Pearl Jam in Zagreb!

1572573575577578860

Comments

  • shelashela Posts: 657
    e pa moram rec da su im bas dobre :) a da na nasima bude neki motiv s onih nikinih postera?
    tipa oni autichi?
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: eto bravo shela! super ideja da iskoristimo nikine već postojeće potencijale (iako bih ja onda možda radije Pula poster, kad je već lokalni ;))!

    da ne bude da samo tjeram druge na rad, evo i nekih mojih promišljanja, iako samo verbalnih, a ne i vizualnih (za to sam malo tutlek :oops: )

    dakle, moglo bi možda biti nešto na foru novog albuma, pa mi po popisu pjesama padaju na pamet sljedeće stvari:
    "See My Friend" - može natpis biti nekako 'see our friends' - kao referenca da nam je PJ turneja prilika za to

    "Amongst the Waves" - pa nekakav tekst 'amongst the fans', ali da nekako bude i valova jer ih imamo i mi na Jadranu, pa kao mi rvati amongst the ostalim fansima

    "Force of Nature" - to je PJ na svakom koncertu :D

    eto, malo se osramotih :oops: svojim briljantnim idejama pa pozivam i ostale da učine slično :lol:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Vidim krenulo je sa majicama :D morali bi se pojaviti sa nekim novim majicama da nam to postane tradicija.
    Ima super idaja , samo vi dajte prijedloge ja ću nadam se imati sljedeću sedmicu više vremena, do sada stvarno nisam stigao ništa razmišljati ali obečajem da ću se od sada potruditi da nešto sklepamo a da bude cool 8-)

    više sljedeću sedmicu...a prijedloge samo dajte ovdje na forum!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Steve DunneSteve Dunne Posts: 4,965
    HELLO CROATIA!!!!!!!!!!

    BOK!!!!!!!!!

    :D

    Hope you all are well!!!!!!!!

    Cheers!

    steve
    I love to turn you on
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ona mala agresivka (lestes aka anamarija) šuti, ali sam upravo na FB skužila da je diplomirala pa joj i ovim putem ČESTITAM (jeeeeeeeiiiii) i želim dugo i toplo ljeto! a i svima nama... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    lajavica :P da, jesam woohooo :) al još mi nije u glavu došlo da je fakat gotovo..
    hvala :)
    ja bi samo da bude bez kiše. ovo sad je više jesen nego ljeto :/
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    da, jesam woohooo :) al još mi nije u glavu došlo da je fakat gotovo..
    I&M: čestitamo!!! bravo ti! sad lijepo cijelo ljeto 8-)
  • pajopajo Posts: 3,292
    HELLO CROATIA!!!!!!!!!!

    BOK!!!!!!!!!

    :D

    Hope you all are well!!!!!!!!

    Cheers!

    steve
    I&M: Bok Steve!!!

    We are all well and hope you are as well! We're looking forward to the (European) mini-tour and hope you'll get to see some (US) shows!

    Cheers!

    Mario & Iva
  • lesteslestes Posts: 959
    hvala 8-)

    a masni? je gotov on? isto je trebal sad negdje diplomirati :)
  • shelashela Posts: 657
    ma kuzis ti nju kak skreche s teme!!

    Cestitaaaam lestesicaa!! :)
  • shelashela Posts: 657
    e da i kul su mi prijedlozi see my friends amongst the waves i force of nature! mozda sam ne sve skupa :D

    Bok Steve!
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    mozda sam ne sve skupa :D
    Iva: :lol::lol::lol: lijepo si ti to natrpala sve zajedno! :lol:

    ajmo people, kaj smo shela i ja jedine spremne hitat se prijedlozima?!? ideja je da mi tu hićemo stvari, a onda možda pomognemo Niki da se njegove truly kreativne moždane vijuge pokrenu ;):mrgreen:
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    jurasica wrote:
    pajo wrote:

    predobro! go niko! :D

    bjuuutiful!!!

    nego, potatosica, gdje se ti nalaziš? jesi već preko bare ili se pakiraš? ma bez obzira gdje se nalaziš, uživaj za sve nas!!!

    Hej hej, još sam u Hrvatskoj, polako se pakiram i odlazim za 10 dana. Hvala na lijepim željama! ;)

    Sviđaju mi se Ivini prijedlozi i super mi je ova ideja s valovima, kod mene prolazi bilo kakav morski ugođaj... :D

    Čestitke lestes još jednom! Woooohoooo! :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • lesteslestes Posts: 959
    hvala vam :)

    shela, sretno s pisanjem the rada :)

    potatosica, sretan put i uživaj :)


    nisam kreativna kaj se tiče prijedloga za majice tak da to drugima ostavljam ;)
    meni je super ovo "see my friends amongst the waves" skupa :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    meni je isto zakon "see my friends amongst the waves"!
    :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    kaže drug masni:

    Hallo :)

    Koliko nam je Berlin u glavi moram na njemačkom pozdravljat.

