Pearl Jam in Zagreb!

1623624626628629860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    hvala momci na objašnjenjima... fakat mi je lakše sada... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    May 7, 2010 Noblesville, Indiana, Verizon Wireless Amphitheatre Indiana

    Set List: Release, Last Exit, Got Some, Why Go, In My Tree, Small Town, Unthought Known, Even Flow, Supersonic, Down, Daughter/WMA/Blitzkrieg Bop (Ramones), Goin’ Back To Indiana (The Corporation) [partial version], Rats, Wishlist, Insignificance, Force Of Nature (dedicated To Hud Mellencamp), Jeremy, The Fixer

    1st encore: Just Breathe, Off He Goes, Given To Fly, Lukin, Better Man, Do The Evolution

    2nd encore: Garden, Whipping, Alive, Baba O’Riley (Townshend), Yellow Ledbetter/Star Spangled Banner

    Poster - vec na ebayu, ofkors :evil:

    http://cgi.ebay.com/PEARL-JAM-noblesvil ... 500wt_1182


    Majice s ove turneje su mi vrlo dobre, nadam se da ce iste biti i u Europi posto vec imaju navedene americke i europske datume. Bomb t - hell yes!

    http://i.imgur.com/rPO6o.jpg
    http://i.imgur.com/dUlep.jpg

    a i ova mi je ok, kao i slonica jammica
    http://img.photobucket.com/albums/v59/b ... G_9661.jpg
    http://img.photobucket.com/albums/v59/b ... G_9662.jpg


    A i Oceans usred Ohia je nesto novo :lol:
    Death or glory!

  • masnimasni Posts: 1,657
    ajme super mi je ova druga majica.. bomba je ok, al ova mi je bomba.. ovaj.. ma kužite..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    ajme kak je gusht čitat setliste!! + znat da još oko 40ak spavanja ;) i slušat ćemo neku našu uživo jupiiii!!

    genijalni posteri kao i uvijek! majice su mi kul za momke, a htjela bi jos vidjet uživo za curke ;)

    skužila baš da sam ih se opet ful zaželila i da opće nemam posebnih želja, neg bi onak, htjela čut s.v.e. :D

    koje su vaše želje za nadolazeće nam svirke??
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    koje su vaše želje za nadolazeće nam svirke??

    Pitanje je skroz na mjestu te zahtjeva transparentne i konkretne odgovore od strane svih članova kulta koji će se uputiti na ovogodišnje hodočašće :mrgreen:

    Ja želim čut:
    - Oceans, Breath, In My Tree, Tremor Christ, Red Mosquito (sa Ben Harperom na steel gitari :o), Faitfhfull, No Way, Parting Ways, Thumbing My Way i Come Back
    - obvezatno Force Of Nature, Unthought Known i Just Breathe od novih
    - od covera inzistiram na Baba O'Riley (minimum jednom :D ), a bilo bi lijepo i upotpunit kolekciju sa Crown Of Thorns...

    Eto ga...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    ajme, koliko sam propustila.... puno pozdrava svima :)
    kod nas je rad, rad i opet rad pa, glede raznih top-lista, od glazbe igra ono što tjera na glasno pjevanje u vožnji jer izvan auta i ne stignem uživati puno u glazbi, a u autu sam barem sat vremena dnevno - moram s vama podijeliti oduševljenje time što imam player u koji upiknem SD karticu s mp3 stvarima, donedavno nisam ni znala da to postoji :mrgreen:

    jeste vi već svi sve riješili glede skorog putovanja?
    (nemoj misliti na vulkan, nemoj misliti na vulkan...)
    mi smo uboli avionske karte već poodavno (na kraju su naša tri koncerta izišla na 10 dana - kao godišnji od tjedan dana, pa na kraju i petak i ponedjeljak) i preostao nam je još smještaj. imate preporuka za dublin/belfast/london :?:

    btw. i ja bih voljela čuti garden i uvijek bih rearviewmirror, pa force of nature od novih ali pristajem na bilo što, po mogućnosti s barem jednim akustičnim setom :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    to volim set liste, želje itd...

    ovako:

    Oceans ( nekako sam prestao sanjati o toj pjesmi kao mission impossible ali dobro neka bude tu ;) )
    Garden
    Satan's Bed
    In my Tree
    Smile
    All or None
    No Way
    Of the Girl
    Can't Keep
    Gonna See My Friend

    od covera može nešto novo...to bi bila fora
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • StereotypeStereotype Posts: 885
    Da se malo vštulim (brez zamere) :oops: :)
    Moje želje (za Benetke):
    Release, Oceans, Tremor Christ, Love Reign O'er Me, Leash, State of Love and Trust, Come Back, Unthought Known. (Od teh, ki sem jih že slišala pa In hiding in Black).
    Ah.

