemu i sad lik pita kako izgleda, a zena se nasmije i kaze "kao bubnjar Pearl Jama" :mrgreen:

    film je snimljen 1999. tako da se komentar vjerojatno odnosi na J. Ironsa... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    LOOOOL!
    Mada bih prije pomislio na Matta :D
  • asfoasfo Posts: 315
    Jeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    Čejnsi na Inmusicu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    http://www.t-mobileinmusicfestival.com/ ... c-festival
  • siljosiljo Posts: 2,203
    siljo wrote:
    INmusic festival ce imati i "nulti" dan... 21.06. .. jos nisu objavili bendove... kladim se da ce biti Alice In Chains kojima to pada usred pauze od 3 dana... prije toga su u ceskoj, nakon toga u bugarskoj...
    asfo wrote:
    eeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Čejnsi na Inmusicu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    jeeeeeeeeee! ulazim u seriju propustanja AIC koncerata! woohoo! :D

    hajde drago mi je za ekipu koja ce tih dana biti u zg... :thumbup:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • asfoasfo Posts: 315
    Znaš kaj, i ja sam brijala da dolaze otkad mi je snih stavio bubu u uho sa svojim proračunima prije koji mjesec.
    Kako je vrijeme odmicalo, a nisu ih objavljivali, počela sam si brijati da bum prodala svoju kartu za inmusic i kupila za Chainse.
    :lol:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    asfo wrote:
    Znaš kaj, i ja sam brijala da dolaze otkad mi je snih stavio bubu u uho sa svojim proračunima prije koji mjesec.
    Kako je vrijeme odmicalo, a nisu ih objavljivali, počela sam si brijati da bum prodala svoju kartu za inmusic i kupila za Chainse.
    :lol:

    jos uvijek mozes napraviti tu preprodaju... karta za "nulti" dan je 250kn na ulazu... ali ima i na ostatku festivala ok bendova koji se isplate za tu razliku u cijeni :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    asfo wrote:
    Jeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    Čejnsi na Inmusicu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    http://www.t-mobileinmusicfestival.com/ ... c-festival

    to te ja tam-pi!!! :) neka uživaju oni koji ostaju u zg!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.