Pearl Jam in Zagreb!

1589590592594595860

Comments

  • lesteslestes Posts: 959
    jel namjerava možda netko naručivat nekaj uskoro? ja bi nekaj za 5 baksa pa ak se mogu prikrpat...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Rijeka wrote:
    Taj novi bodi za bebe i hudica se meni nalaze pod other wearables.

    I dodem vidjeti novu hudicu, pogledam mini slicicu, lijep mi je jako dizajn s onom kartom na prsima. Vec razmisljam o klikanju onog buy, kad se otvori uvecana slika i iskoci nekakva ogromna karta na poledini iste hudice. pa bem im sunce, jel moze to bar malo manje? ogromnoo, vidljivo s mjeseca.


    ok je sada... prije ih tu nije bilo, ali nećete mi vjerovati, pa zanemarite... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    lestes wrote:
    jel namjerava možda netko naručivat nekaj uskoro? ja bi nekaj za 5 baksa pa ak se mogu prikrpat...

    Hey Lestes upravo sam završio sa šopiranjem, nažalost prvo sam obavio goodse a onda došao na forum.
    Nisam izdržao pa sam ubacio hudicu i novu bijelu majicu.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Dobar dan :)

    Odmah u glavu... Meni se isto bijela užasno sviđa, pa kad će netko naručivat, skrpam mu se s L veličinom :)

    Imam malu rupu u postanju, al stići ću ja vas, ne brinite..

    p.s. Hvala predsjedniče ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    drugovi i drugarice, jel netko od vas probao besplatno downloadati koncerte - ono s cd-eja? ili nema toga za nas?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    Dobar dan :)

    Odmah u glavu... Meni se isto bijela užasno sviđa, pa kad će netko naručivat, skrpam mu se s L veličinom :)

    Imam malu rupu u postanju, al stići ću ja vas, ne brinite..

    p.s. Hvala predsjedniče ;)


    dobro na došel prijatel :D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    p.s. Hvala predsjedniče ;)

    Nema beda i welcome back...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    Dobar dan :)

    Odmah u glavu... Meni se isto bijela užasno sviđa, pa kad će netko naručivat, skrpam mu se s L veličinom :)

    Imam malu rupu u postanju, al stići ću ja vas, ne brinite..

    p.s. Hvala predsjedniče ;)

    ahoj masniša! :)

    i ja bi narucivao bijelu... pricekao bi da Niki stigne njegova pa da checkiramo velicine jer sam se vec opekao... jucer smo bas komentirali hudicu i odnos L/XL - EU/USA...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Eto je napokon recenzija i na muzici.hr...tri i po' zvijezde :?
    http://www.muzika.hr/clanak/23215/recen ... jamom.aspx
  • _annie__annie_ Posts: 980
    edited October 2009
    masni wrote:
    Dobar dan :)

    Odmah u glavu... Meni se isto bijela užasno sviđa, pa kad će netko naručivat, skrpam mu se s L veličinom :)

    Imam malu rupu u postanju, al stići ću ja vas, ne brinite..

    p.s. Hvala predsjedniče ;)

    Gordan: Dobrodoslica Masnom, glavom i bradom, a ne preko fantoma :P (pa makar on bio i predsjednik). Ja sam jos zdvojan oko narucivanja, iako se i meni svidja bijela, a i ne samo ona (crna Ten Club, takodjer, jer ima manju kartu na ledjima od hudice), jer sam narucio nesto prije 3 tjedna i dobio jezikovu juhu :mrgreen: .
    Post edited by _annie_ on
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    Eto je napokon recenzija i na muzici.hr...tri i po' zvijezde :?
    http://www.muzika.hr/clanak/23215/recen ... jamom.aspx

    jebi ga, baš sam na muzika.hr očekivao lepezu pohvala.. ma koga briga za to..

    kset će 21.10. bit krcat.. nadam se..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ovdje isto tako prosječna recenzija...ne da mi ih se više čitati...kad mi počnu previše filozofirat dignu mi živce, a pogotovo komentar nekog lika da su mu PJ lejm...mamicu mu njegovu, ali zato je naš Snih dao svoju podršku backspaceru ;)
    http://www.potlista.com/recenzije/197-p ... pacer.html

    Ja sam naručio ipak L hoodicu nadam se da mi neće biti mala a ko je onda je dam ovdje na prodaju :lol:

    Good to see you here masni!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    masni wrote:
    Dobar dan :)

    Odmah u glavu... Meni se isto bijela užasno sviđa, pa kad će netko naručivat, skrpam mu se s L veličinom :)

    Imam malu rupu u postanju, al stići ću ja vas, ne brinite..

    p.s. Hvala predsjedniče ;)

    Legendo! :) Lijepi pozdrav. Konačno si svoj na svome. ;)
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Eto je napokon recenzija i na muzici.hr...tri i po' zvijezde :?
    http://www.muzika.hr/clanak/23215/recen ... jamom.aspx

    :? - upravo to!

