Pearl Jam in Zagreb!

1627628630632633860

Comments

  • _annie__annie_ Posts: 980
    Samo prijedlog-da ovo Zagreb remembers ili Croatia napravimo u drugoj boji ili malo promijenimo ako se moze. da se istakne i razlikuje od ovih tour mjesta. Samo misao :)
    Upisat cu se uskoro u sve tablice. Trebaju mi majice.
    A koje su cijene za baltazara i vegetu? Super da radimo reizdanje!
    Ajme, da 32 kune! svaka cast! Uzet cu ih vise za international PJ frendove!

    Gordan: Meni se sviđaju oba rješenja. Za "Zagreb Remembers" sam emotivno vezan, a Croatia ne odskače toliko. Imam prijedlog kojim bi možda riješili i pitanje predugačkog natpisa "Zagreb Remembers". Možemo staviti:

    "Zagreb '06"

    Što se tiče druge boje mislim da bi to poskupilo varijantu. Nisam siguran za koliko, ali sigurno bi, jer bi još jedna boja bila u igri. I koja bi to bila? Crvena ili zelena ili crna? Tko bi ga znao... Možda bi bilo dovoljno izboldati postojoći font.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: da, Gordan je u pravu, druga boja sigurno poskupljuje majice.
    meni osobno je baš fora ako se 'zagreb' ne skuži na prvu nego moraš malo pogledati. meni je takav sav PJ art, uvijek moram malo više pogledati :)
  • grudicegrudice Posts: 211
    Da li su ove majice iste kao i ranije? Interesuju me velicine. Da li odgovaraju "standardima" ili mogu oduzeti koji X :oops:
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    grudice wrote:
    Da li su ove majice iste kao i ranije? Interesuju me velicine. Da li odgovaraju "standardima" ili mogu oduzeti koji X :oops:
    I mene to zanima.
    Cure, koju velicinu imate Vegetu? Moja je mislim M, ali mi je na knap 8-) Mozda bolje uzet onda zensku L.
    Nemam je sa sobom na putu, pa me zanima sto ste vi bile uzele.
    A balthazar isto je M malo na knap, prekratke su mi. Uzet cu ih 2 L za sebe, ostalo za international ekipu. Samo da mi jos javi tko zeli koju majicu da ne narucujem napamet. Javim do petka. Jel to OK?
    Pisala sam nesto u tablice, al to ce se vjerojatno promijeniti, pa molim da uzmete u obzir.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited May 2010
    Javim do petka. Jel to OK?
    Pisala sam nesto u tablice, al to ce se vjerojatno promijeniti, pa molim da uzmete u obzir.

    pajo: To je OK, samo pišite, mijenjajte do petka kako god hoćete...

    Iva: evo da ubacim moje 2 lipe oko veličina - po meni moramo biti hrabri kao i svake godine i jednostavno naručiti neku veličinu i bok. zašto to kažem? zato kaj po mom iskustvu više godina što smo naručivali majice za razne stvari na poslu, nikada nismo mogli biti sigurni kakve će ispasti. nema veze ni ako su bile ista gramatura, isti proizvođač (npr. fruit of the loom ili tako nešto), uvijek su nam dolazile različite majice. e, sad, zašto je tome tako, nemam pojma, valjda te tiskare mijenjaju dobavljače, dobavljači mijenjaju dobavljače pamuka i šnajdere ili što li...globalizacija bit će... ;)
    moje su i vegeta i baltazar L, jedna mi dobra, jedna teški knap....tko će ga znat...

    kad se pajo čuo sa snihom, snih je rekao da mu se čini da su majice isti brand kao što su bile i Vegeta. ja bih samo savjetovala da se ne ponadamo da to znači da će biti i iste veličine... oliti preporučam stil 'naruči i drži fige' :D
    Post edited by pajo on
  • snihsnih Posts: 1,052
    Drugovi i drugarice!

    Najprije da kažem da sam za opciju u kojoj na zadnjoj Bajaderi piše Zagreb!

    Drugo - i mi se pitamo o veličinama, zato sam odlučio sutra kontaktirati zastupnike Stedman majica i pitai ih za dimenzije pojedinih veličina. Ako ih dobijem, upišem ih u tablicu i stavim post.

