Pearl Jam in Zagreb!

1624625627629630860

Comments

  • asfoasfo Posts: 315
    Upravo je završila epizoda Zaboravljenog slučaja na RTL-u sa PJ soundtrackom!
    Yellow Ledbetter, Why Go, Indifference, In Hiding, Come Back, Corduroy, i još neke koje sam sad pozabila...
  • masnimasni Posts: 1,657
    i sigurno nikad ne gledas tu seriju, al sad si pogledala cijelu :)

    @vegeta: 2 komada molim.. L.. ne za frendove, da ne bi jos netko imao takvu majicu.. no soup for you..

    @nova majica: vulkan bi bila predobra fora.. samo da dodjemo do gore.. a mislim, ak se dogodi najgore dogodi, nije da možemo baš previše utjecat na to..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    asfo wrote:
    Upravo je završila epizoda Zaboravljenog slučaja na RTL-u sa PJ soundtrackom!
    Yellow Ledbetter, Why Go, Indifference, In Hiding, Come Back, Corduroy, i još neke koje sam sad pozabila...

    ja baš jučer nisam gledala ali su gledali moji i zvali me da čujem jer im se učinilo da bi to mogao bit PJ!! :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    May 13, 2010
    Jiffy Lube Live
    Bristow, Virginia

    Main Set: Small Town, World Wide Suicide, Got Some, Brain of J, Save You, Given to Fly, Present Tense, Down, Unthought Known, Insignificance, Even Flow, Comatose, Faithful, All Those Yesterdays, Black, The Fixer, Do the Evolution

    First Encore: The End, Just Breathe, Garden, Why Go, Wasted Reprise, Life Wasted, Blood

    Second Encore: Betterman (Save it for Later), Spin the Black Circle, Alive, Sonic Reducer, Yellow Ledbetter

    poster:
    http://i747.photobucket.com/albums/xx11 ... 1273791464
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Jebem im sve! Sorryite, ali BRAN OF J!!! Prasci jedni, samo neka probaju ovdje to NE svirat!!! :lol::mrgreen:8-)

    A, i Save it for Later. Ma krasno, bas krasno! Uopce nisam ljubomorna i necu im zaprijetiti osobno ako treba ako to ne budu svirali! :lol:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Jebem im sve! Sorryite, ali BRAN OF J!!! Prasci jedni, samo neka probaju ovdje to NE svirat!!! :lol::mrgreen:8-)

    A, i Save it for Later. Ma krasno, bas krasno! Uopce nisam ljubomorna i necu im zaprijetiti osobno ako treba ako to ne budu svirali! :lol:

    Gordan: Hej Sid, koliko cujem ti bi se vec trebala poceti pakirati za Pariz. :) U nekim davnim, dobrim vremenima Jutarnjeg lista vidjeli bi se tamo, a ovako ce i druga godina zaredom proci bez mene :cry: Jos ostaje nada za Wimbledon, ali tamo gazdi bas nije islo najbolje. :?
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Kuha se, kuha se...
    Imam jednu dobru vijest a to je da ćemo imati super nove majice za 2010 tour.
    Imamo novog grafičara u PJ familiji koji se uključio u dizajniranju nove majice a to je Igor koji je par puta postao ovdje, nickname: grudice

    more coming soon ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Opa jebenica

    ja jucer bio vani u baltazaru i od negdje 10ak ljudi dobio narudzbe za istu :)

    majica je jednostavno zakon..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    _annie_ wrote:
    Jebem im sve! Sorryite, ali BRAN OF J!!! Prasci jedni, samo neka probaju ovdje to NE svirat!!! :lol::mrgreen:8-)

    A, i Save it for Later. Ma krasno, bas krasno! Uopce nisam ljubomorna i necu im zaprijetiti osobno ako treba ako to ne budu svirali! :lol:

    Gordan: Hej Sid, koliko cujem ti bi se vec trebala poceti pakirati za Pariz. :) U nekim davnim, dobrim vremenima Jutarnjeg lista vidjeli bi se tamo, a ovako ce i druga godina zaredom proci bez mene :cry: Jos ostaje nada za Wimbledon, ali tamo gazdi bas nije islo najbolje. :?