    Nego, skupina nam je bogatija za još jednog diplomiranog inženjera, još od petka ujutro, samo što se feštalo i pilo sve do nedjelje :) Za detalje ne pitajte, hehe

    Sad se konačno nabrijavam na ljeto, a Berlin dolazi kao najslađi šećer na kraju. Majice su super ideja, ja sam si osobno mislio napravit i repliku vegete budući da se izlizala. U sepia boji :).
    Valovi su mi totalno ok ideja, iako mi će biti dobar zalogaj za našeg grafičara, ali poznavajući njegove sposobnosti, ima da opet budemo glavni.. Majica bi definitivno trebala sadržavat nešto naše, rvacko, i nešto vezano uz novi album (sviđa mi se ime, btw, puno bolje od "Pearl Jam" :D ). Koliko vidim, svi prijedlozi i sadrže oba gore pomenuta elementa, tako da ne možemo fulat.
    Mislio sam krajem tjedna do obale na valove, ali fala bogu pa su izumljeni mobiteli pa se sve lako dogovorimo..

    Pozdrav

    Masni
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ja jucer uspio dobiti karte za Seattle 1 i 2... ako jos netko odluci bekspejsati i spejsnidlati u isto vrijeme, bit ce mi drago :)

    cestitke diplomantima i trudnicama... btw, neki dan sam iz auta vidio okrugli trbuh i iza njega Sintiju.. :) skuzio "ih" u zadnji cas pa nisam stigao ni trubnuti...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    neke nove promo fotke:

    http://www.twofeetthick.com/2009/07/bac ... mo-photos/

    snimite komentare ispod :mrgreen:

    izdvajam:

    "stone needs a new stylist. raise your hand if you would wear a jacket like that…"

    "Danny Clinch: Smile, guys!
    Pearl Jam: NO."

    :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Majice :idea:

    "see my friends amongst the waves" je jako dobar naslov za 2009

    1.
    Ja sam razmišljao ovih dana što bi se još moglo napraviti, poslje Vegete Hrvatskog brenda htio sam nastaviti u tom smjeru i prva ideja je lik iz HR crtica čak iz 1967 a radi di se o projektu Zagrebačke škole crtanog filma a to je naš profesor Baltazar.
    Baltazar u svom retro stilu sa epruveticom, iz koje izlaze Pearl jam slova u magic stilu, još moram osmislit detalje, naravno ako ste za tako nešto.

    2.
    Backspacer mi je također aktualan kao ideja...Ranko je napravio jednu skicu sa imenima gradova Backspacer on tour što je i naslov turneje. I u ovom konceptu See my friends amongst the waves dobro leži.

    3.
    Mogao bi reciklirati i malo doraditi one moje autiće, staza je Pearl jam a stavio bi možda 4 pitstopa 4 imena gradova. Samo bila bi fora da majica ostane narančasta da se vidimo iz aviona.

    4.
    Force of nature mi je također dobar naslov i tema za majicu...neko stablo gdje su korjeni i krošnje u slovima Pearl jam opet, bilo bi fora da tako nešto nacrta Brad klausen ja neznam koliko ću biti sposoban za tako nešto ali pokušat ću.

    Imam još jednu totalno čizi ideju: u stilu I love NY, I love PJ sa licitarskim srcem :lol: :oops: :lol:
    naravno ovo je zajebancija ali mi je bilo ful smješno kad sam to zamislio.

    Kod mene trenutno gostuje prijatelj sa curom oba dvoje su grafičari ilustratori dizajneri i sve što ide uz to tako da sam im već zaprijetio da mi moraju pomoći oko ovih izvedbi.

    Sad mi samo javite što mislite da vam se najviše sviđa na što bi se trebali najviše koncetrirat.

    Ja bi također radio novu Vegetu jer je i meni izlizana.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ajme Niko svi su mi prijedlozi super! osim licitarskog srca koje je isto super kao prijedlog, ali s time ne bih baš hodala okolo. ;):D

    pa idem probat vidjet:

    1. Baltazar s nekim guba slovima iz epruvete bi mi bio mrak i totalno super nastavak Vegete! to mi se čini kao mrak ideja! također, lobiram da slova budu u nekoj ljubičastoj boji :D i ispod Baltazara natpis THE FIXER! ;) a majice mogu biti smeđe. :)

    2. i 3. - ok ideje, (iako si ovu Rankovu nemrem vizualizirat baš dobro), ali mi se čine više vezane za pojam putovanja okolo na turneji nego za nas kao putnike tj. odakle dolazimo

