Pearl Jam in Zagreb!

1591592594596597860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    Jucer bilo dobro.. Cudno je totalno cut par stvari od PJ-a zaredom.. I puno je ekipe bilo, što mi je jako drago.. Pozdrav vjernoj ekipi s foruma koja vjerno prati ovakve evente..

    Je, bilo je baš fino...vrtio se isključivo PJ i to apsolutno sve i svašta, mislim da su pustili čak i Gremmie :mrgreen: Ono što me oduševilo je hrpa omladine studentske dobi koja je zdušno pjevala kako stare uspješnice tako i stvari sa Backspacera...onak totalno ti nekako bude drago oko srca vidjet skupinu pripitih mladića kako iz sveg glasa urla Fixera :D
    Iznimno ugodno društvo se okupilo na šanku (i nije se baš ni pomaklo od tamo :mrgreen: ), duo Anica i Gordan te majstor snih i moja malenkost, nažalost ovaj put bez ljepših nam polovica. Mlađu ekipu predstavljao je neizbježni i sveprisutni par masni-kosta, a par riječi smo progovorili i sa legendom ovog threada i općenito PJ luđaštva u Hrvata, Tomislavom poznatijim kao C2V3N...čovjek upravo završava faks tako da je PJ stavio na hold već duže vrijeme, ali vas je fino sve pozdravio i najavio povratak na scenu :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited October 2009
    Ljudi ovo je jednostavno fenomenalno :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :
    http://sarajevo-x.com/showtime/muzika/c ... /komentari

    ...shareao dreadis na FB-u
    Post edited by pajo on
  • memememe Posts: 4,695
    Kufala wrote:
    If you really need a fix I would recommend any of the LA shows as they seem to be the best of the tour (including the EU shows).

    Way to piss off the European fans even more :lol:
    ... and the will to show I will always be better than before.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Ljudi ovo je jednostavno fenomenalno :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :
    http://sarajevo-x.com/showtime/muzika/c ... /komentari

    ...shareao dreadis na FB-u

    "Informaciju o tome da Hadžiomerović počinje svirati sa grupom Pearl Jam našoj redakciji poslao je njegov prijatelj Amir Zjajo."

    hm, nekako mislim da se Amir malo nasalio sa redakcijom, vrag jedan :)

    a opet, svirat ce na stadionima, iz daljine se nece nis kuzit da to nije Stone :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    masni wrote:
    Jucer bilo dobro.. Cudno je totalno cut par stvari od PJ-a zaredom.. I puno je ekipe bilo, što mi je jako drago.. Pozdrav vjernoj ekipi s foruma koja vjerno prati ovakve evente..

    Je, bilo je baš fino...vrtio se isključivo PJ i to apsolutno sve i svašta, mislim da su pustili čak i Gremmie :mrgreen: Ono što me oduševilo je hrpa omladine studentske dobi koja je zdušno pjevala kako stare uspješnice tako i stvari sa Backspacera...onak totalno ti nekako bude drago oko srca vidjet skupinu pripitih mladića kako iz sveg glasa urla Fixera :D
    Iznimno ugodno društvo se okupilo na šanku (i nije se baš ni pomaklo od tamo :mrgreen: ), duo Anica i Gordan te majstor snih i moja malenkost, nažalost ovaj put bez ljepših nam polovica. Mlađu ekipu predstavljao je neizbježni i sveprisutni par masni-kosta, a par riječi smo progovorili i sa legendom ovog threada i općenito PJ luđaštva u Hrvata, Tomislavom poznatijim kao C2V3N...čovjek upravo završava faks tako da je PJ stavio na hold već duže vrijeme, ali vas je fino sve pozdravio i najavio povratak na scenu :)

    ja sam zavrsio sa obavezama oko 22h i odlucio preskociti KSET... vecer prije me umorio Mudhoney + nisam znao da ce se skupiti toliko ljudi u KSET-u... jbg...