    Aha, jos malo, pakiram se, da, da.
    A Wimbledon...pa bit cu grozna i rec da ako je tako, meni to dobro dodje za jos koji PJ koncert. 8-):lol:
    No, super bi bilo da ide sto dalje..vidjet cemo. Imam ja i Berlin i Werchter u vidu, al sve ovisi o njemu...
    Poslat cu koji report iz Pariza dok sam tamo, vidim da ce ti falit. Jedva cekam, nisam nikad bila.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    ajme kako će majice biti super...samo to smijem za sad reći, još malo pa će biti par riješenja za glasanje.

    Pripremite se za glasanje, nema suzdržanih i odsutnih, hoću brze odluke jer vrijeme leti ;)

    Imam jedno blesavo pitanje:
    Bi li mogli od Kraša tražiti (prvo objasniti tko smo, gdje idemo i što radimo jel, ) da nas na neki način sponzoriraju sa malo Bajadera...ono 10kg bajadera u vreći, što je to njima ;) pa da možemo to nositi i djeliti raji u Irskoj :lol:

    što mislite kako bi reagirali

    a) tražit će novčanu i zatvorsku kaznu zbog korištenja njihovog brenda
    b) poslat će nas u onu stvar
    c) dobit ćemo bajadera po nabavnoj cijeni
    d) dobit ćemo Bajadere đabe :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Bajadere dzabe!!! Njam njam. Niko care!
    Jedva cekam vidjet te majice!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • asfoasfo Posts: 315
    masni wrote:
    i sigurno nikad ne gledas tu seriju, al sad si pogledala cijelu :)


    OMG!!!!! :shock: :shock: Kak si pogodil?!?!?!!?!?!?!!?!?!!?!?!
  • asfoasfo Posts: 315
    edited May 2010
    ups
    Post edited by asfo on
  • asfoasfo Posts: 315

    što mislite kako bi reagirali

    a) tražit će novčanu i zatvorsku kaznu zbog korištenja njihovog brenda

    i natjerati te da radiš bez novčane naknade mjesec dana na traci
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    asfo wrote:

    što mislite kako bi reagirali

    a) tražit će novčanu i zatvorsku kaznu zbog korištenja njihovog brenda

    i natjerati te da radiš bez novčane naknade mjesec dana na traci

    uf, ja bih rado i na to pristala... ako se treba žrtvovati, ja ću raditi u krašu! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    asfo wrote:

    što mislite kako bi reagirali

    a) tražit će novčanu i zatvorsku kaznu zbog korištenja njihovog brenda

    i natjerati te da radiš bez novčane naknade mjesec dana na traci

    To im se ne bi isplatilo...pojeo bi im pola bajadera sa trake :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Hej ho PJ-evci!

    Uf, vidim da se puno toga događa u zadnje vrijeme, lagano je krenulo nabrijavanje na europsku turneju, ju-es setliste su zakon pa je u skladu s tim logično očekivati da će naše biti još bolje. :mrgreen:

    Kad se budu radile majice, bilježim se za još nekoliko komada za prekooceanske prijatelje i mene. Inače, pokazala sam im slike i majice su ih oduševile pa rekoh 'ajd, nije beg cicija, dobit ćete i vi jednu prvom prilikom' :mrgreen: Sporiši, pliz javite kad vam paše da se nađemo pa da uzmem svoje Baltazare. :)

    PJ radio je zakon, tek danas sam skužila da to savršenstvo postoji! Bolje ikad nego nikad...

