Pearl Jam in Zagreb!

1592593595597598860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    masni wrote:
    E ljudi, imam jedno pitanje..

    Pogotovo se odnosi na poster-skupljače.. Imate li vi neki folder sa svim slikama postera? Baš bih htio imat jedan folder s tim slikama, i nastavit skupljat.. Kad već nemam postere..

    Preporučio bi ti kao prvo ovaj site...to je biblija za sve postere
    http://www.expressobeans.com/
    Samo ukucaj Pearl Jam i dobit češ cijelu listu postera čak i nekih drugih goods-a.
    Kad klikneš na poster i opet "view item" dobiješ sve informacije o posteru; gdje, što, tko, kada i koliko.
    U desnom uglu gore imaš jednu fora stvar, gdje piše "1st Edition" možeš pogledati specialne edicije tog postera ako postoje.
    Slike možeš kopirati ali mislim da nije neka kvaliteta ako želiš malo bolje slike onda moraš ići na site od dizajnera:Brad Klausen i Ames Bros za večinu od postoječih PJ postera.

    http://www.artillerydesign.com/
    i
    http://www.bigpopposters.com/Intro.asp

    sad samo moraš klikati ;)

    To te ja pitam... Tnx ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    aaaa garden.. i wishlist.. push me pull me.. cak i last kiss..

    ma zajebi
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    mislim da ce Philly bootleg set biti ultimate collection... u subotu su bookirali dvoranu do 2a.m. ... navodno ce im se i olmajti Bruce pridruziti...

    nego, 16.11. u Mochvari sviraju Pierced Arrows (ex Dead Moon; sa novim bubnjarom, otuda i novo ime)...

    Fred & Toody su must see za sve romanticare :)

    http://www.piercedarrows.com/index2.html

    edit: Toody je oprala Freda na Portland maratonu prosle godine za cca 20min... malo su si trcali za 60-ti rođendan :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Stvarno će odsvirati sve pjesme sa svih albuma ako ovako nastavi, ako sam dobro prebrojao 59 pjesama u 2 koncerta.

    Gordan: Zasad im dobro ide: Ten (5/11), Vs. (8/12), Vitalogy (6/10), No Code (3/13), Yield (7/12), Binaural (4/13), Riot Act (5/14), Lost Dogs (5/21), Pearl Jam (5/13), Backspacer (7/11). Naravno, tu su još neki coveri & misc. Možda bi za dva normalna koncerta (2 x 2,5 h) bio malo preambiciozan plan, ali s obzirom da dječaci na Halloween misle odguliti dva showa u jednom (kao što Šiljo veli, priča se da dolazi i The Boss himself i da će im pomoći da izdrže svirku do 2 AM), onda ni ovaj Edov scenarij "probat ćemo odsvirati sve pjesme koje znamo" ne izgleda nedokučiv. Pitam se samo može li im ikad pasti napamet nešto slično napraviti u Europi?
    Evo ideje :idea:
    Vi Zagrepčani :D izglasate na referendumu da se ruši Maksimir i gradi novi stadion na Kajzerici (nije baš da bih ja dao svoj glas za to, ali kad bi ova ideja prošla, žrtvovao bih i tu dragu mi betonjaru). Mi napravimo pritisak na dečke da dodju odsvirati četiri koncerta prije nego što Maksimir postane još jedan punkt na kojem će si Tomo Horvatinčić sazidati spomenik sazdan od stambenih zgrada i na njemu zaradit paru, koju će uložiti u svoje samoborske dvore. :x
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited October 2009
    Brijem da će odsvirat 100+ različitih stvari na ova 4 showa...fino završit u subotu u 2 u noći sa Bossom na stageu, zahvalit se svima i zaboravit na sviranje u USA na neko vrijeme...


    A btw ovo ste čuli kaj je bilo na Philly 1...premsiješno :D:D, ali to još jednom dokazuje činjenicu da momci više manje znaju i prate što se dešava u communityu kroz praćenje official boarda:

    "Ed says that he and Stone read on the board about Stone quitting, leading to Mankind!"