    bas sam se sjetio da sam na jednoj takvoj slusaoni koju je friend organizirao, upoznao jurasicu (i sintiju?)... tamo negdje u proljece 2000. ... eto, sad sam propustio samoborce...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Eto mene s danom zakasnjenja. Opravdanje cu potraziti u za nenahranjenog covjeka prevelikoj dozi Tomislava (ne naseg legende Sniha, vec onog crnog vraga :twisted: sto se za malo novaca toci u obilnim kolicinama u KSET-u). Moja zivotna suputnica mi je svjedok da mi noc nije bila laka :sick: , a nije bila ni njoj. :oops: Srecom, pokazala je puno razumijevanja. :)
    Zao mi je sto vas nije bilo vise, ali zabave i dobrih tema nije nedostajalo. Masni je bio jedinstven (Baltazar) i prilicno pokretan. Uspio mi je u ono malo minuta, u kojima sam ga iskoristio kao stativ :lol:, ispricati i ponesto dojmova s Camp Noua :mrgreen: .
    Pajo je imao bolji pregled igre (sto zbog visine, sto zbog pozicije, sto zbog toga sto je pio samo Colu :P ), ali i Anica mi je rekla da je ostala iznenadjena mladoscu populacije koja je dosla uzivati u visesatnom PJ only glazbenom ozracju.
    Jedini bad mi je bio kad su me na ulazu ispitali kao da sam Polancec (prema Anicu, novi sinonim za kriminalca), samo da bi mi dali iskaznicu. Ne znam zakaj bi bilo vazno koliko godina imas da mozes uci u KSET, ali s obzirom da sam silno zelio uci unutra, to sam progutao bez komentara. Neka im... A mislio sam, mozda dobijem kakvu nagradu za metuzalema veceri :mrgreen:
    Vrijedilo bi ponoviti to koji put, a i KSET je totalno simpatican, nakon sto me tamo nije bilo sto godina.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    Gordan:
    Jedini bad mi je bio kad su me na ulazu ispitali kao da sam Polancec (prema Anicu, novi sinonim za kriminalca), samo da bi mi dali iskaznicu.

    ja sam im zadnji put rekao da se zovem Mišo Kovač... nije mi decec vjerovao :D

    edit: jel netko mozda vozi zuti twingo sa onom plavom PJ naljepnicom iza lijevo? iznenadio me neki dan, pomislio sam da mi je skinuo naljepnicu :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Totalno si me scimo s tim avatarom siljo, imam takav na jednom drugom forumu i gledam wtf? :?

    Hehe
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    pozdrav ekipici iz kseta :) ... i oni koji nisu upjeli doci ;)

    sorkac kaj sam pozaboravil neka imena s koncerta :) i kaj se nisam malo duze zadrzal na sanku, moral sam cuvat "djecu" po ksetu, dužan sam bar rundu slijedeci put :mrgreen:
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Drago mi da ste se zabavili na PJ slušaonici i da je bilo dosta mlade ekipe , znaći ima nade da i naši momci napune Arenu a ne samo Halid Bešlić.

    Ovo sa Zijom i Edinom mi izgleda totalna sprdaćina i nadam se da to nije istina ne priznajem nikakvog privremenog člana pa makar mi on bio prvi rođak. Radije bi da mi otkažu koncert nego da mi netko drugi svira.

    Pozdrav Tomislavu C2V3N
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Širimo se. širimo.. Neka..

    Konačno se jučer našao s Lestes koja mi je uručila cd primjerak najnovije kompilacije pearl jam-a.. na B se nekak zove, ne mogu se sjetit sad.. Pogledam, poslušam, pa javim :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ovaj novi plavi hoodie mi je baš ugly :o wtf, može li to malo bolje???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Ovaj novi plavi hoodie mi je baš ugly :o wtf, može li to malo bolje???

    stvarno... malo mi je smiješno jer je fakat ružna hudica... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ... Further back and forth, a wave will break on me today
    And love,... Wish the world could go again with love
    One cant seem to have enough
    And war,.... Break the sky and tell me what it's for
    I'll travel there on my own
    And love,.... What a different life
    Had I not found this love with you...

