Pearl Jam in Zagreb!

1587588590592593860

Comments

  • _annie__annie_ Posts: 980
    Pearl Jam on Absolute Classic Rock

    It's not just Absolute Radio's birthday, it's our birthday too, and we're celebrating it on with a world exclusive. You can hear Pearl Jam's amazing performance at the O2, in full with no interruptions. Tune in on Friday 2 October at 7pm.
    http://www.absoluteclassicrock.co.uk/

    Gordan: Ne znam hoce li se moci i kod nas slusati, ali korisno je znati. Pa, ako ste doma ili negdje gdje imate dovoljno brzu vezu (a ne kao mi u Samoboru :x ), onda se mozete probati ukopcati i uzivati barem djelomicno kao sto su uzivali neki od uvazenih clanova ove zajednice :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    edited October 2009
    Gordan: Nasi decki u novom Playboyu!!!
    Mislim da bi to moglo posebno zanimati cure! :twisted: :mrgreen::D
    http://img7.imageshack.us/i/pjplayboy.jpg/
    ENJOY :lol:
    Post edited by _annie_ on
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja još nisam dobila cd-eje... ima još koji luzer uz mene? :?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    ja dobio cd danas...
    fora je kad ga se stavi u kompjutorski cd player... ;)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Driven To Tears i Lukin with String quartet :lol:
    PJ-LA2.jpg
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Driven To Tears i Lukin with String quartet :lol:

    I prvi Jeremy ove godine... :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Nekako mi prva LA set lista bolje izgleda, poster je opet killer!!! Ali definitivno sve Backspacer bootove uzimam :o
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Nekako mi prva LA set lista bolje izgleda, poster je opet killer!!! Ali definitivno sve Backspacer bootove uzimam :o

    ako uzimas sve, pricekaj jos malo, mozda ce se prodavati cijeli paket po nesto nizoj cijeni... :)

    zaboravio sam primjetiti jedno.. cini se da su se decki malo raspistoljili sa scenografijom.. ne vidi se toliko na fotkama, ali ona nova zavjesa iza stagea se tokom koncerta razlicito osvjetljava tako da se dobiva dojam kao da netko na pisacoj masini tipka "pearljam", ne nuzno tim redom... uglavnom, fora.. izgleda da su vidjeli ovogodisnji U2 stage pa su probali i oni napraviti nesto atraktivno :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited October 2009
    Moram priznati da mi se općenito sviđa sve vezano uz ovu turneju... :)

    Vidi se da momci totalno uživaju, sviraju bolje nego ikad, setliste su strava (fakat ništa više nije nemoguće da odsviraju), pažljivije se biraju mjesta gdje će nastupat, posteri su genijalni, merch je sve bolji, ova fora sa majicama vezanim uz lokalne klubove mi je genijalna (za LA se pojavila i totalno fora shilterica sa godinama izdavanja svih albuma, inače na foru shilterice koju je nosio Phil Jackson sa godinama osvajanja NBA naslova 8-) ), zavjesa je totalno cool, bootovi...

    Sve u svemu, nekako mi se čini da nas očekuje više nego zanimljiva 2010. godina...hoću 2 rasprodana 2,5 satna showa u Areni sa Throw Your Arms Around Me Ed pre-setom, Oceans i Off The Girl kao openerima, premijerom Otherside i Angel, Guaranteed i Don't Be Shy u encoreima, plavim Dinamo i Cibona PJ majicama i Klausenov poster sa stiliziranim PJ natpisom koji se proteže preko vizura Dugava :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
    Post edited by pajo on
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    zaboravio sam primjetiti jedno.. cini se da su se decki malo raspistoljili sa scenografijom.. ne vidi se toliko na fotkama, ali ona nova zavjesa iza stagea se tokom koncerta razlicito osvjetljava tako da se dobiva dojam kao da netko na pisacoj masini tipka "pearljam", ne nuzno tim redom... uglavnom, fora.. izgleda da su vidjeli ovogodisnji U2 stage pa su probali i oni napraviti nesto atraktivno :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

