Pearl Jam in Zagreb!

1590591593595596860

Comments

  • Hi,

    Would someone be able to recommend a good (and free) Croatian>English translator?

    I've been using Google Translate, but am not sure how accurate it really is.

    Cheers
  • pajopajo Posts: 3,292
    Hi,

    Would someone be able to recommend a good (and free) Croatian>English translator?

    I've been using Google Translate, but am not sure how accurate it really is.

    Cheers
    Iva: As any machine translation tool, Google Translate is pretty accurate for translations of words and simpler expressions, but can never give you a 100% accurate translation. If you need to translate specific Croatian words, besides GT you can take a look at www.eudict.com.
  • Thanks very much!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Kad bi sad trebao podijeliti pjesme u neku kategoriju ili čak top listu stanje bi bilo sljedeće:
    Gold section: GSMF, Got Some, Just Breathe.
    Silver section: Force of Nature, The Fixer, Amongst the Waves, Unthought Known, Supersonic, Johnnny Guitar.
    Bronze section: The End, Speed of Sound

    Nakon ovog albuma primjetio sam da mi prva pjesma na albumu skoro uvijek najdraža :D
    GSMF
    Life Wasted
    Can't Keep
    Breakerfall
    Brain of J.
    Go
    Once
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Nakon ovog albuma primjetio sam da mi prva pjesma na albumu skoro uvijek najdraža :D
    I&M: pa dobro Niko care! evo smo se strgali od smijeha kako tebe momci odmah 'kupe'! :lol: to je pravi fan!
  • pajo wrote:
    Hi,

    Would someone be able to recommend a good (and free) Croatian>English translator?

    I've been using Google Translate, but am not sure how accurate it really is.

    Cheers
    Iva: As any machine translation tool, Google Translate is pretty accurate for translations of words and simpler expressions, but can never give you a 100% accurate translation. If you need to translate specific Croatian words, besides GT you can take a look at http://www.eudict.com.
    thanks Iva..the Greeek-Croatian google is great btw.. :D
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • pajopajo Posts: 3,292
    thanks Iva..the Greeek-Croatian google is great btw.. :D
    Iva: Γειά Δημήτρης! :D
  • pajo wrote:
    thanks Iva..the Greeek-Croatian google is great btw.. :D
    Iva: Γειά Δημήτρης! :D
    laku noć Iva :D
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    Nakon ovog albuma primjetio sam da mi prva pjesma na albumu skoro uvijek najdraža :D
    I&M: pa dobro Niko care! evo smo se strgali od smijeha kako tebe momci odmah 'kupe'! :lol: to je pravi fan!

    To je super.. Znaju oni da je tak pa rade sve kraće i kraće albume.. Dovoljno je da prvu naprave kak spada :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    alo ljudi...
    u ksetu je u srijedu slusaona pj-a
    eto prilike da se skupimo

    ko je za?
  • shelashela Posts: 657
    Vracam se 1.11. ak nis drugo ne uleti ;)

    sto se albuma tice sid ne brini i ja jos u pocetnoj fazi buduci da nisam bas imala
    puno vremena zadnjih mjesec dana...

    zasad mi je veri najs al nisam se jos posebno zaljubila u neku stvar :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    killroy wrote:
    alo ljudi...
    u ksetu je u srijedu slusaona pj-a
    eto prilike da se skupimo

    ko je za?

    e da mogu dobiti avionsku kartu za 200 kn zaletio bi se ;)
    Vi koji ste doma u Zg mora te se skupiti kakva bi to bila PJ slušaona bez nas/vas.
    Baš me zanima koji će se još frikovi pojaviti.

    Ja sam tek danas doznao da na cd-u ima dodatnih sadržaja kad ga ubaciš u kompjuter ali ništa posebno za nas jer te samo baca na pj.com koji je nama već više nego poznat, ali dobra fora da privuku nove članove na sajt.
    Je li netko skidao (ako se ne varam) 2 boot-a besplatno ako kupiš cd???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Sad idem pokupiti jedan od največih okvira u mojoj kolekciji, napokon je gotov...4 postera u jednom okviru.

    pics...Coming Soon ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    mi ćemo svakako probati svratiti i na Mudhoney i na slušaonu ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Sad idem pokupiti jedan od največih okvira u mojoj kolekciji, napokon je gotov...4 postera u jednom okviru.

    pics...Coming Soon ;)

    :shock:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    2 godine mi je trebalo da nabavim sve 4 edicije ovog postera, jako sam happy što je kolekcija napokon kompletna i u jednom okviru.
    Prve dvije varijante su posebno važne zbog malog broja printa.

