Pearl Jam in Zagreb!

1628629631633634860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    grudice wrote:
    Ljudi, imamo situation. U stvari, ja imam. :)

    U svemu ovome oko majica ja sam se malo zanio i zaboravio da zivim u Stockholmu. :?
    Naravno stavio sam se na listu za majice, za mene i ekipu bosanaca s kojima idem u Berlin. Situation je: kako da dobijem majice? Da li neko od vas misli da ce imati vremena otici do poste i poslati mi paket sa majicama kada budu gotove?
    Iva: pa fakat nemaš situation :D naravno da ćemo ti poslati majice i naravno da nije nikakav problem. ;)

    @potatosica: ne znam možemo li biti sigurni da će ovi i prošli Baltazari biti isti, ali ako budu, Baltazari su puno manji od Vegete, i uži i kraći pa bih ti savjetovala da pucaš na broj više ;) (što govori o majicama, a ne o tebi ;))
  • masnimasni Posts: 1,657
    čoeče pišemo ko ludi, a nekako nas uvijek u donjim redovima pronalazim..

    nije to u redu..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    Nekoliko brzopoteznih:

    1. zadnja Bajadera - predlažem glasanje za tekst u zadnjoj Bajaderi. Autor bi mogao staviti sve prijedloge u jedan post i onda udri po glasanju. Ovako sam prilično zbunjen. :?:

    2. Veličine majica - pitao sam distributera za veličine majica i dobio sam neki polu odgovor. Radim na tome da dobijemo točne mjere.

    3. Reprint Baltazar i Vegeta - majice bih uzimao na istom mjestu (tiskari) tako da za Baltazara neće biti iste majice od prošle godine. Kad provjerim boje i veličine - javim. Za Vegetu bi majice mogle biti iste jer je isti proizvođač u igri, ali otisak ne bi bio isti, nego kao na Baltazaru, s time da ukoliko se radi o bojama koje se prelijevaju to ne ispadne toliko efektno. Trebalo bi to još malo definirati.
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    1. zadnja Bajadera - predlažem glasanje za tekst u zadnjoj Bajaderi. Autor bi mogao staviti sve prijedloge u jedan post i onda udri po glasanju. Ovako sam prilično zbunjen. :?:

    Okej...na zahtjev gazde Sniha otvaramo glasanje za zadnju Bajaderu.

    Na ovom se linku nalazi jednostavan obrazac za izbor prijedloga:
    https://spreadsheets.google.com/viewfor ... UTVwVmc6MQ

    Mole se svi frikovi da izvrše svoju građansku dužnost najkasnije do sutra ujutro i to na način da na navedenom linku izaberu jednu opciju kliknu ispod gumb "Submit" ili "Pošalji" (ovisno na koji vam je jezik Gugl postavljen ;) ) i to je to... :geek:

    Samo još jedna opaska da od navedenih 5 prijedloga, prijedlog "Zagreb Remembers" stvara ozbiljan problem sa dizajnom jer je prilično dugačak tako da nisam siguran da li da ga uzimamo u obzir, ali nema veze...ako se nekome najviše sviđa može ga izabrati...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ja sam glasao za "Croatia" buduci da se iz same majice ne moze zakljuciti da smo iz Hrvatske... Bajadere znamo samo mi, a ni Zagreb nije vajdli rekognajzd... barem u susjednoj italiji... :mrgreen:

    nije da pokusavam utjecati na glasace... druga opcija bi mi bila Zagreb '11 ... :twisted:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    A kaj mislite o nečemu ovakvom: tu mi ima smisla da piše Zagreb Remembers i nema bajaderice, jer to i nije koncert na turneji!?

    bajadera.jpg?t=1274352318
  • snihsnih Posts: 1,052
    Zapravo mi je ta zdanja Bajaderica cijelo vrijeme višak. Bajaderice označavaju koncerte na turneji i kaj god da se u tu zadnju napiše, ne sjeda mi najbolje. Zato sam mislio možda da je izostavimo, a može pisati na tom mjestu i nešto drugo: Croatia, Zagreb, Zagreb '11...

    Toliko za sada. ;)
  • killroykillroy Posts: 739
    snih wrote:
    A kaj mislite o nečemu ovakvom: tu mi ima smisla da piše Zagreb Remembers i nema bajaderice, jer to i nije koncert na turneji!?