    Također, stavio sam u tablicu modele majica kakve bismo uzeli u smeđoj boji (možda ste to zamijetili ispod tablice).
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Također, stavio sam u tablicu modele majica kakve bismo uzeli u smeđoj boji (možda ste to zamijetili ispod tablice).
    Iva: mnogo su lijepe! :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Majica izgleda super a još kad dođe tisak bit će mrak.

    Što se tiće natpisa meni se čini ako piše samo Zagreb da će se brkati sa ostalim gradovima, ispada da je Zg ukljućen u tour 2010.
    Zagreb Remembers mi je veća fora...a može i Croatia.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    May 18, 2010
    The Prudential Center
    Newark, NJ

    SOUNDCHECK:
    Thin Air, Leatherman, Man of the Hour

    MAIN SET:
    Of the Girl, Brain of J, Do the Evolution, The Fixer, Alone, Amongst the Waves, Immortality, In Hiding, Even Flow, Insignificance, Supersonic, Brother, Glorified G, Daughter/WMA tag, Unthought Known, Leatherman, Lukin, Once

    FIRST ENCORE:
    Just Breathe, Footsteps, Inside Job, Got Some, Go

    SECOND ENCORE:
    Jersey Girl (Tom Waits), You Are, Whipping, Life Wasted, Alive, Indifference, All Along the Watchtower (with Ben from BoH)

    POSTER:
    http://1.bp.blogspot.com/_N5VYaU-tcbw/S ... r+EDIT.JPG

    Strava...jos kad bacis oko i na soundcheck sto ce vjerojatno svirat u MSG-u, skuzis da na turneji ovog tipa od 15-ak koncerata u principu odsviraju vise manje sve stvari...prestrašno... :shock:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Drago mi je da je Mike dobio svoj poster napokon i ako mi ova bijela pozadina nikako ne leži, da je poster još šarenji bio bi puno bolji.
    Set liste su sve mrak.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    al ovak ako ne istaknes tu zadnju bajaderu je totalni easter egg.. dovoljno vidljivo, a opet skriveno..

    mene bi isto zanimale cijene za reizdanja? brojeve sam stavljao napamet :) u istoj tiskari sve radimo?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    mi smo ih upisali već toliko da sam dodala još jednu kolonu s totalom po korisniku :oops:
    nadam se da ne zamjerate ;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: OK, vidim da ste me izignorirali s prijedlogom "Zagreb '06" :shock: , ali ja ne odustajem tako lako. Mislim da mi je "Croatia" zadnja opcija. "Zagreb Remembers" bi mi bilo najdraze, ali slazem se da je mozda predugacko. A kaj velite da imamo referencu na ovaj forum, usput objavimo i nasu zelju te stavimo:

    "PJ in Zagreb"

    Moze boldano, ako zelimo istaknuti, a moze i ostati skriveno.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    _annie_ wrote:
    Gordan: OK, vidim da ste me izignorirali s prijedlogom "Zagreb '06" :shock: , ali ja ne odustajem tako lako. Mislim da mi je "Croatia" zadnja opcija. "Zagreb Remembers" bi mi bilo najdraze, ali slazem se da je mozda predugacko. A kaj velite da imamo referencu na ovaj forum, usput objavimo i nasu zelju te stavimo:

    "PJ in Zagreb"

    Moze boldano, ako zelimo istaknuti, a moze i ostati skriveno.
    meni je i ZG '06. ok. Fleksibilna sam. Neka bude EASTER EGG pa tko skuzi-skuzi :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • grudicegrudice Posts: 211
    edited May 2010
    Ovako nekako?

