Pearl Jam in Zagreb!

1626627629631632860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: da, majice su muka živa za odlučit, slažem se sa svima koji to spomenuše. meni je prva najviše 'bajaderasta', druga mi je najneutralnija i bila bi mi dobra i za internacionalne fanove, a treća mi je najprldžemskija tj. najviše mi liči na neke njihove grafičke odabire. jedino me kod prve brine ideja kako bismo našli majice takve smećkasto-beige boje tj. da li bismo ih uspjeli naći...

    no, ima još poneko za glasati, npr. Sid koja je obećala glasati navečer kad dođe do kompa, lestesica do koje isto pokušavamo doći, Anica, Niko i tak...ima nas još :)
    a onda možda možemo napraviti i onu koja bude 2. izbor, pa da imamo dvije (ponovi se ona). :D

    edit: dok sam pisala eto i posta od mog muža :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Kako dobroooo!!! Moj glas otisao kandidatu 3a, bas zbog ovog sto je Iva napisala, tj. najprldzemskija mi je i odusevljen sam! A i vecina, moram primjetiti :)

    Javio sam i Vedranu pa nek se i on ocituje u tablici.

    Zakon!
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Javio sam i Vedranu pa nek se i on ocituje u tablici.
    E bravo, zaboravih Vedrana legendu... :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    Ma bit ce dobro i ovako, pobjednicko odnosno najgenijalnije rjesenje tiskamo sigurno, a onda ako se slozimo mozemo otisnut i drugoplasirano...malo smo u cajtnotu tako da je dobro da probamo sto prije izabrati kako bismo krenuli sa realizacijom...

    Cekamo jos Viktora (koji je javio da stize doma za pola sata), Sid (javila je da ce se navecer ocitovat), Potatosicu, Lestesicu, ne znam kaj je sa Leom i worldwide-om...

    EDIT: dok sam pisao eto i Viktora... :D

    Gordan: Prihvaceno. Sto ces, mi djevice volimo zakomplicirati stvari. :P Anica ce se takodjer ocitovati do veceras. Sad nije pri kompu.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja ću se isto javiti večeras da dam glas majici ;) sad sam u frci sa poslom i ovo ne bi trebao pisati ali eto.

    samo sam htio reći da kad sam radio sa Igorom pravci za varijante su bili takvi kao što je Iva rekla:
    prva da bude baš bajadera, treća je ful rokerska a druga neutralna.

    Boja majice je već odabrano po katalogu tako da imamo sve nijanse...naravno ako ih oni imaju na lageru ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Po dobrom starom običaju majice su genijalne! :) Sve pohvale dizajnerskom timu!

    Teško je reći koja je najbolja jer su sve zakon, ali ipak sam se odlučila za 3a... Dvojka je isto super... Ma ne, ipak 3a... :mrgreen:
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • masnimasni Posts: 1,657
    op op vidim da se kuha ta treca opcija..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    buduci da je izgledno da cemo tiskati opciju 3, mozda bi mogli u zadnju bajaderu umjesto "Bajadera" staviti "Croatia" jer nigdje na majici se ne vidi da se odnosi na kroejšu...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    obavila svoju građansku dužnost :mrgreen:
    igore, majice su predobre, svaka čast!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Majstori! Predobre su majice!
    Iako sam prilicno neuracunljiva (umorna od puta) veceras, nekako mi se najvise dopala 3a. :)
    I one ostale su mi isto cool, al ova nekako naj...pa kako ne netko vec napisao, ajmo prvo za najbolju varijantu, a onda ako budemo, second best stampat. I uzet cu vegete i baltazare. do kada to moram upisat?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    bio sam malo odsutan zbog ne placanja clanarine na vrijeme :D dobio sam danas poruku od paje da se glasa za majice, a moj glas ide........

    varijanti 1 :D:D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Cijelo vrijeme sam kao favorita držao br. 1 klasika bajadera ali mislim da ću glas ipak dati za 3a. Nekako mi je više rokerskija.

