Pearl Jam in Zagreb!

1625626628630631860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    TEST

    iiiihhaaaaa! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    VARIJANTA BR. 2

    2.jpg

    2big.jpg
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    VARIJANTA BR. 3

    3a.jpg

    3abig.jpg
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    VARIJANTA BR. 3 (druga boja)

    3b.jpg

    3bbig.jpg
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    mnogo dobro! obje varijante...

    tek sad sam skuzio da u bajaderama pisu imena gradova... nice touch!

    treba korigirati Nijmegen ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ovim putem se još jedno želim zahvaliti IGORU (grudice) koji je sve ovo omogućio sa svojim super grafičkim sposobnostima i idejnim rješenjima.

    Hvala Igoru...vidimo se u Dublinu ;)

    E sad ekipa, nadam se da vam se sviđa jer ja sam oduševljen.

    navali narode i glasaj koju varijantu ćemo štampati.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    meni su super varijante 2 i 3b, tim redom...

    cak bi glasao da se u varijanti 1 cijela slika smanji za nekih 20% ako ne utjece na citljivost teksta u bajaderama ;)

    i bas mi je fini ovaj zadnji grad na turneji :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Prvo da se osvrnem za put Dublin-Belfast.. Meni i kosti je apsolutno svejedno budući da iz belfasta idemo za london i ne vraćamo se u dublin, i da bi u vlaku bila veća zajebancija, ali.. ako se netko vraća u dublin možda da mu napomenem da jedna karta busa vrijedi za sve kompanije.. vrijeme vožnje je nešto kraće od vlaka, cijena je tu negdje, ali ima se puno veći izbor jer se možete vratiti s bilo kojom bus kompanijom, a ne samo onom s kojom ste išli gore.. jedan fora touch.. ali opet kažem, nama je svejedno, i idemo s većinom :)

    majice.. jako dobre, me like.. sviđaju mi se boje.. 3 mi je najbolja iako možda ima najmanje "bajadera" štiha.. jedinica ima i font i bajadere, dvojka ima krašov grb, ali trojka ima bajadere i najbolji font.. meni.. iako nije bajadera font.. uglanvom, 3 (svejedno koja boja), pa 1, pa 2

    edit: već sam promijenio poredak :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited May 2010
    Iva: ajme pregenijalne su sve ideje! evo sad će pajo nabacit neki file za glasanje :)
    https://spreadsheets.google.com/ccc?key ... wVmc&hl=en

    pajo već ima favorita, ja se malo lomim...stvarno su fenomenalne majice! ja bih zadnji grad stavila Zagreb?, ali možda bolje ne jer imamo i Rijeku, Dubrovnik, Varaždin, Samobor itd. ;)

    edit: a možda možemo napraviti i dvije verzije majica jer je varijanta 2 dovoljno različita od drugih da ju možemo napraviti kao posebnu majicu (za missing tekst prijedlog može biti 'Euro Tour') - ja bih u tom slučaju stavila 3b kao main i 2 kao supporting act :D
    to nam je i dobro da ne moramo kupovati više komada iste majice da bi se imali u kaj presvuć od koncerta do koncerta :)
    Post edited by pajo on
  • grudicegrudice Posts: 211
    siljo wrote:
    mnogo dobro! obje varijante...

    tek sad sam skuzio da u bajaderama pisu imena gradova... nice touch!

    treba korigirati Nijmegen ;)

    Korigovano ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Pa onda jednostavno Croatia :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    grudice wrote:
    Korigovano ;)
    Iva: pa bravo Igore! pregenijalne su ti ideje! 8-)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    grudice wrote:
    Korigovano ;)

    bravo majstore!

    ne za korekciju nego za majice opcenito :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    :shock: :o
    amazing shirt!!!!!!
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • pajopajo Posts: 3,292
    :shock: :o
    amazing shirt!!!!!!
    Iva: you're getting one, don't worry. ;) as soon as we pick which one we're gonna print :)

    and if we figure out how to carry them on a plane without them melting, we're bringing the chocolates that inspired the shirt as well: http://www.grandprixtrading.com/catalog ... era-lg.jpg
  • pajopajo Posts: 3,292
    Dodane su slikice u file tako da mozete na licu mjesta usporediti:
    https://spreadsheets.google.com/ccc?key ... wVmc&hl=en