    CroFans6.jpg

    Ili zasto ne:

    CroFans5.jpg
    :)

    Edit: Zagreb 2011 na Zagreb '11
    Post edited by grudice on
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: meni je isto, pa makar me Jurasica ubila, croatia zadnja opcija. ;) i jako cijenim Gordanove napore da nađe neko rješenje, a da ne spominjemo Igora koji kako mi ispucavamo rješenja odmah sve provodi u djelo. :)
    ova zadnja dva koja je Igor predložio su mi oba dobra, čak bih možda prije Zagreb '11 nego '06 ;)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Sad sam slala international ekipi poruku na fb tko zeli kakvu majicu pa javim cim se oglase. nadam se da je to ok sa vama ostalima jer proslih su nas godina svi pitali di ih mogu nabaviti, a mi nismo imali puno extra. Sad mogu imat i stare, a i nove tko zeli. nadam se da ne smeta :)

    nego, da li je netko promislio i mozda se sjetio kako bismo mogli upitati Kras za sponzorstvo? Mislim da jedno kilicu po svakom od nas im ne bi bilo problem dat bajadere :D
    Jedini problem je da cemo to mi pojest a ne podijelit. ja sam voljna kupiti nesto bajadera, al s obzirom da im na neki nacin radimo besplatnu reklamu, zasto ne probat? Tko bi mogao napisat nekakav smislen tekstic pa da im posaljemo? Ja bih, al mislim da nisam dovoljno poduzetna i sluzbena za takve stvari. :D Mogu probat, al ne zelim da nas odbiju jer cu napisat: Slusajte, mi idemo na PJ i imamo majice na bajaderu. mozete nam dat jedno 20ak kila bajadere da promoviramo nas proizvod i nazderemo se s frendovima? Ok, mozete ubacit i koji koktelcic iz Choko bara. :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Iva: meni je isto, pa makar me Jurasica ubila, croatia zadnja opcija. ;) i jako cijenim Gordanove napore da nađe neko rješenje, a da ne spominjemo Igora koji kako mi ispucavamo rješenja odmah sve provodi u djelo. :)
    ova zadnja dva koja je Igor predložio su mi oba dobra, čak bih možda prije Zagreb '11 nego '06 ;)


    Zagreb 2011. ili Croatia 2011. mi se svidja :)
    Iva, vidi moj post prije :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo, ja usput sugeriram da, estetike radi, bude '11, a ne puna godina

    i da, znam da sam ja ta koja je dovoljno službena da napiše nešto Krašu i teorertski mogu, ali imam dvije dileme koje mi odmah padaju na pamet. prva se tiče Ryanaira i nošenja tih bajadera tj. overwieghta. druga se tiče nečega što bih ja, da radim u marketingu Kraša tražila zauzvrat, a to je mogućnost da negdje u medijima objavim fotke te ekipe koja hoda okolo po svijetu u Kraš majicama - ja prva ne mogu pristati na to (tj. nije mi dozvoljeno), a ne znam kako ostali dišu po tom pitanju. eto, to vam je čisto da potvrdim koliko sam sirotica službena. :(
    mi smo mislili uzeti npr. max 1-2 kile rinfuzo bajadera u njihovom diskontu u Maksimiru i uzeti jedan onaj mali paketić bajadera za koji računamo na tebe Sid da ćeš iz prvog reda bacit momcima na stage skupa s majicom (zato bi isto bilo fora da piše Zagreb '11). a ove ostale koje ćemo imati rinfuzo ćemo malo po malo dijeliti na ta tri koncerta... pa ako tako nekako naprave svi, bit će bajadera napretek...
    ali ako hoćete, možemo probati i s Krašom, samo recite...

    edit: naravno, sve ovo o kontaktiranju Kraša stoji pod pretpostavkom da dovoljno dobro obrazložimo ne samo da nismo povrijedili njihova autorska prava, nego i autorska prava onoga tko je novi dizajn smislio (B&Ž možda?) i tko je po Zakonu o int. vlasništvu neotuđivi vlasnik prava (sad mi je već neugodno koliko sam službena :oops: )
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja ne bih ništa tražio.. na žalost, nekako sam uvjerenja da ne može to dobro završit..