    "The joking about the rumors going around the pit about stone leaving the band. ed joked that stone wanted out
    to take care of his family and stuff and since they could only play 2 songs without him they begged him to rejoin...and he agreed only if he could sing...intro to mankind!"
    Post edited by pajo on
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    Vi Zagrepčani :D izglasate na referendumu da se ruši Maksimir i gradi novi stadion na Kajzerici (nije baš da bih ja dao svoj glas za to, ali kad bi ova ideja prošla, žrtvovao bih i tu dragu mi betonjaru). Mi napravimo pritisak na dečke da dodju odsvirati četiri koncerta prije nego što Maksimir postane još jedan punkt na kojem će si Tomo Horvatinčić sazidati spomenik sazdan od stambenih zgrada i na njemu zaradit paru, koju će uložiti u svoje samoborske dvore. :x

    Ovo je sjajno... :mrgreen::mrgreen:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    uf, pali na četvrtu stranu... ma nije ta filadelfija ništa posebno... :roll: jel oni znaju da u zg-u nisu imali predgrupu? beat that! :):lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Htjelo se gledat' Vip emisiju i u njoj hvalospjeve o našim dragim drugarima, ali se zaspalo. ;):mrgreen:

    Molim izvještaj odgovornijih članova. :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Htjelo se gledat' Vip emisiju i u njoj hvalospjeve o našim dragim drugarima, ali se zaspalo. ;):mrgreen:

    Molim izvještaj odgovornijih članova. :)

    Same here :mrgreen::lol:

    Gle, ipak smo mi seniori ovdje :D ...ima tu mlađih koji su sigurno budni u tim kasnim satima i koji ce nam fino prepričat kaj je bilo...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Htjelo se gledat' Vip emisiju i u njoj hvalospjeve o našim dragim drugarima, ali se zaspalo. ;):mrgreen:

    Molim izvještaj odgovornijih članova. :)

    ja sam se dobro drzao, ali onda me svladalo... onesvijestio se i noc prespavao u dn. boravku...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ja sam iskreno totalno zaboravio i u to vrijeme igrao PES turnir kod frenda :oops:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    http://www.myspace.com/vipmusicclublp

    Potrebno je samo malo skrolnuti prema dolje! ;):)

    Inače, The Fixer je na 5. mjestu na top listi! :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Znači The Fixer je na 5. mjestu na Vip Music Clup Lp top listi. Može se i glasati: GLASOVANJE ZA TOP LISTE ODVIJA SE SLANJEM SMS PORUKE NA BROJ: 66356 - tako piše na njihovoj myspace stranici. ;)

    Ja već odradio - napisao naziv pjeseme i izvođača i poslao. :)

    Uložite koju kunu da nam se dečki zadrže na visokim mjestima što dulje.
  • killroykillroy Posts: 739
    Evo upravo sad slucjano nabasao na reprizu. Bila reportaza o 5 razloga zasto slusati novi album...nesto tipa:
    1. zvuce svjeze
    2. vazan su dio glazbene povijesti
    3. album je kratak, sto je bitno u danasnje vrijeme
    4. dobra priprema za nedajboze ako opet bude kakvog koncerta, a ako ne, onda barem za razumijevanje zasto ima tolko freakova koji idu na koncerte
    5. album je dobar, u smislu da je dobio dobre ocjene sa svih strana

    uglavnom, fora...malo neobicno, i super da su napravili reportazu o pj-u. To stvarno nisam ocekivao.
    Jedino stalno govore o povratnickom albumu...lol...i to svaki put kad im izadje album vec valjda 10 godina :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Glasao :)

    Ova Philly me jezi totalno.. Mamasan su maznuli, i jeremiju na gudalima..

    Šta će tek večeras bit..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    4. dobra priprema za nedajboze ako opet bude kakvog koncerta, a ako ne, onda barem za razumijevanje zasto ima tolko freakova koji idu na koncerte
    Iva: baš lijepo, pokušavaju nas razumijeti :mrgreen:
  • snihsnih Posts: 1,052
    killroy wrote:
    Evo upravo sad slucjano nabasao na reprizu. Bila reportaza o 5 razloga zasto slusati novi album...nesto tipa:
    1. zvuce svjeze
    2. vazan su dio glazbene povijesti
    3. album je kratak, sto je bitno u danasnje vrijeme
    4. dobra priprema za nedajboze ako opet bude kakvog koncerta, a ako ne, onda barem za razumijevanje zasto ima tolko freakova koji idu na koncerte
    5. album je dobar, u smislu da je dobio dobre ocjene sa svih strana

    uglavnom, fora...malo neobicno, i super da su napravili reportazu o pj-u. To stvarno nisam ocekivao.
    Jedino stalno govore o povratnickom albumu...lol...i to svaki put kad im izadje album vec valjda 10 godina :)

    U vezi ovoga sam dao link 2 posta ispred. Valjda ste to skužili, kaj ne?!? :):mrgreen:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    snih wrote:
    killroy wrote:
    Evo upravo sad slucjano nabasao na reprizu. Bila reportaza o 5 razloga zasto slusati novi album...nesto tipa:
    1. zvuce svjeze
    2. vazan su dio glazbene povijesti
    3. album je kratak, sto je bitno u danasnje vrijeme
    4. dobra priprema za nedajboze ako opet bude kakvog koncerta, a ako ne, onda barem za razumijevanje zasto ima tolko freakova koji idu na koncerte
    5. album je dobar, u smislu da je dobio dobre ocjene sa svih strana

    uglavnom, fora...malo neobicno, i super da su napravili reportazu o pj-u. To stvarno nisam ocekivao.
    Jedino stalno govore o povratnickom albumu...lol...i to svaki put kad im izadje album vec valjda 10 godina :)