    Moramo se ovih dana malo raspitati o cijenama za print pa ćemo odlučiti da li raditi i drugu majicu.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    May 17, 2010 Boston, Massachusetts, TD Garden

    Set List: Release, Animal, The Fixer, In My Tree, Small Town, Force Of Nature, Given To Fly, Sad, Unthought Known, Pilate, Hail Hail, Push Me, Pull Me, Even Flow, Undone (played in memory of Howard Zinn), Not For You/Modern Girl (Sleater Kinney), Red Mosquito, Got Some, State Of Love And Trust, Why Go

    1st encore: Bee Girl, Just Breathe (dedicated to “T, Marie and their boy Jack”), Love, Reign O’re Me (Townshend), Rival, Save You, Rearviewmirror

    2nd encore: Smile (dedicated to “Jen”), Wasted Reprise, Better Man/Save It For Later (Charley, Cox, Morton, Steele, Wakeling), Soldier Of Love (Cason, Moon) [Stone discusses “Partners In Health”], Crown Of Thorns (Mother Love Bone, A. Wood), Alive, Rockin’ In The Free World (Young)

    bostonabcd.jpg
  • snihsnih Posts: 1,052
    Cijelo vrijeme sam kao favorita držao br. 1 klasika bajadera ali mislim da ću glas ipak dati za 3a. Nekako mi je više rokerskija.

    Moramo se ovih dana malo raspitati o cijenama za print pa ćemo odlučiti da li raditi i drugu majicu.

    Tko se raspituje - vi ili ja u onoj tiskari gdje tiskasmo Baltazara? Ili imaš ti neku dobru opciju?

    Misilim da bi bilo sasvim ok da se napravi samo jedna varijanta. ;)
  • snihsnih Posts: 1,052
    edited May 2010
    pajo wrote:
    May 17, 2010 Boston, Massachusetts, TD Garden

    Set List: Release, Animal, The Fixer, In My Tree, Small Town, Force Of Nature, Given To Fly, Sad, Unthought Known, Pilate, Hail Hail, Push Me, Pull Me, Even Flow, Undone (played in memory of Howard Zinn), Not For You/Modern Girl (Sleater Kinney), Red Mosquito, Got Some, State Of Love And Trust, Why Go

    1st encore: Bee Girl, Just Breathe (dedicated to “T, Marie and their boy Jack”), Love, Reign O’re Me (Townshend), Rival, Save You, Rearviewmirror

    2nd encore: Smile (dedicated to “Jen”), Wasted Reprise, Better Man/Save It For Later (Charley, Cox, Morton, Steele, Wakeling), Soldier Of Love (Cason, Moon) [Stone discusses “Partners In Health”], Crown Of Thorns (Mother Love Bone, A. Wood), Alive, Rockin’ In The Free World (Young)

    Kakva set lista: 32 kompozicije - hitovi, rarities, super coveri... ludilo! :):)
    Post edited by snih on
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Kakva set lista: 32. kompozicije - hitovi, rarities, super coveri... ludilo! :):)

    Lista apsolutno rula... :shock:
  • masnimasni Posts: 1,657
    ne znam sta bih prije poceo nabrajat..

    Sad, SOLAT, Love, Smile, Crown.. ma užas..

    evo ovako i hladne glave 3a je definitivno najjaca opcija meni.. Gornji dio dovoljno predstavlja bajaderu da ne moraju jos i slova bit bajaderinog fonta.. jer uostalom, i vegeta je imala dovoljnu prepoznatljivost s kuharom i krugom i bez vegetinog fonta.. ako sam se dobro izrazio.. definitivno 3a.. sa zadnjom bajaderom Croatia ili Zagreb Remembers
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Kakva set lista u Bostonu...ovo će biti teško nadmašiti ali tko zna što se sprema za New York.
    Poster mi je dobar, definitivno završava u 10c košarici, mislim da jedino preskaćem 2 Ames-a, stvarno se Ames tandem ne trude više :oops: sramote Jeff-a
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Kakva set lista u Bostonu...ovo će biti teško nadmašiti ali tko zna što se sprema za New York.
    Poster mi je dobar, definitivno završava u 10c košarici, mislim da jedino preskaćem 2 Ames-a, stvarno se Ames tandem ne trude više :oops: sramote Jeff-a

    Niko, artist danas na svom siteu prodaje 100 potpisanih komada:
    http://www.munkone.com/shop/?p=129
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    May 17, 2010 Boston, Massachusetts, TD Garden

    Set List: Release, Animal, The Fixer, In My Tree, Small Town, Force Of Nature, Given To Fly, Sad, Unthought Known, Pilate, Hail Hail, Push Me, Pull Me, Even Flow, Undone (played in memory of Howard Zinn), Not For You/Modern Girl (Sleater Kinney), Red Mosquito, Got Some, State Of Love And Trust, Why Go

    1st encore: Bee Girl, Just Breathe (dedicated to “T, Marie and their boy Jack”), Love, Reign O’re Me (Townshend), Rival, Save You, Rearviewmirror