    i koliko god mi je naravno želja zagreb '11, isto tako mi je to malo bezveze na majici, jer morate priznat da bi majica bila malo blesava da ne dođu.. onda ostane taj natpis, a majica nit je napravljena 2011. nit su došli.. isto tako bi naravno bilo prekul da stavimo to i dođu (da ne kažem zbog toga) :)

    ali, budimo realni, ako odluče slijedeće godine radit turneju (bilo gdje) i ako odluče doći ovdje, napravit će se nova majica.. to je sad već preraslo u tradicionalno..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    i koliko god mi je naravno želja zagreb '11, isto tako mi je to malo bezveze na majici, jer morate priznat da bi majica bila malo blesava da ne dođu.. onda ostane taj natpis, a majica nit je napravljena 2011. nit su došli.. isto tako bi naravno bilo prekul da stavimo to i dođu (da ne kažem zbog toga) :)

    ali, budimo realni, ako odluče slijedeće godine radit turneju (bilo gdje) i ako odluče doći ovdje, napravit će se nova majica.. to je sad već preraslo u tradicionalno..
    Iva: :D upravo suprotno, moraš na to gledati recesijski. ovako odmah imamo i majice s nadanjem za iduću godinu i majice za iduću godinu. nema sad tu nekog luksuziranja - svake godine nove majice, a kriza je. :D:D:D

    zekam se malo...
    a nemam pojma, stoji i to kaj ti kažeš, ali meni se nekak čini razvidno da ako na majici na kojoj piše Euro Tour 2010 kod jednog grada piše (pa još k tome je taj grad na zadnjem mjestu) '11 da to znači da bismo mi htjeli da se niz tako nastavi...no, ne bi mi bilo prvi put da sam u krivu :mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    Iva: evo, ja usput sugeriram da, estetike radi, bude '11, a ne puna godina

    i da, znam da sam ja ta koja je dovoljno službena da napiše nešto Krašu i teorertski mogu, ali imam dvije dileme koje mi odmah padaju na pamet. prva se tiče Ryanaira i nošenja tih bajadera tj. overwieghta. druga se tiče nečega što bih ja, da radim u marketingu Kraša tražila zauzvrat, a to je mogućnost da negdje u medijima objavim fotke te ekipe koja hoda okolo po svijetu u Kraš majicama - ja prva ne mogu pristati na to (tj. nije mi dozvoljeno), a ne znam kako ostali dišu po tom pitanju. eto, to vam je čisto da potvrdim koliko sam sirotica službena. :(
    mi smo mislili uzeti npr. max 1-2 kile rinfuzo bajadera u njihovom diskontu u Maksimiru i uzeti jedan onaj mali paketić bajadera za koji računamo na tebe Sid da ćeš iz prvog reda bacit momcima na stage skupa s majicom (zato bi isto bilo fora da piše Zagreb '11). a ove ostale koje ćemo imati rinfuzo ćemo malo po malo dijeliti na ta tri koncerta... pa ako tako nekako naprave svi, bit će bajadera napretek...
    ali ako hoćete, možemo probati i s Krašom, samo recite...

    edit: naravno, sve ovo o kontaktiranju Kraša stoji pod pretpostavkom da dovoljno dobro obrazložimo ne samo da nismo povrijedili njihova autorska prava, nego i autorska prava onoga tko je novi dizajn smislio (B&Ž možda?) i tko je po Zakonu o int. vlasništvu neotuđivi vlasnik prava (sad mi je već neugodno koliko sam službena :oops: )

    Gordan: Vec sam ja razmisljao o Krasu, ali nisam toliko poduzetan da krenem odmah u realizaciju, niti bih se usudio ista poduzeti prije nego sto se o tome konzultiram s predsjednikom i/ili prvom damom ;) . Mislim da ne bi u to trebali ulaziti ukoliko nemamo nekog insajdera. Sa svoje cu strane probati naci neku znjoru. Ako je nadjem, krecem u akciju. Ako je ne nadjem(o), onda mislim da je najbolja opcija da svako od nas kupi i ponese onoliko koliko misli da moze ponijeti. :mrgreen:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    tesko da ce ovo sa Krašem proci jer to zapravo nije Kraš majica... vjerojatno bi i prošlo kad bi nam uvalili službeni logo na majicu i kao što Iva kaže odradili s nama neku kampanju s fotkanjem i objavom u medijima ili na svojim stranicama...