    eto mene... gledam malo setliste i vidim da su parachutes svirali samo 15 puta i od toga sam ja bila na 3 koncerta... :) da ponovim: And love,.... What a different life
    Had I not found this love with you...
    :D:D:D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    And love,.... What a different life
    Had I not found this love with you.., :D:D:D
    Iva: :mrgreen:

    p.s. - jel' ti to momcima ili Vikiju? ;):lol:

    e, i p.p.s. - meni fakat nije tak ružna hudica. :oops: ali dobro, ja imam te neke obiteljske traume/sklonosti anatomskom. :) meni je čak štoviše baš fora.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    jurasica wrote:
    And love,.... What a different life
    Had I not found this love with you.., :D:D:D
    Iva: :mrgreen:

    p.s. - jel' ti to momcima ili Vikiju? ;):lol:

    e, i p.p.s. - meni fakat nije tak ružna hudica. :oops: ali dobro, ja imam te neke obiteljske traume/sklonosti anatomskom. :) meni je čak štoviše baš fora.

    ovo je ipak bilo momcima... a što se tiče hudice, ic kul... i meni se svidja jedna pjesma, npr. baš ona gore kvoutana... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ova glava na kapuljaci mi je jos ok, al ovi dugmici naprijed su mi totalno out of context..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Offtopic:

    Onima koji nisu bili toplo preporučam koncert Tommy Emmanuela 18.11. u maloj dvorani doma sportova.. Lik je najjaci svjetski as na akusticnoj gitari.. Meni je karta vec u žepu..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    Ova glava na kapuljaci mi je jos ok, al ovi dugmici naprijed su mi totalno out of context..

    Gordan: I meni je hudica OK, malo otkačena, ali sigurno odlično izgleda s leđa, u masi, kad navučeš kapuljaču. :mrgreen: A kaj se tiče gumbića, čini mi se da su to ionako badgevi (tak je barem na mojoj stickman hudici), pa ih skineš ak ti smetaju. ;)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Hudica mi je bas za noc vjestica, to su radili za amere da imaju sta odjenuti za Philadelphia experience. Zivo me zanima sto ce biti u toj Philadelphiji, cini mi se da je raja na pitu totalno nabrijana na to i svi ocekuju neko extra iskustvo. Bas mislim kako su u pravu :lol:

    Inace, neki dan sam odgledao DVD Miroir Noir, rijec je o Arcade Fire. Nesto posebno, bend koji svakim novim korakom odusevljava. Jako zanimljiva koncepcija dvd-a, red nesvakidasnje koncertne dokumentacije, red svega onog iza pozornice i kao secer na kraju, mrvica telefonskih reakcija fanova. Fenomenalno!! :!:
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Inace, neki dan sam odgledao DVD Miroir Noir, rijec je o Arcade Fire. Nesto posebno, bend koji svakim novim korakom odusevljava. Jako zanimljiva koncepcija dvd-a, red nesvakidasnje koncertne dokumentacije, red svega onog iza pozornice i kao secer na kraju, mrvica telefonskih reakcija fanova. Fenomenalno!! :!:

    Potpisujem svako frikin slovo iz ovog posta!!

    Bio u 6. mjesecu poslovno jedan dan u Londonu i počastio se ovim DVD-om jer je taman bio friško izašao i apsolutno se oduševio...naravno najviše ovim nevjerojatnim bendom koji da budem potpuno iskren smatram vrhuncem glazbe u posljednjih nekoliko godina...mislim, ostatka glazbe :D:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Niko da bi :x :mrgreen:...