    @DirtyFrank: on novih covera: At Dawn (MMJ!) ;)
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • RijekaRijeka Posts: 801
    Hmm, Brain of J, Nothingman, Off He Goes, Oceans, Gone, Green Disease, Love Boat Captain (nekako sam uvjeren kako ce ga svirati u Berlinu s obzirom na 10 godina od tragedije). Uz pjesme s novog albuma, naravno.
    Death or glory!

  • I always wondered why this thread was so long and still going, just never clicked on it. I guess I won't know what goes on in here! :mrgreen:
    Formerly Brew Crew Tix
    “If the world hates you, keep in mind that it hated me first. If you belonged to the world, it would love you as its own. As it is, you do not belong to the world, but I have chosen you out of the world.
  • masnimasni Posts: 1,657
    uf.. tesko je ovo..

    LROM, State, Off he goes, Smile, Alone, Garden, Indifference, Baba..

    ovako iz glave.. sutra ce sigurno biti neke druge :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Danas sam slušao u radioni Boston 03 (onaj famozni sa aqustic pre-set)

    i moram priznat da 1/2 Full, Ghost, Leatherman su mi super zvučale, ne bi imao ništa protiv da i to odsviraju.

    Ma neka sviraju bilo što samo da je 30 pjesama po koncertu ;)

    Hey dobra vijest je da Brad Klausen radi postera za euro tour :P very, very nice!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Sinoć jedan od boljih encore za mene...zakon
    2nd encore: Wasted Reprise, Life Wasted, Black, The Real Me (Townshend), Smile, Alive, Indifference

    A imamo i novog umjetnika i novi poster (prvi u prvom redu) nešto novo u PJ posterima

    http://www.guyburwell.com/index.php?pag ... gory=color
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ma cijeli set je vrhunski:

    May 9, 2010 Cleveland, OH, Quicken Loans Arena

    Set List: Wash, Hail Hail, Corduroy, Got Some, In Hiding, World Wide Suicide, Force Of Nature, Immortality, Go, Even Flow, Army Reserve, Unthought Known, Daughter/WMA, Sleight Of Hand, Johnny Guitar, Do The Evolution, The Fixer, Why Go

    1st encore: Just Breathe, Given To Fly, Leash, Porch

    2nd encore: Wasted Reprise, Life Wasted, Black, The Real Me (Townshend), Smile, Alive, Indifference
  • masnimasni Posts: 1,657
    mislim da je untought known bila na svim listama dosad.. sto je odlicno.. jer se zelim najezit fino u zivo kad dodje gems & rhinestones :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    mislim da je untought known bila na svim listama dosad.. sto je odlicno.. jer se zelim najezit fino u zivo kad dodje gems & rhinestones :)

    :mrgreen:
    Samo zapamti da taj dio smije isključivo Ed pjevat naglas... :mrgreen::mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    ajd taj mu dam, al onda onaj drugi je naš..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Buffalo, NY HSBC Arena
    Monday May 10th, 2010

    Main Set:
    Unthought Known, Severed Hand, Animal, The Fixer, Elderly Woman Behind the Counter in a Small Town, No Way, Given to Fly, Light Years, Even Flow, Amongst the Waves, Unemployable, Grievance, Not For You, Got Some, Do the Evolution, Wasted Reprise, Betterman/Save It For Later

    Encore 1:
    Just Breathe, Fatal, Last Kiss, Spin the Black Circle, Rearviewmirror

    Encore 2:
    Once, Alive, Fuckin' Up, Yellow Ledbetter

    Poster:
    mms95picture.jpg
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ajmo opet malo mercha...izgleda da je ove godine prilično raznovrstan

    ova majica je cool:
    photoyhe.jpg

    pa hoodie:
    Front
    DSC07420.jpg

    Back
    DSC07422.jpg

    ali stikeri su malo jadnjikavi:
    DSC07407.jpg
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Majice su super ove godine, najbolje do sada što ja pamtim.
    Hoodica mi je dosta...opet crna, što nisu mogli neku drugu boju izmislit, mislim da ću je preskočiti.
    Ove naljepnice su koma, baš su mi ono...wtf is that???? Čemu ovako ružne najlepnice.
    Buffalo poster mi je dobar, zanimljiv, fora boje...ne znam za zid ali definitivno ide u kolekciju.