    Zapravo je zanimljivo da su Dražen (potlista.com) i Domagoj (muzika.hr) zapravo PJ fan-ovi. I baš su oni napisali najslabije recenzije, a Jurkas, Dragaš i ekipa baš nahvalili album. I naravno, mi! :) :P
  • masnimasni Posts: 1,657
    snih wrote:
    Legendo! :) Lijepi pozdrav. Konačno si svoj na svome. ;)

    ko prasac u blatu :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    A pazi ti njega u koznoj jaknici :o
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Dragi moji, da se i ja konacno malo oglasim.
    Bila sam malo van svega nakon turneje, nisam bas pratila PJ related things, ni turneju ni izlazak albuma...nedostatak neta i neke druge preokupacije, pa sam eto, cekala od 10c da mi posalju album i stigao jucer. Vjerovali ili ne, jucer sam cijeli album preslusala prvi put. Jucer! I to na poslu dok su klinci spavali :D Na tiho je bilo, pa i nije bilo bas pravo slusanje, al eto...i doma malo poslusala, i sad cu...nije mi jos sve sjelo. Jedno mi je Force of Nature u uhu vec i svidja mi se dosta :) od one 2-3 sto znam, to je ok, ostalo mi mora sjest valjda...tako je bilo i sa Avocadom :)
    Citam vas ja inace stalno al nemam bas neke inspiracije za pisanje..Ni na meetup nisam nazalost stigla, al nadam se da se budemo vidjeli kad bude kakav zanimljiv koncertic u ZG. Mudhoney sumnjam da idem jer pada u utorak ili koji dan, a to ne mogu :(
    Odoh ja na slusanje, i've got a lot cathing up to do ;)
    Pozdrav svima koliko vas ima :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    To je karakter izdržati sve do jučer za preslušat novi album...svaka čast Sidonija a sad stvarno imaš a lot cathing up to do ;) ...čekamo te sa komentarima.

    hey pajo je li ovaj keychain u goods-ima isti onaj koji ti imaš??
    Mogli su sve novosti staviti odjedanput a ne sad za svaku pizdariju moram plačat posebno shipping, ali dobro neka malo novih stvari.

    Ed i Roger zajedno baš su fora!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    hey pajo je li ovaj keychain u goods-ima isti onaj koji ti imaš??

    Yup, to je taj...
  • shelashela Posts: 657
    hej dragi moji pj ljudi!
    konacno da se opet malo javim - predalal sam jucer magistarski i to je tooo!!
    jupi!!
    sad cu opet imat malo vise vremena za izvanshkolske aktivnosti :)

    e kad ce ed nas ovak iznenadit na nekom konceratu?? :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Možda se u KSETU pojavi.. Ili s Mudhoneyjem :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    Možda se u KSETU pojavi.. Ili s Mudhoneyjem :mrgreen:

    dolazi tko na Mudhoney?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    shela wrote:
    hej dragi moji pj ljudi!
    konacno da se opet malo javim - predalal sam jucer magistarski i to je tooo!!
    jupi!!
    sad cu opet imat malo vise vremena za izvanshkolske aktivnosti :)

    e kad ce ed nas ovak iznenadit na nekom konceratu?? :)

    jeeee!!! čestitam majstorice! kad se vraćaš, to mene zanima? :D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Woohoo, Iva!
    I Masni je konacno tu! bravo, bravo!

    nego, slusam ja malo album ovih dana, al jedino sto mi je zapelo za uho je Force of Nature.
    Druge su mi tako-tako, nisam bas jako odusevljena albumom kao cjelinom :oops:
    Kako se vama sve to cini? Znam da ste vec pisali o tome, al ja lijena da netrazim nazad, pa sad kad vam se vec iskristaliziralo...kako to izgleda nakon nekog duzeg perioda slusanja?
    Got Some mi je bila super uzivo i sad na albumu, i Fixera znam, al Force of Nature je jedina od ostalih koja mi se bas svidja.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    4 pjesme su mi top: Unthought Known, Just Breathe, The End i Force of Nature.
    Amongst the waves mi se jako dopada, iako nije u rangu s gornjima.
    Ostatak je tu solidan da popuni album, iako ne znam kad sam zadnji put poslusao Johnny Guitar, See My friends i speed of sound. S tim da mi Johnny i Friends nisu bas nikako sjele i redovito ih eskiviram, a speed of sound mi je cudno aranzirana, tako da joj ni super tekst ne pomaze. Recimo ona demo verzija mi je znatno bolja nego albumska.
    Fixer, Got Some i Supersonic su mi cisto onako, ok.
    Death or glory!

  • killroykillroy Posts: 739
    Force of nature je i meni prva upala u uho jer je prilicno melodicna i lupa onak u glavu. Tek nakon nekoliko slusanja su mi se otvorile i ostale melodije. Sveukupno, album mi je super iako kratak :)
    Nijedna pjesma mi nije losa, s tim da je Supersonic brainless rock koji mi ovak na albumu ne funkcionira previse, al mislim da uzivo ima jako puno potencijala.
    The End isto nekak nemrem uhvatit ni za glavu ni za rep, iako je onaj zadnji stih prilicno impresivan.