    Uglavnom, ona "vijest" da će kamenog zamijentiti Bosanac je projurila porchom i izazvala otvaranje više threadova koje su admini uredno sve zalockali :lol: ...čak je netko pisao 10C-u i dobio odgovor da možemo mirno spavati tj. da nećemo doživjeti da prije showa čuješ razgovor tipa: "Kaj, di ćemo...naš kaj mogli bi na Edin's side..."
    Ono što je najsmješnije je da je cijeli buzz izazvao jedan post na RM forumu i to od nikog drugog nego našeg reaktiviranog suborca Tome... :D
    Ono što je tužno u cijeloj priči je da je tu fakin "vijest" prenio dobar broj naših najrelevantnijih news portala...dno dna od novinarstva, dno dna...
  • pajopajo Posts: 3,292
    U četvrtak u 22:50, HRT 2, Vip Music Club...kaže reklama "pogledajte zašto je novi album Pearl Jama..." nisam dalje čuo što, ali vrijedi pogledat i saznat... :D

    Iva: "...obavezno štivo za sve audiofile." Mislim da tako rekoše. :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ajd probat ćemo to ukomponirat :)

    Moram pohvalit svoju curicku koja vrti cd u liniji vec 3 dana.. Najbolja joj je untouhght known :D

    S Avocada joj je najbolji Inside Job..

    kao iznenađen sam..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Što se tiče koncerta od sinoć, samo ću nabrojat: Rival, Ghost, SOLAT, Mankind..

    Ostalo necu nabrojat :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Totalno čudna set lista, pravi experiment. Ne bi je stavio među boljim set listama ali bi bio sretan da i nju čujem među drugih 5 recimo...skromne li želje :lol:

    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/112654
    Poster isto tako jako čudan ali što više možeš očekivat od Tom Tommorow-a, to je njegov đir, neka odradi ovu turneju a onda lijepo da se vratimo starom najboljem gospodinu Klausenu.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    E ljudi, imam jedno pitanje..

    Pogotovo se odnosi na poster-skupljače.. Imate li vi neki folder sa svim slikama postera? Baš bih htio imat jedan folder s tim slikama, i nastavit skupljat.. Kad već nemam postere..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    Moram pohvalit svoju curicku koja vrti cd u liniji vec 3 dana.. Najbolja joj je untouhght known :D

    S Avocada joj je najbolji Inside Job..

    kao iznenađen sam..

    tko zna, zna! thumbs up!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    E ljudi, imam jedno pitanje..

    Pogotovo se odnosi na poster-skupljače.. Imate li vi neki folder sa svim slikama postera? Baš bih htio imat jedan folder s tim slikama, i nastavit skupljat.. Kad već nemam postere..

    Preporučio bi ti kao prvo ovaj site...to je biblija za sve postere
    http://www.expressobeans.com/
    Samo ukucaj Pearl Jam i dobit češ cijelu listu postera čak i nekih drugih goods-a.
    Kad klikneš na poster i opet "view item" dobiješ sve informacije o posteru; gdje, što, tko, kada i koliko.
    U desnom uglu gore imaš jednu fora stvar, gdje piše "1st Edition" možeš pogledati specialne edicije tog postera ako postoje.
    Slike možeš kopirati ali mislim da nije neka kvaliteta ako želiš malo bolje slike onda moraš ići na site od dizajnera:Brad Klausen i Ames Bros za večinu od postoječih PJ postera.

    http://www.artillerydesign.com/
    i
    http://www.bigpopposters.com/Intro.asp

    sad samo moraš klikati ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    October 28, 2009 Philadelphia, Pennsylvania, Wachovia Spectrum Arena

    Set List: Animal, All Night, World Wide Suicide, Elderly Woman Behind The Counter In A Small Town, I Am Mine, Johnny Guitar, Nothing As It Seems, Gone, Evacuation, Even Flow, Come Back (intro only), No Way, 1/2 Full, Down w/Mike Ness (vocals) & Jonny "2 Bags" Wickersham (guitar), Wishlist, Grievance, Given To Fly, The Fixer, Save You

    1st encore: Just Breathe w/string quartet, Lukin w/string quartet, Speed Of Sound, Push Me, Pull Me, Garden, Blood

    2nd encore: Last Kiss (Cochran), Wasted Reprise, Better Man/Save It For Later (Charley, Cox, Morton, Steele, Wakeling), The Real Me (Townshend), Porch, Yellow Ledbetter/Little Wing (Hendrix)


    Ova set lista rules!!
    Stvarno će odsvirati sve pjesme sa svih albuma ako ovako nastavi, ako sam dobro prebrojao 59 pjesama u 2 koncerta.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.