    Što reći za set liste...No Way i Fatal...a Fatal mi je fakat fatalna ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    evo, bukirali smo sve i sva za naš dublin-belfast-london mini tour :D
    jeste za to da napravimo nekakvu bazu podataka da znamo tko je gdje i kada?
    možda neki on-line dokument ili skupimo podatke mailom ili ovdje u jedan post?
    što kažete?
  • killroykillroy Posts: 739
    _annie_ wrote:
    evo, bukirali smo sve i sva za naš dublin-belfast-london mini tour :D
    jeste za to da napravimo nekakvu bazu podataka da znamo tko je gdje i kada?
    možda neki on-line dokument ili skupimo podatke mailom ili ovdje u jedan post?
    što kažete?

    uf uf, morat cu i ja to sredit ovaj tjedan, fali mi smjestaj za belfast i dublin.
    Bilo bi super da slozimo sve na jedno mjesto.
    Ima ovaj dokumnet od prije gdje smo stavljali tko gdje ide, pa ako se moze tamo stavit nekak, super. Ak ne, mozemo nesto drugo smislit.

    https://docs.google.com/Doc?docid=0AUFG ... amNw&hl=en
  • _annie__annie_ Posts: 980
    super, killroy :)
    uspješno sam apdejtala naše podatke :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Aaaam svi cete na otok. A ja cu bit u Londonu...aaaaa
    Ajde, super ce vam bit.
    Decki prase, vidim ja setliste, reviews i fotke na fb od fanova. Ma super! I Merch je super ove godine, samo da takav ostane ili jos bolji do europe. hehe

    Moram vam se pohvalit da sam danas dala uokvirit svoja prva 2 pj postera.Sutra su gotovi pa fotkam i povjesam ih na zid. Italija i ZG 2006. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    https://docs.google.com/Doc?docid=0AUFG ... amNw&hl=en[/quote]

    Evo i ja sam ubacio moje podatke koje imam.
    Još moja Iva mora odlučiti gdje ćemo se smjestiti za ostatak dana u Londonu...nikako da se odluči :?

    A što ćemo sa majicama????
    Ja inaće intezivno razmišljam svaki dan da trebam nešto napraviti ali nikako da me krene kreativna inspiracija :oops: a vrijeme prolazi :roll:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    A da krenemo u reizdanja vegete i dodatna od baltazara?

    možemo na baltazaru promijenit gradove budući da nas većina ide na dublin, belfast, london,berlin..

    ili umjesto onih zvjezdica na baltazaru da izlaze djeteline za irsku :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    A da krenemo u reizdanja vegete i dodatna od baltazara?

    možemo na baltazaru promijenit gradove budući da nas većina ide na dublin, belfast, london,berlin..

    ili umjesto onih zvjezdica na baltazaru da izlaze djeteline za irsku :)

    Gordan: Ja bih svakako volio imat Baltazara u svojoj kolekciji, ali originalnog. Nekako mi se ucinilo da smo se zapalili za onu ideju o "box of chocolates", ali smo isto tako brzo zgasnuli. Netko je spomenuo vulkan i to mi se isto ucinilo kao primjenjivo. Dim iz vulkana koji se pretvara u natpis "Nothing can stop us to fly with Pearl Jam".
    Nije bas da bih svoju ideju znao prenijeti na papir u likovnoj formi, ali tu sam ako se planira neka mozgovna oluja.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: a ne nameće vam se s tim vulkanom tekst 'Given to Fly' :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Gordane imam ti ja Baltazara viška ako ti odgovara XL veličina, kad smo ih radili napravio sam 4-5 komada. Siva boja, javi ako hočeš. Nažalost nemam za Anicu ženskih brojeva.

    Ja sam htio obnoviti Vegetu jer je svima već izbljedila od pranja. To bi možda napravio nevezano hoće li se raditi nova majica ili ne naravno ako ima još zainteresiranih. Našeg sudiju Tomislava sam već zamolio da se raspita može li se napraviti Vegeta u sito tisku tako da dobijemo kvalitetne majice kao lani pa ćemo vidjeti uskoro.
    Ako ima zainteresiranih za Vegetu molio bi da se napravi spisak, imena, komada itd.

    vegeta
    http://i159.photobucket.com/albums/t149 ... a2copy.jpg

    Niko - 4 kom (za frendove)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    E sad što se tiće nove majice ima li smo jedan koncept čokolatina to jest Bajadere ako ćemo ostati među Hrvatskim brendovima.

    ili ako želimo ekperimentirat sa novim idejama tipa Vulkan - Given To Fly
    nekako ne želim razmišljati o tom vulkanu da nam se ne odbije od glavu :?

    potrudit ću se nešto smisliti to jest vidjeti koliko kvalitetno ja mogu grafički obraditi Bajaderu da to izgleda dobro pa se javim.

    Ako imate prijedloge slobodno ih pobacajte na forum.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.