    da su bolja vremena, mislim da bi nam dali bajadere i da im zatrepcemo okicama u novim majicama :)

    ako netko ima volje probati :thumbup:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Da insajder bi bila najbolja opcija ali kad ga nemamo :cry: mene nekako ful zanima što bi nam rekli, kako bi reagirali?? A mislim vrijedi pokušati u najgoru ruku će nas otpiliti. E da možda im se ne svidi kako smo skuhali Bajaderu i da ne piše nigdje Kraš. A mislim da bi se u furali u naš plan treba im prestaviti i Vegetu i Baltazara kao primjere da vide da je kod nas to tradicija da ne žicamo tek tako.
    A na kraju će sve ovisiti o tipu ili ženi koja zaprimi mail i kakav će oni dan imati.
    Ja bi probao pa što bude tražio bi ako nam žele donirati malo Bajadera ili na kraju krajeva ako nam žele prodati po nekoj povoljnoj cijeni mislim da to ne bi bilo strašno.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Malo mi se sve to s Krasem cini prekomplicirano :((
    Ipak ce biti svatko sam uzet tko moze, i da, overweight se placa i to debelo svugdje, ne samo na lowcost...svi su popizdili i uzimaju lovu na svemu...
    Haha, Iva, kako sam se nasmijala. Znas da sam ja mislila nekako doc do prvog reda i bacit jednu majicu novu i najmanju bombonijeru bajadere :lol:8-) To cu nekako negdje morat napravit. hehe
    Ako nadjemo koju vezu u Krasu, to bi bilo najbolje...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • grudicegrudice Posts: 211
    Ljudi, imamo situation. U stvari, ja imam. :)

    U svemu ovome oko majica ja sam se malo zanio i zaboravio da zivim u Stockholmu. :?
    Naravno stavio sam se na listu za majice, za mene i ekipu bosanaca s kojima idem u Berlin. Situation je: kako da dobijem majice? Da li neko od vas misli da ce imati vremena otici do poste i poslati mi paket sa majicama kada budu gotove?
  • shelashela Posts: 657
    ajmee opet SAMO PJ u Zaboravljenom slučaju (ugl Ten al kaj sad ;) neki fan si je dao oduška!! zakon! :D

    Grudice: pa skupit ćemo vam za pošiljku, a mogu vam ja to eventualno i dofurat u berlin ako ih nije bas sad 10 komada (pa bude bed zbog kilaže prtljage ;) tko jos na kraju ide u berlin? pozabih sorite :mrgreen: pa da podijelimo shverc? ;)
  • grudicegrudice Posts: 211
    shela wrote:
    Grudice: pa skupit ćemo vam za pošiljku, a mogu vam ja to eventualno i dofurat u berlin ako ih nije bas sad 10 komada (pa bude bed zbog kilaže prtljage ;) tko jos na kraju ide u berlin? pozabih sorite :mrgreen: pa da podijelimo shverc? ;)

    Ma neee, nisam mislio da skupljate za postarinu, samo da posaljete. Ja placam troskove!
    A i nije 10 komada. Svega 9. :D
    Ma znam da je svima frka oko kilaze jer su sve kompanije stegle a i Bajadere treba da nosite ;) , zato je najbolje paket i zdravo.
  • shelashela Posts: 657
    aha e pa meni 9 fakat je malo puno al ak nas ide jos mozemo podijelit.
    nego vi si to ziher hocete isprobat i nosit jos tjednima unaprijed! totalno kuzim :D

    e da ma meni je ok ak na zadnjoj bajaderi pise samo Zagreb ovo drugo mi je mozda malo komplike i nekak ne izgleda tak dobro, pa nek si svi koji vide majice misle (kaj hoche) ;)

    ajme evo ga i Black na tv-u (stvar, ne ekran)
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Sutra se osvrnem na zadnju bajaderu, htjela sam nešto reći, ali sam u međuvremenu zaboravila. *senilna* :mrgreen:

    Cure, kak se odnose veličine Vegete i Baltazara? Vegetu sam uzela M i malo mi je na knap sad (dobro, to više govori o meni nego o majicama :mrgreen: ), jesu ove s Baltazarom otprilike iste/veće/manje? Frendica bi uzela dva komada pa pokušavamo pogoditi pravu veličinu. Pliz helpajte pri komparativnoj analizi. :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
Sign In or Register to comment.