    PJ CCFA Honolulu Dumbgun SE A/P edition (plavo / žuta varijanta) samo 10 postera na planeti
    PJ CCFA Honolulu Dumbgun Art print variant (siva / bež varijanta ) samo 15 postera


    HawaiiDumbgunset2.jpg


    sad samo moram napraviti mjesta na zidovima da ga mogu objesiti ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ipak niš od nas danas na Mudhoneyu...ubi nas umor...godine su to ipak... :mrgreen:

    Što se tiče KSETA-a sutra, svakako ćemo probat doći tak da se nadamo da bumo našli i neke poznate face tamo. I btw ak netko zna u koliko sati bi valjalo se pojavit nek se javi...
  • pajopajo Posts: 3,292
    2 godine mi je trebalo da nabavim sve 4 edicije ovog postera, jako sam happy što je kolekcija napokon kompletna i u jednom okviru...

    Senzacionalno :!: Spektakularno :!: Neviđeno :!:

    Bravo majstore, baš nam je drago da si uspio i sigurni smo da ćeš pronaći primjereno mjesto...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    2 godine mi je trebalo da nabavim sve 4 edicije ovog postera, jako sam happy što je kolekcija napokon kompletna i u jednom okviru.
    Prve dvije varijante su posebno važne zbog malog broja printa.

    sad samo moram napraviti mjesta na zidovima da ga mogu objesiti ;)

    posteri su bezveze... ako nemas mjesta, ja cu se zrtvovati i objesiti ih negdje na svoj zid ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Ipak niš od nas danas na Mudhoneyu...ubi nas umor...godine su to ipak... :mrgreen:

    Što se tiče KSETA-a sutra, svakako ćemo probat doći tak da se nadamo da bumo našli i neke poznate face tamo. I btw ak netko zna u koliko sati bi valjalo se pojavit nek se javi...

    ja sa Mudhoneya... bio i Vedran...

    ovo je bilo stvarno mocno... friend s kojim sam bio u Splitu na Arctic Monkeys se slozio samnom da AM nakon svirke idu na dudu prije spavanja, a Mudhoney tek izlazi i pocinje sa svirkom.. :)

    znate kaj sam htio reci... kickass...

    sutra moram na neku veceru pa se mozda dokoturam do kseta pred kraj slusaone...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ja cu vjerojatno biti tamo, negdje od 21-22h, ne znam.. Nije da se svaki dan može čut PJ u tako nekom klubu.. Tu i tamo se zalomi jedna pjesma, al 2 zaredom, uff..

    Niko, posteri su vanserijski..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    joooj...mene spopala neka viroza jucer, riganje i temepratura...danas bolje al nisam siguran da cu moc doc :( :(
  • masnimasni Posts: 1,657
    Kakvi otkazi i ozljede najvaznijih prvotimaca.. Al gledajte to s bolje strane.. Ako nitko od vas ne dođe, ja cu biti jedini u baltazar majici :P

    Ozdravi brzo ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    Mislim da bum i ja došel. Vjerojatno do 9 sati. ;)
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    da se i ja oglasim :D

    eddie 2010 u Europi :?: :!: :?: :!: :?:
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    hard_sun wrote:
    da se i ja oglasim :D

    eddie 2010 u Europi :?: :!: :?: :!: :?:

    tko to kaže?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    hard_sun wrote:
    da se i ja oglasim :D

    eddie 2010 u Europi :?: :!: :?: :!: :?:

    tko to kaže?

    Izgleda da je na nekom njemačkom fan forumu prenesena crtica iz nekog njemačkog časopisa da će sljedeće godine uzet break zbog novih prinova u obiteljima nekih članova, ali kao da bi Ed htio putovat i doći svirat u Europu... :? :?:
    viewtopic.php?f=4&t=115258
  • masnimasni Posts: 1,657
    Opla.. Odlicno.. Samo iskreno ne bih htio da dođe negdje blizu, da se ne potroši kredit za bend :)

    Jucer bilo dobro.. Cudno je totalno cut par stvari od PJ-a zaredom.. I puno je ekipe bilo, što mi je jako drago.. Pozdrav vjernoj ekipi s foruma koja vjerno prati ovakve evente..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    I Sretan rođendan najdražem nam bendu.. Iako ne želite, poživite i svirajte dugo kao Kotrljajuće Kamenje..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ekipa iz Kufale, tvrtke koja za PJ proizvodi i distribuira bootove se uredno javlja na forum sa obavijestima pa su se tako evo već drugi put očitovali i o Euro bootovima:
    Kufala wrote:
    I wish I could tell you an exact date on the EU shows but the only info we have at this time is that they WILL be released. Some of you have accurately speculated the reasoning behind the delay, and we can relate to your frustration but as we have posted, Hang tight, They are coming. The long winded posts of frustration might relieve some of the pain but will not make them come any faster. We are not in the position to officially comment on the reason for the delay so I can not offer any more information than that.

    If you really need a fix I would recommend any of the LA shows as they seem to be the best of the tour (including the EU shows). 10/6 and 10/7 are monsters, and the quality of the recordings seem to be up a notch due to the great sounding venue but then again all the shows are good but these two seem to be making it into our iTunes rotation here at the office the most.

    One thing I have learned in life is that Patience is always rewarded.

    KUFALA
Sign In or Register to comment.