    4. o da, da, to fakat kužim kako bi trebalo izgledati i vjerujem da bi super ispalo! ako misliš da tebi neće ići (iako ne znam zašto ne bi ;)), daj prvo frendovima kao štivo za plažu onu knjigu sa svim posterima da malo vide na što momci i Klausen briju (i nadam se da su smješteni u posterskoj sobi pa ih i to može inspirirati :D)

    Dakle broj 1 mi je Baltazar, a broj 2 Force of Nautre drvo! :mrgreen: GO NIKO!!!


    a onda natpis iza može biti prema track listi koju se može vidjeti u Goods sectionu:
    GONNA SEE MY FRIENDS
    AMONGST THE WAVES
    CROATIAN FANS 2009

    šesnaesti edit: totalno sam sad poludila za Baltazarom pa sam išla tražit njegove slikice i nađoh ovo: http://hr.wikipedia.org/wiki/Profesor_Baltazar
    pa bi ovim slovima gore pisalo PEARL JAM, a ispod pisalo THE FIXER ili tako nekako, jel' da? :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    a onda natpis iza može biti prema track listi koju se može vidjeti u Goods sectionu:
    GONNA SEE MY FRIENDS
    AMONGST THE WAVES
    CROATIAN FANS 2009

    ovo je fora...

    guglajuci baltazar fotke, naisao sam na ovu (ne znam kako):
    http://vinovo.magnify.net/media/users/4 ... 298CY.jpeg

    i ovu:
    http://1.bp.blogspot.com/_JPNxy8Jnyog/R ... thazar.jpg
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    Oho...forum se lagano zahuktava...podsjeca me na vulkan koji se poceo dimit... :)

    Velike cestitke lestes i masnom. Nije to lako izgurat do kraja.

    Niko, uvijek me iznenadis svojom kreativnoscu. Bio sam na websajtu i odusevljen sam sto ti i Iva radite sa staklom.
    Sto se tice prijedloga za majice, jako mi se svidja ideja ovo s baltazarom i sa auticima. Al baltazar bi definitivno bio super...povezanost magije, muzike, crtica i omiljenog benda...zakon! Nekako me vise privlace majice bez puno teksta.

    I jos jedna stvar. Cuo sam se s Masnim. Planiramo do kraja tjedna ili najkasnije sljedeci tjedan uzet smjestaj za Berlin... neki hostel ili jeftini hotel. Zanima nas ko jos treba smjestaj i s kolko ljudi da racunamo. Bolje naravno da smo svi zajedno nego da smo rastrkani.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Kvragu! Letim 12.8. za Amsterdam...11.8.nikako u London.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: pazite vi molim vas ovo: http://www.index.hr/xmag/clanak/u2-inov ... 41643.aspx

    i onda nakon toga fino laganim korakom na seoske žurke naših miljenika, koji jedva nađu neku pofarbanu krpu za objesit iza sebe kao scenografiju :lol: naši momci rulaju! :mrgreen:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni majstoreeee!!! ČESTITAM KOLEGA, sad samo hrabro!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Kaže netko za The Fixera da je Beach Boys happy... :mrgreen:

    http://www.exploremusic.com/exclusives/ ... rst-Listen
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Prije svega da i ja čestitam lestesici i masnome na diplomama!!!

    Radim danas na skici pa kad budem imao što javit ću se.

    Sinoć sam naručio Vinyl backspacer, ne znam da li da i CD naručim??

    Ovaj special koncert u Londonu je baš banana, samo nam mast vade :( teatar izgleda mrak.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ehej...

    ako se netko odluci potegnuti do Seattla, imam kartu viska za oba koncerta... necu jos 10-15 dana oglasavati na drugim mjestima, mogu i dulje sacuvati ako bi netko isao, a nije ziher... ja planiram to odraditi u 8-9 dana, od vikenda do vikenda prije i nakon koncerata...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Samo da javim da majica dobro napreduje, totalno sam uhvatio mog frenda da nam to radi, Baltazar je gotov, sutra vjerovatno ostatak majice to jest slova, bit će ful šarena. Raspitao sam se i za printanje majica ali o tome ću više znati sljedeću sedmicu, cijene i ostalo.
    Ne znam koliko ću imati vremena da se pozabavim drugim idejama jer mi je totalna ludnica u raioni sa narudžbama tako da se nadam da vam se sviđa Baltazar koncept a izvedba same majice će biti još bolja zahvaljujući Davoru i Vandi :lol:

    eto suta se javim sa skicom ;)

    Ranko blago ti se i ja bi to Seattle da mi je dozvoljeno toliko šetat ali sam nažalost na kratkom lancu :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.