    Gordan: Definitivno su krenuli velikim koracima prema rock spektaklu U2 razmjera :D . Jos samo moraju smisliti nacin da plahta progovori :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    Moram priznati da mi se općenito sviđa sve vezano uz ovu turneju... :)

    Vidi se da momci totalno uživaju, sviraju bolje nego ikad, setliste su strava (fakat ništa više nije nemoguće da odsviraju), pažljivije se biraju mjesta gdje će nastupat, posteri su genijalni, merch je sve bolji, ova fora sa majicama vezanim uz lokalne klubove mi je genijalna (za LA se pojavila i totalno fora shilterica sa godinama izdavanja svih albuma, inače na foru shilterice koju je nosio Phil Jackson sa godinama osvajanja NBA naslova 8-) ), zavjesa je totalno cool, bootovi...

    Sve u svemu, nekako mi se čini da nas očekuje više nego zanimljiva 2010. godina...hoću 2 rasprodana 2,5 satna showa u Areni sa Throw Your Arms Around Me Ed pre-setom, Oceans i Off The Girl kao openerima, premijerom Otherside i Angel, Guaranteed i Don't Be Shy u encoreima, plavim Dinamo i Cibona PJ majicama i Klausenov poster sa stiliziranim PJ natpisom koji se proteže preko vizura Dugava :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

    Gordan: Uf, predsjednik nam se raspistoljio. :D Malo podugacak Wishlist, ali kak ono vele: Moras zeljeti zlato, da bi dosao do medalje. (stara narodna) :mrgreen: Jedino nisam siguran kak ce na plave Dinamo i Cibona PJ majice reagirati clanice i clanovi koji navijaju za Hajduk, Split, Rijeku, Primorje, Jug, Sibenik, Zadar (oba), Varteks, Slaven Belupo, Hrvatski dragovoljac... 8-):mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Rijeka wrote:
    Driven To Tears i Lukin with String quartet :lol:
    PJ-LA2.jpg

    Gordan: Svijetli li ovaj poster u mraku? I jesu li String quartetu popucale sve zice na Lukin? :twisted:
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    Jedino nisam siguran kak ce na plave Dinamo i Cibona PJ majice reagirati clanice i clanovi koji navijaju za Hajduk, Split, Rijeku, Primorje, Jug, Sibenik, Zadar (oba), Varteks, Slaven Belupo, Hrvatski dragovoljac... 8-):mrgreen:

    Gle...fakat nije bed ak odluče svirat i sve te gradove...i kvartove :mrgreen:
  • RijekaRijeka Posts: 801
    _annie_ wrote:
    I jesu li String quartetu popucale sve zice na Lukin? :twisted:

    Kako izgleda, nisu :)

    http://www.youtube.com/watch?v=ySIN-nR416U
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    juras, ni meni još nije stigao backspacer..
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Iva: ajme plačem se od smijeha! :D koji je to kreten taj naš leader of us all! :lol::lol::lol:

    eto mene nazad iz posebno uzbudljivog grada Podgorice za koji ne znaš da li je ljepši, veći ili uzbudljviji, ali eto, ipak ima neki svoj šarm. drago mi je vidjeti da puno pišete te da su momci dobili 4 i pol zvjezdice i 4 i pol zečića. ;)