    I samo da ustanovimo pravila, upisite broj 1 pored opcije koja vam je najbolja...
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    pajo wrote:
    :shock: :o
    amazing shirt!!!!!!
    Iva: you're getting one, don't worry. ;) as soon as we pick which one we're gonna print :)

    and if we figure out how to carry them on a plane without them melting, we're bringing the chocolates that inspired the shirt as well: http://www.grandprixtrading.com/catalog ... era-lg.jpg
    :thumbup: :wave: :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    Dodane su slikice u file tako da mozete na licu mjesta usporediti:
    https://spreadsheets.google.com/ccc?key ... wVmc&hl=en

    I samo da ustanovimo pravila, upisite broj 1 pored opcije koja vam je najbolja...


    evo maknuo sam svoj višak :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    Ajmeee! Kako su dobreee majice!! Choksa sam tak!! Hvala Igoru i Niki na organizaciji!!! kao i uvijek ne znam samo kako se odlučit ;D
    hoćemo naručivat i majčice za curice?? (pliiiz) :D woo-hoo!!! j.e.d.v.a. c.e.k.a.m.!!

    U ostalim vijestima - bila jucer na Metaliki a.k.a. Wudstoku i bilo totalno dobro!! blato do koljena i zestoka svirka di'sh bolje?? ;D solidna svirka (preko dva sata) dobra atmosfera usprkos kishi (smijesno dapache svi blatnjavi i mokri djuskaju u kabanicama, vrechama za smeche...) Rekli su nam da smo svi mi metallica family (LOL) - al nekak za te stvari uvijek vjerujem samo PJ-u kad kazu da nas vole!! ;)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    shela wrote:
    Ajmeee! Kako su dobreee majice!! Choksa sam tak!! Hvala Igoru i Niki na organizaciji!!! kao i uvijek ne znam samo kako se odlučit ;D
    hoćemo naručivat i majčice za curice?? (pliiiz) :D woo-hoo!!! j.e.d.v.a. c.e.k.a.m.!!

    U ostalim vijestima - bila jucer na Metaliki a.k.a. Wudstoku i bilo totalno dobro!! blato do koljena i zestoka svirka di'sh bolje?? ;D solidna svirka (preko dva sata) dobra atmosfera usprkos kishi (smijesno dapache svi blatnjavi i mokri djuskaju u kabanicama, vrechama za smeche...) Rekli su nam da smo svi mi metallica family (LOL) - al nekak za te stvari uvijek vjerujem samo PJ-u kad kazu da nas vole!! ;)

    he, mi isto bili, ali mi nije bilo taka dobro ko legendi Ivi Sh. :) malo su mi bili dosadnjikavi, a i skužila sam da mi to više i nije neka fora mjuza... :) ono blato me totalno šokiralo i dobro da sam bila na tribini jer bi se pokupila doma prije samog početka...

    neusporedivo s najboljim bendom na svijetu... :) da je svirao najbolji bend na svijetu, rado bi i ronila u tom blatu... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    Ajmeee! Kako su dobreee majice!! Choksa sam tak!! Hvala Igoru i Niki na organizaciji!!! kao i uvijek ne znam samo kako se odlučit ;D
    hoćemo naručivat i majčice za curice?? (pliiiz) :D woo-hoo!!! j.e.d.v.a. c.e.k.a.m.!!