    2nd encore: Smile (dedicated to “Jen”), Wasted Reprise, Better Man/Save It For Later (Charley, Cox, Morton, Steele, Wakeling), Soldier Of Love (Cason, Moon) [Stone discusses “Partners In Health”], Crown Of Thorns (Mother Love Bone, A. Wood), Alive, Rockin’ In The Free World (Young)

    bostonabcd.jpg

    Gordan: Set-lista mi je prehebena... poster je isto takav... upao sam u razdoblje kad mi je sve genijalno... je li to mozda zbog nadolazece turneje :?: , I wonder. :D. Ne znam moze li neka set-lista biti bolja...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Setlista najbolja do sada, jawdropping, a sad i poster :shock: :o
    Zelim ga imati, iako nisam bila na koncertu...cajanka! SUpergenijalno i bas za mene :D
    Da si se sad teleportirati i vratiti par sati unazad, bit u Bostonu na cajanci na pa PJ show.
    Buncam malo, valjda me je ovaj friski pariski zrak i sunce malo zdrmalo.
    Aaaaaaa 8-)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Ne bih zelio da ovo ispadne kao sirenje negativnih vibracija, ali se pitam zabrinjava li pomalo jos koga ovo stanje s otockim zracnim lukama. Kad sam svojoj boljoj polovici spomenuo stvaranje alternativnog plana nije bila bas odusevljena. Rece ona da se moramo ponasati kao da je sve normalno, jer ce sve bit normalno, a alternativni plan bi nam mogao donijeti zlu srecu. Meni to malo zvuci previse praznovjerno, pa sam ipak odlucio malo istraziti sve mogucnosti zemaljsko - morskog odlaska u Dublin, Belfast i London.
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    Gordan: Ne bih zelio da ovo ispadne kao sirenje negativnih vibracija, ali se pitam zabrinjava li pomalo jos koga ovo stanje s otockim zracnim lukama. Kad sam svojoj boljoj polovici spomenuo stvaranje alternativnog plana nije bila bas odusevljena. Rece ona da se moramo ponasati kao da je sve normalno, jer ce sve bit normalno, a alternativni plan bi nam mogao donijeti zlu srecu. Meni to malo zvuci previse praznovjerno, pa sam ipak odlucio malo istraziti sve mogucnosti zemaljsko - morskog odlaska u Dublin, Belfast i London.
    Iva: ja sam uz Anicu! ;) ne toliko zbog praznovjerja, nego zato što sam nekako više sigurna da će avio kompanije odsjeći jezik (ili prste da ne dotiče tipkovnicu) idućem kojem padne na pamet pokrenuti obustavu prometa zbog oblaka. pogotovo nakon ovog zadnjeg, očito nepotrebnog prekidanja prometa nad GB.

    osim toga, mi smo u familiji zaključili da od trena kad se uspijemo dokopati Dublina otamo smo mirni tj. do Belfasta idemo vlakom, ako oblak krene dok smo u Belfastu imamo cijeli jedan dan za naći neki brod da nas prekrca na drugi otok pa otkud god nas iskrca busom/vlakom do Londona, a onda kad smo jednom u Londonu briga nas kako ćemo kući... :D tak da ne, ne brinemo...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Okej...službeno zatvaramo glasanje za najgenijalnije rješenje službenog PJ Cro Crew t-shirta za 2010. godinu i to sa premoćnom pobjedom (13 od ukupno 20 glasova) genijalnog rješenja zvanog "Rješenje 3a" :!: :!: :!:

    Nakon ovih cermonijalnih stvari odmah and by that I mean odmah krećemo sa operacijonalizacijom :D

    1. Snih legenda je, dok se još glasalo, u tajnosti obavio prvi dio zadatka i pribavio ponudu za majice i tisak i rezultat je fenomenalan. Dakle cijena jedne majice zajedno sa tiskom iznosit će 32 kn (ponuda je rađena na 50 kom što ne bi trebao biti neki problem). Majice su naravno boje "brown" i postoje u opcijama muške i ženske.

    2. Od odmah kreće upisivanje željenih količina i veličina od strane svih zaintesiranih i to u tablicu na sljedećem linku: https://spreadsheets.google.com/ccc?key ... wVmc&hl=en
    Molim sve frikove da u tablicu upišu broj majica koje žele naručiti pod pripadajućom veličinom i opcijom muška-ženska. Također, molim da se to napravi najkasnije do petka jer smo u cajtnotu a i potrebno je par dana da tiskara pribavi majice.

