Pearl Jam in Zagreb!

1622623625627628860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    a evo Iva da ti se revanširam za video, možda si ga već vidila ali vrijedi opet pogledati, umro sam od smijeha gledajući ga...
    Iva: mrak! a ima i verzija sa sva četiri odjednom: http://www.youtube.com/watch?v=rookQ91C ... re=related :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Kansas City Setlist
    Monday, May 3rd 2010
    Sprint Center

    Soundcheck: Present Tense, Army Reserve

    Main Set: Of The Girl, Animal, World Wide Suicide, Got Some, Unthought Known, Elderly Woman Behind A Counter In A Small Town, MFC, Johnny Guitar, Amongst The Waves, Even Flow, God's Dice, Present Tense, Daughter, Wishlist, Insignificance, Do The Evolution

    Encore 1: Off He Goes, Just Breathe, Given To Fly, The Fixer, Life Wasted, Porch

    Encore 2: No More, Black/We Belong Together, Better Man, Happy Birthday, Alive, Rockin' In The Free World, Yellow Ledbetter/Star-Spangled Banner

    Emekov poster:
    http://farm5.static.flickr.com/4048/457 ... e493_b.jpg
    http://i144.photobucket.com/albums/r188 ... 3/emek.jpg

    Merch:
    photo-4.jpg
    merch3.jpg
    merch4.jpg
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Zakon majica, poster ne moram ni komentirati da se meni ukazao Emekov poster na štandu mislim da bi se onesvjestio, sve u svemu obečavajući merch, trebat će se naoružati.

    drago mi je da se vratila Of The Girl
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Slon je jednostavno zakon!
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    fino je pocela turneja...Tremor Christ... :o

    nego...jel vas lagano hvata panika zbog irske i ovog vulkana?
    evo opet je danas proradio...mamicu mu
  • siljosiljo Posts: 2,203
    sve u svemu obečavajući merch, trebat će se naoružati.

    drago mi je da se vratila Of The Girl

    yep! :)
    masni wrote:
    Slon je jednostavno zakon!

    slon je sou frendli :)
    killroy wrote:
    nego...jel vas lagano hvata panika zbog irske i ovog vulkana?
    evo opet je danas proradio...mamicu mu

    serucka taj vulkanko cijelo vrijeme, ali vjetrovi su bili ok, sad su se opet okrenuli... treba smisliti plan C, za slucaj da opet sve bude prizemljeno... nista nas ne smije iznenaditi... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Više me ništa na ebayu ne može iznenaditi. Ono što me iznenađuje je da na EB forumu o posterima ima jako puno ljudi što im se ne sviđa Emekov poster što je super jer će ga biti lakše nabaviti kad dođe taj trenutak ;)


    vulkan...uff a ja zaboravio već na njega

    hey, možemo napraviti majice za turneju sa vulkanom :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    May 4, 2010 St Louis, Missouri, Scottrade Center

    Set List: Sometimes, Corduroy, All Night, Do The Evolution, Why Go, Small Town, In Hiding, Even Flow, Unthought Known, Save You, Down, Pilate, Severed Hand, Not For You, Glorified G, 1/2 Full, Daughter, The Fixer

    1st encore: Inside Job, Just Breathe, Jeremy, Got Some, Rearviewmirror

    2nd encore: Garden, Alive, Baba O’Riley (Townshend), Yellow Ledbetter/Little Wing (Hendrix)

    Poster:
    http://img140.yfrog.com/img140/3125/obhg.jpg
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    OMG Garden :o broj 1 na mojoj listi želja

    Poster je ok, neće završiti na zidu ali možda samo u ladici ;) nadam se da više neće biti sportskih tema klubova i sl. na posterima, neka to rade sa majicama.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Poster je ok, neće završiti na zidu ali možda samo u ladici ;) nadam se da više neće biti sportskih tema klubova i sl. na posterima, neka to rade sa majicama.

    meni poster nije previse napet, ali sviđa mi se font... bila bi to dobra naljepnica.. :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    :silent: :silent: :silent:

    http://www.showboxonline.com/market/eve ... p?id=26903

    Niko, putujes? :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    :silent: :silent: :silent:

    http://www.showboxonline.com/market/eve ... p?id=26903

    Niko, putujes? :mrgreen:

    A znam...jebiga. Prve godine kad ne bude PJ turneje za putovati idem na neki od tih evenata
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ej ljudi, sad me ovaj PJ radio podsjetio na ona 2 bootlega sto su dosla uz backspacer..

    ja na to skroz zaboravio.. jeste uspjeli svi to poskidat na kraju ili ne? da me uputite..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    Vidim da s dečecima sviraju Band Of Horses! Opet odličan izbor. :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Vidim da s dečecima sviraju Band Of Horses! Opet odličan izbor. :)

    i meni su skroz ok!

    nego, treba li kome 10c karta za Belfast? imam jednu viska pa vicite prije nego ponudim dalje...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    Ej ljudi, sad me ovaj PJ radio podsjetio na ona 2 bootlega sto su dosla uz backspacer..

    ja na to skroz zaboravio.. jeste uspjeli svi to poskidat na kraju ili ne? da me uputite..