    E ajd samo promijeni u tablici i ostavi 1 samo kod majice koja ti je nabolja jer zasad samo glasamo, poslije cemo odrađivat narudžbe...

    woo-hoo!!! :mrgreen:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    E ajd samo promijeni u tablici i ostavi 1 samo kod majice koja ti je nabolja jer zasad samo glasamo, poslije cemo odrađivat narudžbe...

    aha, smijemo "1" staviti samo kod jedne majice? :?:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    neusporedivo s najboljim bendom na svijetu... :) da je svirao najbolji bend na svijetu, rado bi i ronila u tom blatu... :)

    yep! iako, blato mi nije smetalo, dapače, bez cijelog tog cirkusa bi mi koncert bio prosjecan...

    mislim, dobro su oni to ODRADILI, znaju svirat i urlat, ali nisam bas tolko lud za njima da bi mi bilo fantasticno :)

    e da, bila je jedna rijetko viđena pozerska fora: zavrsava jedna stvar, kamera zoomira na gitaru i vidi se ruka koja svira... odsvira stvar i lik vjesto prima trzalicu s 2 prsta, okrece ju prema kameri, zadrzi trenutak tako i onda krece u novu stvar... vratolomija :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    pajo wrote:
    E ajd samo promijeni u tablici i ostavi 1 samo kod majice koja ti je nabolja jer zasad samo glasamo, poslije cemo odrađivat narudžbe...

    aha, smijemo "1" staviti samo kod jedne majice? :?:

    Tak je
  • snihsnih Posts: 1,052
    Najbolja mi je varijanta broj 1 - zato jer je to to. Prava Bajadera varijanta. Iako su mi i druge OK, malo mi je premoderni font u kontri s dijelom gdje su Bajadere. Vidim da sam u manjini, ali kaj ću (grafički i estetski i konceptualno mi je varijanta 1 savršena). ;)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    snih wrote:
    Najbolja mi je varijanta broj 1 -

    potpisujem druga sniha :)

    i fala teti ivi g. kaj misli na nas ;)
  • killroykillroy Posts: 739
    uuuu, kako ste se raspisali :)
    joj, majice su fakat jako dobre, jedino sta se tesko odlucit koja mi je bolja...
    ko kad imam dvije bajadere u ruci, pa ne znam koju bi bi prije pojeo. :D
    Ipak sam odabrao 3a, premda mi je i 1 jaaaako dobra...huh...
    sad kad malo bolje pogledam, mozda mi je jedinica cak i bolja...nosi mi se zlatnaaa bojaaaaa
    ipak 1 :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    Dodane su slikice u file tako da mozete na licu mjesta usporediti:
    https://spreadsheets.google.com/ccc?key ... wVmc&hl=en

    I samo da ustanovimo pravila, upisite broj 1 pored opcije koja vam je najbolja...

    Gordan: Prvo pohvala Igoru: PRE :D GE :mrgreen: NI :D JAL :mrgreen: NO!!!
    Onda jedan prijedlog:
    Ajmo doci do konacnog izbora metodom rangiranja - upisivanjem 1 kod najgenijalnijeg, 2 kod srednje genijalnog i 3 kod najmanje genijalnog dizajna. Pobjednik je onaj s najmanje bodova na kraju.
    EDIT: Ja sam zasad ostavio samo 1 kod najgenijalnijeg.

    Meni su i 3a i 3b zakon!

    DUBLIN - BELFAST: So, vlak it is, ako sam dobro shvatio. I meni 9.35 zvuci OK.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Zaboravih dodati ideju. Ako bude (iako mi se cini da nece biti) aktualan dizajn broj 2, mozda bi tekst koji nedostaje mogao biti: ZAGREB REMEMBERS.
    Nadam se da se non-Purgers ne ljute ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    Ajmo doci do konacnog izbora metodom rangiranja - upisivanjem 1 kod najgenijalnijeg, 2 kod srednje genijalnog i 3 kod najmanje genijalnog dizajna. Pobjednik je onaj s najmanje bodova na kraju.

    Ma bit ce dobro i ovako, pobjednicko odnosno najgenijalnije rjesenje tiskamo sigurno, a onda ako se slozimo mozemo otisnut i drugoplasirano...malo smo u cajtnotu tako da je dobro da probamo sto prije izabrati kako bismo krenuli sa realizacijom...

    Cekamo jos Viktora (koji je javio da stize doma za pola sata), Sid (javila je da ce se navecer ocitovat), Potatosicu, Lestesicu, ne znam kaj je sa Leom i worldwide-om...

    EDIT: dok sam pisao eto i Viktora... :D
Sign In or Register to comment.