    U vezi ovoga sam dao link 2 posta ispred. Valjda ste to skužili, kaj ne?!? :):mrgreen:

    tomislav, ja sam skužila... :):lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Out of my mind
    http://www.youtube.com/watch?v=VFypyjFvMH0

    set lista od 40 pjesama, 3 i po sata koncerta
    ako sam dobro izbrojao 106 različitih pjesama u 4 koncerta

    ove bootove sigurno neću prpustiti, bilo bi fora kad bi napravili neki dvd tipa talijanski dvd.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Kakvi ludaci...Ovo mora izaci u nekom Gorge tipa box setu, jos ne vjerujem da sam procitao PILATE i SWEET LEW.

    http://www.youtube.com/watch?v=29e4B2ip21M
    :lol:
    Death or glory!

  • evo još malo materijala za zabavu
    Jeff i Sweet Lew
    http://www.youtube.com/watch?v=OmBaON1UAns
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Philly luđaštvo u brojkama...133 ukupno, 104 različite :o :shock: :

    4 puta:
    Just Breathe, The Fixer

    3 puta:
    Do The Evolution, Unthought Known

    2 puta:
    Why Go, Alive, Black, Even Flow, Porch, Jeremy, Daughter, Rearviewmirror, Small Town, Corduroy, Whipping, Better Man, Given To Fly, The End, Johnny Guitar, Speed Of Sound, Got Some, Yellow Ledbetter, Rockin' In The Free World

    1 put:
    Garden, Deep, Once, Dissident, Go, Animal, Glorified G, Leash, Blood, Rats, Immortality, Not For You, Satan's Bed, Nothingman, Tremor Christ, Last Exit, Spin The Black Circle, Bugs, Hail Hail, Mankind, Lukin, Smile, In My Tree, Habit, Off He Goes, Present Tense, I'm Open, In Hiding, Faithfull, Pilate, MFC, All Those Yesterdays, No Way, Wishlist, Push Me Pull Me, Low Light, Rival, Nothin As It Seems, Evacuation, Grievance, Parting Ways, Light Years, Insignificance, Green Disease, Ghost, I Am Mine, 1/2 Full, Save You, Cropduster, You Are, Parachutes, Unemployable, World Wide Suicide, Gone, Wasted Reprise, Severed Hand, Life Wasted, Inside Job, Supersonic, Gonna See My Friend, Force OF Nature, Amongst The Waves, Bee Girl, State Of Love And Trust, All Night, Down, Sweet Lew, Untitled, Hold On, Breath, Footsteps, I Got Shit, Out Of My Mind, Love Reign O'er Me, Last Kiss, The Real Me, Crazy Mary, Sonic Reducer, Baba O'Riley, Whip It, Crown Of Thorns
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ma bolesno.. Ne treba više uopće trošiti riječi.. Gledam na Youtube-u filmice i jedino sto mi se ne svidja je publika.. Stvarno kazalište.. I onda oni dobe ovo.. Dobro, istina, da je takav koncert bio u europi vjerojatno bi bilo dosta ljudi u nesvjesti tokom koncerta... da ne kazem nesto gore.. al ipak..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    Nekaj sam načuo da bi slijedeći singl trebao biti "Just Breathe". Mislim da je to presuper odabir.

    Kao treći bih ja stavio "Got Some".

    Kaj vi mislite o tome?

    O Filadelfiji radije ne bih ništa zborio! :D:mrgreen:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Mislim da se ovaj album svidio najširoj publici do sad..
    Vidi se na svim uglovima..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Nekaj sam načuo da bi slijedeći singl trebao biti "Just Breathe". Mislim da je to presuper odabir.

    To bi baš bilo prejako, a i živo me zanima da li bi ostvario kakav uspjeh i među normalnom rajom...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Kaže Kufala da bi za koji sat u goods sectionu napokon trebali biti dostupni Euro bootovi :!:
  • pajo wrote:
    Kaže Kufala da bi za koji sat u goods sectionu napokon trebali biti dostupni Euro bootovi :!:

    To nekoliko sati traje već više od pola dana :?: što oni misle :?:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Kakav je onda dogovor za skidanje jednom kad proradi? Hoćemo se rasporedit nekako pa se ispržit kasije da svi imamo sve ili?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.