    Nemam pojma...ali ono što znam je da ovaj PJ radio jednostavno nenadhebivo rula! :mrgreen::mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Još malo mercha:


    IMG_0692.jpg

    IMG_0689.jpg

    IMG_0691.jpg

    IMG_0690.jpg
  • masnimasni Posts: 1,657
    bome su se potrudili s merchom..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Samo da takav merch bude i kod nas
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Philly bootlegs su stigli za naručit i naravno odmah sam ih ukrcao u košaricu :P
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Philly bootlegs su stigli za naručit i naravno odmah sam ih ukrcao u košaricu :P

    O da da, to je totalni must have...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Hej ljudi, dugo se ne oglasih... sto cu vam reci, zatrpan poslom, bla, bla, trooch, trooch... Znate vec tu pricu... Pratio sam vas neko vrijeme, a onda sam i to prestao, da bi onda prije neki dan spoznao kako je bilo zanimljivo. A javljam se zbog ovih sjajnih vijesti unutar zadnjih dana. Prvo Philly, pa onda PJ radio ili obrnuto, svejedno. Philly je narucen, radio svira... divota
    Eh da, i sretni rodjendani svima kojima je unazad mjesec dana trebalo cestitati :oops: :mrgreen:
    masni wrote:
    Ej ljudi, sad me ovaj PJ radio podsjetio na ona 2 bootlega sto su dosla uz backspacer..

    ja na to skroz zaboravio.. jeste uspjeli svi to poskidat na kraju ili ne? da me uputite..

    I ja sam zaboravio... ne znam vise ni kako bih krenuo u potragu za njima... nek' javi netko ako je uspio skinuti.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Samo ubacite cd u komp i mislim da bi se trebalo pokrenut samo..ili neki link bude pa se treba ukucat na net...ne sjecam se vise, al ja sam skinula samo jedan boot. :O
    A joj, citam setlistu ovu...ne vjerujem. Super.
    Merch je jako dobar, nadam se da cu ovo ljeto upotpunit svoju PJ kolekciju majica itd. :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Napokon su svirali Oceans :o
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Columbus poster:

    poster0605.PNG
  • masnimasni Posts: 1,657
    hehe, pali goodsi :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Columbus poster:

    poster0605.PNG

    skroz su mi fora ovi njihovi posteri, ali ne kužim da li imaju neku poantu ili ih umjetnici naprave čisto kako im se čifne?!? to me inače interesira, pa ako bi mi netko htio to malo pojasniti bilo bi mi puno lakše...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    skroz su mi fora ovi njihovi posteri, ali ne kužim da li imaju neku poantu ili ih umjetnici naprave čisto kako im se čifne?!? to me inače interesira, pa ako bi mi netko htio to malo pojasniti bilo bi mi puno lakše...

    pa uglavnom su vezani za mjesto na kojem sviraju... ovaj je za Ohio i vide se u pozadini ona stara "kola" na kojima se nekad putovali... sjeti se kaubojskih filmova... samo to je bilo na divljem zapadu, a Ohio je na istoku :)

    jel ti imalo lakse Ane? ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Dosta postera ima poantu i razrađeni koncept vezan uz grad ili mjesto gdje sviraju ali to nije pravilo kojega se mora držati. Neki umjetnici obave domaću zadaću i naprave poster koji ima super vezu a neki ne.
    Mislim da nikad ne dobijaju input od benda, gotovo sam siguran u to, oni se u to ne petljaju. Prihvate što dobiju vjerovatno neke postere i ne vide prije show imaju povjerenje i to je to.

    recimo ovo su neki koji su dobili 5 iz domaćeg rada :lol:
    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/121745
    jer
    Missouri has some of America's most polluted waterways, largely because corporate interests trump those of the environment.
    zatim meni jedan od najdražih postera sa super obavljenom zadaćom
    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/114653
    Maori flag
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... ri.svg.png
    http://en.wikipedia.org/wiki/Haast%27s_Eagle
    ovoga ne moram objašnjavati sam govori za sebe
    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/46767

    ima toga hrpa ali da ne peglam previše :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.