    Force of nature mi se prva uzasno svidla, al sad nakon duze vremena, najbolje su mi Untaught known, Amongst the waves, koja mi ima neki epic prizvuk i zvuci uzasno svjeze i naravno Just Breathe. U zadnje vrijeme mi se svidja i Speed of sound.

    U prvih par slusanja me iznenadio neki pomalo gloomy doom :D osjecaj... album krene pozitivno i brzo al onda se pocnu isprepletati neke teme katastrofe i prolaznosti zivota, da bi zavrsio sa depresivnom The End. To mi se nekako cini glavna razlika u odnosu na zadnji album koji je ful pozitiva i akcija
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo kad već dijelimo mišljenja da ubacim moje 2 lipe u kolektivni juke box :)

    Kao prvo, ovo mi je prvi album nakon Tena na kojem mi se sviđa baš svaka pjesma (na Vs eto nisam teški ljubitelj Blooda, a ispada da i svi ostali albumi imaju bar po jednu koju uvijek preskačem).
    That said, apsolutni favorit, bez ikakvih konkurenata, mi je Just Breathe. Meni je to Black za one preko 30 godina, kad si prikupio nešto zrelosti, kad nažalost već pouzdano znaš da nisi besmrtan i neranjiv, a kad već imaš i životnog suputnika u pravom smislu te riječi. Ed je na toj pjesmi takav majstor da sam sigurna da ću baš svakoga tko ustvrdi drugačije tako glatko izblokirati da je to strašno, onak' možete reći kaj hoćete, ali ja vas jednostavno ne čujem. ;):mrgreen:

    Zatim mi slijede još ostale koje su mi jako lijepe i onak' dosta i prekrasne, Unthought Known i Force of Nature. Zatim idu pjesme koje su mi teški, teški fun, a to su Johnny Guitar (nije me osvojio na prvu, ali sad mi je teški fun), The Fixer, Amongst the Waves, Got Some, Gonna See My Friend, Supersonic.

    Za kraj mi ostaju Speed of Sound i The End koje su mi obje dobre, ali mi je Speed of Sound malo ne-tečno aranžirana, onak' malo 'cuka' tj. zapinje. The End mi je isto dobra, ali me jednostavno ne uspijeva impresionirati.

    Dakle, basically imam kategorije 'out of this world', prekrasne, teški fun i dobre. Rekla bih da mi je dosta ok ovaj album. :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    Meni je album super sjeo. :):):)

    Slažem se s Ivom kada kaže da nema loših pjesama.

    Podijelio bih pjesme u nekoliko grupacija:
    1. one na koje sam suzu pustio (znači nenadmašne, fascinantne, iznimne...) - Just Breathe, Unthought Known
    2. odlične pjesme - Amongst The Waves, Got Some, Gonna See My Friends
    3. solidne numere - The Fixer, Force Of Nature, Supersonic
    4. tak-tak - The End, Johnny Guitar, Speed of Sound

    Sve u svemu jako sam zadovoljan.
  • masnimasni Posts: 1,657
    snih wrote:
    Meni je album super sjeo. :):):)

    Slažem se s Ivom kada kaže da nema loših pjesama.

    Podijelio bih pjesme u nekoliko grupacija:
    1. one na koje sam suzu pustio (znači nenadmašne, fascinantne, iznimne...) - Just Breathe, Unthought Known
    2. odlične pjesme - Amongst The Waves, Got Some, Gonna See My Friends
    3. solidne numere - The Fixer, Force Of Nature, Supersonic
    4. tak-tak - The End, Johnny Guitar, Speed of Sound

    Sve u svemu jako sam zadovoljan.

    Ja sam itekako zadovoljan albumom, možda i zato što sam prvih par noći zaspao sa slušalicama u ušima, a na playeru bio repeat.. I da mi se moglo nesvidjet, urezalo se duboko u hipotalamus i sad ne može pobjeć ni da želi..

    kolegu sniha sam kvoutao jer mi je točka 1 identična.. Untohught known mi je prejaka stvar.. Jednostavno obožavam kad u pjesmama ima ubacivanja instrumenara i postepenog pojačavanja.. Šta'š, slab sam na to..
    Pod odlične bih stavio Got Some, Friends, Supersonic (koja mi je teški fun :) ) i The End (koja mi ima jedan dio zbog kojeg je u ovoj grupi, a ne u ovoj gornjoj).. Treću grupu mi čine sve ostale pjesme, a u četvrtoj caruje samo Speed of Sound.. Ali kako se kaže, bolje biti prvi u selu, nego.. jel.. Stvarno šteta što je procurila ona akustična verzija pa smo čuli kako je stvar mogla zvučatii. Na žalost, izgleda da će takva izvedba speed-a bit rijeđa nego akustičnog courdoroyja..

    Pozdrav
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.