    3. Također, ako bi se netko još htio uključit u re-print "Vegete" i "Baltazara" neka upiše svoju narudžbu kako bi Snih mogao u istoj tiskari dobit točne informacije o cijenama. Ponovo postam linkove:
    Vegeta: https://spreadsheets.google.com/ccc?key ... rekE&hl=en
    Baltazar: https://spreadsheets.google.com/ccc?key ... jZUE&hl=en

    4. Niko i Igor će sa Snihom iskoordinirati dostavu pripreme u tiskaru, a distribuciju gotovih majica ćemo organizirati ili nekim tradicionalnim pre-tour meet-upom ili metodom "sve-majice-su-kod-nas-pa-se-dogovorimo"

    Eto to je to...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    osim toga, mi smo u familiji zaključili da od trena kad se uspijemo dokopati Dublina otamo smo mirni tj. do Belfasta idemo vlakom, ako oblak krene dok smo u Belfastu imamo cijeli jedan dan za naći neki brod da nas prekrca na drugi otok pa otkud god nas iskrca busom/vlakom do Londona, a onda kad smo jednom u Londonu briga nas kako ćemo kući... :D tak da ne, ne brinemo...
    :D maj point igzektli :D - samo da se domognemo sjevera, a onda ćemo lako za povratak...
    a ako budemo takve preloše sreće, moja firma velikodušno stavlja na raspolaganje moj službeni auto :mrgreen: , a osim nas stane još troje... ako gordan može uzeti ovaj koji trenutačno vozi, ide troje naprijed i barem toliko iza :mrgreen:
  • shelashela Posts: 657
    Hej! ajme što je živo ovdje baš gusht za vidit :)

    nego ne kuzim kaj se desilo kod glasanja za majice al stavila sam samo jednu 1 u drugu kolonu di je i bilo najviše glasova, tak da mislim da je to ok. (prvi put sam stavila vise al sam to onda odmah ispravila (časna pionirska - a bila sam pijonir)
    sve su mi ful najs tak da iz ok-ej :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Vidim već se vrijedno ispunjava tablica sa brojkicama...ajmo sad dalje...

    Trebalo bi odlučit što ćemo upisat u onu zadnju bajadericu...svakako ćemo se složit da je najbolje upisat nešto što će asocirat na...jel...nas :mrgreen:
    Dakle opcije su:
    - Croatia (no, u svim ostalima su navedeni gradovi)
    - Zagreb (kao grad u kojem su bili pa možda nekad opet budu)
    - Zagreb Remembers (kao nešto što Edu stalno guramo u facu pa nas po tome zna; jedino ako šef od dizajna Igor kaže da je predugačak tekst pa ne stane)
    - nešto drugo

    Možda Zagreb Remembers nije loša ideja pošto je to već duže vrijeme slogan kojeg koristimo na različite načine i koji je na neke od tih načina došao i do banda, a i cijela ova zajednica se stvorila oko famoznog 26.9.2006. (ideš koliko je vremena već prošlo :shock: )

    Ajde dajte neke komentare u postovima pa da probamo na brzinu odlučiti što ćemo...
  • grudicegrudice Posts: 211
    Jo sto se ovdje stvari brzo desavaju.
    Pajo dok ja pokusavam napisati pitanja ti vec odgovore dajes :)

    Zagreb Remembers se moze ubaciti u zadnju bajaderu ali moram malo smanjiti slova i staviti ih u dva reda:

    CroFans2.jpg

    Mada sto se mene tice mislim da je i Croatia isto ok - ako nista daje mi mira s estetske strane. ;) Nema veze sto su ostalo gradovi, svakako smo vec pomijesali tradiciju i grunge.

    CroFans3.jpg
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Samo prijedlog-da ovo Zagreb remembers ili Croatia napravimo u drugoj boji ili malo promijenimo ako se moze. da se istakne i razlikuje od ovih tour mjesta. Samo misao :)
    Upisat cu se uskoro u sve tablice. Trebaju mi majice.
    A koje su cijene za baltazara i vegetu? Super da radimo reizdanje!
    Ajme, da 32 kune! svaka cast! Uzet cu ih vise za international PJ frendove!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    32 kune, zakon!!! Ja sam upisao sebi komada 2, ali vjerojatno cu kroz 24h dodati jos pokoju majicu za frenda koji ide s nama u Berlin, a i Vedran se mora oglasiti jos s kolicinom.

    32 kune, ne mogu vjerovati. Svaka cast svima, od dizajnera, kompozitora, pa do izvodaca. Zakon!


    Boston :o ...necu komentirati!
    Death or glory!

Sign In or Register to comment.