    'Oće l' kakav roštilj prije turneje? :D

    I tak... :)

    Potato grill
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    talking about my generation :D

    http://www.youtube.com/watch?v=zqfFrCUrEbY
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    jedva cekam glasanje..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: bome i mi jedva čekamo glasanje! :D

    dok čekamo, upišite se ovdje svi oni koji hoćete reprizu Baltazara: https://spreadsheets.google.com/ccc?key ... jZUE&hl=en

    pa će nam biti lakše ako se sad prvo svi upišu za Baltazare koji im fale ili im ih treba još pa ćemo onda tako i za nove majice ;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    Iva: bome i mi jedva čekamo glasanje! :D

    dok čekamo, upišite se ovdje svi oni koji hoćete reprizu Baltazara: https://spreadsheets.google.com/ccc?key ... jZUE&hl=en

    pa će nam biti lakše ako se sad prvo svi upišu za Baltazare koji im fale ili im ih treba još pa ćemo onda tako i za nove majice ;)

    Gordan: Mi smo zainteresirani za sve edicije, Baltazara i Vegetu, ali prvo moramo vidjeti ima li kakvog profešura na lageru kod Nike. Bi li možda mogli napraviti i chart za Vegetu?
    I mi s nestrpljenjem očekujemo javno izjašnjavanje. Koliko se da zaključiti, Bajadere će bit u điru? Možda Bajadere koje ispadaju iz vulkana? :lol::mrgreen:
    A kaj se tiče raspleta s Krašom, uvodim novu opciju:
    e) sudska tužba u kojoj će se lepi Nadan nadati oplemenjivanju bogatstva.
    I onda će to vidjeti Polančec, pa će nas i Podravka tužiti, a bogami i Bandić, jer profać Balta je zagrebački brand.
    A mi ćemo na sve to odgovoriti protutužbom, s tezom da smo besplatno pronosili glas po svijetu o hrvatskim brandovima i još ćemo na svemu tome zaraditi lovu od Turističke zajednice, od Hrvatske gospodarske komore i od Vlade RH, tako da ćemo moći stvoriti fond za majice za sve buduće turneje :D:mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Evo, upišite narudžbe pa ćemo vidjeti što naši majstori dizajna i nabave (aka Niko i Tomislav) mogu izvesti. ;)

    VEGETA: https://spreadsheets.google.com/ccc?key ... rekE&hl=en

    BALTAZAR: https://spreadsheets.google.com/ccc?key ... jZUE&hl=en
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ne mogu upisati ništa na tablice :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ne mogu upisati ništa na tablice :?

    Ajd probaj sad...
  • masnimasni Posts: 1,657
    upisao :)

    bome ce se iskesirat pare jos kad dodje i treca :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Evo i mi smo se upisali. ;). Jedva čekam i dizajn nove. Totalno me Niko napalio s oni teaserom od poruke.
    Imam još jedno pitanje. Možemo li dogovoriti čoporativni transfer na relaciji Dublin - Belfast? Bilo bi zabavnije, veselije, bučnije, brojnije, a možda i jeftinije :mrgreen: . Bus ili vlak, that is the question? Je li netko već nešto poduzeo po tom pitanju?
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Umalo zaboravih. Poruka nekima s ovog foruma:
    BARÇA, BARÇA, BARÇA :D:D:D
    Sorry, nema veze s našim dečkima, ali nisam mogao odoliti. Nema slađeg od gledanja kako se "Los Blancos" tješe što su osvojili rekordan broj bodova. I mi smo, ali tri više!!! :twisted: :mrgreen: :twisted:
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    Gordan: Imam još jedno pitanje. Možemo li dogovoriti čoporativni transfer na relaciji Dublin - Belfast? Bilo bi zabavnije, veselije, bučnije, brojnije, a možda i jeftinije :mrgreen: . Bus ili vlak, that is the question? Je li netko već nešto poduzeo po tom pitanju?
    I&M: nismo još ništa poduzeli, ali svakako vlak ;) karte (18€) se mogu kupiti 28 dana prije željenog datuma ovdje:
    link
    http://www.irishrail.ie/home/
    train hours
    7:35 9:35 11:00 .13:20 16:50 ..
    travel time is 2 hours and :20 minutes

    mi brijemo na ovaj u 9:35 ;)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ekipa jeste spremni za nove majice................................................



    sljedeći post stižu slike......................


    za 15 minuta............................... :D vraćamo se nakon reklama :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    edited May 2010
    LADIES AND GENTLEMAN I AM PROUD TO PRESENT A NEW T-SHIRTS FOR EUROPEAN TOUR 2010

    VARIJANTA BR. 1

    1.jpg

    1big.jpg

    1big2.jpg
    Post edited by Dirty Frankk on
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.