    Ovo mi se jako svidja i za sad mi se cini kao najbolje rjesenje. Jednostavno te vuce da pogledas a onda imas kaj i vidit :)
    I fora je jer majica postane malo asimetricna.
    Glaso sam za Zagreb Remembers, pogotovo ako je u ovoj verziji.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: jao, ne...meni nije lijepo...sorry snih, ali bolje da ne muljam. ;) mislim da treba malo pogledati u kontekstu cijele majice gdje se neće toliko primijetiti da nešto fali, samo će se izgubiti cijela kompozicija (mislim, nisam ja neki stručnjak, to ja ovako ko curica, ko fol s okom za lijepo). ja sam to naime bila skužila kao bajaderice u bombonjeri, a meni još nikad nisu prodali kutiju u kojoj zadnja fali. :mrgreen:

    naravno, ako se većina izjasni da im je lijepa, ponosno bum ju furala okolo, bez daljnjeg! :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Iva: jao, ne...meni nije lijepo...sorry snih, ali bolje da ne muljam. ;) mislim da treba malo pogledati u kontekstu cijele majice gdje se neće toliko primijetiti da nešto fali, samo će se izgubiti cijela kompozicija (mislim, nisam ja neki stručnjak, to ja ovako ko curica, ko fol s okom za lijepo). ja sam to naime bila skužila kao bajaderice u bombonjeri, a meni još nikad nisu prodali kutiju u kojoj zadnja fali. :mrgreen:

    naravno, ako se većina izjasni da im je lijepa, ponosno bum ju furala okolo, bez daljnjeg! :D

    Ja razmišljam o tome kao o Bajaderici (koncertu) koji nedostaje da bi bi turneja bila potpuna! ;) :P

    Meni je okei da budu sve Bajaderice, ali mi niti jedan do sada predloženi tekst ne paše - ni kompozicijski, ni smisleno... baš mi ništa od predloženog tu ne paše, kaj ja znam... Bajaderice su koncerti i jedan fali i bok! E sada, treba smisliti nešto što će zadovoljiti a da ne bude nasilno nagurano. Ja sam stavio ideju jer mi je pala na pamet.
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited May 2010
    snih wrote:
    Meni je okei da budu sve Bajaderice, ali mi niti jedan do sada predloženi tekst ne paše - ni kompozicijski, ni smisleno... baš mi ništa od predloženog tu ne paše, kaj ja znam...
    Iva: da, s ovim se fakat slažem. meni se sad čak čini da možda ne bi bilo loše vratiti se na Igorovu originalnu ideju da piše 'Bajadera'. :mrgreen: ionako nam na majicama (ok, na vegeti je iza pisalo onklen smo, ali naprijed nije bilo jasno) nikada nije bilo dominantno otkud smo nego smo kao uvijek promovirali neke hrvatske specifičnosti - vegetu, baltazara i sad bajadere. pa smo onda ljudima objašnjavali što je to na majicama (osim Poljacima za vegetu :mrgreen: ). ma ne znam, sve mi se sad sprčkalo...

    ajde nek malo guknu i ostali koji će nositi te majice...guknite golupčići :D

    edit: meni kompozicijski paše 'Zagreb', ali mi pada na smislenom :D
    edit2: e, kad nas vidim kak se grbimo oko ovih odluka, fakat mi jasno otkud ima više stranaka nego Hrvata :lol:
    Post edited by pajo on
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    guknite golupčići :D

    Crash! to bi bio pravi Easter EGG...

    edit: Crush! :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ja moram rec da sam ipak za varijantu sa svim bajaderama i slažem se s missus, da se neće skužiti ta poanta na cijeloj majici...
    Jer kad gledam cijelu majicu nekak vidiš kompletnu sliku koju bi mozda izostavljanje te famozne zadnje bajadere narušilo:

    3a.jpg
  • RijekaRijeka Posts: 801
    A da umjesto imena gradova u svaku bajadericu ucrtamo obrise njuski nasih vladajucih. Mislim, mozda stranci ne znaju sto su bajadere, ali sigurno su bar jednom na tv-u vidjeli njuske Kosor, Milinovica, Cobankovica ili Sukera. A ti prizori ne izlaze iz pamcenja samo tako :)

    Nego, meni je Croatia najprihvatljivija opcija za zadnju bajaderu. Zagreb remembers je predugo, samo Zagreb se muti sa ostalim gradovima turneje pa moze doci do zabune. Zagreb '06 i samo Bajadera mi se jednostavno ne svidaju :D

    A i nigdje drugdje na majici se ne spominje Hrvatistan, pa je to jos jedan razlog zasto je moj glas otisao opciji Croatia.
    Death or glory!

  • grudicegrudice Posts: 211
    Uf, sto smo zakomplikovali. A sta ako probamo promijeniti pravac... malo?

    a) Ostavimo "Bajadera" na zadnjoj bajaderi jer to i jeste... Bajadera. A dodamo Zagreb Remembers.

    Bajadera0520.jpg

    b) Izbacimo 12-tu i promijenimo raspored bajadera. Dodamo Zagreb Remembers na perjanicu i zdravo.