    Podgorica svoj šarm u mom slučaju duguje ugodnom vremenu provedenom s nekim dragim kolegama iz regije, ali i popriličnoj 'pokrivenosti' PJ-om. Dođem ja tako u hotel i dok sam malo odmarala idem po TV kanalima kadli ono na nekoj od crnogorskih televizija puštaju Immagine in cornice. :D Onako, od polovice pa kad treba početi nova emisija prekinu u pol pjesme...:D sigurno su PJ-u i autorska prava platili za to emitiranje ;).
    Dobre volje, reko idem malo prošetati po gradu i spuštam se u hotelski lobby kad ono lobbyjem se razliježe glasić našeg omiljenog Edvarda u izvedbi Society...milina... Pitam na recepciji je li to radio ili cd i jedna mlada sljedbenica ozareno odgovara da je cd i da zašto pitam...long story short, pozvala sam ju da se priključi kultu, bila je na koncertu u Zgb, objasnila sam joj da nije tako stravično skupo ni ići okolo na koncerte, ostavila joj mail adresu i nadam se da će se javiti pa da ćemo imati i novog člana kulta. :)
    Drugi dan na seminaru tijekom pauze za ručak koji smo imali u predvorju zgrade crnogorske vlade svira radio i trešti naš dragi Jeremija... :D
    I tak, dobra ta Podgorica...skroz... :)

    Osim ovog svega još bih uručila ispriku gđi Sudija kojoj zbog spriječenosti pristupa kompujteru&internetu nijesam čestitala rođendan... :oops: sretan rođendan Ljubica!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Napokon sam posložio EMEK zid sa meni najdražim posterima.
    Jedan od njih je Mr. Ben Harper (poster godine 2006)

    benharper2copy.jpg
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Whale is a killer
    decemerists1copy.jpg

    Ranko ovaj biciklista je baš za tebe
    builttospillcopy.jpg

    gratefuldeadcopy.jpg

    the wall
    http://i159.photobucket.com/albums/t149 ... l1copy.jpg


    No PJ Emek :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: WOW! :o Jako dobro!
  • Jel zna neko gdi ima ulaznica za mudhoney osim u sc-u i u pauku?
  • RijekaRijeka Posts: 801
    nacuh i da se prodaju u Dirty Old Shopu u Zagrebu, sad koliko je istine u tome ne znam. Pisalo je negdje to.
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Napokon sam posložio EMEK zid sa meni najdražim posterima.
    Jedan od njih je Mr. Ben Harper (poster godine 2006)

    slin slin :)

    predobri!
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ne znam jel netko uspio slusati u petak koncert iz Londona o kojem se pricalo, ali to zvuci tako fenomenalno da se ne da opisati rijecima. Ukljucio sam se na Even Flow negdje i ostao paf do kraja, jedva cekam pojavu tih euro bootlega. Nisu pustili Light Years, Got Some, Love Reign O'er Me i Leaving Here, ali ovo ostalo zvuci tako sjajno i mocno da mi je popravljen ne samo petak, nego i cijeli listopad. Uf
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Noćas u Austinu, TX pravi festivalski kraći set bez nekih većih iznenađenja...ali jedna stvar ipak iskače:
    "Ed's crowd surfing!!!!! (during RITFW)" :shock: :mrgreen:

    Poster 1: http://i183.photobucket.com/albums/x162 ... nTruck.jpg
    Poster 2: http://i183.photobucket.com/albums/x162 ... photo4.jpg
  • pajopajo Posts: 3,292
    Momci su u Austinu snimili i TV performance i to pred 270 ljudi...i izgleda da su se fino zabavljali
    http://www.billboard.com/news/pearl-jam ... 8404.story

    Setlista:
    Setlist: Walking The Cow, Just Breathe, The End, The Fixer, Johnny Guitar, Amongst The Waves, Unthought Known, Army Reserve, Driven To Tears
    Encore: Lukin, Red Mosquito w/ Ben Harper, Inside Job, Life Wasted Reprise, Betterman, Gonna See My Friend, Porch
    Encore 2: Crazy Mary.

    http://1.bp.blogspot.com/_qvWxg-8A3Pg/S ... 897764.jpg
  • RijekaRijeka Posts: 801
    mali info :)


    Hang tight on the EU shows. They are coming. Soon. Please rest assured they are being released and will ship immediately once they are posted for sale. There seem to be a few doubters, no need to doubt.

    Team KUFALA
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    To je dobra vijest ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo još malo pozitive o momcima u hrvatskim medijima:

    http://www.nacional.hr/clanak/68255/rec ... d-starenja
Sign In or Register to comment.