    Bajadera0520_2.jpg

    Ovo mogu biti alternative ako ZG Remembers pobijedi na glasanju.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Igore, stvarno si sjajan, ali nemoj nam davat još više opcija. vidiš da nas ubi ta demokracija! :mrgreen:

    ja sam čak još od jučer navečer zapravo na opciji da ti napraviš pripremu kakvu god hoćeš i da mi tek kad dođu iz tiskare vidimo kakve će biti majice. :D ali ne da pajo da to napišem (a sad ipak jesam, oops), kaže da nije fer stavit svu odgovornost na tebe...a ja si sve nešto mislim da ne bi ovako zakomplicirali ni da space shuttleove lansiramo... :lol:

    dakle, ja sam odsad officially na opciji da mi je sve dobro. 8-)
  • masnimasni Posts: 1,657
    uf.. definitivno opcija b)

    izgleda kulje totalno :)

    ako glasamo ja glasam za b) :)

    i da, nemoj vise opcije stavljat, ubit ces nas..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • grudicegrudice Posts: 211
    pajo wrote:
    Iva: pa fakat nemaš situation :D naravno da ćemo ti poslati majice i naravno da nije nikakav problem. ;)
    :thumbup: Super Iva, hvala!

    A sto se tice prijedloga, necu vise - obecavam. :silent: ;)
    Sutra poslijepodne putujem i preko vikenda necu imati pristup racunaru - znaci prije toga treba da se odlucite kako i sta kako bi mogao zavrsiti pripremu. Alternativa je da vam posaljem ovo sto imam pa vi promijenite. Snih, imas li Illustrator ili nesto drugo za vektorsku grafiku?
    Ako nista onda nastavak u ponedjeljak.
  • pajopajo Posts: 3,292
    grudice wrote:
    Sutra poslijepodne putujem i preko vikenda necu imati pristup racunaru - znaci prije toga treba da se odlucite kako i sta kako bi mogao zavrsiti pripremu. Alternativa je da vam posaljem ovo sto imam pa vi promijenite. Snih, imas li Illustrator ili nesto drugo za vektorsku grafiku?
    Ako nista onda nastavak u ponedjeljak.

    Ja predlažem da ne petljamo jer nam vrijeme curi, a pošto već glasamo što će bit na zadnjoj bajaderi to nek onda bude to. Glasanje traje do sutra ujutro i rješenje koje pobijedi dobit će svoje mjesto u zadnjoj bajaderi.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    a)

    da zadrzimo oblik kutije :)

    go Igore! :clap:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    al ovo zagreb remembers sa strane je odlican touch..

    prebacujem se na a) :)

    malo prije sam bio pod dojmom :lol:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Toliko teksta oko jedne rijeći :lol::lol::lol::lol:
    Ne da mi se više oko toga gnjavit, neka bude prazno polje i onda svak flomasterom upiše što želi :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja sam se skroz pogubila... ali sve mi je ok i ako će biti glasanja, glasam za opciju (eci peci pec...) B.
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    Skoro sat vremena mi je trebalo da pročitam zaostatke :oops: Hvala Ivi na obavijesti :)

    Ima pitanje. Možda je i pisalo negdje pa mi je promaklo.. Kolko će koštati Baltazar majice?
  • _annie__annie_ Posts: 980
    grudice wrote:
    Uf, sto smo zakomplikovali. A sta ako probamo promijeniti pravac... malo?

    a) Ostavimo "Bajadera" na zadnjoj bajaderi jer to i jeste... Bajadera. A dodamo Zagreb Remembers.


    b) Izbacimo 12-tu i promijenimo raspored bajadera. Dodamo Zagreb Remembers na perjanicu i zdravo.

    Gordan: Zapravo, mislim da je A rjesenje potpuni pogodak. Imamo Bajaderu, jer je sve od njih krenulo, imamo "Zagreb Remembers", a tako se graficki uklapa da ispada slozenica "Zagreb Remebers Pearl Jam". Po meni najbolje od svega i zato svoj glas dajem za:

    Opciju A!!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Mali time-out sa slikom postera za vecerasnji show u MSG-u
    http://twitpic.com/1ph9wg
  • siljosiljo Posts: 2,203
    INmusic festival ce imati i "nulti" dan... 21.06. .. jos nisu objavili bendove... kladim se da ce biti Alice In Chains kojima to pada usred pauze od 3 dana... prije toga su u ceskoj, nakon toga u bugarskoj...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    :shock:
    Meni svejedno sto ce pisat u zadnjoj bajaderi. 8-) Zaista.
    Zbilja znamo komplicirati, haha, pa vi odlucite kad ste se vec rapisali.
    Eto, ja brojim majice i sve skupa cu ih nekih 20ak narucit, sto novih sto starih. :shock: :lol:8-)
    ako je 32 kune za sve modele, onda super.
    Pozdrav iz toplog Pariza! ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    prosle godine je nulit dan na in musicu bio dan demo bendova..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    meni nekako ovaj B najbolje leži :)
    a jesmo ga zakomplicirali :mrgreen:
    a danas je već petak....
Sign In or Register to comment.